Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CHERYL COLE

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:05 am

CHERYL COLE Cherylcolefashionstyle

Angleška pevka, plesalka, model, sodnica na angleškem X Factor
IME: Cheryl Ann Tweedy Cole
DATUM ROJSTVA: 30.6.1983 (rakicaaa)
KRAJ ROJSTVA: Newcastle upon Tyne, Anglija


National sweetheart. I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:18 am

Lepo, da si jo odprla....a tako mlada, jee....no, sj sicer ji zgleda, ampak niti ni tooooliko starejša! Wink Sicer pa itak...ena najlepših ženska za moje pojme, simpatična...glede muske mi sicer ni presežek, ampak komadi so dobro sprejeti.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:36 am

Taka lepotica more imet svojo temo. Smile

Mlada je ja. Mogoče zato ker je bila poročena vsi pričakujemo da je starejša, ampak ni. Za moje pojme je najlepša ženska, sweetheart. Very Happy Glas nima kot Beyonce, ampak se mi zdi da na tem področju se lahko še izboljša, ker se je že. Lepo je slišat da ji gre dobr od rok solo kariera in še dva njena singla sta se uvrstila na vrh angleške lestvice. The best. Cool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:54 am

Katka je napisal/a:
Taka lepotica more imet svojo temo. Smile

Mlada je ja. Mogoče zato ker je bila poročena vsi pričakujemo da je starejša, ampak ni. Za moje pojme je najlepša ženska, sweetheart. Very Happy Glas nima kot Beyonce, ampak se mi zdi da na tem področju se lahko še izboljša, ker se je že. Lepo je slišat da ji gre dobr od rok solo kariera in še dva njena singla sta se uvrstila na vrh angleške lestvice. The best. Cool

Verjetno zato, ja....Res je fajn, da je na vrhu angleške lestvice....in verjamem, da se bo še izboljšala! Uffff, res je the best!!!
Sicer so mi pa od svetovno znanih zelo všeč še: Jesicca Alba, Shakira, Jennifer Lopez, Salma Hayek, Penelope Cruz, ...itd, verjetno sem katero pozabil! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:02 am

Solo glasbena kariera/videospoti

Album 3 Words (23 oktober 2009); na glasbenih lestvicah: št. 1 Anglija, Škotska, št. 2 Irska itd.

Heartbreaker Will.i.am feat. Cheryl Cole, 2008 (na glasbenih lestvicah: št. 4 Anglija, št. 7 Irska itd.)


(prvi single) Fight For This Love, 2009 (na glasbenih lestvicah velik hit, št. 1 Anglija Irska, Danska, itd.)


3 Words feat. Will.i.am, 2009 (na glasbenih lestvicah: št. 4 Anglija, št. 2 Avstralija itd.)


Parachute, 2010 (na glasbenih lestvicah: št. 1 Romunija, št. 2 Poljska, Škotska, št. 4 Irska, št. 5 Anglija itd.)

V videospotu nastopa priznani plesalec Derek Hough. Ful sta se ujela med snemanjem in po njeni ločitvi.
Govori se da hodita, noben od njiju ne prizna. Kaj je kul nagajat novinarjem. Laughing

Messy Little Raindrops (1 november 2010); na glasbenih lestvicah: št. 1 Anglija, št. 2 Irska itd.)


Promise This, 2010 (na glasbenih lestvicah: št. 1 Anglija, Irska, Škotska itd.)


The Flood, 2010 (na glasbenih lestvicah: št. 18 Anglija itd.)

Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:10 am

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Taka lepotica more imet svojo temo. Smile

Mlada je ja. Mogoče zato ker je bila poročena vsi pričakujemo da je starejša, ampak ni. Za moje pojme je najlepša ženska, sweetheart. Very Happy Glas nima kot Beyonce, ampak se mi zdi da na tem področju se lahko še izboljša, ker se je že. Lepo je slišat da ji gre dobr od rok solo kariera in še dva njena singla sta se uvrstila na vrh angleške lestvice. The best. Cool

Verjetno zato, ja....Res je fajn, da je na vrhu angleške lestvice....in verjamem, da se bo še izboljšala! Uffff, res je the best!!!
Sicer so mi pa od svetovno znanih zelo všeč še: Jesicca Alba, Shakira, Jennifer Lopez, Salma Hayek, Penelope Cruz, ...itd, verjetno sem katero pozabil! Wink
Ponavadi, če si član uspešne skupine težko uspeš kot solist, sam ona je. Se vidi da če neki delaš s srcem ti uspe oz. greš po tisti poti po kateri želit iti.

Padaš na same latino ženske. Very Happy Jessica Alba je zelo lepa ženska ja, ostale so prav tako.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:15 am

Vidim, da precej spremljaš Cheryl....sem si ogledal te spote na hitro...morem spet reči, da mi je tudi kot spot najbolj všeč Parachute, zelo zanimivo, da se je ujela s plesalcem...morda pa res kaj imata Laughing Ali pa so zgolj govorice...vemo kako je z mediji.

Promise this me še nekako ni do končno prevzela....prav tako ne The flood (od Take that mi je fuul dobra). Sicer pa se je verjetno potrebno še privaditi.

Hvala za informacije!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:39 am

Odkar je začela s solo kariero in z oddajo X Factor jo res. Spote ima zanimive. Od komadov sta mi najbolj všeč Parachute in Fight For This Love.
Sama ne verjamem medijem, tako da lahko pišejo kar želijo o njenem zasebnem življenju. Verjamem slikam. Very Happy Teh je pa precej, čeprav se skrivata. Laughing

Promise this je taka energična pesem z hudo koreografijo. The flood balada in njen prvi flop na lestvici. Me ne preseneča. Namesto da bi promovirala pesem gre na počitnice z Derekom. Laughing Drugi problem je ta, ker se njena pesem imenuje enako kot od Take That novi komad. V bistvu gre pa za dva različna komada. V napačnem obdobju je izdala to pesem. Verjamem da če bi jo izdala par mesecev kasneje in delala na sami promociji da bi bila tudi sama št. na lestvici drugačna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 11:05 am

Katka je napisal/a:
Odkar je začela s solo kariero in z oddajo X Factor jo res. Spote ima zanimive. Od komadov sta mi najbolj všeč Parachute in Fight For This Love.
Sama ne verjamem medijem, tako da lahko pišejo kar želijo o njenem zasebnem življenju. Verjamem slikam. Very Happy Teh je pa precej, čeprav se skrivata. Laughing

Promise this je taka energična pesem z hudo koreografijo. The flood balada in njen prvi flop na lestvici. Me ne preseneča. Namesto da bi promovirala pesem gre na počitnice z Derekom. Laughing Drugi problem je ta, ker se njena pesem imenuje enako kot od Take That novi komad. V bistvu gre pa za dva različna komada. V napačnem obdobju je izdala to pesem. Verjamem da če bi jo izdala par mesecev kasneje in delala na sami promociji da bi bila tudi sama št. na lestvici drugačna.

Heheh, res je...veliko latino žensk mi je všeč....te so nekak najbolj sensualne za moje pojme! Wink

No, lepo, da si bo privoščila malo počitnic in uživala zasebno! Mislim, da bo še nekej novih hitov...in še bo čas za promocije singlov! Se strinjam...če bi imela ta pesem vsaj drugačen naslov bi bilo boljše....ampak to je usoda! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitimeTor Feb 15, 2011 7:27 am

Popolna.....izredno lepa!!! Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CHERYL COLE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CHERYL COLE   CHERYL COLE Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CHERYL COLE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: