Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Slabi igralci?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 4:24 am

Slabi igralci?

Slabi igralci? Jean-paul-leroux1Slabi igralci? P48s2g1Slabi igralci? A9f38afc2d4b

Na RCTVju se predvaja telenovela LA TREPADORA, ki jo protagonizira diva Norkys Batista skupaj z Jeanom Paulom Lerouxom, ki se prvič preizkuša kot galan. Toda kritiki njegovo igranje ocenjujejo zelo slabo, saj igralec naj ne bi bil pripravljen na to vlogo, da ne izraža nobenih čustev, da deluje len in nima karizme.

Isto situacijo imajo na Venevisionu, ki predvaja precej manj gledano telenovelo TORRENTE, in v tej noveli sta kar oba glavna igralca "zanič", saj med Maritzo Bustamante (Ukradena sreča) in Lucianom D`Alessandrom (Mi gorda bella) ni nikakršne kemije.

No mejora Jean Paul Leroux en "La Trepadora" de RCTV Internacional. Al actor se le hizo un gran daño al asignarle un rol para el que no estaba preparado. El debutante galán ha sido un fiasco total, por su flojera histriónica y falta de carisma. Tremendo pelón el de José Simón Escalona.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 4:46 am

A res? Ves čas sem se spraševala, kako neki bo Jean Paul zmogel tako veliko vlogo.
Hehe... mislim, da bi morali poleg Norkys dati igrat Jeronima Embarassed in telenovela bi bila dosti boljša. Tudi pomanjkanje znanja igre pri Norkys se ne bi tako poznalo...

No, da je Maritza slaba igralka... mislim, to pa res lahko vsak vidi. Ne razumem, kako so lahko vodilni v VV tako "zabiti", da tega niso opazili.
In tudi Luciano naj bi slabo igral Question Zanimivo.
Jaz sem ga gledala samo v MGB, kjer je imel tako ekstremno vlogo, da bi težko lahko ocenjevala njegove igralske sposobnosti.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 4:49 am

Jean Paul Leroux res ni zj najboljši igralec..počasi pa mislim, da lahko prileze višje....

Maritza.....se popolnoma strinjam s tabo.....ona res ni za tako velike in pomembne vloge.
Luciano pa je baje dolgočasen in z Maritzo nima kemije (njena krivda loool).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:03 am

Jean Paul bi moral najprej igrati nekaj stranskih vlog Rolling Eyes

A tebi se zdi drugače Luciano dober igralec?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:21 am

Ja, Luciana sem videl v MGB (odično!!), mal sem ga vidu v EA, kjer me je presenetil s čisto drugačno vlogo duhovnika, ki se zaplete s prostitutko..ful fajn......in v AAP je bil prvič glavni galan...ampak mi je celotna novela bila nekako dolgočasna....
Men je on kot igralec dober....kako pa funkcionira kot glavni igralec pa?? Mogoče je odvisno od soigralke.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:29 am

Hvala za odgovor.
Ne vem, zakaj je pristal na to, da bo igral ob Maritzi.
Ja, saj vem... takrat se je še zdelo, da bo njegova soigralka Fabiola, Roxana...
Btw, če bodo slabe kritike PM, mi bo še žal, da ni rajši vzela te vloge...
Razen če je tudi zgodba slaba Question
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:31 am

Ne, nikakor ne.....Torrente je zlo slaba novela....skratka brez vezna....sj mogoče je PM še slabša, ampak je Roxana vsaj prvič na mednarodnih tleh in se bo počasi lahko bolje uveljavila.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitimePet Maj 23, 2008 5:36 am

Pol pa prav, da je ni v tej telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slabi igralci? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slabi igralci?   Slabi igralci? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Slabi igralci?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: