Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JERONIMO GIL

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 1:52 am

Uwau! Sebi voditelj maturantskega plesa, Jan Plesenjak bi pa pel cheers cheers !
A veš, da to sploh ni tako zelo nemogoče?

A pri njih je 15-ta velika obletnica Shocked ? Tega pa nisem vedela? Kako pa to?

Glede prstana. Meni res deluje tudi po obliki kot poročni (morda je za kanček presvetel, ampak nisem prepričana).
Samo, pred časom so že pisali (Chepa Rolling Eyes ), da sta se s Flavio civilno že poročila v zelo, zelo, zelo ozkem družinskem krogu, nameravata pa se tudi crkveno.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 2:59 am

vesna je napisal/a:
Uwau! Sebi voditelj maturantskega plesa, Jan Plesenjak bi pa pel cheers cheers !
A veš, da to sploh ni tako zelo nemogoče?

A pri njih je 15-ta velika obletnica Shocked ? Tega pa nisem vedela? Kako pa to?

Glede prstana. Meni res deluje tudi po obliki kot poročni (morda je za kanček presvetel, ampak nisem prepričana).
Samo, pred časom so že pisali (Chepa Rolling Eyes ), da sta se s Flavio civilno že poročila v zelo, zelo, zelo ozkem družinskem krogu, nameravata pa se tudi crkveno.

Aja, no mogoče pa ima Chepa celo prav in sta se res poročila. No, glede prstana, saj mislim da je to odločitev vsakega para posebej kakšen bo, ane? Bli so ponavadi klasika zlati, meni recimo niso všeč...no, ne vem ... to mislim da ne pove kaj dosti, pač jst tko mislim.

Ja, to pa ne vem zakaj 15 ... za punce je to pri njih kot nekakšen prestop, iz punče (deklice) v žensko...tko nekak simbolično verjetno.

Glede maturanca... lool, to je hec. Valda ne bodo vsi mene upoštevali in Sebastiana najeli veš... mislim, da se denarno ne bi strinjali, ker bi honorar bil vsekakor višji kot pa če najamemo pač "kr enega". To je bil štos, plesal z mano bi tud bolj težko. So vaje pa takšne stvari, loool razen če bi me on kar nosil po plesišču, jst še ne znam čist korakov ... lool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 2:15 pm

Nisem vedela, da je 15. rojstni dan zanje tako pomemben. Zelo zanimivo.

Škoda no, da ne bo Sebija na vaš maturanec. Ampak lahko ga greš pa vsaj gledat na kakšno predstavo. Čeprav ne bo plesal s tabo...

Ja, meni se zdi ta prstan res tak kot poročni. Zelo zanimivo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 26, 2008 4:57 pm

DOBRODELNA MODNA REVIJA (pomoč obolelim za rakom)


2007

JERONIMO GIL - Page 2 Fashionrockcontraelcncer
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 1:11 am

Zdej ma boljšo frizuro.

Aja... pa prstan je imel že tuki. Torej ni poročni.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 1:41 am

A to tako mora biti, ali zakaj ma tko visoko potegnjene hlače.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:03 am

w[url=http://www.2001.com.ve/chepa]ww.2001.com.ve/chepa.asp[/url]
Evo, Chepa... pravi, da bo šla Flavia za Jeronimom v Dominikansko republiko:

Yyy casi al final del tecleo (que me deja los dedos engarrotados... y las uñas ¡echando humo!) fui puesta al tanto de que FLAVIA GLESKE, viajará en días próximos a República Dominicana a fin de reunirse con su marido y padre de sus morochitos, que no es otro que el Gerónimo Gil, quien se encuentra en aquellos predios grabando una novela... y es que parece que la susodicha no aguantó eso de “amor de lejos...” y como “el que tiene tienda que la atienda, sino que la venda” se fue a cuidar su presa... consciente de que el galán no es ningún santo... y la tentación es libre... así que para “curarse en salud”, la Gleske, quien ya debe andar por los cinco meses de embarazo, ya tiene las maletas listas para reencontrarse con el Gerónimo... no vaya a ser cosa... Yyy como hasta aquí me trajo el río, bajo la “Santamaría” y les digo: ¡¡Haasstaaa “domani”!!...

A mi lahko nekdo s tem pomaga? Najprej piše, da bo šla za njim (če spustim Chepine misli, kako mora nujno za njim, da je ne bi varal Rolling Eyes - ženska je noseča, pa očitno je nič drugega ne skrbi, samo kako bi za njim letala). Potem pa na koncu piše, to se ne bo zgodilo. Zdaj pa nič več ne razumem! Kaj se ne bo zgodilo?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:31 am

vesna je napisal/a:
w[url=http://www.2001.com.ve/chepa]ww.2001.com.ve/chepa.asp[/url]
Evo, Chepa... pravi, da bo šla Flavia za Jeronimom v Dominikansko republiko:

Yyy casi al final del tecleo (que me deja los dedos engarrotados... y las uñas ¡echando humo!) fui puesta al tanto de que FLAVIA GLESKE, viajará en días próximos a República Dominicana a fin de reunirse con su marido y padre de sus morochitos, que no es otro que el Gerónimo Gil, quien se encuentra en aquellos predios grabando una novela... y es que parece que la susodicha no aguantó eso de “amor de lejos...” y como “el que tiene tienda que la atienda, sino que la venda” se fue a cuidar su presa... consciente de que el galán no es ningún santo... y la tentación es libre... así que para “curarse en salud”, la Gleske, quien ya debe andar por los cinco meses de embarazo, ya tiene las maletas listas para reencontrarse con el Gerónimo... no vaya a ser cosa... Yyy como hasta aquí me trajo el río, bajo la “Santamaría” y les digo: ¡¡Haasstaaa “domani”!!...

A mi lahko nekdo s tem pomaga? Najprej piše, da bo šla za njim (če spustim Chepine misli, kako mora nujno za njim, da je ne bi varal Rolling Eyes - ženska je noseča, pa očitno je nič drugega ne skrbi, samo kako bi za njim letala). Potem pa na koncu piše, to se ne bo zgodilo. Zdaj pa nič več ne razumem! Kaj se ne bo zgodilo?

Jst kolikor sem razumela piše, da bo šla za njim ane? Ker pač naj bi jo bilo strah, da jo bo prevaral, da pač ona ne zdrži ljubezni na daljavo...očitno bo šla...pač to si Chepa malce sproti zmišljuje lahko tudi.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:41 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
w[url=http://www.2001.com.ve/chepa]ww.2001.com.ve/chepa.asp[/url]
Evo, Chepa... pravi, da bo šla Flavia za Jeronimom v Dominikansko republiko:

Yyy casi al final del tecleo (que me deja los dedos engarrotados... y las uñas ¡echando humo!) fui puesta al tanto de que FLAVIA GLESKE, viajará en días próximos a República Dominicana a fin de reunirse con su marido y padre de sus morochitos, que no es otro que el Gerónimo Gil, quien se encuentra en aquellos predios grabando una novela... y es que parece que la susodicha no aguantó eso de “amor de lejos...” y como “el que tiene tienda que la atienda, sino que la venda” se fue a cuidar su presa... consciente de que el galán no es ningún santo... y la tentación es libre... así que para “curarse en salud”, la Gleske, quien ya debe andar por los cinco meses de embarazo, ya tiene las maletas listas para reencontrarse con el Gerónimo... no vaya a ser cosa... Yyy como hasta aquí me trajo el río, bajo la “Santamaría” y les digo: ¡¡Haasstaaa “domani”!!...

A mi lahko nekdo s tem pomaga? Najprej piše, da bo šla za njim (če spustim Chepine misli, kako mora nujno za njim, da je ne bi varal Rolling Eyes - ženska je noseča, pa očitno je nič drugega ne skrbi, samo kako bi za njim letala). Potem pa na koncu piše, to se ne bo zgodilo. Zdaj pa nič več ne razumem! Kaj se ne bo zgodilo?

Jst kolikor sem razumela piše, da bo šla za njim ane? Ker pač naj bi jo bilo strah, da jo bo prevaral, da pač ona ne zdrži ljubezni na daljavo...očitno bo šla...pač to si Chepa malce sproti zmišljuje lahko tudi.

Najlepša hvala.
Je že on v enem itervjuju rekel, da gre najprej on, ona pa bo prišla za njim.

Samo njena obrazložitev je malo bedna. Noseča je, dvojčka pričakuje... razmišlja pa samo o tem, kako bi jo njen fant varal... in zato bi šla za njim na konec sveta Rolling Eyes . Čeprav jaz bi tudi želela, da bi bil oče mojega otroka ob meni med nosečnostjo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 2:52 am

vesna je napisal/a:

Najlepša hvala.
Je že on v enem itervjuju rekel, da gre najprej on, ona pa bo prišla za njim.

Samo njena obrazložitev je malo bedna. Noseča je, dvojčka pričakuje... razmišlja pa samo o tem, kako bi jo njen fant varal... in zato bi šla za njim na konec sveta Rolling Eyes . Čeprav jaz bi tudi želela, da bi bil oče mojega otroka ob meni med nosečnostjo.

Ej Vesna sej to je samo Chepa, jst sem prepričana, da Jeronimo ne bi tega naredil, veš...Dej, to samo tko da Chepa nekaj napiše, pa da je sočno...ampak sploh ni res...Mislim da je že dovolj star in zrel človek - Jeronimo da ve kaj počne ... tudi Flavia ni tako zabita...Jst sem prepričana, da do varanja ne bo prišlo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 3:32 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Najlepša hvala.
Je že on v enem itervjuju rekel, da gre najprej on, ona pa bo prišla za njim.

Samo njena obrazložitev je malo bedna. Noseča je, dvojčka pričakuje... razmišlja pa samo o tem, kako bi jo njen fant varal... in zato bi šla za njim na konec sveta Rolling Eyes . Čeprav jaz bi tudi želela, da bi bil oče mojega otroka ob meni med nosečnostjo.

Ej Vesna sej to je samo Chepa, jst sem prepričana, da Jeronimo ne bi tega naredil, veš...Dej, to samo tko da Chepa nekaj napiše, pa da je sočno...ampak sploh ni res...Mislim da je že dovolj star in zrel človek - Jeronimo da ve kaj počne ... tudi Flavia ni tako zabita...Jst sem prepričana, da do varanja ne bo prišlo.

Aha...Chepa ma spet svoje "neumestne"....samo za kolčino teksta ji gre....ne more napisati samo preprosto, da bo Flavia noseča pripotovala h Jeronimu v DOM. REP....mora ona še bluzit scratch
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 6:53 am

Hehe... hvala za skrb. No, saj mogoče pa bi Jeronimo to naredil... če bi srečal kakšno Roxano... ki bi hotla obnovit zvezo (se mal hecam, ne mislim resno).
Samo ne verjamem, da katera ženska, ki pričakuje dvojčka, obsedeno razmišlja, če jo bo njen najdražji varal... in zato pusti vse iz rok in teče za njim na konec sveta.
Razen če je ona Diana...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:23 am

vesna je napisal/a:
Hehe... hvala za skrb. No, saj mogoče pa bi Jeronimo to naredil... če bi srečal kakšno Roxano... ki bi hotla obnovit zvezo (se mal hecam, ne mislim resno).
Samo ne verjamem, da katera ženska, ki pričakuje dvojčka, obsedeno razmišlja, če jo bo njen najdražji varal... in zato pusti vse iz rok in teče za njim na konec sveta.
Razen če je ona Diana...

dobro si to povedala, lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeTor Avg 26, 2008 3:29 pm

JERONIMO GIL - Page 2 I9cpes265169024f8cafzl3.th
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 5:06 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 5:09 am

Hvala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:01 pm

Premiera QBSPL (Februar, 2004)

JERONIMO GIL - Page 2 P

JERONIMO GIL - Page 2 Lola


Promocija za nove slike Jeronima na RCTVju:

JERONIMO GIL - Page 2 Dldd

Promocija za QBSPL na RCTVju:
JERONIMO GIL - Page 2 Dddd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:04 pm

Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:08 pm

vesna je napisal/a:
Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.

Hehe, men se tud to zdi zanimivo..npr. ko sta z Roxano igrala v QBSPL in pravtako je z njima igrala Flavia.....katera si verjetno nikoli ni mislila, da mu bo ona dala sina...hehe, tko zelo hecno in ironično se zdi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:15 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.

Hehe, men se tud to zdi zanimivo..npr. ko sta z Roxano igrala v QBSPL in pravtako je z njima igrala Flavia.....katera si verjetno nikoli ni mislila, da mu bo ona dala sina...hehe, tko zelo hecno in ironično se zdi.

Ja, meni se tudi zdi nenavadno. Če bi bla jst Flavia, bi se kar zamislila, preden bi začela resno zvezo z nekom takim. Še posebej, ker je bil on verjetno v času QBSPL zelo zaljubljen v Roxano in Flavia je to gotovo opazila.
Ampak mogoče je pa videla, da jo je prebolel - v resnici, dokončno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:23 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.

Hehe, men se tud to zdi zanimivo..npr. ko sta z Roxano igrala v QBSPL in pravtako je z njima igrala Flavia.....katera si verjetno nikoli ni mislila, da mu bo ona dala sina...hehe, tko zelo hecno in ironično se zdi.

Ja, meni se tudi zdi nenavadno. Če bi bla jst Flavia, bi se kar zamislila, preden bi začela resno zvezo z nekom takim. Še posebej, ker je bil on verjetno v času QBSPL zelo zaljubljen v Roxano in Flavia je to gotovo opazila.
Ampak mogoče je pa videla, da jo je prebolel - v resnici, dokončno.

Sej prav zato,ja! Zdi se mi zlo nenavadno....tudi v Loli sta bila na začetku s flavio par...sta se poljubljala imela vroče scene....ljubezen je pa prišla komaj pri MPC heheh, no to je res zeloooo zanimivo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:44 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.

Hehe, men se tud to zdi zanimivo..npr. ko sta z Roxano igrala v QBSPL in pravtako je z njima igrala Flavia.....katera si verjetno nikoli ni mislila, da mu bo ona dala sina...hehe, tko zelo hecno in ironično se zdi.

Ja, meni se tudi zdi nenavadno. Če bi bla jst Flavia, bi se kar zamislila, preden bi začela resno zvezo z nekom takim. Še posebej, ker je bil on verjetno v času QBSPL zelo zaljubljen v Roxano in Flavia je to gotovo opazila.
Ampak mogoče je pa videla, da jo je prebolel - v resnici, dokončno.

Sej prav zato,ja! Zdi se mi zlo nenavadno....tudi v Loli sta bila na začetku s flavio par...sta se poljubljala imela vroče scene....ljubezen je pa prišla komaj pri MPC heheh, no to je res zeloooo zanimivo.

Edina pozitivna lastnost tega bi lahko bila, da je ona dobro vedela za njegovo zaljubljenost v Roxano in je pač lažje sprejela dejstvo, da ima on svojo preteklost. Ne vem... ampak če je na tisti oddaji nedavno tako lepo govoril o Roxani - le kako bi to prenesla, če je njegovo preteklost poznala?

Razen, če bi tako lepo govoril o Roxani zato, ker do nje ni res več čutil čisto nič več in je bil samo vljuden. Ona je tudi napisala zadnjič, da je pripravljena na novo življenje. Mogoče je občutila tudi nekakšno olajšanje (ali pa otožnost), da jo je celo Jeronimo dokončno prebolel in da ni več pomemben zanjo, ona pa ne zanj????
Čeprav jst mislim, da so bili v njenem življenju verjetno še drugi ljudje... ki so morda še pomembnejši od njega zanjo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 2:59 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe... zelo zanimivo. Eno soigralko, ki je bila njegova punca, je zamenjal za drugo.
Flaviji pa boljše pasejo rdeči lasje kot blond.

Hehe, men se tud to zdi zanimivo..npr. ko sta z Roxano igrala v QBSPL in pravtako je z njima igrala Flavia.....katera si verjetno nikoli ni mislila, da mu bo ona dala sina...hehe, tko zelo hecno in ironično se zdi.

Ja, meni se tudi zdi nenavadno. Če bi bla jst Flavia, bi se kar zamislila, preden bi začela resno zvezo z nekom takim. Še posebej, ker je bil on verjetno v času QBSPL zelo zaljubljen v Roxano in Flavia je to gotovo opazila.
Ampak mogoče je pa videla, da jo je prebolel - v resnici, dokončno.

Sej prav zato,ja! Zdi se mi zlo nenavadno....tudi v Loli sta bila na začetku s flavio par...sta se poljubljala imela vroče scene....ljubezen je pa prišla komaj pri MPC heheh, no to je res zeloooo zanimivo.

Edina pozitivna lastnost tega bi lahko bila, da je ona dobro vedela za njegovo zaljubljenost v Roxano in je pač lažje sprejela dejstvo, da ima on svojo preteklost. Ne vem... ampak če je na tisti oddaji nedavno tako lepo govoril o Roxani - le kako bi to prenesla, če je njegovo preteklost poznala?

Razen, če bi tako lepo govoril o Roxani zato, ker do nje ni res več čutil čisto nič več in je bil samo vljuden. Ona je tudi napisala zadnjič, da je pripravljena na novo življenje. Mogoče je občutila tudi nekakšno olajšanje (ali pa otožnost), da jo je celo Jeronimo dokončno prebolel in da ni več pomemben zanjo, ona pa ne zanj????
Čeprav jst mislim, da so bili v njenem življenju verjetno še drugi ljudje... ki so morda še pomembnejši od njega zanjo.

Jst mislim, da se Roxana že dolgo več ne obremenjuje s Jeronimom...vmes je bila tudi s Cesarjem in se je z njim tudi razšla.....mislim, da je Jeronimo zanjo pozabljen...

Prav tako mislim, da je Jeronimo resnično prebolel Roxano, ker sicer se ne bi šel česa tako resnega s Flavio....očitno je že morala pogoltniti, da Jeronimovo preteklost...ne gre drugače...sicer pa je Jeronimo tudi čisto lepo povedal za Flavio...ampak zdi se mi, da je vseeno lepše opisal Roxano...ampak to ne igra nobene vloge. Verjamem, da ljubi Flavio in, da sta skupaj srečna.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 5:22 am

Za Vesno:

MI PRIMA CIELA

JERONIMO GIL - Page 2 1d89fa508077JERONIMO GIL - Page 2 62e367af9529JERONIMO GIL - Page 2 874d4d30d36cJERONIMO GIL - Page 2 3659e4f4d58d
JERONIMO GIL - Page 2 7326e1613745JERONIMO GIL - Page 2 Aaf9a8efee32JERONIMO GIL - Page 2 Ba75c56973b9JERONIMO GIL - Page 2 E4e03a0e5193JERONIMO GIL - Page 2 Fc45f205f29d
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 12:57 pm

O, hvala, hvala, hvala. Zlat si Very Happy Very Happy Very Happy !

Tudi z dolgimi lasmi je sweet, čeprav je treba priznat, da je s kratkimi boljši I love you I love you .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





JERONIMO GIL - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JERONIMO GIL   JERONIMO GIL - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JERONIMO GIL
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Jeronimo Gil VS. Luciano D`Alessandro
» Jeronimo ne bo galan ob Danieli!
» Jeronimo vara Flavio?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: