Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 El rostro de Analia (Telemundo, 2008)

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 10:57 am

El rostro de Analia (Telemundo, 2008)

Telemundo bo začel snemati novo telenovelo EL ROSTRO DE ANALIA (Obraz Analie), avtorja Kika Olivierija.

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Elizabeth-gutierrez
El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Martin-karpanEl rostro de Analia (Telemundo, 2008) 340x

Glavno žensko vlogo naj bi imela ELIZABETH GUTIERREZ (Acorralada), glavna moška vloga bo pripadala kolumbijcu Martinu Karpanu (El cuerpo del deseo, Te voy ensenar a querer), življenje jima pa bo grenila Maritza Rodriguez (Acorralada, Angel rebelde....)

Igrali bodo še: Flor Nunez (Mi prima Ciela), Gabriel Porras (La venganza) in Sonya Smith.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 11:32 am

Sleep Bruh Sleep !

Ženski del elenca je grozen. Ja, škoda, da ni Roxane. Potem bo verjetno res v VVI-jevi telenoveli ob Scarlet Suspect No Suspect ! Škoda.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 11:48 am

maš prav,ja....tipično za VVI...vidim, da se je Elizabeth kot protagonistka....

SIcer sem pa zlo vesel za Martina, ki je igralec 1A

Sem pa slišal, da Roxana ostaja na VVIju Sleep
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 1:54 pm

Mateo je napisal/a:
Sem pa slišal, da Roxana ostaja na VVIju Sleep

Lahko poveš več podrobnosti?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimePon Jul 07, 2008 11:43 pm

Men je pa kr kull, no ne pretirano, ampak sem vesela za Karpana, on je pa res igralec in pol, car!!!

Bdw: od kod vama Roxana na Telemundu? confused confused
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 1:43 am

Cristina je napisal/a:
Men je pa kr kull, no ne pretirano, ampak sem vesela za Karpana, on je pa res igralec in pol, car!!!

Bdw: od kod vama Roxana na Telemundu? confused confused

V TVChismes je pisalo, da je bila videna na castingu na Telemundu v Miamiju, kjer naj bi vzbujala pozornost s svojo lepoto.
No, in potem je Mateo našel še podatek, da je bil casting za novelo Kika Olivieria?

Ja, men je Martin Karpan tudi zelo všeč (hmmm... vedno se sprašujem, če je Martin Krpan slovenskega rodu?). Ampak... ženski del... Maritza Rodriguez je v vseh telenovelah grozna (al pa so take njene vloge).
Elizabeth Gutierrez... kaj je že ona igrala v Acorraladi?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 3:42 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Men je pa kr kull, no ne pretirano, ampak sem vesela za Karpana, on je pa res igralec in pol, car!!!

Bdw: od kod vama Roxana na Telemundu? confused confused

V TVChismes je pisalo, da je bila videna na castingu na Telemundu v Miamiju, kjer naj bi vzbujala pozornost s svojo lepoto.
No, in potem je Mateo našel še podatek, da je bil casting za novelo Kika Olivieria?

Ja, men je Martin Karpan tudi zelo všeč (hmmm... vedno se sprašujem, če je Martin Krpan slovenskega rodu?). Ampak... ženski del... Maritza Rodriguez je v vseh telenovelah grozna (al pa so take njene vloge).
Elizabeth Gutierrez... kaj je že ona igrala v Acorraladi?

Aja, TV CHISMES...no, morm rečt, da ne spremljam, zato se mi je čudno zdelo, ker mi Matej še ni omenil Telemunda, ker tam si je vedno želel, da bi Roxa šla.

Hehehehe... Martin Krpan, res smešno, Martin Karpan...Meni je on res full všeč!
Maritza kaj pa vem... če bo takšna njena tipična vloga bo res grozna, ampak Telič zna to poboljšati. Elizabeth pa ne vem...kar sem je videla v Acorraladi mi ni bila všeč... Neutral
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 4:21 am

Več podrobnosti ne vem....oz. se ne ve....bo treba počakati.

Sicer pa, ja...tako je..Roxana je bila pred kakšnim mesecem (več?) na kastingu pri Telemundu in baje za to novelo.....no, ampak očitno ne bo nič.

Nadaljuje na sranju od VVIja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 4:36 am

Mateo je napisal/a:
Več podrobnosti ne vem....oz. se ne ve....bo treba počakati.

Sicer pa, ja...tako je..Roxana je bila pred kakšnim mesecem (več?) na kastingu pri Telemundu in baje za to novelo.....no, ampak očitno ne bo nič.

Nadaljuje na sranju od VVIja.

Fajn... problemi s tem, res pri kateri televiziji je...hmm?? VV ni ravno fajn, sicer to je res, ampak a ni glavno to, Matej, da nekje igra pa se ji dogaja?? hehehe
Sej štekam, valda da je boljše gledat, če je v kakšni dobri telenoveli in potem blesti notr, sam pač očitno že ne more bit tko, jst ne vem al si sama zbira takšne podenije, al je verjetno to stvar pogodbe, ane.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 4:43 am

Hja, ne vem kako to zbira....najbrž je nekaj stvar pogodbe, čeprav sama si verjetno želi iti na Telič, če je bila tam na castingu...jst mislim, da je najlažje do Teliča priti preko VVIja, ki te popelje na ta internacionalen trg.

Sicer pa bi jo res rad vidu v eni konkretni produkciji.....če pa ne, jo imam pa pri sebi pri novi webnoveli lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 4:48 am

Mateo je napisal/a:
Hja, ne vem kako to zbira....najbrž je nekaj stvar pogodbe, čeprav sama si verjetno želi iti na Telič, če je bila tam na castingu...jst mislim, da je najlažje do Teliča priti preko VVIja, ki te popelje na ta internacionalen trg.

Sicer pa bi jo res rad vidu v eni konkretni produkciji.....če pa ne, jo imam pa pri sebi pri novi webnoveli lol! lol!

Tko je jst se s tem tolažim, oziroma mi je fajn, ko pustim domišljiji prosto pot, ne pa da me s Kliniko (recimo) napadajo...to mi ne ugaja!
Sicer pa verjetno je Roxa zbrala to pot, da bo potem lažje na Telič prilezla, pametna odločitev!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:09 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Hja, ne vem kako to zbira....najbrž je nekaj stvar pogodbe, čeprav sama si verjetno želi iti na Telič, če je bila tam na castingu...jst mislim, da je najlažje do Teliča priti preko VVIja, ki te popelje na ta internacionalen trg.

Sicer pa bi jo res rad vidu v eni konkretni produkciji.....če pa ne, jo imam pa pri sebi pri novi webnoveli lol! lol!

Tko je jst se s tem tolažim, oziroma mi je fajn, ko pustim domišljiji prosto pot, ne pa da me s Kliniko (recimo) napadajo...to mi ne ugaja!
Sicer pa verjetno je Roxa zbrala to pot, da bo potem lažje na Telič prilezla, pametna odločitev!


lol! lol! aha...sj ti si še skor na slabšem Sleep
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:13 am

Mateo je napisal/a:



lol! lol! aha...sj ti si še skor na slabšem Sleep

Se glede Sebata ne pritožujem, mi čist odgovarja! rabbit
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:14 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



lol! lol! aha...sj ti si še skor na slabšem Sleep

Se glede Sebata ne pritožujem, mi čist odgovarja! rabbit

No, ja... Suspect
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:40 am

Mateo je napisal/a:


No, ja... Suspect

Ja res mi no...sej fajn, da slišim kej kdaj pa tko, jst vem da mi je všeč, ne potrebujem pa da vem kdaj gre tam, kdaj sem, kdaj je doma, kdaj ga ni...pa sej kaj se bom jst s tem ukvarjala, še za prijatlje ne vem tega, kaj me pol on briga. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, ja... Suspect

Ja res mi no...sej fajn, da slišim kej kdaj pa tko, jst vem da mi je všeč, ne potrebujem pa da vem kdaj gre tam, kdaj sem, kdaj je doma, kdaj ga ni...pa sej kaj se bom jst s tem ukvarjala, še za prijatlje ne vem tega, kaj me pol on briga. Rolling Eyes

No, sj vsega itak ne moreš vedet...takšne stvari me nekako tud ne zanimajo, ker to je neki vsakdanjega....pač me zanimajo bolj konkretne stvari (kaj bo snemala v prihodnje, kakšen intervju, kakšen je uspeh njenih projektov, razni videi...slike...) tko....pač to kar lahko vidim, dobim...pač to kar je namenjeno občinstvu, sj zato pa so.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:55 am

Mateo je napisal/a:


No, sj vsega itak ne moreš vedet...takšne stvari me nekako tud ne zanimajo, ker to je neki vsakdanjega....pač me zanimajo bolj konkretne stvari (kaj bo snemala v prihodnje, kakšen intervju, kakšen je uspeh njenih projektov, razni videi...slike...) tko....pač to kar lahko vidim, dobim...pač to kar je namenjeno občinstvu, sj zato pa so.

Lol, se delno strinjam, te razumem, ampak ne bova skup prišla, ker jst drugače to spremljam, oziroma nisem tako notr v tem... sej razumeš...hehehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:27 am

Mene pa ful zanimajo rumene novičke. Mislim, čim bolj sočne so zgodbe, tem boljše. Če pa v njih nastopajo ljudje, ki jih poznam ali pa so mi celo všeč, pa še toliko boljše.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:29 am

vesna je napisal/a:
Mene pa ful zanimajo rumene novičke. Mislim, čim bolj sočne so zgodbe, tem boljše. Če pa v njih nastopajo ljudje, ki jih poznam ali pa so mi celo všeč, pa še toliko boljše.

RES???? Jst pa to po večini full sovražim in se mi ne da s tem ukvarjat, ker so večina laž... to me moti, da tko govorijo o nekomu, ki mi je všeč, še posebi ker vem da tud oni sami tega ne marajo (sploh moj Sebči je zelo poudaril to), čeprav mnda on nima takih težav...lool so še huje oblegani.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:33 am

Tko bom reku...če slediš nekomu, svoji priljubljeni zvezdi (pevec, pevka, igralka, karkoli), ti mediji najbrž veliko pomagajo in jih rad prebereš, ker lahko marsikaj najdeš, kar te zanima....zelo res je, da gredo mediji v zadnjih letih preko meje okusnega in se zmišljujejo takšne stvari, ki jih več nihče ne verjame....ampak živimo v takšni dobi, ko je to glavno....
Jst zlo rad izvem kej novega, zanimivega o Roxani....seveda moraš znati "obdržati " hladno glavo in vedeti kaj je res in kaj ne....pač počakaš na kakšne bolj uradne podatke.....Mislim, da zvezde brez medijev ne bi bile zvezde.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:41 am

Mateo je napisal/a:
Tko bom reku...če slediš nekomu, svoji priljubljeni zvezdi (pevec, pevka, igralka, karkoli), ti mediji najbrž veliko pomagajo in jih rad prebereš, ker lahko marsikaj najdeš, kar te zanima....zelo res je, da gredo mediji v zadnjih letih preko meje okusnega in se zmišljujejo takšne stvari, ki jih več nihče ne verjame....ampak živimo v takšni dobi, ko je to glavno....
Jst zlo rad izvem kej novega, zanimivega o Roxani....seveda moraš znati "obdržati " hladno glavo in vedeti kaj je res in kaj ne....pač počakaš na kakšne bolj uradne podatke.....Mislim, da zvezde brez medijev ne bi bile zvezde.

Podpis...ravno zato jst ne spremljam več toliko medijev samih, ampak skušam čakati na uradne izjave oseb, ki so mi všeč.
Verjeto si že omenil in ponavljam, sedaj si lahko jst zmislim, da sem noseča z Davidom pa to objavim in je že novica... potem se pa začne krožiti okoli te novice in krožiti in nastane ena velika traparija za moje pojme! Najhuje je pa to, da ljudje temu še verjamejo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:45 am

Ne vem... meni se ne zdi, da je večina rumenih vesti laž. So tudi laži, so pa tudi resnične vesti (zdaj bi sicer lahko šli v razpravo, kaj je rumeno? Slovenske novice? Ja. Kaj pa Dnevnik? A to že ni več rumeno ali še? Delno še. Pa Delo? Delo ni rumeno? Hmmm... in če ni rumeno, ali to pomeni, da je dolgočasno?).
Meni so pač všeč vesti iz zakulisja, iz privatnega življenja. Itak se zavedam, da resnica ni točno taka, morda podobna. Ampak vedno so še intervjuji... mnenja slavnih ljudi o različnih stvareh.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:47 am

vesna je napisal/a:
Ne vem... meni se ne zdi, da je večina rumenih vesti laž. So tudi laži, so pa tudi resnične vesti (zdaj bi sicer lahko šli v razpravo, kaj je rumeno? Slovenske novice? Ja. Kaj pa Dnevnik? A to že ni več rumeno ali še? Delno še. Pa Delo? Delo ni rumeno? Hmmm... in če ni rumeno, ali to pomeni, da je dolgočasno?).
Meni so pač všeč vesti iz zakulisja, iz privatnega življenja. Itak se zavedam, da resnica ni točno taka, morda podobna. Ampak vedno so še intervjuji... mnenja slavnih ljudi o različnih stvareh.

Meni je všeč, da izvem kaj o mojih priljubljenih igralcih, športnikih, pevcih...ampak vse do neke meje, rada vidim, da oni kaj povedo, da sami pokažejo, ne pa da o tem nekdo piše kar povprek...to mi ni všeč in je šlo že v veliko skrajnost!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:56 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ne vem... meni se ne zdi, da je večina rumenih vesti laž. So tudi laži, so pa tudi resnične vesti (zdaj bi sicer lahko šli v razpravo, kaj je rumeno? Slovenske novice? Ja. Kaj pa Dnevnik? A to že ni več rumeno ali še? Delno še. Pa Delo? Delo ni rumeno? Hmmm... in če ni rumeno, ali to pomeni, da je dolgočasno?).
Meni so pač všeč vesti iz zakulisja, iz privatnega življenja. Itak se zavedam, da resnica ni točno taka, morda podobna. Ampak vedno so še intervjuji... mnenja slavnih ljudi o različnih stvareh.

Meni je všeč, da izvem kaj o mojih priljubljenih igralcih, športnikih, pevcih...ampak vse do neke meje, rada vidim, da oni kaj povedo, da sami pokažejo, ne pa da o tem nekdo piše kar povprek...to mi ni všeč in je šlo že v veliko skrajnost!

podpis...jst vedno v takšnih rumenih revijah (če jih dobim v roke) prebiram ravno intervjuje, rad izvem kako ljudje razmišljajo, kaj počnejo, kaj več o njih...ravno včeraj sem bral neki o Gwyneth Paltrowe, jst jo poznam le iz filmov, slik.....kakšnih škandalov ne pomnim...ampak vseeno si rad prebrem kakšen intervjuje...tko nekako se mi zdi, da pobliže spoznaš človeka....je bolj pristno kot pa kakšne bedne stvari: je šla pod nož, ima iste hlače kot ta in ta...ponavlja za njo, hodi v to in to restavracijo....ima celulit...ima grozno frizuro...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 7:58 am

Mateo je napisal/a:

podpis...jst vedno v takšnih rumenih revijah (če jih dobim v roke) prebiram ravno intervjuje, rad izvem kako ljudje razmišljajo, kaj počnejo, kaj več o njih...ravno včeraj sem bral neki o Gwyneth Paltrowe, jst jo poznam le iz filmov, slik.....kakšnih škandalov ne pomnim...ampak vseeno si rad prebrem kakšen intervjuje...tko nekako se mi zdi, da pobliže spoznaš človeka....je bolj pristno kot pa kakšne bedne stvari: je šla pod nož, ima iste hlače kot ta in ta...ponavlja za njo, hodi v to in to restavracijo....ima celulit...ima grozno frizuro...

Točno to!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: El rostro de Analia (Telemundo, 2008)   El rostro de Analia (Telemundo, 2008) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
El rostro de Analia (Telemundo, 2008)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dona Barbara (Telemundo, 2008)
» FRENTE AL MISMO ROSTRO (Televisa, 2016)
» Ana Brenda na Telemundo!
» TELEMUNDO - novosti!
» Roxana na Telemundo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: