Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:58 am

Naš forum je res zlo sproščen, pogovarjamo se o vsem mogočem, tud off topicov je neki....pač ko se pogovarjamo se pogovarjamo..ni važno kje in kaj lol!

SVOBODA GOVORA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 4:58 am

Cristina je napisal/a:
Lucero je napisal/a:

Ja, jst tut ne...mamo sicer nekaj pravil na našem, samo se znamo tut zabavat. Je precej bolj sproščen kot je bil SWL.

Drugače si pa vabljena na naš forum, seveda tut vesna...Mateu sem pa tako že rekla. Vsaj pridte kaj pogledat. Very Happy Very Happy

HVala, a to imate bolj artanje pa tko? ... bounce

Ne, je vse gor kot je blo prej na SWL ..skoraj, če bo pa še kakšno zanimanje za kaj, pa še lahk odpremo teme. Art je pač v ospredju, da smo privabli člane ker je trenutno artanje res aktualno, zato smo pa tako uspešni. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:00 am

Lucero je napisal/a:


Ne, je vse gor kot je blo prej na SWL ..skoraj, če bo pa še kakšno zanimanje za kaj, pa še lahk odpremo teme. Art je pač v ospredju, da smo privabli člane ker je trenutno artanje res aktualno, zato smo pa tako uspešni. Very Happy Very Happy

Aha, fajn!!! Ja, sej to pa res full čestitam, mi je Matko povedu! Ne, ne sej... je kul, ker potem mi sam nakladamo po svoje, veš...kle je pa res en tak mali chat forumček samo za pogovarjanje...lool

Bom pa verjtno se včlanila k vam, ja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:00 am

Super, ja, Lucero....ful fajn za vaš forum očitno ste res uspešni!! ŠE ENKRAT ČESTITKE!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:10 am

Cristina je napisal/a:
Lucero je napisal/a:


Ne, je vse gor kot je blo prej na SWL ..skoraj, če bo pa še kakšno zanimanje za kaj, pa še lahk odpremo teme. Art je pač v ospredju, da smo privabli člane ker je trenutno artanje res aktualno, zato smo pa tako uspešni. Very Happy Very Happy

Aha, fajn!!! Ja, sej to pa res full čestitam, mi je Matko povedu! Ne, ne sej... je kul, ker potem mi sam nakladamo po svoje, veš...kle je pa res en tak mali chat forumček samo za pogovarjanje...lool

Bom pa verjtno se včlanila k vam, ja.

O super, si dobrodošla.

Potem si tako na tekočem o vsem, Matko pridno obvešča, samo mene je pozabil obvestit o tem forumu. Very Happy
Vem ja, pa saj ni blema, ste vsaj prej vi poskrbel da se je na SWL kaj dogajal, če že ostali ne. Je blo pol tut zanimiv brat pogovore v klepetalnici al pa v drugih temah.

Tnx Mateo...si nisem misla da bomo v tako kratkem času tako uspešni. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:12 am

Hahahahhaha, ja naše debate...loool
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:21 am

Cristina je napisal/a:
Hahahahhaha, ja naše debate...loool

Haha...so ble prav zanimive...jih zdaj kar mal pogrešam. Very Happy Very Happy

Bosta še kaj smeške tle zamenjala, jih full nisem navajena...mam še na TSju z njimi probleme. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:26 am

Aha...smejkote bo treba še dodat, ja....srčkov ni...na novo mamo tud bruh bruha Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:28 am

Mateo je napisal/a:
Aha...smejkote bo treba še dodat, ja....srčkov ni...na novo mamo tud bruh bruha Smile

ja, jst bi rada srčke pa te stvari...bo Matko kako zrihtal, ane.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 5:32 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aha...smejkote bo treba še dodat, ja....srčkov ni...na novo mamo tud bruh bruha Smile

ja, jst bi rada srčke pa te stvari...bo Matko kako zrihtal, ane.

v bližnji prihodnosti,ja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:19 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aha...smejkote bo treba še dodat, ja....srčkov ni...na novo mamo tud bruh bruha Smile

ja, jst bi rada srčke pa te stvari...bo Matko kako zrihtal, ane.

v bližnji prihodnosti,ja.

Čimprej če bi šlo..lahko da kar take kot jih mamo mi, sem zdaj teh najbolj navajena pa še fajni so. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 2:41 pm

Lucero, a SWL se potem ne bo odprlo al kako?
Mislim, zdaj smo razbiti po celi vrsti forumov...
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 3:02 pm

vesna je napisal/a:
Lucero, a SWL se potem ne bo odprlo al kako?
Mislim, zdaj smo razbiti po celi vrsti forumov...

Hm, ne vem kako bo s SWL...bo to bolj Matko vedel, samo sva se pa pogovarjala da glede na to, da je ta forum bolj uspešen, bi lahk bil kar ta namesto SWL.

Če ga bosta pa s SvizCem usposobla pol bosta pa mogoče kar oba. Very Happy Lahk prideš mal tja pogledat, pa pol poveš mnenje, kaj se ti zdi boljš...da mamo tega ta novga, al oba. Very Happy Upam, da nas prideš kaj pogledat, da se še tam slišmo kaj. Seveda tudi ostali (Mateo, Cristina). Wink
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimePon Jun 30, 2008 4:36 pm

Lucero je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Lucero, a SWL se potem ne bo odprlo al kako?
Mislim, zdaj smo razbiti po celi vrsti forumov...

Hm, ne vem kako bo s SWL...bo to bolj Matko vedel, samo sva se pa pogovarjala da glede na to, da je ta forum bolj uspešen, bi lahk bil kar ta namesto SWL.

Če ga bosta pa s SvizCem usposobla pol bosta pa mogoče kar oba. Very Happy Lahk prideš mal tja pogledat, pa pol poveš mnenje, kaj se ti zdi boljš...da mamo tega ta novga, al oba. Very Happy Upam, da nas prideš kaj pogledat, da se še tam slišmo kaj. Seveda tudi ostali (Mateo, Cristina). Wink

Aha, zlo zanimivo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 2:27 pm

Torej, vidim da imamo novo članico, JAMI DOBRODOŠLA!!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:10 pm

Cristina je napisal/a:
Torej, vidim da imamo novo članico, JAMI DOBRODOŠLA!!!!

Super flower flower flower Njo smo pa prav veseli cheers

DOBRODOŠLA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:18 pm

Pozdravljeni!
Hvala za dobrodošlico ... se bom probala malo aktivneje udeleževati ...
... in verjetno veste kje sem "najbolj doma" oz. kaj je področje, ki ga najbolj poznam ... in če koga kaj zanima ...lahko pomagam ali podam svoje mnenje ... Torej en prav lep pozdrav vsem ...
Jami
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:21 pm

jami100 je napisal/a:
Pozdravljeni!
Hvala za dobrodošlico ... se bom probala malo aktivneje udeleževati ...
... in verjetno veste kje sem "najbolj doma" oz. kaj je področje, ki ga najbolj poznam ... in če koga kaj zanima ...lahko pomagam ali podam svoje mnenje ... Torej en prav lep pozdrav vsem ...
Jami

Zelo bomo veseli tvojega sodelovanja, .... mislim, da boste imeli še debate! heheheh
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:21 pm

No, kot vidiš tukaj vlada povsem domače vzdušje..ni nekih pravil...vse je bolj na "izi" in zelo bomo veseli tvojih komentarjev, novic...karkoli.

Vem, ja, za kaj se zanimaš....mi je všeč, da mama skoraj isto področje....mislim, da izvema podobne informacije, saj oba črpava iz Vzla....

ŠE ENKRAT DOBRODOŠLA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:36 pm

mimogrede ...
RCTV signal preko neta ne dela že nekaj časa, preko TV Doral se ga da snemat samo z enim kupljenim programom in taho mi zaradi Nine Mimade, kjer igra tudi Ricardo ena kolegica s Finske pošilja posneto, da ji to transformitam v enostavnejši format ter izrežem reklame ... a joke ni v tem pač pa, da mi pošlje posneto tudi telenovelo LMDJ, ki se prav tako vrti na RCTV-ju ... in obdelam ji tudi to ... tako imam posnetih nekaj nadaljevanj ... trenutno od 17 - 26 dela ... če koga zanima naj mi piše predno to vržem dol ...


Nazadnje urejal/a jami100 Tor Jul 01, 2008 3:45 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:39 pm

Mateo je napisal/a:
No, kot vidiš tukaj vlada povsem domače vzdušje..ni nekih pravil...vse je bolj na "izi" in zelo bomo veseli tvojih komentarjev, novic...karkoli.

Vem, ja, za kaj se zanimaš....mi je všeč, da mama skoraj isto področje....mislim, da izvema podobne informacije, saj oba črpava iz Vzla....

ŠE ENKRAT DOBRODOŠLA

... ja, sistem na "izi" mi je bil vedno bolj domač kot karkoli drugega ... ponovno hvala za dobrodošlico in če izvem kje kaj novega ... bo tukaj ... malo moram še prečekirati ta forum, da se seznanim kaj koga zanima ... zate že vem in glede Vesne se mi malo svita ... počasi bo šlo ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:43 pm

Res super, Jami, da si se nam pridružila.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeTor Jul 01, 2008 3:51 pm

jami100 je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
No, kot vidiš tukaj vlada povsem domače vzdušje..ni nekih pravil...vse je bolj na "izi" in zelo bomo veseli tvojih komentarjev, novic...karkoli.

Vem, ja, za kaj se zanimaš....mi je všeč, da mama skoraj isto področje....mislim, da izvema podobne informacije, saj oba črpava iz Vzla....

ŠE ENKRAT DOBRODOŠLA

... ja, sistem na "izi" mi je bil vedno bolj domač kot karkoli drugega ... ponovno hvala za dobrodošlico in če izvem kje kaj novega ... bo tukaj ... malo moram še prečekirati ta forum, da se seznanim kaj koga zanima ... zate že vem in glede Vesne se mi malo svita ... počasi bo šlo ...

Super.....no sj ti nas obvešči bolj o Ricardu in teh zadevah....kar se tiče Roxane in novic..me težko kdo prehiti heheh....No, se pa priporočam za kakšne najdene slike, videe (še enkrat hvala za tiste linke od MTH, še redno shranjujem slike, in videe sem si že dal dol).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:30 am

Pozdrav vsem!

Se opravičujem, ker zadnje dni ni bilo glasu od mene a kar nekako ni bilo pravega časa ... malo sem že prečekirala a bila bolj brez prave energije napisati kaj več ... odhajam na počitnice in predpriprave niso "mačji kašelj" ... lepe poletne dni vsem in se javim, ko bom nazaj ... uživajte kar se da ... Jami
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 12:51 pm

jami100 je napisal/a:
Pozdrav vsem!

Se opravičujem, ker zadnje dni ni bilo glasu od mene a kar nekako ni bilo pravega časa ... malo sem že prečekirala a bila bolj brez prave energije napisati kaj več ... odhajam na počitnice in predpriprave niso "mačji kašelj" ... lepe poletne dni vsem in se javim, ko bom nazaj ... uživajte kar se da ... Jami

Jami, lepo se imej na počitnicah, uživaj čimbolj in se seveda javi, ko prideš nazaj!

lp
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 16Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: