Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ANGIE CEPEDA

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 1:00 pm

ANGIE CEPEDA

ANGIE CEPEDA Imagen-4495140-1

ANGIE CEPEDA 1ac3zv6 ANGIE CEPEDA Ac3ib1 ANGIE CEPEDA Ac11pq1 ANGIE CEPEDA Ac13ny8

ANGIE CEPEDA Angie149 ANGIE CEPEDA Angie173 ANGIE CEPEDA Angie175 ANGIE CEPEDA Angie177

ANGIE CEPEDA Angie181 ANGIE CEPEDA Angie182 ANGIE CEPEDA Angie184 ANGIE CEPEDA Angie185

ANGIE CEPEDA Angie187 ANGIE CEPEDA Imagen-4495140-1


Naj ima temo Angie, čist na izi, ker se mi ne da, sej mi vemo zakaj gre. flower
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 4:39 pm

Aja? Njena tema še ni odprta?
Ful si se potrudla. Pridna.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 11:52 pm

vesna je napisal/a:
Aja? Njena tema še ni odprta?
Ful si se potrudla. Pridna.

Hehehe, ja samo slikice sem prilepla. Ne ni odprta njena tema, bila je na starem forumu, pa na TSju sem jo jst odprla, samo se mi ni dalo kopirat pa popravlat šumnikov notri v tekstu, ker so jim očitno nekam pobegnili. Tko, da sem samo slike prilepla, glavno, da mi vemo zakaj gre. sunny
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 2:03 pm

Malo iz Pobre diable.

ANGIE CEPEDA Bmzk1i4wkwpzal8 ANGIE CEPEDA 3vyhjpgcckzp4c8a ANGIE CEPEDA C4f1cfq1116jfl3f ANGIE CEPEDA Errv0s4f4490xtd0

ANGIE CEPEDA Hejtxxwwnuxjlrrzv ANGIE CEPEDA Jk08ruqqobya2rxv ANGIE CEPEDA O3m6jotyjclxb6d0

ANGIE CEPEDA Qqlbxvuhsarguqz7 ANGIE CEPEDA Z941w00sscyx8i5y
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 2:45 pm

Lepe slike....Angie je izredno karizmatična in odlična igralka!!! Fajn bi blo spet videt kak njen dobr film!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSre Jun 24, 2009 9:03 am

Mateo je napisal/a:
Lepe slike....Angie je izredno karizmatična in odlična igralka!!! Fajn bi blo spet videt kak njen dobr film!

Itak, res je carica!!!
Ja, jst tudi pogrešam kak njen dobr film, sam nimam trenutno nič Sad
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 2:10 am

ANGIE CEPEDA Angie785
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 4:08 am

Razz Razz lepa ko hudič!! geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 4:51 am

Ali sta vedela, da ima Angie starejšo sestro, ki je tudi slavna igralka affraid Question confused affraid ?
Gre za Lorno Paz, ki je igrala tajnico Patricio v slavni telenoveli Yo soy Betty, la fea.
ANGIE CEPEDA Lornapaz

Očtino je lepota v družini. Lorna se mi je od nekdaj zdela izredno lepa, njen lik je bil po moje tudi eden izmed vzrokov za uspeh Grde Betke.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 4:54 am

Loool, ko hudič, Matej, ta je pa res fora.

Aha, Vesna ... smo vedeli. Lepota je res v družini, prav imaš. Lorna je zelo lepa, simpatična ... Vendar nekako mi je pa Angie vseeno ljubša, ima še nekaj več kot samo lepoto, full je karizmatična, simpatična, nadvse dobra igralka ... skratka, krasna. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 2:29 pm

Cristina je napisal/a:
Loool, ko hudič, Matej, ta je pa res fora.

Aha, Vesna ... smo vedeli. Lepota je res v družini, prav imaš. Lorna je zelo lepa, simpatična ... Vendar nekako mi je pa Angie vseeno ljubša, ima še nekaj več kot samo lepoto, full je karizmatična, simpatična, nadvse dobra igralka ... skratka, krasna. Very Happy

heheh, ja če je pa res!

Aha..smo vedli, Vesna. Lorna je tud res lepa..sam je tud men Angie lepša.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimePet Jun 26, 2009 10:21 am

Aha, Angie je lepa, morda res še lepša od sestre.

Ampak to me je tako presenetilo, ker nekako nisem pričakovala, da je ona Kolumbijka. Telenovela, v kateri smo jo gledali, je bila posneta (se mi zdi) v Čilu ali Peruju. Celo naglas večine igralcev se mi je zdel nekoliko drugačen.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSob Jun 27, 2009 7:15 am

vesna je napisal/a:
Aha, Angie je lepa, morda res še lepša od sestre.

Ampak to me je tako presenetilo, ker nekako nisem pričakovala, da je ona Kolumbijka. Telenovela, v kateri smo jo gledali, je bila posneta (se mi zdi) v Čilu ali Peruju. Celo naglas večine igralcev se mi je zdel nekoliko drugačen.

Telenovela je bila Perujska, aha ... No, Angie se sedaj bolj posveča filmu, kar je tudi meni po eni strani bolj všeč ... upam, da ji bo še bolj uspelo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Sep 03, 2009 12:47 pm

ANGIE CEPEDA 43097105
ANGIE CEPEDA F7a
ANGIE CEPEDA F10sky
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 11:20 am

Na tej zandnji slikci je s sestro, ne?
Sicer pa luštna. Škoda, da ne igra več v kakšni telenoveli. Mislim, da bi mi bila zdaj prav simpatična.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 1:10 pm

vesna je napisal/a:
Na tej zandnji slikci je s sestro, ne?
Sicer pa luštna. Škoda, da ne igra več v kakšni telenoveli. Mislim, da bi mi bila zdaj prav simpatična.

Ja s sestro Lorno je slikana.....

Jst bi pa rad vidu kakšen njen novi film.....zj je nek "starinski" nov....in zgleda dober.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSob Sep 05, 2009 1:11 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Na tej zandnji slikci je s sestro, ne?
Sicer pa luštna. Škoda, da ne igra več v kakšni telenoveli. Mislim, da bi mi bila zdaj prav simpatična.

Ja s sestro Lorno je slikana.....

Jst bi pa rad vidu kakšen njen novi film.....zj je nek "starinski" nov....in zgleda dober.
Sploh nisem videla prej teh slik.
Ja, Angie je res čudovita, naravna, simpatična ...
Jst bi tudi raje film ... telenovele so itak bolj tko no ... :S
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Sep 14, 2010 6:22 am

ANGIE CEPEDA Angie874
ANGIE CEPEDA Angie890
ANGIE CEPEDA Angie891
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeTor Sep 14, 2010 6:29 am

Angie....lepa!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeSre Feb 26, 2014 9:40 am

V ZDA bo kmalu premiero doživela njena nova serija, kjer zopet igra s Christianom Meierjem. Gre za serijo FAMILIA EN VENTA, ki začne s predvajanji 21. marca na MUNDO FOX.

Igra pa tudi Carmen Aub (NINA- PASION PROHIBIDA)

ANGIE CEPEDA 0c45af20f093
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitimeČet Feb 27, 2014 8:10 am

Ponovno skupaj s Christianom... Smile Tukaj ne deluje "erasmus" Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ANGIE CEPEDA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGIE CEPEDA   ANGIE CEPEDA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ANGIE CEPEDA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nov zgodovinski film Angie Cepeda!
» Angie Cepeda razdrla zakon?
» Angie Cepeda in Christian Meier ponovno skupaj!
» Nov film Angie Cepeda "Una hora mas en Canarias"

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: