Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 SEBASTIAN CAVAZZA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Okt 28, 2012 11:02 am

Katka je napisal/a:
Včeraj sem ga videla. Laughing Je bil na našem koncu. Ravno ko sem prišla vn iz trgovine, je on šel notr v trgovino. Z njim je bila njegova nova punca, neka mlada punca, on se je pa skrival, dal kapico gor da ga res noben ne bo prepoznal. Laughing Laughing Zdi se mi tudi da je malo shujšal.

... sem opazila, da sem tale post spregledala ...
Aja? Sicer ne vem če ima trenutno punco, morda kakšna Maja (pravijo, da je) ... sicer pa je baje zdaj v zadnjem času shujšal kar dosti; je športal, kolesaril itd.

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Okt 28, 2012 11:13 am

Projekt (celovečerni film Martina Turka) NAHRANI ME Z BESEDAMI
Sebastian igra Mateja.



Zgodba
Da bi izpopolnil svojo nenavadno raziskavo, Robert odpotuje v Italijo, kjer naleti na nenavadnega brezdomca. Prevzet in zmeden zaradi nenadnega srečanja s skrivnostnim moškim, mu začne slediti in za njim se izgubi vsaka sled.

Robertovo izginotje prisili očeta Janeza, da po mnogih letih pokliče starejšega sina Mateja. Kljub nerazrešenim sporom iz preteklosti, se Matej odloči, da bo očetu pomagal in skupaj odpotujeta v Italijo. Ker pa Janez ne more pustiti same svoje žene Irine, ki boleha za demenco, se k Irini začasno preselita Matejeva žena Ana in njuna hči Veronika.

http://www.kolosej.si/filmi/film/nahrani-me-z-besedami/
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Okt 28, 2012 11:18 am

Izredno intrigantno, všečno, bi se splačalo iti pogledat, deluje mnogo bolj kvaliteten in resen film, kot je za slovence značilen Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 6:22 am

Kull videei. Smile



Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 7:41 am

O, zadnji mi je všeč....dober film izgleda.)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeTor Avg 27, 2013 7:55 am

Mateo je napisal/a:
O, zadnji mi je všeč....dober film izgleda.)
Hehe, pa prvi v stilu; "šta se ovo dešava, gde smo stali!" Very Happy
Ta film sem si ves čas želela videti, zato ker mi je bil full lep tu. Samo ga nisem nikoli dobila... Sad
Tudi reklama se mi dopade, takšen dobri "stari - MLADI" Cavazza.
Sem danes zasledila NMK na tveju pa je bil res lep, zdaj se pa je še kar postaral... Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeSre Okt 23, 2013 7:22 am

Iz sveže predstave "Sedem let skomin" Smile



+ SLIKE

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Uvodna
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 376580-boris-cavazza-igr
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 376581-boris-cavazza-igr

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Okt 27, 2013 1:38 pm

Vse bolj spominja in postaja kot stari! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:02 am

Lepa slika.
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Cavazzaportret-450x300

Pa še ena z Dedkom mrazom. Very Happy
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 635226384934619416kul201

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 635210694240380997131126
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:04 am

Sebastian...aroganten igralec Smile Preveč "Umetniški" za moj okus.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:06 am

Mateo je napisal/a:
Sebastian...aroganten igralec :)Preveč "Umetniški" za moj okus.

To najverjetneje drži, samo je pa še vedno "protagonist No.1".... flower flower flower 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:10 am

Ja, saj je v redu igralec.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:14 am

Mateo je napisal/a:
Sebastian...aroganten igralec :)Preveč "Umetniški" za moj okus.
Se strinjam. Zaveda se da je zelo zaželjen in se malo preveč nosi. Dodala bi še to da je ženskar. Čeprav to ni nič novega, saj je njegov oče tudi to. Menjata ženske kot spodnje perilo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Dec 29, 2013 10:50 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Sebastian...aroganten igralec :)Preveč "Umetniški" za moj okus.
Se strinjam. Zaveda se da je zelo zaželjen in se malo preveč nosi. Dodala bi še to da je ženskar. Čeprav to ni nič novega, saj je njegov oče tudi to. Menjata ženske kot spodnje perilo.

Ja, precej, pa potem znajo biti "nesramni" do "oboževalcev", čeprav jim/mu dostikrat ni jasno da od njih živi. :/
Za ženskarja pa ne bi vedela... Jih je nekaj bilo, ja.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 1:23 am

S sinom...

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 60850802
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 3:26 am

Isti mrki pogled... Cool 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 3:28 am

Mateo je napisal/a:
Isti mrki pogled... Cool 

Res je, sta si še kar podobna, čeprav s polbratcem (Aleksander Boris) še bolj! Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 10:57 am

Kristina je napisal/a:
Za ženskarja pa ne bi vedela... Jih je nekaj bilo, ja.  Embarassed 
Meni se zdi da je, če gledamo po temu da je imel otroka/e (ne vem koliko jih ima) z drugo žensko, potem je bil poročen z drugo, po ločitvi je spet bil z drugo, in spet z drugo, .... isto jih menja kot njegov očka. Razz 

Za Sebastiana ne velja starejši kot je, boljši je.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 11:12 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Za ženskarja pa ne bi vedela... Jih je nekaj bilo, ja.  Embarassed 
Meni se zdi da je, če gledamo po temu da je imel otroka/e (ne vem koliko jih ima) z drugo žensko, potem je bil poročen z drugo, po ločitvi je spet bil z drugo, in spet z drugo, .... isto jih menja kot njegov očka. Razz 

Za Sebastiana ne velja starejši kot je, boljši je.

"Misllim", da ima dva sina, ki pa sta z isto žensko (upam). Ja, "jabolko ne pade daleč od drevesa".  sunny 

Jaz tudi mislim tako, zaenkrat se mi zdi, da se je še kar zapustil.  affraid 
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimePon Mar 10, 2014 6:15 am

Insertki iz predstave Othello



SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Othello-7387
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Othello-9016
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 131119haliminapot012nzg
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 634627430964424051tav39-
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Halimina-pot02
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 1

+ "NOVICA" iz SVET TELENOVEL
SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 306310826679806171043876
SRBIJA:. Končno premiera hrvaško-srbske telenovele!
Na novem srbskem programu Nova.rs, ki začne z oddajanjem 2.decembra, bo poleg serij Muhtesem Yuzyil (Sulejman Veličastni) in Budna na pjeni od mora (Budva na morski peni), premierno predvajana še ena hrvaško-srbska telenovela.

Gre za telenovelo Zaustavi vreme, ki je bila posneta leta 2008, pod okriljem srbske produkcijske hiše Ava filma, ki je nastala iz propadle hrvaške produkcijske hiše Ava, ki je pred svojim propadom posnela telenovele: Villa Maria, Ljubav u zaleđu, Ponos Ratkajevih in Obični ljudi (Običajni ljudje). Prej omenjena hrvaška telenovela, še do danes ni doživela premiernega predvajanja ne na hrvaških televizijah, ne na tujih.

V telenoveli, ki ima 121 delov igra veliko znanih hrvaških, pa tudi tujih igralcev. Med njimi najdemo naslednje igralce: Branislav Lečić, Danica Maksimović, Darko Tomović, Slobodan Ćustić, Branka Pujić, Nenad Stojmenović, Srđan Karanović, Tijana Čurović, pa tudi srbsko igralko Jano Milić, bolj znano po vlogi Lejle iz telenovele Larin Izbor (Larina izbira). Poleg tega pa med igralsko zasedbo najdemo tudi slovenskega igralca Sebastiana Cavazza.

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimePon Mar 10, 2014 10:34 am

Zdaj je pa spet malo več o njemu....Po promu te novele, sapunice nič ne izveš, je narejen na zelo brezvezen način....Ampak fajn, vsaj nekaj ustvarjajo...je pa žalostno, da bo komaj zdaj premiera.Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitimePon Mar 10, 2014 12:22 pm

Mateo je napisal/a:
Zdaj je pa spet malo več o njemu....Po promu te novele, sapunice nič ne izveš, je narejen na zelo brezvezen način....Ampak fajn, vsaj nekaj ustvarjajo...je pa žalostno, da bo komaj zdaj premiera.Smile


Meni tudi ni všeč promo, bi raje kaj slišala, on prav "paše" v takšne zgodbe, oz. v telenovele. Very Happy Very Happy No, verjetno je krivo to, ker sem ga jaz vedno dojela kot protagonista telenovel, načeloma zato, ker če bi v Sloveniji snemali kaj podobnega, bi bil on protagonist top, za moje pojme, pa webnovele so krive.  Wink 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SEBASTIAN CAVAZZA   SEBASTIAN CAVAZZA - Page 12 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SEBASTIAN CAVAZZA
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Sebastian Cavazza: Pi*** sta Bosanca!
» Sebastian Cavazza spet ljubi
» Sebastian Cavazza s svojo novo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: