Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 RAZNE SLIKE

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:35 am

Ja, sj je prav, da je priznal krivdo, ker tu je bil res on tisti, ki je delal napake....Sicer pa, ja...vem, da je vse bolj pomemben videz, ampak s tem sem mislil, da ni nujno, da bo moški/ženska varal z nekom, ki je splošno NUJNO lepši...poleg tega, da je to relativno....ni obvezno, da je tisti, ki je prevaran slabši.....Če sem dovolj jasno povedal lol!
Kar se tiče pa ostalega...ja....videz je zelo pomembna embalaža dandanes...in tudi sam se večkrat zalotim, da zna človeka napačno predstaviti....način oblačenja, frizura....itd.

Enrique....z eno besedo CAR (kar se tiče muzike)....Mi je pa zadnje čase malo čudno, ko zasledim polno novic, kako vara svojo Ano, ona mu to v nedogled odpušča....kako res je vse to, ne vem....ampak ne odobravam njegovega početja. Prav tako se mi zdi, da gre na koncertih preeedaleč, ko poljublja oboževalke....tudi oboževalce!!! Rolling Eyes Mogoče sem staromoden, ampak to se mi zdi neprimerno...

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:45 am

Mateo je napisal/a:
Ja, sj je prav, da je priznal krivdo, ker tu je bil res on tisti, ki je delal napake....Sicer pa, ja...vem, da je vse bolj pomemben videz, ampak s tem sem mislil, da ni nujno, da bo moški/ženska varal z nekom, ki je splošno NUJNO lepši...poleg tega, da je to relativno....ni obvezno, da je tisti, ki je prevaran slabši.....Če sem dovolj jasno povedal lol!
Kar se tiče pa ostalega...ja....videz je zelo pomembna embalaža dandanes...in tudi sam se večkrat zalotim, da zna človeka napačno predstaviti....način oblačenja, frizura....itd.

Enrique....z eno besedo CAR (kar se tiče muzike)....Mi je pa zadnje čase malo čudno, ko zasledim polno novic, kako vara svojo Ano, ona mu to v nedogled odpušča....kako res je vse to, ne vem....ampak ne odobravam njegovega početja. Prav tako se mi zdi, da gre na koncertih preeedaleč, ko poljublja oboževalke....tudi oboževalce!!! Rolling Eyes Mogoče sem staromoden, ampak to se mi zdi neprimerno...


No, jaz bi tudi glede Enriqueja povedala, da mi je sicer kot pevec, fajn, ima dobro glasbo, čeprav me zadnje čase moti, oz. že ves čas ... torej verjetno sem jaz zelo staromodna, ampak nikakor mi niso všeč njegovi razuzdani videospoti, vedno so malce too much za moj okus, enako kar se tiče njegovih dejanj na koncertih ... to se mi vsekakor ne dopade! Sicer pa nisem vedela, da Ano vara, oz. da je tako odmevno to ... nisem niti spremljala. scratch
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:24 am

Matej, popolnoma se strinjam s tabo. Nekateri imajo varanje v krvi in jim je vseeno ali pred njim stoji lepota ali ne. Ashleya niti ne obsojam, ker mi je vseeno, kaj je naredil. Je že imel dober razlog za svoje početje.
Ljudje smo taki da bomo prej nekoga obsodili preko videza, ker nam je to lažje in to prvo vidimo kot da bi ga najprej spoznali in potem ocenili in si o njemu ustvarili neko mnenje. To je pač tipična človeška napaka.

Enrique je glasbeno največji car. Vsak komad, ki ga izda postane hit. Meni tudi niso všeč njegovi videospoti oz. niso narejeni po mojem okusu, ne vsi, ker nekateri so čist ok. Sam ta zadnji je too much. To kar počne na koncertih je spet neka njegova odločitev in vedno manj to tudi počne. Vsaj ko izbira punco ne izbere lepotico. Sam očitno smo vsi preveč staromodni.
To kar se piše o njemu in Anni ni za verjet, ker že 8 al 9 let sta skp in ona je bila že vsaj 10x noseča, 5x sta šla narazen in tako dalje. Nikoli jo še ni prevaral in obratno. Pač o nečem se more pisat. Revija mora biti prodana v dobri nakladi, članki čim večkrat klikani (zato potem dajo take naslove da ko klikneš na članek in začneš brati zgodbo ugotoviš da naslov nima veze z napisanim).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 11:09 am

Katka je napisal/a:
Matej, popolnoma se strinjam s tabo. Nekateri imajo varanje v krvi in jim je vseeno ali pred njim stoji lepota ali ne. Ashleya niti ne obsojam, ker mi je vseeno, kaj je naredil. Je že imel dober razlog za svoje početje.
Ljudje smo taki da bomo prej nekoga obsodili preko videza, ker nam je to lažje in to prvo vidimo kot da bi ga najprej spoznali in potem ocenili in si o njemu ustvarili neko mnenje. To je pač tipična človeška napaka.

Enrique je glasbeno največji car. Vsak komad, ki ga izda postane hit. Meni tudi niso všeč njegovi videospoti oz. niso narejeni po mojem okusu, ne vsi, ker nekateri so čist ok. Sam ta zadnji je too much. To kar počne na koncertih je spet neka njegova odločitev in vedno manj to tudi počne. Vsaj ko izbira punco ne izbere lepotico. Sam očitno smo vsi preveč staromodni.
To kar se piše o njemu in Anni ni za verjet, ker že 8 al 9 let sta skp in ona je bila že vsaj 10x noseča, 5x sta šla narazen in tako dalje. Nikoli jo še ni prevaral in obratno. Pač o nečem se more pisat. Revija mora biti prodana v dobri nakladi, članki čim večkrat klikani (zato potem dajo take naslove da ko klikneš na članek in začneš brati zgodbo ugotoviš da naslov nima veze z napisanim).

Me veseli, da se strinjama.....

Res je, ljudje smo žal čisto preveč takšni, da se ukvarjamo z zunanjostjo in vse bolj pozabljamo na tisto najbolj pomembno....ampak žal, to nam je očitno v krvi.

No....to rad slišim, da ni Ane prevaral in obratno, ker sta se mi včasih zdela zelo dober par, pač eden trdnih! Res je, da se je tisočkrat že pisalo, da je noseča, pa o zaroki, poroki.....Upam, da sta res srečna brez kakšnih skokov čez plot.
To je pogosto tako, da človek verjame medijem, predvsem, če nekoga ne spremljaš prav pogosto in ne veš veliko o njemu.....tako ti lahko mediji takoj zlorabijo podobo.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:32 pm

Da se vrnem malo na prejšnjo stran!
Chantal je res malda in luštna in super izgleda. Sploh si ne morem misliti, da jih ima že čez 30.

Kar pogrešam kakšno telenovelo v kateri bi igrala. Moram malo poškiliti po spletu, če je kaj novih vesti o njej.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:58 pm

vesna je napisal/a:


Moram malo poškiliti po spletu, če je kaj novih vesti o njej.

Trenutno res ni nič novega o njej...nazadnje je posnela uspešno telenovelo CALLE LUNA, CALLE SOL (RCTV, 2009), kjer je igrala zlobnico ob Monici Spear in Manuelu Sosi....kasneje so govorili, da je noseča...tako, da je verjetno (če je bilo res) že rodila....kaj več pa ne vem.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:02 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Moram malo poškiliti po spletu, če je kaj novih vesti o njej.

Trenutno res ni nič novega o njej...nazadnje je posnela uspešno telenovelo CALLE LUNA, CALLE SOL (RCTV, 2009), kjer je igrala zlobnico ob Monici Spear in Manuelu Sosi....kasneje so govorili, da je noseča...tako, da je verjetno (če je bilo res) že rodila....kaj več pa ne vem.

O, najlepša hvala Mateo. Res si prijazen.

Verjetno bi v tem čsu tudi težje profesionalno napredovala, saj je RCTV nehal delati.
Upam, da vseeno v karatkem še kaj slišimo o njej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:04 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Moram malo poškiliti po spletu, če je kaj novih vesti o njej.

Trenutno res ni nič novega o njej...nazadnje je posnela uspešno telenovelo CALLE LUNA, CALLE SOL (RCTV, 2009), kjer je igrala zlobnico ob Monici Spear in Manuelu Sosi....kasneje so govorili, da je noseča...tako, da je verjetno (če je bilo res) že rodila....kaj več pa ne vem.

Ojej ... Noseča???
Nič več res ne vem o njej.
Sicer pa upam, da bo njena igralska kariera v prihodnosti napredovala ... ker bi bilo res škoda.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:10 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Moram malo poškiliti po spletu, če je kaj novih vesti o njej.

Trenutno res ni nič novega o njej...nazadnje je posnela uspešno telenovelo CALLE LUNA, CALLE SOL (RCTV, 2009), kjer je igrala zlobnico ob Monici Spear in Manuelu Sosi....kasneje so govorili, da je noseča...tako, da je verjetno (če je bilo res) že rodila....kaj več pa ne vem.

Ojej ... Noseča???
Nič več res ne vem o njej.
Sicer pa upam, da bo njena igralska kariera v prihodnosti napredovala ... ker bi bilo res škoda.

Ja, pred neeeekaj časa se je pisalo...verjeto je od tega kako leto, ko so ugotovili, da so Dad Dager, Scarlet in Chantal vse tri ob istem času noseče.....pred dobrim desetletjem so pa igrale sestre v MIS TRES HERMANAS.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:15 pm

Mateo je napisal/a:
Ja, pred neeeekaj časa se je pisalo...verjeto je od tega kako leto, ko so ugotovili, da so Dad Dager, Scarlet in Chantal vse tri ob istem času noseče.....pred dobrim desetletjem so pa igrale sestre v MIS TRES HERMANAS.

A res? Fino, če je tako, vso srečo njej in njeni družinici ... pa karieri, seveda Smile

Sicer pa FENOMENALNI izgled foruma ... se mi zelo dopadejo naše zvezde zgoraj ... hehe Wink No, zelo si se potrudil, hvala, ker si vse uvrstil ... sicer se počutim, kot da mi jih več "pripada", lepo od tebe ... Ampak sedaj ne bi bila več užaljena, če bi kateri manjkal. Še sama ne vem to več. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:20 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, pred neeeekaj časa se je pisalo...verjeto je od tega kako leto, ko so ugotovili, da so Dad Dager, Scarlet in Chantal vse tri ob istem času noseče.....pred dobrim desetletjem so pa igrale sestre v MIS TRES HERMANAS.

A res? Fino, če je tako, vso srečo njej in njeni družinici ... pa karieri, seveda Smile

Sicer pa FENOMENALNI izgled foruma ... se mi zelo dopadejo naše zvezde zgoraj ... hehe Wink No, zelo si se potrudil, hvala, ker si vse uvrstil ... sicer se počutim, kot da mi jih več "pripada", lepo od tebe ... Ampak sedaj ne bi bila več užaljena, če bi kateri manjkal. Še sama ne vem to več. Embarassed

Me veseli, da ti je všeč....sem se potrudil, da so "najljubše" zvezde, oz. najbolj opevane, ovekovečene! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:27 am

CRISBEL HENRIQUEZ s CHANTAL BAUDAUX

RAZNE SLIKE - Page 20 737381454701012113137096

Z MONICO SPEAR

RAZNE SLIKE - Page 20 756361449465241222137096


Z LUCIANOM D`ALESSANDROM in JUAN CARLOSOM GARCIO
RAZNE SLIKE - Page 20 757751470624810198137096

Pa še ena slika iz njenih TISOČERIH SLIK, ki jih ima na FBju.....od morja, novega leta, božiča, izletov....vse do potankosti ima slikano.....in seveda ko odhaja iz snemanj (slike v avtu)....Pa s sinom, možem (producent Tony Rodriguez), hčerko.....ni, da ni.

RAZNE SLIKE - Page 20 371141415462271169137096
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:41 am

Bom vsako posebej komentirala: Chantal na tej sliki res deluje noseča, hehe, luštna pa je.
Juan Carlos in Luciano sta zelo šikana, seveda nič čudnega. Povezava njiju z Chantal = interesantno Smile
Sama Crisbel pa ... hja, na zunanj "glasna" gospa ... "Kriči". Ampak njena postava mi pa ni všeč, preveč natrenirano.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 4:10 pm

Cristina je napisal/a:
Bom vsako posebej komentirala: Chantal na tej sliki res deluje noseča, hehe, luštna pa je.
Juan Carlos in Luciano sta zelo šikana, seveda nič čudnega. Povezava njiju z Chantal = interesantno Smile
Sama Crisbel pa ... hja, na zunanj "glasna" gospa ... "Kriči". Ampak njena postava mi pa ni všeč, preveč natrenirano.

No, meni se ne zdi....pa že....Wink

Heheh, ja oba sta bila s Chantal, bojda.

Tudi meni njena postava ni preveč všeč.....je že preveč vse mišičasto.



Spodnje slike objavljam zgolj iz zanimivosti in, ker sem posledično prišel zopet do njih.....Slike so iz eventa, ki jih je sponzoriral Pepsi...šlo se je za koncert BLACK EYED PEASE v Venezueli (Oktober, 2007)......na eventu so med drugimi bili:

Norkys Batista in njen tedanji mož Leonardo
RAZNE SLIKE - Page 20 Theblackblueandyoutouraf

Roxana Diaz s svojim bivšim fantom Cesarjem
RAZNE SLIKE - Page 20 Theblackblueandyoutouraf

In pa Juliet Lima skupaj z Lucianom DAlessandrom
RAZNE SLIKE - Page 20 Theblackblueandyoutouraf
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 1:38 am

Dolgo nazaj že ... sicer pa opazujem in se sprašujem kateremu izmed teh parov je uspelo ostati skupaj?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 3:02 am

Cristina je napisal/a:
Dolgo nazaj že ... sicer pa opazujem in se sprašujem kateremu izmed teh parov je uspelo ostati skupaj?

Nobenemu.... Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 3:15 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dolgo nazaj že ... sicer pa opazujem in se sprašujem kateremu izmed teh parov je uspelo ostati skupaj?

Nobenemu.... Rolling Eyes

... nisem sploh vedela, da sta bila Luciano in Juliet kdaj skupaj. Vsi se nekaj parčkajo ... so smešni. silent
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 4:43 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dolgo nazaj že ... sicer pa opazujem in se sprašujem kateremu izmed teh parov je uspelo ostati skupaj?

Nobenemu.... Rolling Eyes

... nisem sploh vedela, da sta bila Luciano in Juliet kdaj skupaj. Vsi se nekaj parčkajo ... so smešni. silent

Zelo smešni, so res.....

Chantal+Jonathan
Jonathan+Juliet
Juliet+Luciano
Luciano+Chantal
Luciano+Juliet


Juan Pablo Raba+MarjorieDe Sousa
MarjorieDe Sousa+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Marlene De Andrade
Marlene De Andrade+Winston Vallenilla
Winston Vallenilla+Roxana Diaz
Roxana Diaz+Jorge Reyes
Jorge Reyes+Gaby Espino
Gaby Espino+Juan Alfonso Baptista


Manuel Sosa+Mirela Mendoza
Mirela Mendoza+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Maria Antonietta Duque
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 4:52 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dolgo nazaj že ... sicer pa opazujem in se sprašujem kateremu izmed teh parov je uspelo ostati skupaj?

Nobenemu.... Rolling Eyes

... nisem sploh vedela, da sta bila Luciano in Juliet kdaj skupaj. Vsi se nekaj parčkajo ... so smešni. silent

Zelo smešni, so res.....

Chantal+Jonathan
Jonathan+Juliet
Juliet+Luciano
Luciano+Chantal
Luciano+Juliet


Juan Pablo Raba+MarjorieDe Sousa
MarjorieDe Sousa+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Marlene De Andrade
Marlene De Andrade+Winston Vallenilla
Winston Vallenilla+Roxana Diaz
Roxana Diaz+Jorge Reyes
Jorge Reyes+Gaby Espino
Gaby Espino+Juan Alfonso Baptista


Manuel Sosa+Mirela Mendoza
Mirela Mendoza+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Maria Antonietta Duque

Dobro si jih tole naštel ... res so smešni, zelo ... se kar malce zavrtijo, pa zamenjajo ... vsi so bili z vsemi, skoraj ... Skrajno zanimivo, očitno pa tudi je to, da se tako ne spoznavajo z drugimi ... tako, da nekako logično. scratch
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 5:06 am

Resda so zanimivi....vsi povprek zamenjani...heheh, po drugi strani jih je pa za razumeti, kajti res nekako nimajo prav svojega življenja, in prav igralec igralko in obratno lahko razume.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 5:49 am

Mateo je napisal/a:
Resda so zanimivi....vsi povprek zamenjani...heheh, po drugi strani jih je pa za razumeti, kajti res nekako nimajo prav svojega življenja, in prav igralec igralko in obratno lahko razume.

Se strinjam, ja ... Meni je interesantno, ali se potem "zaljubijo" v lik, ali pač?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 5:58 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Resda so zanimivi....vsi povprek zamenjani...heheh, po drugi strani jih je pa za razumeti, kajti res nekako nimajo prav svojega življenja, in prav igralec igralko in obratno lahko razume.

Se strinjam, ja ... Meni je interesantno, ali se potem "zaljubijo" v lik, ali pač?

Verjetno ali v lik...ali pa se pač med seboj privlačijo in imajo fajn, ko pa itak veliko časa preživijo skupaj,nekateri zelo intimno tudi....tako, da ena stvar nanese na drugo....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 7:59 am

Mateo je napisal/a:
Verjetno ali v lik...ali pa se pač med seboj privlačijo in imajo fajn, ko pa itak veliko časa preživijo skupaj,nekateri zelo intimno tudi....tako, da ena stvar nanese na drugo....

Ja, ker se itak spoznajo nekako vzporedno skozi lik, oz. se o njemu pogovarjajo veliko ... skratka, vse posledično, ja.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 10:11 am

Mateo je napisal/a:
Zelo smešni, so res.....

Chantal+Jonathan
Jonathan+Juliet
Juliet+Luciano
Luciano+Chantal
Luciano+Juliet


Juan Pablo Raba+MarjorieDe Sousa
MarjorieDe Sousa+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Marlene De Andrade
Marlene De Andrade+Winston Vallenilla
Winston Vallenilla+Roxana Diaz
Roxana Diaz+Jorge Reyes
Jorge Reyes+Gaby Espino
Gaby Espino+Juan Alfonso Baptista


Manuel Sosa+Mirela Mendoza
Mirela Mendoza+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Maria Antonietta Duque
lol! lol! lol!

Carji. Laughing To je res telenovela. Poskusiš vse, kar ti pride pred nos. Zadnje čase se mi zdi da samo še berem take vrste novičke "ločila sta se...". Te slavni se vsi po vrsti ločujejo, čeprav neslavni se tudi, samo mi tega ne vemo, ne slišimo. Še tisti, za katere misliš da bodo večno skupi se ločijo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 11:27 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Zelo smešni, so res.....

Chantal+Jonathan
Jonathan+Juliet
Juliet+Luciano
Luciano+Chantal
Luciano+Juliet


Juan Pablo Raba+MarjorieDe Sousa
MarjorieDe Sousa+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Marlene De Andrade
Marlene De Andrade+Winston Vallenilla
Winston Vallenilla+Roxana Diaz
Roxana Diaz+Jorge Reyes
Jorge Reyes+Gaby Espino
Gaby Espino+Juan Alfonso Baptista


Manuel Sosa+Mirela Mendoza
Mirela Mendoza+Ricardo Alamo
Ricardo Alamo+Maria Antonietta Duque
lol! lol! lol!

Carji. Laughing To je res telenovela. Poskusiš vse, kar ti pride pred nos. Zadnje čase se mi zdi da samo še berem take vrste novičke "ločila sta se...". Te slavni se vsi po vrsti ločujejo, čeprav neslavni se tudi, samo mi tega ne vemo, ne slišimo. Še tisti, za katere misliš da bodo večno skupi se ločijo.

Žal, ja! Ne vem kaj bi dejal na vse to....v čem je sploh problem...a mogoče nihče več ne jemlje zakona tako resno? Se zaradi banalnih stvari ločujejo? Lahko bi se razpredla preeedooolga dbbata na to temo....težko jo je zaključiti v enem stavku! study
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





RAZNE SLIKE - Page 20 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RAZNE SLIKE   RAZNE SLIKE - Page 20 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RAZNE SLIKE
Nazaj na vrh 
Stran 20 od 38Pojdi na stran : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-
» RAZNE SLIKE
» Slike La trepadore v ROMUNIJI
» J.Lo krtizirajo zaradi te slike:
» Nove slike znanih venezuelk:
» Promocijske slike CUIDADO CON EL ANGEL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: