Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CRISTIANO RONALDO

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 8:10 am

Mateo je napisal/a:
fajn slike geek

Vem ja, so mi precej všeč ... morm priznat! Seveda si se trata de Cristiano. cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 8:15 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
fajn slike geek

Vem ja, so mi precej všeč ... morm priznat! Seveda si se trata de Cristiano. cheers

lol! lol! Mislim, da ti ni težko priznati, ne Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePon Sep 15, 2008 8:15 am

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Dlat1
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 11:26 am

Aha, naša Cristinca je navdušena Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 11:45 am

vesna je napisal/a:
Aha, naša Cristinca je navdušena Very Happy !

Sem vesela zanj, res je ... navdušena pa ker tako fenomenalno zgleda tale moj Ronaldek, čeprav ... neka meja pa more obstajati, nekam močno sem usmerjena samo v enega najljubšega moškega (iz sveta slavnih)... cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 12:33 pm

A taka razlika je Laughing Laughing Laughing ?

No, je pa Ronaldek pač ena rezerva. SIcer pa čestitke z moje strani za tak izjemen uspeh.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 12:35 pm

vesna je napisal/a:
A taka razlika je Laughing Laughing Laughing ?

No, je pa Ronaldek pač ena rezerva. SIcer pa čestitke z moje strani za tak izjemen uspeh.

Ja, ja ... razlika je res ogromna, pač Seba je Seba in Seba je zakon in car! hehehe

Ronaldo je pa res lepi, lepi, tko kot še marsikdo; Guzman, Ballack, Beckham ... in itd.itd. ampak ... Seba je nad vsemi in pred vsemi! bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 12:45 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A taka razlika je Laughing Laughing Laughing ?

No, je pa Ronaldek pač ena rezerva. SIcer pa čestitke z moje strani za tak izjemen uspeh.

Ja, ja ... razlika je res ogromna, pač Seba je Seba in Seba je zakon in car! hehehe

Ronaldo je pa res lepi, lepi, tko kot še marsikdo; Guzman, Ballack, Beckham ... in itd.itd. ampak ... Seba je nad vsemi in pred vsemi! bounce bounce

Ja, priznam, da so vsi, ki jih tuki naštevaš, lepi.

Sem pa v zadnjem času malo več (tudi po tvoji zaslugi) razmišljala o Guzmanu in meni se res zdi zelo, zelo lep.
Bom pa spet ponovila tisto, kar sem že rekla... jst bi ga rada v pozitivni, čeprav mogoče bolj dolgočasni vlogi Embarassed . Men so take dolgočasne vloge velikokrat všeč.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 12:49 pm

vesna je napisal/a:


Ja, priznam, da so vsi, ki jih tuki naštevaš, lepi.

Sem pa v zadnjem času malo več (tudi po tvoji zaslugi) razmišljala o Guzmanu in meni se res zdi zelo, zelo lep.
Bom pa spet ponovila tisto, kar sem že rekla... jst bi ga rada v pozitivni, čeprav mogoče bolj dolgočasni vlogi Embarassed . Men so take dolgočasne vloge velikokrat všeč.

Aha, se globoko strinjam glede Guzmana, tudi meni je zadnje čase (spet) močno bolj pri srcu. Res je lep tip! Ampak pač meje poznamo (se mi tko zdi, da če nekoga preveč pohvalim, Seba zadaj ostane, kar pa je definitvno ravno obratno)...
Guzman je pa res lep, njami,njami!
Btw: Vesna, mal čudno vprašanje, ampak od tistega posnetka dalje? ... loool geek geek geek
Glede vlog njegovih pa pač, jst ga imam kar raje tako žlehtega - ampak ne vem kje bi se dalo kaj od njega (novega) videti, ker pač ne snema več telenovel, samo en film je posnel in pa to v Mehiki super uspešno serijo El pantera ... kjer je po eni strani velik heroj, skratka lahko rečemo pozitivec.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 12:55 pm

Ne, ne zaradi posnetka. Ampak zadnjič, ko smo izbirali najboljše igralce telenovel in si ga ti dala na spisek, sem pomislila, da si pravzaprav zasluži biti tam. Ker odlično igra in je tudi lep.

Sicer je pa tudi na posnetku zelo fajn Embarassed (on, ne ona)!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 1:00 pm

vesna je napisal/a:
Ne, ne zaradi posnetka. Ampak zadnjič, ko smo izbirali najboljše igralce telenovel in si ga ti dala na spisek, sem pomislila, da si pravzaprav zasluži biti tam. Ker odlično igra in je tudi lep.

Sicer je pa tudi na posnetku zelo fajn Embarassed (on, ne ona)!

Aha, ne to sem hotla bit sam mal tko zlobna veš ... lol, no ne narobe razumet...
Ja, glede posnetka, komplimenti, jst tega ne bi mogla iz sebe spravit, ker mislim mi je zelo PREVEČ intimno no ... a-hm-a- tko pač tudi verjetno zgleda, oziroma zvoči tole v realnem ačih ... no, to se mi zdi pa ZELO zasebna stvar ... ne bi mogla z nekom zaigrat orgazma, kar ga ona meni ni dobro, mislim ... vse cool, sej vsak po svoje se pač odzove, hehe. cherry

Si pa Luis Roberto (zame) resnično zasluži biti prvi na seznamu! (če ne štejem spet Cavazze)
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 3:08 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ne, ne zaradi posnetka. Ampak zadnjič, ko smo izbirali najboljše igralce telenovel in si ga ti dala na spisek, sem pomislila, da si pravzaprav zasluži biti tam. Ker odlično igra in je tudi lep.

Sicer je pa tudi na posnetku zelo fajn Embarassed (on, ne ona)!

Aha, ne to sem hotla bit sam mal tko zlobna veš ... lol, no ne narobe razumet...
Ja, glede posnetka, komplimenti, jst tega ne bi mogla iz sebe spravit, ker mislim mi je zelo PREVEČ intimno no ... a-hm-a- tko pač tudi verjetno zgleda, oziroma zvoči tole v realnem ačih ... no, to se mi zdi pa ZELO zasebna stvar ... ne bi mogla z nekom zaigrat orgazma, kar ga ona meni ni dobro, mislim ... vse cool, sej vsak po svoje se pač odzove, hehe. cherry

Si pa Luis Roberto (zame) resnično zasluži biti prvi na seznamu! (če ne štejem spet Cavazze)

Ja, to smo pa spet pri mojem gledanju brez glasa. Ves čas je kdo v bližini, pa ne morem še z glasom težit!
Si bom pa zdej pogledala, ko so končno šli spat. Seveda... če ne bo spet kdo prišel dol prej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 16, 2008 10:01 pm

[quote="vesna"
Ja, to smo pa spet pri mojem gledanju brez glasa. Ves čas je kdo v bližini, pa ne morem še z glasom težit!
Si bom pa zdej pogledala, ko so končno šli spat. Seveda... če ne bo spet kdo prišel dol prej.[/quote]

Aha, ja te popolnoma razumem. No, kar oglej si, pa verjemi, da je kar boljše brez glasu (če je kdo v bližini), pač ... vsaj jst ne bi ravno razkazovala; aha - ravno TOLE gledam ... lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 4:21 am

Da se ga ne bi slučajno pozabilo, Ronaldeka namreč.


CRISTIANO RONALDO - Page 9 2cf9xrc CRISTIANO RONALDO - Page 9 941d28f95dbf CRISTIANO RONALDO - Page 9 13500468an2 CRISTIANO RONALDO - Page 9 15643153gg2

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Fronaldocrismd9a6159 CRISTIANO RONALDO - Page 9 Image2yy3 CRISTIANO RONALDO - Page 9 Normal011sl1

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Vlcsnap-964102 CRISTIANO RONALDO - Page 9 Vlcsnap-978211 CRISTIANO RONALDO - Page 9 Yyyyyyyyyfj2

Tuki mi je še posebi lep, oblečen dobro full, na drugi sliki je pa prav lep, tko lep nasmeh pa to.
CRISTIANO RONALDO - Page 9 3332526823w7f3n CRISTIANO RONALDO - Page 9 333252581zc09hj
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 1:15 pm

Hmmm... vedno se sprašujem: kdo ti je ljubši? On ali David?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimeNed Okt 26, 2008 11:17 pm

vesna je napisal/a:
Hmmm... vedno se sprašujem: kdo ti je ljubši? On ali David?

Hm. ... hm ... to je težko odgovoriti, ker je tko. Sedaj najljubši mi ni nihče izmed njiju, pač je to Seba in za to vem.
Med njima je pa takole; Cristiano mi je vizualno bolj všeč, ker je po domače povedano vizualno bolj moj tip moškega. Mediteranski, temperamenten, temen pač in postaven .... David je pa svetel, ampak to nima nobene veze. Davida dlje "poznam" in ga občudujem, mi je bil naj, naj, naj, naj .... še vedno mi je strašno všeč, tudi bolj se mi dopade kot oseba (Beckham) ... ampak če sem zelo površna; potem se mi vizualno Cristiano bolj dopade. scratch
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 6:31 am

Aja? Tako? Hehe, za Sebija sem vedla.
In strinjam se glede Davida... dolgo ga poznaš, je zelo simpatičnen, prijeten, lep...
Tvoj soimenjak pa Suspect ... zanimivo. Men je tko v postavo zlo fajn, tudi v faco. Ampak včasih- na kakšnih slikah mi pa deluje preveč grobo v faco.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 6:58 am

vesna je napisal/a:
Aja? Tako? Hehe, za Sebija sem vedla.
In strinjam se glede Davida... dolgo ga poznaš, je zelo simpatičnen, prijeten, lep...
Tvoj soimenjak pa Suspect ... zanimivo. Men je tko v postavo zlo fajn, tudi v faco. Ampak včasih- na kakšnih slikah mi pa deluje preveč grobo v faco.

Aja, dobro, se mi je kar zdelo, da si glede Sebija vedela.

Aha, potem razumeš. Meni je Cristiano svetovno lep - sploh glede na to koliko je star, tip je res zrel (telesno), ker če pogledam Davida konkretno pri njegovih letih, je bil še bolj zele ... hiih ... Cristiano se ti zdi grob? Aha, no odvisno, meni se je tudi David recimo full zdel, pač ko pa ga "poznam" pa je to drugače, poznaš kretnje in poteze. To je enako pri vseh, ki so mi všeč.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 7:17 am

Ja, Cristiano je mlajši pa tako, no.
Je pa res, da ima enkratno postavo, morda še celo boljšo od Davida( confused Question no, to je težko reči, vsak ima po svoje dobro).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 11:44 pm

vesna je napisal/a:
Ja, Cristiano je mlajši pa tako, no.
Je pa res, da ima enkratno postavo, morda še celo boljšo od Davida( confused Question no, to je težko reči, vsak ima po svoje dobro).

Ja, to je težko reči, zato se bom jst "diplomatsko izmuznila" ... hehe če mi je Cristiano vizualno bolj všeč, potem ... hehe, je boljši.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 11:59 am

FIIIIIIIIIINI!

CRISTIANO RONALDO - Page 9 4uilcede00d80005 CRISTIANO RONALDO - Page 9 4uilcf1500d80005 CRISTIANO RONALDO - Page 9 6f5e8fa2372a CRISTIANO RONALDO - Page 9 295a2y0
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:00 pm

novejše slike?

Tebi je že všeč, ja!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:01 pm

Mateo je napisal/a:
novejše slike?

Tebi je že všeč, ja!

Jap ... kak to misliš? Všeč? A mi ni ves čas všeč?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:11 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
novejše slike?

Tebi je že všeč, ja!

Jap ... kak to misliš? Všeč? A mi ni ves čas všeč?

Ne, pravim, da ti je všeč, ja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 12:12 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
novejše slike?

Tebi je že všeč, ja!

Jap ... kak to misliš? Všeč? A mi ni ves čas všeč?

Ne, pravim, da ti je všeč, ja.

Aha ... no, potem je pa v redu.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CRISTIANO RONALDO - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CRISTIANO RONALDO
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo je nova gay ikona
» Cristiano Ronaldo verjame, da Portugalska lahko zmaga na Evropskem prvenstvu 2008!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: