Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 3:40 pm

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH
Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Slika1

Bejba Roxana Diaz nam je zaupala svojo dieto in rutino telovadb, ki jih dela, da ima takšno telo, katerega ji zavida marsikatera. Če želiš biti tako »dober-a« bodite pozorni na te podatke. La mamacita Roxana Díaz nos dio en exclusiva la dieta y rutina de ejercicios que hace para tener ese cuerpa que sin duda alguna es la envidia de muchas. Si quieres estar igual de buenota sigue estos daticos

¿KAJ POČNEŠ, DA VZDRŽUJEŠ TO »DOBRO« POSTAVO?

Hvala za to »dobro« (smeh). Poglej, bistvo vzdrževanja je to, da ne obstaja način po katerem boš ves čas na dieti. Preprosto je treba vedeti, da se nekateri stvari ne sme jesti. Se pravi, potrebno se je naučiti jesti.
KOLIKO OBROKOV IMAŠ DNEVNO?
Približno štiri ali pet obrokov, odvisno kolikor mi čas dopušča, ampak to niso štirje polni obroki…Se sprašujete kako to, da kar štiri obroke? Gre za to, da sta dva obroka močna in dva lažja. Ta lažja so na primer kakšna malica nizko kalorična, ali pa kakšen jogurt, mogoče tudi 150 gramov purana.
KAKO URAVNOTEŽIŠ HRANO?
Prej sem govorila o dveh močnih in dveh lahkih. Jem jih tako: Zajtrk je ena izmed močnih obrokov, katerega imam najrajši, lahko jem beljakovine (jajca, samo beljak), purana, omake z ogljikohidrati lahko je kruh, lahko je tanka omleta, včasih tudi pojem kosmiče brez mleka, poleg tega pa zraven vedno jem sadje, ampak ne kombinirano, to pomeni, da če danes jem lubenico jem samo lubenico, če melono to pomeni, da samo melono. Opoldan pojem samo za pest oreščkov, to je drugi obrok. Potem za kosilo pa same beljakovine z zeleno solato. Sredi popoldneva kakšen jogurt, ter za večerjo ribo, piščanca z zeleno solato. Kot vidite vam ni treba misliti, da se držimo stroge diete, samo moramo se zavedati, da se tako prehranjujemo, da se lahko boljše počutimo in lepše izgledamo. Luego a media mañana, me como un puñito de nueces, esa sería la segunda comida.
KOLIKOKRAT NA TEDEN GREŠ V TELOVADNICO?
Pravzaprav mi čas ne dopušča, da bi šla vsak dan, toda dobro je iti vsaj trikrat na teden. To je dovolj.
KATERA JE TVOJA OBVEZNA RUTINA, KI TI JO NALOŽI TRENER?
Po pravici povedano nimam nobene posebne obvezne rutine. Moja telovadba temelji na vajah, ki imajo hitri učinek (kolo, tekalna proga…), da se maščoba hitro topi. Prav tako vadim pilates, je odlična alternativa, kajti jaz imam velike mišice že po naravi in v mojem primeru ni priporočljivo dvigovati uteži, pri pilatesu pa delam na svoji teži, ki jo porazdeli. Zdi se mi popoln.
IMAŠ KAKŠNO EKSTRA SKRIVNOST, DA TAKO DOBRO IZGLEDAŠ?

Obstaja nekaj kar počnem vsako jutro in sicer pijem nekakšen limonin frape. S pomočjo tega obdržim veliko vode. Druga skrivnost pa je voda sama. Potrebno je popiti ogromno vode, vsaj dva litra na dan, to pomaga prečistiti naše telo in pripomore h boljšemu izgledu kože.


ZAHVALE GREDO REVIJI TV CHISMES, ki so mi izpolnili obljubo in mi skenirali ta intervju!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 3:53 pm

Lepo od TvChismes, da so se tako potrudili.

Sicer pa... ja... očitno učinkovita dieta. Samo... nekako... jaz bi si izbrala malo drugačen način prehranjevanja. Že pri zajtrku... to je težko. Jaz velikokrat zajtrk prespim. Poleg tega obožujem večerjo.

Se pa strinjam glede vode.

Sicer pa pridna Roxana.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 3:56 pm

vesna je napisal/a:
Lepo od TvChismes, da so se tako potrudili.

Sicer pa... ja... očitno učinkovita dieta. Samo... nekako... jaz bi si izbrala malo drugačen način prehranjevanja. Že pri zajtrku... to je težko. Jaz velikokrat zajtrk prespim. Poleg tega obožujem večerjo.

Se pa strinjam glede vode.

Sicer pa pridna Roxana.

Jst sem jim res hvaležen....zlo so prijazni res!! Ena veza več hehe.....pa še zj pričakujem od Roxanine sodelavke še video, poleg slik, ki mi jih je že poslala....komi čakam!!

Sicer pa se strinjam s tabo...jst tud zajtrk prespim...začnem s kosilom...potem pa kakšna malica (ko sem doma) in seveda večerja.....včasih jem po petkrat na dan....včasih samo dvakrat! Kakor je....mam zlo svobodnjaško heheheh

Ja, pijem tud veliko....čeprav ne lih samo vodo! Ampak tekočina je.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:03 pm

Ja, jst tud jem zelo velikokrat na dan(6x, 7x) ali pa včasih samo enkrat (celo sploh ne). Odvisno od tega, koliko časa imam.
Sicer mi je pa zelo zanimivo, da je samo beljak, pa očitno ogljikovih hidratov tudi ne ravno veliko????

No, vsekakor ima popolno postavo.

Ja, res so prijazni na TvChismes. In zdaj se mi zdi, da so vesti, ki jih objavljajo pravzaprav resnične. Roxana bo res snemala za VV, res je, da naj bi podpisala pogodbo s TVAzteco. Jeronimo res pričakuje dvojčka, Roxana in Cesar sta se res razšla... itd.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:09 pm

vesna je napisal/a:
Ja, jst tud jem zelo velikokrat na dan(6x, 7x) ali pa včasih samo enkrat (celo sploh ne). Odvisno od tega, koliko časa imam.
Sicer mi je pa zelo zanimivo, da je samo beljak, pa očitno ogljikovih hidratov tudi ne ravno veliko????

No, vsekakor ima popolno postavo.

Ja, res so prijazni na TvChismes. In zdaj se mi zdi, da so vesti, ki jih objavljajo pravzaprav resnične. Roxana bo res snemala za VV, res je, da naj bi podpisala pogodbo s TVAzteco. Jeronimo res pričakuje dvojčka, Roxana in Cesar sta se res razšla... itd.

Heheheh, ja jst tud...sploh ko sem u MBju....jem ponavadi samo enkrat do dvakrat na dan....kr nekako je poln urnik, da se sploh ne spomnem in niti nisem nekako lačen! Doma pa bi samo jedel hehe

No, polno je samo zajtrk in kosilo....ja, res je bolj malo ogljikovih hidratov je....Glede jajc: jst mam rajši rumenjak...oz. skupaj je najboljše!

To pa, to...Roxana ima pa res popolno postavo!!

Imaš prav....res pišejo precej resnične vesti....očitno imajo boljše veze in boljše novinarje...odločili so se biti resnejši?? Pametna poteza.....no, če bo kdaj kaj za dvomit....bomo vprašali najboljši vir: Roxano!!

Nič, jst se odpravljam spat..zjutraj moram zgodaj vstati...imam nek opravek.

LAHKO NOČ.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:12 pm

Lahko noč.

Bi te še vprašala, kje si včeraj dobil tiste posnetke s snemanja telenovele "Condesa por amor"? Ampak... mi boš že kdaj odgovoru.

Veliko uspeha jutri.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 6:10 am

vesna je napisal/a:
Lahko noč.

Bi te še vprašala, kje si včeraj dobil tiste posnetke s snemanja telenovele "Condesa por amor"? Ampak... mi boš že kdaj odgovoru.

Veliko uspeha jutri.

Posnetke sem dobil na tistem linku, ki sem ga priložil zraven!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 6:55 am

No jo ... ko sem to brala mi je pa ratalo slabo ... grrr. ... tolko kalorično, tolk gramčkov...to pa pri meni ne bi šlo ... samo da je čokolada, pa ne jem cel dan nič drugega, ampak čokolade pa takšne pizdarijice so vedno na seznamu!
Sej vem, da je nezdravo, ampak ... kaj si morm. bounce
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 2:25 pm

Cristina je napisal/a:
No jo ... ko sem to brala mi je pa ratalo slabo ... grrr. ... tolko kalorično, tolk gramčkov...to pa pri meni ne bi šlo ... samo da je čokolada, pa ne jem cel dan nič drugega, ampak čokolade pa takšne pizdarijice so vedno na seznamu!
Sej vem, da je nezdravo, ampak ... kaj si morm. bounce

Cokolada... mmmmhmm.... temu se pa res ne bi odpovedala!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:07 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
No jo ... ko sem to brala mi je pa ratalo slabo ... grrr. ... tolko kalorično, tolk gramčkov...to pa pri meni ne bi šlo ... samo da je čokolada, pa ne jem cel dan nič drugega, ampak čokolade pa takšne pizdarijice so vedno na seznamu!
Sej vem, da je nezdravo, ampak ... kaj si morm. bounce

Cokolada... mmmmhmm.... temu se pa res ne bi odpovedala!

Jst se tud temu ne odpovem...kot sem povedal..jst jem zlo svobodnjaško!! Sicer pa se mi zdi, da ona vseeno je kr obilne večerje!! Čeprav verjetno ne je sladkarij Mad Mad vsaj ne pogosto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:11 am

Mateo je napisal/a:


Jst se tud temu ne odpovem...kot sem povedal..jst jem zlo svobodnjaško!! Sicer pa se mi zdi, da ona vseeno je kr obilne večerje!! Čeprav verjetno ne je sladkarij Mad Mad vsaj ne pogosto.

Ja, po pravici, je vidno z njene diete, da se s kilogrami ubada, oziroma ji narava (kot nam mnogim) ni podarila vitke postave na lahek način, tko kot nekaterim. Samo jst pač ne bi mogla tkole živeti ... brez čokolade in sladkarij ni mojega življenje, se počutim prazno, hm.... vem, zasvojena s čokolado.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:20 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Jst se tud temu ne odpovem...kot sem povedal..jst jem zlo svobodnjaško!! Sicer pa se mi zdi, da ona vseeno je kr obilne večerje!! Čeprav verjetno ne je sladkarij Mad Mad vsaj ne pogosto.

Ja, po pravici, je vidno z njene diete, da se s kilogrami ubada, oziroma ji narava (kot nam mnogim) ni podarila vitke postave na lahek način, tko kot nekaterim. Samo jst pač ne bi mogla tkole živeti ... brez čokolade in sladkarij ni mojega življenje, se počutim prazno, hm.... vem, zasvojena s čokolado.

Aha...čeprav kot je rekla ona se ne drži neke striktne diete, ampak pač je tisto kar lahko in se zadrži in ne je stvari, ki hitro redijo!

Sicer pa mi je zlo zanimiv podatek, ko je rekla, da ne sme dvigovati uteži itd...ker ima že velike mišice (naravno) in potem bi se hitro poznalo in bi lahko ratala kakšen schwarchi!! heheh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 4:29 am

Mateo je napisal/a:


Aha...čeprav kot je rekla ona se ne drži neke striktne diete, ampak pač je tisto kar lahko in se zadrži in ne je stvari, ki hitro redijo!

Sicer pa mi je zlo zanimiv podatek, ko je rekla, da ne sme dvigovati uteži itd...ker ima že velike mišice (naravno) in potem bi se hitro poznalo in bi lahko ratala kakšen schwarchi!! heheh

HGahahahhaa...no, vsekakor je ona javna oseba in je njen videz tudi dosti pomemben,ker je od tega odvisna njena kariera. Ima res fenomenalno postavo pa to, čeprav kot sem že povedala, za naše razmere mal preveč "utrenirana" včasih ... pač tko kot mnoge "slavne" ... super postava pa tko, čeprav gara za njo, ampak meni so bolj všeč malce bolj prirodne, lool... za naše razmere pač. geek geek
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH   Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana Diaz::DIETA SLAVNIH
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ROXANA DIAZ
» ROXANA DIAZ 2
» ROXANA DIAZ 1
» Alejandra Ambrosi VS. Roxana Diaz

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: