Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JUAN PABLO RABA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 12:26 pm

JUAN PABLO RABA Imagen78450872


IME: Juan Pablo Raba
DATUM ROJSTVA: 14.1.1977
KRAJ ROJSTVA: Bogotá, Kolumbija
VIŠINA: 1,86 m
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 1:45 pm

Telenovele/TV serije

"Los Caballeros las prefieren Brutas" (TV serija, Sony Entertainment Television, Kolumbija, 2009-2011, protagonist - Alejandro Botero;
najbolj gledana latino serija leta 2009, poleg Kdabre)
"La Reina Del Sur" (RTI Telemundo, Kolumbija, 2010; manjša vloga - Pedro)
"El Clon" (Telemundo, Kolumbija, 2009-2010, antagonist - Said)
"Secretos de Confesión" (TV serija, Penélope films, Efex , Kolumbija, 2009, vloga - Alejandro Botero)
"Mental" (TV ameriška serija, FOX Television Studio, Kolumbija za ZDA, 2009, manjša vloga - Ray Hernández)
"El ultimo Matrimonio Feliz (RCN Television, Kolumbija, 2009, posebno gostovanje - Alejandro)
"Tiempo Final" (TV serija, FOX Telecolombia, Kolumbija, 2008, vloga - Señor Juez)
"Sin Retorno" (TV serija, RCN Television, Kolumbija, 2008)
"El Cartel de Los Sapos (TV serija, Caracol Television, Kolumbija, 2007, vloga - Pirullito)
"Sobregiro de Amor" (RCN Television, Kolumbija, 2007, protagonist - Martin Monsalve)
"Amor infiel ali Los Declaro Marido Y Mujer" (Radio Caraca Television, Venezuela, 2006, protagonist - Juan Andrés Gutiérrez)
"Por amor a Gloria" (Caracol Television, Kolumbija, 2005, protagonist - Esteban Marín)
"Estrambótica Anastasia" (Pro. Radio Caracas Television, Venezuela, 2004, protagonist - Aureliano Paz)
"Mi gorda bella" (Pro. Radio Caracas Television, Venezuela, 2002-2003, protagonist - Orestes Villanueva Mercouri)
"La Niña de mis ojos" (Radio Caracas Television, Venezuela, 2002, vloga - Alejandro Rondón)
"Viva la Pepa" (Pro. Radio Caracas Television, Venezuela, 2001, protagonist - Luis Ángel Perdomo)
"La reina de Queens" (Caracol Television, Kolumbija, 2000, protagonist - Andrés Velásquez)
"Marido y Mujer" (Caracol Television, Kolumbija, 1999, vloga - Isidro) (Reparto)
"Amor en Forma" (Telecolombia, Kolumbija, 1998, protagonist - Eduardo)

Filmi

"El Cartel" ( Kolumbija, 2010)
"Horas Extras" (Venezuela, avgust 2010)
"En Coma" (Venezuela, 2008)
"Día Naranja" (Venezuela, 2009, film je prišel v kina 9. oktobra 2009)
"Puras Joyitas" (Venezuela, 2007; najbolj gledan film v Venezueli - ne vem, če je še, če ga ni prehitel Venezzia)
"Ni tan largos... ni tan cortos" (Venezuela, 2007)
"Una Abuela Virgen" (Venezuela, 2007)
"Soltera y sin compromiso" (Venezuela, 2006)
"Mayor o Menor" (Venezuela, 2006)
"Anillo de compromiso" (Kolumbija, 2006)

Gledališče

"Crónica de una muerte anunciada" (Kolumbija, 2001)

Videospot

Ricardo Arjona “Sin ti, Sin mí” (Argentina, 2009)

Nagrade

2005. Premio 2 de Oro (Actor del año). Venezuela.
2003. Premio de Oro 2 (Actor del año). Venezuela.
2003. Premio Gaviota de Oro (actor joven del año). Venezuela.
2002. Premio Pantalla de Oro (Actor del año). Venezuela.
HABILIDADES ESPECIALES
Conducir automóviles y motocicletas. ,Pistola Tiro. ,Artes Marciales básicos.
,Baile: Salsa ,Habilidades Atléticas: Boxeo, Artes Marciales
Acentos: Sur, británico, italiano, francés, español ,Habilidades de resultados:
Improvisación, piloto, Artes Marciales, Stunts
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimePet Sep 17, 2010 2:14 pm

O, super Katka. Lepo, da si mu odprla temo. Zdaj bomo lahko spremljali še njegove novice in slikice itd ...
Njegova igra mi je zelo všeč, poleg tega, da tudi lepo zgleda! Smile

Zanimivo, da je nekako "ostal" v Kolumbiji ... ali to je bolj Telemundo, ane?
Si grem pa takoj pogledat videospot Wink
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimePet Sep 24, 2010 8:25 am

Cristina, občasno vas bom obveščala, kaj kej počne Juanpi.
Kot vem ima Telemundo sedeš v Miamiju, ampak El clon se je snemal na različnih koncih od Maroka, Miamija do Kolumbije, kjer se je posnelo največ prizorov. Tako da to je nekako bilo ameriško-kolumbijsko-brazilsko sodelovanje. Smile


Juan Pablo s punco Stephanie in s psom Sociom, ki sta ga posvojila (avgust 2010)

JUAN PABLO RABA Imagen78451012

Stephanie je stara 25 let (letnik 1985), zvezo sta priznala aprila 2010, par pa februarja 2010. Prvič sta se videla pred dvema letoma v oddaji, ko je Juan predstavlju svojo vlogo v El cartelu in ona je ravno iz Paname prišla delati na tv. Očitno se je zaljubu na prvi pogled, ker mu je bila zelo všeč da je eno od voditeljic vprašu, kdo je ona in potem jo je našel na fb-ju, dodal in tako sta se počasi začela spoznavati, pogovarjati, postala sta prijatelja in kmalu tudi par.

Juan Pablo in Stephanie na koncertu Marca Anthony in Pauline Rubio (28 avgust 2010)

JUAN PABLO RABA Juanpabloystephanieenel
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimePet Sep 24, 2010 2:16 pm

Oh, kako lepo, je zaljubljen! Very Happy Smile
Luškan parček sta in zanimivo sta se "spoznala".
Aha, torej sem imela prav, da je na Telemundu. Tole mi je bolj všeč zanj, ker Kolumbija ... No Ne vem, mogoče res nisem dovolj spremljala njihovih telenovel, ampak nekako me nikoli ne pritegnejo. Pri tebi je verjetno drugače, ker je vsaj Juan Pablo v kakšni, ane?
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimePet Sep 24, 2010 3:52 pm

Luškan parček sta. Sta všečna. Barbi (Marjorie) mu ni pasala, Stephanie mu bolj, najbolj mu pa js HAHAHAHA je pa zelo zanimivo in lepo vidt da sta z Marjorie še vedno dobra prijatelja. Zadnjič sem vidla slike od njegove bivše žene in škoda da sta šla narazen, ker sta bla lep par. Očitno sta bla še premlada za resno zvezo.

Ja in sem vesela da je postal del Telemunda, ker to je dobro za njegovo kariero in lahko se bo razvil kot igralec. Vsekakor je pa postal še bolj prepoznaven in pridobil je kar lepo število novih fanov. Glede Kolumbije imam za razliko od tebe drugačno mnenje. PAAG že vse pove. To je za mene njegova najboljša telenovela, ki jo je posnel. Z njo me je osvojil, ker MGB mi nekako ni kaj preveč zanimiva oz. nisem tako navdušena nad njo kot ostali njegovi fani. Potem je tukaj še odlična serija El cartel de los sapos po kateri trenutno še snemajo film. Velika uspešnica. Sobregiro de amor, škoda, ker je telenovela doživela neuspeh, ker ni bila slaba, sama "promocija" jo je pokopala. Ne smem pa mimo Los Caballeros las prefieren brutas, ki je trenutno največja uspešnica in zaradi nje in El clona je Juan postal tako prepoznaven in zaželjen da iz enega projekta hodi v drug. To serijo se splača pogledat, smešna je, še preveč. Se že veselim druge sezone.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Sep 25, 2010 3:59 am

Katka je napisal/a:
Luškan parček sta. Sta všečna. Barbi (Marjorie) mu ni pasala, Stephanie mu bolj, najbolj mu pa js HAHAHAHA je pa zelo zanimivo in lepo vidt da sta z Marjorie še vedno dobra prijatelja. Zadnjič sem vidla slike od njegove bivše žene in škoda da sta šla narazen, ker sta bla lep par. Očitno sta bla še premlada za resno zvezo.

Ja in sem vesela da je postal del Telemunda, ker to je dobro za njegovo kariero in lahko se bo razvil kot igralec. Vsekakor je pa postal še bolj prepoznaven in pridobil je kar lepo število novih fanov. Glede Kolumbije imam za razliko od tebe drugačno mnenje. PAAG že vse pove. To je za mene njegova najboljša telenovela, ki jo je posnel. Z njo me je osvojil, ker MGB mi nekako ni kaj preveč zanimiva oz. nisem tako navdušena nad njo kot ostali njegovi fani. Potem je tukaj še odlična serija El cartel de los sapos po kateri trenutno še snemajo film. Velika uspešnica. Sobregiro de amor, škoda, ker je telenovela doživela neuspeh, ker ni bila slaba, sama "promocija" jo je pokopala. Ne smem pa mimo Los Caballeros las prefieren brutas, ki je trenutno največja uspešnica in zaradi nje in El clona je Juan postal tako prepoznaven in zaželjen da iz enega projekta hodi v drug. To serijo se splača pogledat, smešna je, še preveč. Se že veselim druge sezone.

Aja, misliš vizualno mu ni pasala Marjorie? No, meni morda nista napačna zgledala skupaj, le zdi se mi, da mogoče karakterno ni šlo. Ali pač. No, definitivno bi bila vidva najbolj luškan par! Smile Aja, žena mi je delovala pač čisto preprosta ... Očitno že ni šlo.

No, se mi je zdelo, da ti je všeč Juan Pablovo sodelovanje s Telemundom, imaš namreč prav, Telemundo vsekakor naredi igralca prepoznavnejšega in on, ki je dober igralec si to definitivno zasluži. Težko bi komentirala na mnenja o telenovelah, ker jih nisem pogledala, kar sem od njega videla je MGB in jst sem bila eden tistih "fanov", ki mi je postal všeč v tej telenoveli. Bil je kar "bombastičen" elenco, mislim, da je bila v Sloveniji dobro sprejeta, poleg tega pa sem imela obdobje Venezuelskih telenovel, predvsem zaradi velike navdušenosti nad La mujer de Judas in še prej nad Mis tres hermanas. Čisto malo sem videla Por amor a Gloria, res ne bi mogla opredelit telenovele same, lahko pa samo rečem, da sta mi edino glavna igralca "všeč" tu. Verjetno nisem navajena na Kolumbijske telenovele, ker tudi nisem velika fanica katerega od igralcev, ki je tam, tako da potem ne spremljam in se ne zavzamem. Me pa veseli, da je Juan Pablo sodeloval oz. sodeluje v projektih, ki so uspešni. To je res odlično za njegovo kariero. Vsekakor pa si itak tudi sam zasluži! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 3:02 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 3:47 am

HVALAAAAA TI za ta dva videa. Very Happy Very Happy tega še nism vidla in dvomim da bi sama kdaj naletela na to. The best si. I love you


@Cristina
Z Marjorie mi nekak nista bla všeč, niti ne vem zakaj. Možno da mi ona ni bla všeč samo ko je bila zraven Juana, ker brez njega je čist kul Very Happy Pač bolj mi paše z Stephanie, sta zelo prisrčna in Juan je ob njej zelo srečen.

Zelo mi je všeč da je Juan začel sodelovati s Telemundom, ker se je njegova kariera s tem korakom začela bolj premikati v smeri prepoznavnosti. Prej je igral v odličnih projektih, ampak zaradi tega se ni kej preveč pisalo o njemu.
MGB je bla res velika uspešnica pri nas. Spomnem se da ko so jo vrteli na Pop tv da jo nisem gledala Laughing nekako me ni pritegnila. V drugo ko so jo vrteli na mariborski televiziji sem si pogledala par delov, v celoti si jo pa nisem. Lahko me je sram. Sem edina, ki nisem tako blazno navdušena nad MGB. Po drugi strani mi je bla zelo všeč Mis tres hermanas in sem jo kar se da redno spremljala in celo bla navdušena nad Jonathanom.

Na Pink si. so začeli vrteti prvo sezono El cartela....neki za mene. cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeNed Okt 03, 2010 5:05 am

Katka je napisal/a:
HVALAAAAA TI za ta dva videa. Very Happy Very Happy tega še nism vidla in dvomim da bi sama kdaj naletela na to. The best si. I love you


@Cristina
Z Marjorie mi nekak nista bla všeč, niti ne vem zakaj. Možno da mi ona ni bla všeč samo ko je bila zraven Juana, ker brez njega je čist kul Very Happy Pač bolj mi paše z Stephanie, sta zelo prisrčna in Juan je ob njej zelo srečen.

Zelo mi je všeč da je Juan začel sodelovati s Telemundom, ker se je njegova kariera s tem korakom začela bolj premikati v smeri prepoznavnosti. Prej je igral v odličnih projektih, ampak zaradi tega se ni kej preveč pisalo o njemu.
MGB je bla res velika uspešnica pri nas. Spomnem se da ko so jo vrteli na Pop tv da jo nisem gledala Laughing nekako me ni pritegnila. V drugo ko so jo vrteli na mariborski televiziji sem si pogledala par delov, v celoti si jo pa nisem. Lahko me je sram. Sem edina, ki nisem tako blazno navdušena nad MGB. Po drugi strani mi je bla zelo všeč Mis tres hermanas in sem jo kar se da redno spremljala in celo bla navdušena nad Jonathanom.

Na Pink si. so začeli vrteti prvo sezono El cartela....neki za mene. cheers

Ni za kej.....vem, da je to težko najti, naleteti na to....ampak sem lih malo pregledoval to na novo najdeno stran, kjer očitno ustvarjajo nek arhiv RCTVjskih posnetkov...tudi MGB je skoraj v celoti že gor....in razne ostale oddaje AJI PICANTE, RADIO ROCHELA, LOCO VIDEO LOCO...etc

Ja....sem videl novico, da so na PINK.SI začeli s El cartelom....super, uživaj!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSre Dec 15, 2010 6:56 am

NOVOSTI, NOVOSTI !!!

Juan se te zadnje mesece letošnjega leta sooča z izgubami. Novembra je izgubil očeta, zaradi infarkta. Potem razšel se je s svojo punco Stephanie. Šele decembra je priznal da je spet samski, ampak meni se zdi da že od konca septembra nista več par.

Trenutno se ukvarja s snemanjem druge temporade Los Caballeros las Prefieren Brutas, ki jo snemajo v Kolumbiji, in z dobrodelnostjo.

Dobra novica je ta da na naše zaslone prihaja naslednje leto njegov zadnji projekt El clon. Gledali ga bomo na Pink si. Very Happy Very Happy

JUAN PABLO RABA Portadarevistadcdiciemb.thJUAN PABLO RABA Revistadcdiciembre2010e.thJUAN PABLO RABA Revistadcdiciembre2010e.th
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 12:56 pm

Katka je napisal/a:
NOVOSTI, NOVOSTI !!!

Juan se te zadnje mesece letošnjega leta sooča z izgubami. Novembra je izgubil očeta, zaradi infarkta. Potem razšel se je s svojo punco Stephanie. Šele decembra je priznal da je spet samski, ampak meni se zdi da že od konca septembra nista več par.

Trenutno se ukvarja s snemanjem druge temporade Los Caballeros las Prefieren Brutas, ki jo snemajo v Kolumbiji, in z dobrodelnostjo.

Dobra novica je ta da na naše zaslone prihaja naslednje leto njegov zadnji projekt El clon. Gledali ga bomo na Pink si. Very Happy Very Happy

JUAN PABLO RABA Portadarevistadcdiciemb.thJUAN PABLO RABA Revistadcdiciembre2010e.thJUAN PABLO RABA Revistadcdiciembre2010e.th

Hvala za obveščanje....no, kar se tiče prvega dela...žalostno, ampak tako je življenje....vseh se dotakne...tako dobro kot slabo.

Sem vesel zate, da ga boš lahko spremljala!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 4:42 am

JUAN PABLO RABA Juanvitginiacasta

JUAN PABLO RABA 42128899

JUAN PABLO RABA 75868602

JUAN PABLO RABA Juanpablo131.th JUAN PABLO RABA Juanpablo117.th

JUAN PABLO RABA Juanpablo133.th JUAN PABLO RABA Juanpablo118.th
JUAN PABLO RABA Jpabloraba027

JUAN PABLO RABA Jpablorabahor8wb.th JUAN PABLO RABA Jpabloraba014.th JUAN PABLO RABA Jpabloraba001.th JUAN PABLO RABA Jpabloraba029o.th
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 4:44 am

JUAN PABLO RABA 235492884
JUAN PABLO RABA Azpmz
JUAN PABLO RABA E9ad802e590154fa34850b86
JUAN PABLO RABA Eb9ct
JUAN PABLO RABA X9dnw

JUAN PABLO RABA 9ejc
JUAN PABLO RABA 163958101501429233291485
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 9:02 am

Noro lepe slike. Hvala Matej. Very Happy

Trenutno Juan snema drugo sezono LCLPB v Kolumbiji in v Mehiki novi film El Cielo en tu Mirada, romantična komedija, v katerem igrajo še Jaime Camil, Mane de la Parra, Aislinn Derbez, Danna Garcia.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 9:33 am

Katka je napisal/a:
Noro lepe slike. Hvala Matej. Very Happy

Trenutno Juan snema drugo sezono LCLPB v Kolumbiji in v Mehiki novi film El Cielo en tu Mirada, romantična komedija, v katerem igrajo še Jaime Camil, Mane de la Parra, Aislinn Derbez, Danna Garcia.

Lepe slike, ja ... sploh z brado se mi zelo dopade. Embarassed
Sicer pa me že lep čas zanima nekaj glede Clona; Katka ti boš sigurno vedela, jst sicer nisem v celoti gledala originalne verzije (brazilske), ampak približno pa poznam vloge, zdaj pa me zanima koga tu igra Juan Pablo, katero vlogo, ker ga nikakor ne morem uvrstiti nikamor ... če morda ti veš, oz. če si brazilsko verzijo spremljala slučajno.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 9:49 am

Meni tudi oz. meni je Juan všeč brez ali z brado, samo bolj z.

Juan igra Saida, brat od Mohameda in Nazire, je prvi mož od Jade. Brazilske verzije pa nisem spremljala.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 9:58 am

Katka je napisal/a:
Meni tudi oz. meni je Juan všeč brez ali z brado, samo bolj z.

Juan igra Saida, brat od Mohameda in Nazire, je prvi mož od Jade. Brazilske verzije pa nisem spremljala.

Lepo, to pa verjamem, ja. Brada pa pač brada. Cool Embarassed Embarassed

Hm, hja ... recimo, da približno vem, čeprav se te vloge oz. igralca iz brazilske verzije sploh ne spomnim. Se mi zdi, da je ni bilo kaj dosti na sporedu ... Juan Pabla pa tu več vidim. No, ti se tistega tako ne moreš spomniti. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeSob Feb 05, 2011 10:50 am

Malenkost....upam, da si kakšno tudi na novo vidla, če je to sploh mogoče Smile Sicer, pa vidim, da ima polno projektov.....Kje ti je bil najbolj všeč, s tem mislim na vlogo, če se bi lahko za eno odločila....In kje ga najrajši gledaš v telenovelah, filmih, serijah...?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimePon Feb 07, 2011 8:08 am

Možno da je v tej novi verziji Said zato bolj viden, ker je manj delov. Zgodba je enaka, ni nič novega dodanega. To bi nam znal razložiti nekdo, ki je gledal brazilsko verzijo.

Eno sliko sem celo novo videla. Je iz snemanja novega filma El Cielo en tu Mirada. Smile Zadnje leto smo kar oblegani z novimi slikami, kar mi je všeč. Prejšnja leta smo bili veseli, če smo dobili eno ali dve. Laughing Kako se vse hitro spremeni, ko sprejmeš pravo vlogo oz. bi rekla da postaneš bolj prepoznaven.

Za razliko od ostalih fanic, one bi rekle da jim je bil najbolj všeč kot Ori v MGB, je meni bil najbolj všeč kot Esteban v PAAG. I love you To je bila prva zadevščina od Juanpija, ki sem si jo pogledala. Nekako me je s to vlogo tako prepričal da sem ga začela spremljati. Od ostalih njegovih starejših projektov mi je še všeč naslednja telenovela La Niña de mis ojos in trenutno zadnja El clon. Od filmov Puras Joyitas, svetoven film, in od serij LCLPB. Glede na to da se mi ne da gledat telenovel, preveč delov Laughing ga najrajši gledam v serijah in filmih, ampak ne branim se niti novih telenovel. Po dolgem času mi je všeč da je spet posnel novo, katera je postala tudi zelo uspešna, tako da rajši vidim da na 2 leti posname eno telenovelo in je vredu, ne pa da se vrti samo okoli njih.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 5:40 am

Katka je napisal/a:
Možno da je v tej novi verziji Said zato bolj viden, ker je manj delov. Zgodba je enaka, ni nič novega dodanega. To bi nam znal razložiti nekdo, ki je gledal brazilsko verzijo.

Eno sliko sem celo novo videla. Je iz snemanja novega filma El Cielo en tu Mirada. Smile Zadnje leto smo kar oblegani z novimi slikami, kar mi je všeč. Prejšnja leta smo bili veseli, če smo dobili eno ali dve. Laughing Kako se vse hitro spremeni, ko sprejmeš pravo vlogo oz. bi rekla da postaneš bolj prepoznaven.

Za razliko od ostalih fanic, one bi rekle da jim je bil najbolj všeč kot Ori v MGB, je meni bil najbolj všeč kot Esteban v PAAG. I love you To je bila prva zadevščina od Juanpija, ki sem si jo pogledala. Nekako me je s to vlogo tako prepričal da sem ga začela spremljati. Od ostalih njegovih starejših projektov mi je še všeč naslednja telenovela La Niña de mis ojos in trenutno zadnja El clon. Od filmov Puras Joyitas, svetoven film, in od serij LCLPB. Glede na to da se mi ne da gledat telenovel, preveč delov Laughing ga najrajši gledam v serijah in filmih, ampak ne branim se niti novih telenovel. Po dolgem času mi je všeč da je spet posnel novo, katera je postala tudi zelo uspešna, tako da rajši vidim da na 2 leti posname eno telenovelo in je vredu, ne pa da se vrti samo okoli njih.

Hvala za odgovore! Me veseli, da se je razbohotil z materialom....drži, ko dobi pravo vlogo-bolj prepoznavno, je oblegan iz vseh strani.

Me je pa presenetilo, da ti je najbolj všeč v tej vlogi...vloge ne poznam dobro, ampak novelo sem parkrat zasledil na Romantici. Zanimivo se mi zdi, ker so ostale vloge bolj "odmevne"...kot pa ta.

Zdi se mi, da ima fajn kariero, snema od telenovel, filmov, serij...vse!!! Zelo dobro pa je to, da je le prišel na Telemundo, tu postaneš kot igralec bolj prepoznaven za širši trg.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 8:44 am

Nzk in še kdaj. Wink

Sem te presenetila z odgovorom. Smile Si pričakoval da bom rekla Ori? Meni PAAG bolj ustreza kot MGB, bolj mi je všeč zgodba, samo dogajanje, glavni par in še ta humor, ki je vseskozi čez telenovelo. Laughing Kot Ori je bil odličen, ampak kot Esteban milijonkrat boljši.

Njega se res povsod najde. Vedno snema, nima počitka. Skače iz enega projekta v drugega, ali celo hkrati dela na dveh projektih. Deloholik je. Telemundo mu je prinesel ogomno dobrega in še postal je prepoznaven v Mehiki.



Nova punca? Revija 15 Minutos, Februar 2011

JUAN PABLO RABA Juanpa
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 11:20 am

Katka je napisal/a:
Nzk in še kdaj. Wink

Sem te presenetila z odgovorom. Smile Si pričakoval da bom rekla Ori? Meni PAAG bolj ustreza kot MGB, bolj mi je všeč zgodba, samo dogajanje, glavni par in še ta humor, ki je vseskozi čez telenovelo. Laughing Kot Ori je bil odličen, ampak kot Esteban milijonkrat boljši.

Njega se res povsod najde. Vedno snema, nima počitka. Skače iz enega projekta v drugega, ali celo hkrati dela na dveh projektih. Deloholik je. Telemundo mu je prinesel ogomno dobrega in še postal je prepoznaven v Mehiki.



Nova punca? Revija 15 Minutos, Februar 2011

JUAN PABLO RABA Juanpa


Res sem imel v mislih Orija...ali pa kakšno vlogo iz kakega filma....na to sem pa pozabil! Verjamem, da je bil tudi v tej vlogi odličen.

Več kot očitno je res VELIK deloholik....če uživa in če lahko toliko projektov "pelje", potem je to super!!!!

Opa...glede punca se pa tudi še ni čisto ustalil, ha? Več je bilo že omenjenih....ene prave...druge verjetno zgolj natolcevnje.....P.S. Zlo dobro jopo ima na sliki!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:09 pm

Dobre slikce, ja.

A kdo gleda El Clon? Jaz sem slučajno v nedeljo opazila na Pinku ponovitev. Ne vem niti, če se je Juan že pojavil v telenoveli ali ne.
Me pa zanima, kako je odigral vlogo, če je bil remake enako uspešen kot brazilski original? Pa seveda sama Juanova vloga Saida? Je Said bolj zloben kot v originalu/bolj dober itd?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:13 pm

vesna je napisal/a:
Dobre slikce, ja.

A kdo gleda El Clon? Jaz sem slučajno v nedeljo opazila na Pinku ponovitev. Ne vem niti, če se je Juan že pojavil v telenoveli ali ne.
Me pa zanima, kako je odigral vlogo, če je bil remake enako uspešen kot brazilski original? Pa seveda sama Juanova vloga Saida? Je Said bolj zloben kot v originalu/bolj dober itd?

Jaz zelo bežno vidim kaj ... Sicer pa pogledam na hrvaškem RTLu, kjer pa so očitno pred Pinkom, sodel po tem, da ti še nisi zasledila Juana. Tudi sama nisem kaj dosti spremljala originalnega Klona, za kar mi je danes žal. Saida pa morem reči, da vidim v vsakem delu zaenkrat. Sedaj ga je Jade prišla ponovno osvojiti ... Oziroma je opazila, da je ne ljubi več. Zelo me je razžalostilo, da ni tu glavni igralec ravno Juan, namesto Mauricia ... Sicer sem malce krivična, ker mi pač Mauricio nikoli ni bil simpatičen, je pa res, da po mojem mnenju popolnoma ustreza originalnemu (v brazilski različici).
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





JUAN PABLO RABA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JUAN PABLO RABA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Luciano D`Alessandro VS. Juan Pablo Raba
» Juan Pablo Raba v novi seriji!
» JUAN CARLOS GARCIA
» Carlos Guillermo Haydon VS. Juan Pablo Raba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: