Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JELENA ROZGA

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:01 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:04 am

...Mnogi ljudi koji su čuli pjesmu kažu da je to nešto najbolje što su Vjekoslava i Tonči napravili u zadnje dvije godine i moram se složiti. Maloprije sam pjevala „Cirkus“ prijatelju i zaplakao je. Pjesma priča jednu jako lijepu priču i nikoga neće ostaviti ravnodušnim – uzbuđeno će Jelena...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:20 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:24 am

Vidim, da jo obljubljajo kot v Zanemari - jako zavodljivo ... hm, tisti spot mi res ni bil posrečen, ker ni bilo potrebe po uprizarjanju nje v spotih kakor od Severine in Beyonce... tačkice res niso omembe vredne, ni lepo to za moj okus.
Zdaj pa vidim, da glede spota na isto noto igrajo ... Embarassed 
Pesem bo sigurno spet dobra, čeprav zdaj brez melodije še ni tako specialna, mora biti še melodija. Very Happy 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:29 am

Kristina je napisal/a:
Vidim, da jo obljubljajo kot v Zanemari - jako zavodljivo ... hm, tisti spot mi res ni bil posrečen, ker ni bilo potrebe po uprizarjanju nje v spotih kakor od Severine in Beyonce... tačkice res niso omembe vredne, ni lepo to za moj okus.
Zdaj pa vidim, da glede spota na isto noto igrajo ... Embarassed 
Pesem bo sigurno spet dobra, čeprav zdaj brez melodije še ni tako specialna, mora biti še melodija. Very Happy 
No, jaz pravim, da ima vsak svoj okus...Meni osebno tudi ni všeč, je presuha! Sigurno je pa siimpatična in uspešna in to je važno za njen posel! Pesem bo po mojem tudi zelo dobra, besedilo zna biti resnično kul. Všeč mi je, da je vztrajala, da se pesem sproducira na hrv., ker se je bala, da bi Tonči s tujimi kolegi kakšne druge prizvoke pridobil in bi potem pesem izgubila vokalno moč...Itd Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimePet Nov 01, 2013 4:31 am

Mateo je napisal/a:

No, jaz pravim, da ima vsak svoj okus...Meni osebno tudi ni všeč, je presuha! Sigurno je pa siimpatična in uspešna in to je važno za njen posel! Pesem bo po mojem tudi zelo dobra, besedilo zna biti resnično kul. Všeč mi je, da je vztrajala, da se pesem sproducira na hrv., ker se je bala, da bi Tonči s tujimi kolegi kakšne druge prizvoke pridobil in bi potem pesem izgubila vokalno moč...Itd Smile
To je sicer res, samo jaz bi pač nekakšne bolj "okusne" atribute prikazala... Smile
Pesem bo zagotovo dobra, saj je vsaka in tudi dobro, da je to vztrajala, ker meni potem, ko je npr. Toše snemal z drugimi ni bilo več to to... Vsaj jaz sem vajena na takšen meloz in mi je bolj všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 4:55 am


JELENA ROZGA in IVAN HULJIĆ, sta morda res par?
http://www.story.hr/romantican-vikend-jelene-rozge-i-ivana-huljica-179846


JELENA ROZGA v oddaji DALIBORJA PETKA...

Pjesma se prema Huljićevoj zamisli trebala zvati Anonimna ljubav, ali je Jelena rekla ne, zvat će se Cirkus.

http://www.story.hr/jelena-rozga-pjevajuci-cirkus-jedva-sam-se-suzdrzala-da-ne-zaplacem-179848
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 5:03 am

Tega ji že dolgo "pripisujejo", ane? No, jaz ne vem kaj naj rečem, je pa verjetno velika verjetnost, ker je mlajši, poleg tega pa se lahko res velikokrat "srečujeta" tudi z izgovorom, da gre za službeno srečanje. So pa očitno močno navezani ... dobra naveza s Huljići. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 5:06 am

Kristina je napisal/a:
Tega ji že dolgo "pripisujejo", ane? No, jaz ne vem kaj naj rečem, je pa verjetno velika verjetnost, ker je mlajši, poleg tega pa se lahko res velikokrat "srečujeta" tudi z izgovorom, da gre za službeno srečanje. So pa očitno močno navezani ... dobra naveza s Huljići. Smile
Ja, to bi vse bilo logično....in fajn v bistvu, vse v družini.

Mi je pa všeč, da je naslov pesmi CIRKUS, je dobro izbrala, ker je to bolj odmevno, zanimivo...večji boom! Pesem pa zelo dobra res! Pravi Huljić, da je potrebno tudi take pesmi, da se razmišlja o prihodnosti, ker ne bo večno skakala v minikah po odru Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 5:16 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Tega ji že dolgo "pripisujejo", ane? No, jaz ne vem kaj naj rečem, je pa verjetno velika verjetnost, ker je mlajši, poleg tega pa se lahko res velikokrat "srečujeta" tudi z izgovorom, da gre za službeno srečanje. So pa očitno močno navezani ... dobra naveza s Huljići. Smile
Ja, to bi vse bilo logično....in fajn v bistvu, vse v družini.

Mi je pa všeč, da je naslov pesmi CIRKUS, je dobro izbrala, ker je to bolj odmevno, zanimivo...večji boom! Pesem pa zelo dobra res! Pravi Huljić, da je potrebno tudi take pesmi, da se razmišlja o prihodnosti, ker  ne bo večno skakala v minikah po odru Smile
Hja, so se dobro "preskrbeli", pa tudi ta fant mi deluje takšen, da ga ima ona lepo "posredi", pač ko ga potrebuje, je pa res, da so ga tudi Andrei že pripisovali, to je logično. Smile In v preteklosti njej, ko naj bi bil celo noč pri njej v stanovanju, bojda je šlo za poslovno srečanje Very Happy Very Happy

Definitivno mi je bolj všeč Cirkus, ker ne razkrije že sam naslov bistva pesmi, odlično. Smile Dobro razmišlja, ampak če bo kakor Severina, potem bo še tudi po porodu naprimer lahko skakala v minikah po odru in bila še vedno ista diva. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 5:29 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Tega ji že dolgo "pripisujejo", ane? No, jaz ne vem kaj naj rečem, je pa verjetno velika verjetnost, ker je mlajši, poleg tega pa se lahko res velikokrat "srečujeta" tudi z izgovorom, da gre za službeno srečanje. So pa očitno močno navezani ... dobra naveza s Huljići. Smile
Ja, to bi vse bilo logično....in fajn v bistvu, vse v družini.

Mi je pa všeč, da je naslov pesmi CIRKUS, je dobro izbrala, ker je to bolj odmevno, zanimivo...večji boom! Pesem pa zelo dobra res! Pravi Huljić, da je potrebno tudi take pesmi, da se razmišlja o prihodnosti, ker  ne bo večno skakala v minikah po odru Smile
Hja, so se dobro "preskrbeli", pa tudi ta fant mi deluje takšen, da ga ima ona lepo "posredi", pač ko ga potrebuje, je pa res, da so ga tudi Andrei že pripisovali, to je logično. :)In v preteklosti njej, ko naj bi bil celo noč pri njej v stanovanju, bojda je šlo za poslovno srečanje Very Happy:D

Definitivno mi je bolj všeč Cirkus, ker ne razkrije že sam naslov bistva pesmi, odlično. :)Dobro razmišlja, ampak če bo kakor Severina, potem bo še tudi po porodu naprimer lahko skakala v minikah po odru in bila še vedno ista diva. Smile
Ja...kakor je rekla, ona ni na sceni zaradi svoje ljubezni ampak zaradi pesmi, glasbe!Smile

Cirkus, definitivno dobra izbira...heheh, bomo videli kje bo čez nekaj let!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 5:32 am

No, meni glede teh zadev nekaj nikoli ni bilo jasno, enako je Toše delal, oz. mu je Ljiljana svetovala, da je boljše za njegovo kariero, da se to ne razve ... jaz pa to res ne bi tako počela, če bi imela fanta, ga nikakor ne bi javno izpostavljala pa po revijah vlačila, ampak ne bi pa skrivala, da sem z njim in bi tudi povedala, da sem v zvezi... Smile Oni že vedo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 20, 2014 5:22 am

Dobra slika!  Cool 
JELENA ROZGA - Page 2 165383969536971385699619
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 20, 2014 5:42 am

pa res!Smile Kar skupaj!Smile Laughing 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





JELENA ROZGA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JELENA ROZGA   JELENA ROZGA - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JELENA ROZGA
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jelena Rozga :Dve pesmi - en spot
» Jelena Rozga: Najseksi izdanje dosad
» Jelena Rozga in Ivan Zak podpirata drug drugega
» Jelena Rozga tudi letos na Kurentovanju na Ptuju!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: