Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Carlos Baute se vrača v Venezuelo!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 4:32 am

Carlos Baute se vrača v Venezuelo!

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Carlosbaute

Pevec Carlos Baute, ki že od leta 1999 9živi v Španiji se bo na hitro vrnil v Veneuelo, kjer bo posnel videospot za pesem "Colgando en tus manos". Lokacija snemanja bodo plaže otoka Margarita, družbo mu bo pa v spotu delala lepotica Norelys Rodriguez.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:06 am

Te regalo mi je izredno všeč. Ena mojih najljubših pesmi.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:25 am

Jaaa, men tud!! Ko sem jo prvič slišal, sem jo vsak dan poslušal nonstop.....in še zj mi je zlo dobra....sploh se je ne naveličam....res ena najboljših pesmi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:14 am

Men je tud FUUUUL dobra ta pesem! Pa Carlos je fajn fant!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:17 am

Ja, luštn je.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:19 am

vesna je napisal/a:
Ja, luštn je.

V bistvu res ni slab, ampak blond je. Basketball
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:27 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, luštn je.

V bistvu res ni slab, ampak blond je. Basketball

hehe, zdaj pa res ne vem, ali si to povedala v prenesenem pomenu ali drugače?
A ima še kakšno tako dobro pesem?
Ali pa morda kakšen drug pevec latino glasbe (od teh, ki so pri nas manj znani - ne Juanes, Jeremias, Ricky Martin itd)... mi lahko svetuješ kakšno dobro pesem? Ni treba zdajle - v teku enega tedna recimo...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:32 am

vesna je napisal/a:


hehe, zdaj pa res ne vem, ali si to povedala v prenesenem pomenu ali drugače?
A ima še kakšno tako dobro pesem?
Ali pa morda kakšen drug pevec latino glasbe (od teh, ki so pri nas manj znani - ne Juanes, Jeremias, Ricky Martin itd)... mi lahko svetuješ kakšno dobro pesem? Ni treba zdajle - v teku enega tedna recimo...

Blond...ne, ne...prav blond sem misnla, ponavadi so mi všeč tudi blondinci, ampak škoda no, ker prisegam na temne, ki so res božanski!!!

Torej, jst poslušam sicer dost tudi latino glasbo, ampak mogoče malce več hrvaške no...tko da... sicer ti lahko kakšne dobre najdem (povem), ampak zadnje čase me navdušuje italijanska pa portugalska .... Laughing
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:36 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


hehe, zdaj pa res ne vem, ali si to povedala v prenesenem pomenu ali drugače?
A ima še kakšno tako dobro pesem?
Ali pa morda kakšen drug pevec latino glasbe (od teh, ki so pri nas manj znani - ne Juanes, Jeremias, Ricky Martin itd)... mi lahko svetuješ kakšno dobro pesem? Ni treba zdajle - v teku enega tedna recimo...

Blond...ne, ne...prav blond sem misnla, ponavadi so mi všeč tudi blondinci, ampak škoda no, ker prisegam na temne, ki so res božanski!!!

Torej, jst poslušam sicer dost tudi latino glasbo, ampak mogoče malce več hrvaške no...tko da... sicer ti lahko kakšne dobre najdem (povem), ampak zadnje čase me navdušuje italijanska pa portugalska .... Laughing

Uh, ti si pa že napredovala na italijansko in portugalsko glasbo. Razmišljaš tudi o učenju teh dveh jezikov?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:46 am

vesna je napisal/a:


Uh, ti si pa že napredovala na italijansko in portugalsko glasbo. Razmišljaš tudi o učenju teh dveh jezikov?

Hja no... mislim všeč sta mi FULL jezika, zdej da ne boš mislila, da to posplošujem kar vse, nekatere izvajalce pa rada poslušam. Italijansko razumem nekaj (no pač dovolj, da lahko poslušam) zaradi srednje šole, portugalsko pa tko, malce preko telenovel (dosti) pa od Ronalda, kar je res užitek poslušat njega, zato mi je jezik verjetno tko všeč... Ampak je italijanščina lažja, se mi zdi.
Sreča je v tem, da sta oba jezika zelo podobna španščini in vsi trije so si podobni (znam tudi malce francosko)...hehehe

Drugače pa od izvajalcev italijanskih recimo Paolo Meneguzzi (ni italijan), Laura Pausini, Tiziano Ferro, Eros Ramazzoti, tko malce no, se pa najdejo tudi dobre pesmi od drugih, ne vem... ne poslušam prav teh glasbenikov.
Portualsko pa preko Cristianove sestre, ki je pevka, full so mi všeč njene pesmi in lepo poje, zato poslušam njo pa recimo full mi je všeč portugalska pesem iz Evrovizije.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 9:09 am

Ja, super, da znaš toliko romanskih jezikov in da si tako vezana nanje.
Vsekakor so lepši od npr. nemščine. Italijanščina pa je v Slo tudi izredno uporabna (če živiš na Goriškem ali Primorskem). Portugalščina pa meni včasih ni bila všeč in sem brazilske telenovele težko prenašala.
Ampak potem sem pa uzela v knjižnici trevel book o Braziliji in sem bila nadvse presenečena, kako zelo lepa. Kako raznolika, tja bi bilo pa res vredno potovati. Še bolj kot v Mehiko ali Vzla. A si vedela, da je velika kar za dve Indiji?

Hmmm... vidim, da je zate tale Ronaldek res zelo pomemben. Spet na tv govorijo o njem, hehe!

Sicer pa kar tako naprej z italij. in portugalščino sunny ! Eh, jst bom pa nemščino klomfala No !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitimePet Maj 23, 2008 9:22 am

vesna je napisal/a:
Ja, super, da znaš toliko romanskih jezikov in da si tako vezana nanje.
Vsekakor so lepši od npr. nemščine. Italijanščina pa je v Slo tudi izredno uporabna (če živiš na Goriškem ali Primorskem). Portugalščina pa meni včasih ni bila všeč in sem brazilske telenovele težko prenašala.
Ampak potem sem pa uzela v knjižnici trevel book o Braziliji in sem bila nadvse presenečena, kako zelo lepa. Kako raznolika, tja bi bilo pa res vredno potovati. Še bolj kot v Mehiko ali Vzla. A si vedela, da je velika kar za dve Indiji?

Hmmm... vidim, da je zate tale Ronaldek res zelo pomemben. Spet na tv govorijo o njem, hehe!

Sicer pa kar tako naprej z italij. in portugalščino sunny ! Eh, jst bom pa nemščino klomfala No !

Full so mi res všeč; španščina, italijanščina in portugalščina, ampak isto tudi jst nisem prebavljala portugalščine, ker se mi je zdela tko smešna, kot bi se norčeval iz španščine, bedno razmišljanje in isto o italijanščini, full je nisem marala, ampak potem pa kar naenkrat mi je ratala full všeč, no še učiš se je in to je to, pa nasploh sem nora na italijo pa tko, hrana, vse mi je všeč no! Čeprav spet ne bolj kot na španščino, to mi je kot druga materinščina (skoraj), veš celo podzavesno razmišljam v njej (čudno, sam res).
Portugalščina mi je pa tko zanimiva, ampak je nikakor ne znam govoriti, tko nekak drugačna je in mal težka, samo bi full rada jo znala in JA, potovala v Brazilijo, men je tud zelo všeč.. Čaki, Brazilija je tko večja? ne nisem vedela, ufff...ja, saj je res velika, ampak tko velika, zanimivo!

Moj Ronaldek ... hihi ja fant je res mlad, še ogromno časa imam zanj, ane? Tko zaradi njega znam malce bolj portugalsko, oziroma se trudim...hehe vem, da je ANGULO kot po portugalsko..haha malce nogometnega žargona, hih,... bounce

Nemščina...joj, fuj, tega jezika pa res ne prenesem čeprav imam tam sorodnike, res kar na bruhanje mi gre, ne zamerit, ampak res ga ne prenesem.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Carlos Baute se vrača v Venezuelo!   Carlos Baute se vrača v Venezuelo! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Carlos Baute se vrača v Venezuelo!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dive osvajajo Venezuelo!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: