Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 DAVID ZEPEDA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Jul 26, 2011 2:32 pm

Cristina je napisal/a:
David Zepeda "zagovarja" svojega kolega Williama Levya.


Ja, tudi jst sem slišal, da imajo z njim težave, da se je bojda spremenil, da mu je slava stopila v glavo.....ne vem kaj bi komentiral, mogoče to, da se to hitro napačno intepretira, da ne znamo včasih razumet, da je tudi on oz. vsi igralci, da so zgolj ljudje. Iskreno tudi jst bi imel že polno glavo novinarjev, ki bi tekali za mano in se dobrikali....pisali pa o tisoč slabih stvareh in škandalih....Po drugi strani je pa res, da se človek nehote začne verjetno res drugače vesti..ker je ipak prepoznaven, oboževan...ni vrag, da ti ne pride v kri.

Kar se tiče pa njune igre....oba sta mi super igralca....težko bi zdaj rekel kateri je boljši....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Jul 26, 2011 2:37 pm

Mateo je napisal/a:
Ja, tudi jst sem slišal, da imajo z njim težave, da se je bojda spremenil, da mu je slava stopila v glavo.....ne vem kaj bi komentiral, mogoče to, da se to hitro napačno intepretira, da ne znamo včasih razumet, da je tudi on oz. vsi igralci, da so zgolj ljudje. Iskreno tudi jst bi imel že polno glavo novinarjev, ki bi tekali za mano in se dobrikali....pisali pa o tisoč slabih stvareh in škandalih....Po drugi strani je pa res, da se človek nehote začne verjetno res drugače vesti..ker je ipak prepoznaven, oboževan...ni vrag, da ti ne pride v kri.

Kar se tiče pa njune igre....oba sta mi super igralca....težko bi zdaj rekel kateri je boljši....

Zdi se mi zelo profesionalno od Davida, da je tako povedal, ampak meni se pač vseeno zdi, da je on manj oblegan kot William in glede njega je zadnje čase res toliko dvigovanja prahu, govoric, aferic itd. ... silijo vanj, dobesedno in mu gre že vse skupaj pošteno na živce (čeprav takšen poklic si je sam izbral) ... skratka jaz bi se enako strinjala, da ga čisto razumem, meni se tudi ne bi dalo vedno ukvarjati z novinarji in poslušati polno bedarij in neresnic, ki jih govorijo o meni ...
Kar se pa tiče igre, sem istega mnenja, ne bi mogla izpostaviti enega izmed njiju, da je boljši od drugega.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Jul 26, 2011 3:02 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, tudi jst sem slišal, da imajo z njim težave, da se je bojda spremenil, da mu je slava stopila v glavo.....ne vem kaj bi komentiral, mogoče to, da se to hitro napačno intepretira, da ne znamo včasih razumet, da je tudi on oz. vsi igralci, da so zgolj ljudje. Iskreno tudi jst bi imel že polno glavo novinarjev, ki bi tekali za mano in se dobrikali....pisali pa o tisoč slabih stvareh in škandalih....Po drugi strani je pa res, da se človek nehote začne verjetno res drugače vesti..ker je ipak prepoznaven, oboževan...ni vrag, da ti ne pride v kri.

Kar se tiče pa njune igre....oba sta mi super igralca....težko bi zdaj rekel kateri je boljši....

Zdi se mi zelo profesionalno od Davida, da je tako povedal, ampak meni se pač vseeno zdi, da je on manj oblegan kot William in glede njega je zadnje čase res toliko dvigovanja prahu, govoric, aferic itd. ... silijo vanj, dobesedno in mu gre že vse skupaj pošteno na živce (čeprav takšen poklic si je sam izbral) ... skratka jaz bi se enako strinjala, da ga čisto razumem, meni se tudi ne bi dalo vedno ukvarjati z novinarji in poslušati polno bedarij in neresnic, ki jih govorijo o meni ...
Kar se pa tiče igre, sem istega mnenja, ne bi mogla izpostaviti enega izmed njiju, da je boljši od drugega.

No, pa sma spet istega mnenja Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Jul 26, 2011 3:07 pm

Mateo je napisal/a:

No, pa sma spet istega mnenja Smile

Zelo čudno. flower
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 9:02 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

No, pa sma spet istega mnenja Smile

Zelo čudno. flower
Zelo. Na trenutke mi delujeta kot brat in sestra. Very Happy

Glede igranja bi rekla da je Zepeda boljši igralec kot Levy. Bolj je prepričljiv, ni samo lep in šarmanten, ampak zna tudi igrati in prikazati drugačno igro, medtem ko Levy se mi zdi da je v vseh svojih projektih bil samo to, edino v Sortilegio je pokazal še svoj igralski talent. Zato pa tudi pravi da je najbolj ponosen na ta projekt in na vlogo Alejandra. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 9:18 am

Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

No, pa sma spet istega mnenja Smile

Zelo čudno. flower
Zelo. Na trenutke mi delujeta kot brat in sestra. Very Happy

Glede igranja bi rekla da je Zepeda boljši igralec kot Levy. Bolj je prepričljiv, ni samo lep in šarmanten, ampak zna tudi igrati in prikazati drugačno igro, medtem ko Levy se mi zdi da je v vseh svojih projektih bil samo to, edino v Sortilegio je pokazal še svoj igralski talent. Zato pa tudi pravi da je najbolj ponosen na ta projekt in na vlogo Alejandra. Smile

Heheh, ja, nisi edina! Wink

No, glede Levyja bi pa komentiral, da je imel manj raznolikih vlog, da bi lahko dokazal svoje sposobnosti (mogoče bi me razočaral), ampak mislm, da se igralci/igralke, ki igrajo zgolj gl. vloge v novelah resnično omejijo na določene finte....vloge so si med seboj izredno podobne, nimajo ponavadi nekih velikih odstopanj...če pa odigraš zloben lik, ali pa kakšen stranski s kako bolj zahtevno zgodbo pa lahko improviziraš, vedno je kaka nova "finta" za pokazati, lahko igralec/igralka več ustvarja....npr., lahko ima neke standardne zlobne finte, lahko ima specifično "nenavadno" hojo, mimiko obraza....poseben zloben smeh.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 9:33 am

Mateo je napisal/a:
Heheh, ja, nisi edina! Wink

No, glede Levyja bi pa komentiral, da je imel manj raznolikih vlog, da bi lahko dokazal svoje sposobnosti (mogoče bi me razočaral), ampak mislm, da se igralci/igralke, ki igrajo zgolj gl. vloge v novelah resnično omejijo na določene finte....vloge so si med seboj izredno podobne, nimajo ponavadi nekih velikih odstopanj...če pa odigraš zloben lik, ali pa kakšen stranski s kako bolj zahtevno zgodbo pa lahko improviziraš, vedno je kaka nova "finta" za pokazati, lahko igralec/igralka več ustvarja....npr., lahko ima neke standardne zlobne finte, lahko ima specifično "nenavadno" hojo, mimiko obraza....poseben zloben smeh.....
Če tako delujeta. Sprva sm mislila da sta res.

Od Levya so vse vloge bile res podobne, ali jih je pa on ustvaril tako. Je tudi od samega igralca odvisno, kako odigra svoj lik. Že sama mimika obraza naredi veliko. Zepeda sem vidla v treh vlogah, res je da sem v celoti pogledala samo Sortilegio, ampak tisto ostalo kar sem vidla od njega je vse različno. Tudi Colunga se mi zdi da že par let igra iste like z drugim imenom. TO je moje mnenje, moja presoja, nekdo drugi lahko vidi njegovo igro drugače.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 9:38 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Heheh, ja, nisi edina! Wink

No, glede Levyja bi pa komentiral, da je imel manj raznolikih vlog, da bi lahko dokazal svoje sposobnosti (mogoče bi me razočaral), ampak mislm, da se igralci/igralke, ki igrajo zgolj gl. vloge v novelah resnično omejijo na določene finte....vloge so si med seboj izredno podobne, nimajo ponavadi nekih velikih odstopanj...če pa odigraš zloben lik, ali pa kakšen stranski s kako bolj zahtevno zgodbo pa lahko improviziraš, vedno je kaka nova "finta" za pokazati, lahko igralec/igralka več ustvarja....npr., lahko ima neke standardne zlobne finte, lahko ima specifično "nenavadno" hojo, mimiko obraza....poseben zloben smeh.....
Če tako delujeta. Sprva sm mislila da sta res.

Od Levya so vse vloge bile res podobne, ali jih je pa on ustvaril tako. Je tudi od samega igralca odvisno, kako odigra svoj lik. Že sama mimika obraza naredi veliko. Zepeda sem vidla v treh vlogah, res je da sem v celoti pogledala samo Sortilegio, ampak tisto ostalo kar sem vidla od njega je vse različno. Tudi Colunga se mi zdi da že par let igra iste like z drugim imenom. TO je moje mnenje, moja presoja, nekdo drugi lahko vidi njegovo igro drugače.

No, jst sem od Levyja videl tri vloge, pa še to vse po malo, nič v celoti....in je bilo v Sortilegiu res najboljše, tudi vloga dobro napisana!

Colunga pa itak....zmeraj je Luis Fernando ali pa Fernando Luis, to še on sam ne ve! Very Happy Meni je všeč, da imajo igralci raznolike vloge, da znajo povedati sploh razlike od lika do lika....in pa, da menjajo tudi look.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Avg 05, 2011 4:06 am

Samo, da je spet brada!!!! Very Happy Very Happy

DAVID ZEPEDA - Page 6 I23o7q
DAVID ZEPEDA - Page 6 296cf4k
DAVID ZEPEDA - Page 6 Op2z6e
DAVID ZEPEDA - Page 6 Rm47xc
DAVID ZEPEDA - Page 6 Nuevo-look-david-zepedai
DAVID ZEPEDA - Page 6 30ic6x1
DAVID ZEPEDA - Page 6 23uocpj
DAVID ZEPEDA - Page 6 2a7bjpj
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Avg 05, 2011 5:31 am

Opa...te je le poslušal in si jo spet pustil....mu res bolj paše, ja!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Avg 05, 2011 5:45 am

Mateo je napisal/a:
Opa...te je le poslušal in si jo spet pustil....mu res bolj paše, ja!

..."sem mu zadnjič na kavi gnjavila, ja" Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Avg 05, 2011 6:05 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Opa...te je le poslušal in si jo spet pustil....mu res bolj paše, ja!

..."sem mu zadnjič na kavi gnjavila, ja" Smile

Sigurno!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 5:31 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Opa...te je le poslušal in si jo spet pustil....mu res bolj paše, ja!

..."sem mu zadnjič na kavi gnjavila, ja" Smile

Sigurno!!
Lepo od njega da te posluša, ker z brado je definitivno bolj seksi in zelo mu paše. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Avg 28, 2012 8:17 am

grede navade DAVIDA ZEPEDE (kaj vse ne najdejo, slikajo in objavijo...)

DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae55c843660x440
David Zepeda tiene cuerpazo y es un galanazo, pero no es perfecto.
DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae57b4b9660x440
Los días que no tiene llamado por la tarde, el actor se relaja durante tres horas aprendiendo a jugar tenis, aunque saca lo peor de sus modales.
DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae5737bb660x440
Davis sintió que un intruso en su nariz no lo dejaba respirar a gusto, intentó deshacerse de su moco soplando con todas sus fuerzas, pero no lo logró.
DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae56415b660x440
Al no conseguir lo que quería, terminó metiéndose el dedo en la nariz.
DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae56be57660x440
Parece que luchaba contra su peor enemigo.
DAVID ZEPEDA - Page 6 4fce4ae553ba7660x440
Durante uno de los descansos vimos que David en lugar de tomar agua, la escupe.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeTor Avg 28, 2012 8:49 am

Hahaha, ja res so bogi ti slavni, nič ne morejo brez, da bi jih slikali. pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 3:50 am

DAVID ZEPEDA - Page 6 Au6luzwcmaa4dajpglarge
DAVID ZEPEDA - Page 6 29xsorq
DAVID ZEPEDA - Page 6 2ynh66b
Bojda se bo v kratkem poročil s svojo 24letno punco.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 3:51 am

A samo 24let ima punca ...
Prva slika je dovolj "bradata" Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 3:57 am

Cristina je napisal/a:
A samo 24let ima punca ...
Prva slika je dovolj "bradata" Wink

Zelo mlada, ja...Smile

Jp, ta druga slika je pa menda med novejšimi...so fanice na hrvaškem komentirale in so vesele, da ima spet brado...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 4:01 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
A samo 24let ima punca ...
Prva slika je dovolj "bradata" Wink

Zelo mlada, ja...Smile

Jp, ta druga slika je pa menda med novejšimi...so fanice na hrvaškem komentirale in so vesele, da ima spet brado...

No, se pridružujem mnenju hrvaških fanic.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 4:05 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
A samo 24let ima punca ...
Prva slika je dovolj "bradata" Wink

Zelo mlada, ja...Smile

Jp, ta druga slika je pa menda med novejšimi...so fanice na hrvaškem komentirale in so vesele, da ima spet brado...

No, se pridružujem mnenju hrvaških fanic.

hehehe, najboljši komentar je bil ta, da jim David Zepeda ni všeč, ker je preveč podoben tipom iz Zrč (ker je preveč zdepiliran in se sveti) ni moško! Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 4:08 am

Hahhahaha, ja saj zaradi tega ga imam tudi jaz raje, ko ima brado in tudi depilacija ne bi bila nikakor potrebna, to zdaj ni več in! Very Happy
Da se sveti - sluzasto Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimePet Sep 21, 2012 4:13 am

Cristina je napisal/a:
Hahhahaha, ja saj zaradi tega ga imam tudi jaz raje, ko ima brado in tudi depilacija ne bi bila nikakor potrebna, to zdaj ni več in! Very Happy
Da se sveti - sluzasto Very Happy Very Happy

Hehehehe lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeSob Mar 09, 2013 3:10 am

DAVID ZEPEDA - Page 6 Davidzepedamentirparaviv
DAVID ZEPEDA - Page 6 Mentirparavivirdavidzepe
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeSob Mar 09, 2013 5:03 am

Hehe, frajer.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 02, 2014 10:17 am

NOVA PRIČESKA

DAVID ZEPEDA - Page 6 Image1238
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





DAVID ZEPEDA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID ZEPEDA   DAVID ZEPEDA - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
DAVID ZEPEDA
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» William Levy VS. David Zepeda
» David Zepeda VS. Mark Tacher
» DAVID CHOCARRO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: