Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 William Levy v novi telenoveli

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 5:22 am

William Levy v novi telenoveli

William Levy v novi telenoveli Cuidadoconelangellogo

Kubanski igralec, ki ga lahko spremljamo na POP TV v telenoveli Acorralada že vneto snema novo Televisino telenovelo Cuidado con el AngelM,, kjer mu dela družbo mlada pevka in igralka Maite Perroni (RBD).

ZGODBA:

Aunque hay aquellos que piensan que es facil destruir a un angel, se olvidan que un angel puede derrotar al diablo. Por lo tanto, cuidado con el angel. Abandonada y convirtiendose en huerfana cuando era solo una bebe, la vida de Marichuy esta marcada por la tragedia. Un dia es atacada por un borracho, lo que le hace sentir un profundo rencor hacia los hombres y a sufrir pesadillas.
Un dia se ve metida en un lio por el que va a parar a una delegacion, donde es juzgada por su propio padre (ambos sin saber de su relacion), y defendida por Juan Miguel San Roman, de quien se enamora y luego se casan. Al dia siguiente de la noche de bodas, ella descubre que Juan Miguel es el hombre que la agredio. Marichuy lo desprecia y cuando se da cuenta de que esta embarazada, se niega a decirselo y huye de la provincia terminando en la hacienda de un hombre llamado “El Leopardo,” quien le da asilo y se enamora de ella. El Leopardo esta dispuesto a casarse con ella y reconocer a su hijo. Los dos hombres luchan por el amor de Marichuy. ¿Regresara Marichuy con Juan Miguel o acudira al amor puro del Leopardo?

William Levy v novi telenoveli 080527cuidado3William Levy v novi telenoveli 080523cuidadoangelc
William Levy v novi telenoveli 080523cuidadoangelbWilliam Levy v novi telenoveli 080523cuidadoangela

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:36 am

Jojj, kok se mi zdej ni dal prebrat zakaj se gre tole, sem čist out, sam kaj mi to delajo, no?? Še Levy me bo napadel? Ga vsako jutro vidim v Pasionu! drunken
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:38 am

Jst tud nism lih vse prebral...ampak mislim, da je ona ena malandra v barriu....on je pa nek mlad poslovnež, odvetnik in se zaljubita..nekak tko....čist povprečna zgodba Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:39 am

Mateo je napisal/a:
Jst tud nism lih vse prebral...ampak mislim, da je ona ena malandra v barriu....on je pa nek mlad poslovnež, odvetnik in se zaljubita..nekak tko....čist povprečna zgodba Embarassed

Ah, sej zato pa on ni čist tko povprečen! Tele hlače mu pa super stojijo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:41 am

Mene pa malo moti, ker je ona toliko zelo majnša od njega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:42 am

vesna je napisal/a:
Mene pa malo moti, ker je ona toliko zelo majnša od njega.

Ne...men se pa sploh ne zdi, prav fajn sta skupi, pa sem bla jst najbolj proti...jijijijiji
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:50 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mene pa malo moti, ker je ona toliko zelo majnša od njega.

Ne...men se pa sploh ne zdi, prav fajn sta skupi, pa sem bla jst najbolj proti...jijijijiji

Ja, vem. Na TS-ju ste potem vsi zelo hvalili ta par.

Btw, David, Ronaldo, Sebi .... hmmm... kje pa tukaj pride Levy? In kje pri (če sploh ŠE) pride Rulli?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitimePet Maj 30, 2008 6:53 am

vesna je napisal/a:

Ja, vem. Na TS-ju ste potem vsi zelo hvalili ta par.

Btw, David, Ronaldo, Sebi .... hmmm... kje pa tukaj pride Levy? In kje pri (če sploh ŠE) pride Rulli?

Ah, se ne obremenjujem več s tem, všeč so mi lahko mnogi, Levy je eden izmed teh, ampak kot sem že rekla, Sebastian, David in Cristiano so neki posebnega, imajo neko "zgodovino" pri meni, če se lahko tko izrazim.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





William Levy v novi telenoveli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy v novi telenoveli   William Levy v novi telenoveli Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
William Levy v novi telenoveli
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi telenoveli na POP TV!
» ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...
» William Levy z novim projektom!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: