Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 MICHAEL BALLACK

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 13, 2008 11:03 am

Še dve sliki iz tekme....
MICHAEL BALLACK - Page 3 02 MICHAEL BALLACK - Page 3 10

Evo, letos je že bil na morju...hehehe s familijo!
MICHAEL BALLACK - Page 3 04 MICHAEL BALLACK - Page 3 15 MICHAEL BALLACK - Page 3 20 MICHAEL BALLACK - Page 3 21 MICHAEL BALLACK - Page 3 26

MICHAEL BALLACK - Page 3 Rex23 MICHAEL BALLACK - Page 3 Rex22 MICHAEL BALLACK - Page 3 Rex20 MICHAEL BALLACK - Page 3 Rex18
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 6:29 am

Ufff...so pa zgodni...sta se že poročila, v Bergu (od tam sta doma)....


Sad Sad Sad Sad Suspect Suspect
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 7:16 am

Prve slikice s poroke ... Bedn dež! Neutral

MICHAEL BALLACK - Page 3 Michael-ballack-und-simo MICHAEL BALLACK - Page 3 Michael-ballack-unter-ei MICHAEL BALLACK - Page 3 Michael-ballack-unter-ei MICHAEL BALLACK - Page 3 Michael-und-simone-balla
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 11:31 am

Oooooo! Poroka...
Še kar luštne slike. Ona je luštna, ampak tako, bolj ... siva miška ni pravi izraz... mogoče bi morala tako reči... zelo lepa, a prav nič izstopajoča...

Sicer pa moje sožalje!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 2:08 am

vesna je napisal/a:
Oooooo! Poroka...
Še kar luštne slike. Ona je luštna, ampak tako, bolj ... siva miška ni pravi izraz... mogoče bi morala tako reči... zelo lepa, a prav nič izstopajoča...

Sicer pa moje sožalje!

Hahahhahaa...Hvala Vesna za sožalje, čeprav sej kaj drugega je bilo za pričakovati, itak sta že tko zelo dolgo skupaj pa še 3 sinove imata... Crying or Very sad Crying or Very sad

Drugač pa Simone, tko no...jst bom rekla, da ni čist nič posebnega. Pač kr ena izmed mnogih. Saj ne rečem, da je to kaj slabega, ampak pač meni za pogledat ni všeč, sicer je pa ne poznam. Verjetno je že fajn ženska, Ballacku očitno, ker je tako dolgo z njo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 8:18 am

Ja, mogoče je res tipična Švabica.
No, gotovo ima tudi veliko pozitivnih lastnosti. Mogoče še kdaj kaj preberemo o njej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 10:12 am

vesna je napisal/a:
Ja, mogoče je res tipična Švabica.
No, gotovo ima tudi veliko pozitivnih lastnosti. Mogoče še kdaj kaj preberemo o njej.

No, jst ne vem...tko no, kako zgleda. Hm, tko kot ena čist navadna pač. Nič posebnega.

Po mojem je čist kul ženska. Ampak je malo podatkov o njej, tko da.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 10:56 am

http://www.gettyimages.com/Search/Search.aspx?src=refinement&query=z.i.H4sIAAAAAAAEAO29B2AcSZYlJi9tynt_SvVK1-B0oQiAYBMk2JBAEOzBiM3mkuwdaUcjKasqgcplVmVdZhZAzO2dvPfee--999577733ujudTif33_8_XGZkAWz2zkrayZ4hgKrIHz9-fB8_In7dfLn91etf49f4NX6PX_dskV3kvyb9-pj-_-tPsrLMpm9_zRE-2fiYBr9mUldV-zKrs0Xza-ln-Plr7e7g198M_yT0_1_v3evr5vSdefXX9P7mV7Jz8-uvqb8Dyq-dnU8tKuYP_P_Xxs8d7mjRujfd778ONS7tF_YvvPfr0h_1wg4g_PPXx0e7-OvX488nFkbnb37tPIRi_2QoOxbKeQeK-5tfq0Mo9k-Gsmeh1B0o7m-iTG5h4I9fW_9gMu3it9_QtP2NzedEk3xlPv01g79-rdx15f3-a-WN97H9_dduVvbNXxN_GFR-K_vi5dS96H7_dara4wj7F381yf2vzF94fu3Z1dL8_muaP34d_L9ZTxyCwV-_dp45DPw_6PeV_4X949dtAmjhn7_2u2fPHb3pD_tFVnu4eX_8Rs20WuVP1stZ6REx-NQA_HHAebBzH63-H-EUPuCpAwAA&rid=81925529&rcat=Event&rt=DEU%3A%20Michael%20Ballack%20Wedding

Link kjer so še slike od poroke. Drugače pa naj bi bila danes še cerkvena poroka.
Aja, Simone ima res full dobro obleko, sam ...hmmm... ženina ima krasnega tudi, ona pa ni pretirano izstopajoča. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 11:24 am

Čestitke Exclamation
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 12:26 pm

No... čist med nami povedano... pri TREH otrocih boljš, da sta se poročila.
Jst sm sicer čist navdušena nad koruzništvom, ampak kar TRI (3) otroci... to je pa zelo veliko. Mogoče je zanje boljše, da je zveza bolj stabilna.
Sej se lahko še zmer ločita (ko bo spoznal našo Cristino, seveda)!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 12:29 pm

vesna je napisal/a:
No... čist med nami povedano... pri TREH otrocih boljš, da sta se poročila.
Jst sm sicer čist navdušena nad koruzništvom, ampak kar TRI (3) otroci... to je pa zelo veliko. Mogoče je zanje boljše, da je zveza bolj stabilna.
Sej se lahko še zmer ločita (ko bo spoznal našo Cristino, seveda)!

Ja, res je lepo, da sta se poročila...sj itak sta skupi 10 let, imata tri otroke, se mi zdi, da sta kr trdna...se mi ne zdi, da bi se lahko kr ločila....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 12:31 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
No... čist med nami povedano... pri TREH otrocih boljš, da sta se poročila.
Jst sm sicer čist navdušena nad koruzništvom, ampak kar TRI (3) otroci... to je pa zelo veliko. Mogoče je zanje boljše, da je zveza bolj stabilna.
Sej se lahko še zmer ločita (ko bo spoznal našo Cristino, seveda)!

Ja, res je lepo, da sta se poročila...sj itak sta skupi 10 let, imata tri otroke, se mi zdi, da sta kr trdna...se mi ne zdi, da bi se lahko kr ločila....

Itak je res ogromno časa trajalo, da sta se poročila, sej lepo...mislim, ker itak kaj pa je to, pač poroka je še pika na i, ampak itak že imata tri otroke...
Tko lepo je na vabilu blo napisano (z njegove strani), da se poroči s svojo družino...fajn no. Jst mislim, da se ne bosta kr tko ločila...če sta že 10 let skupi...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 12:44 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
No... čist med nami povedano... pri TREH otrocih boljš, da sta se poročila.
Jst sm sicer čist navdušena nad koruzništvom, ampak kar TRI (3) otroci... to je pa zelo veliko. Mogoče je zanje boljše, da je zveza bolj stabilna.
Sej se lahko še zmer ločita (ko bo spoznal našo Cristino, seveda)!

Ja, res je lepo, da sta se poročila...sj itak sta skupi 10 let, imata tri otroke, se mi zdi, da sta kr trdna...se mi ne zdi, da bi se lahko kr ločila....

Itak je res ogromno časa trajalo, da sta se poročila, sej lepo...mislim, ker itak kaj pa je to, pač poroka je še pika na i, ampak itak že imata tri otroke...
Tko lepo je na vabilu blo napisano (z njegove strani), da se poroči s svojo družino...fajn no. Jst mislim, da se ne bosta kr tko ločila...če sta že 10 let skupi...

Ja, verjetno imata prav. Če je zveza zdržala 10 let in imata 3 otroke...
Čeprav tu je vedno še druga možnost... poročila bi se lahko zaradi dolžnosti do otrok...
Želim jima (jim) vso srečo!!!!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 12:45 pm

vesna je napisal/a:


Ja, verjetno imata prav. Če je zveza zdržala 10 let in imata 3 otroke...
Čeprav tu je vedno še druga možnost... poročila bi se lahko zaradi dolžnosti do otrok...
Želim jima (jim) vso srečo!!!!

Aha...no jst ne bi tko rekla. Mislim, da sta se poročila, ker je preprosto To TO! Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 1:08 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Ja, verjetno imata prav. Če je zveza zdržala 10 let in imata 3 otroke...
Čeprav tu je vedno še druga možnost... poročila bi se lahko zaradi dolžnosti do otrok...
Želim jima (jim) vso srečo!!!!

Aha...no jst ne bi tko rekla. Mislim, da sta se poročila, ker je preprosto To TO! Embarassed

Hmmm... ne poznam ga dovolj, da bi lahko sodila. Mislim pa, da je vse mogoče.
Sta si bila (ji je bil) vseh teh 10 let zvest?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 1:13 pm

vesna je napisal/a:


Hmmm... ne poznam ga dovolj, da bi lahko sodila. Mislim pa, da je vse mogoče.
Sta si bila (ji je bil) vseh teh 10 let zvest?

Ja, sej tudi jaz ne, ampak tisto kar sem videla me je res navdušil in sem bila pozitivno presenečena nad njim, sploh ker ne zgleda ravno neka nežna duša (kar me posebej privlači), ampak tko no... je res čist nekaj drugega.

Šele sedaj sem začela "spremljati" njega, tko da... Hja,ni je prevaral, v javnosti ni bilo nobenih škandalov - sedaj...lahko, da jo je, ali obratno...ne vem...tega ni nič znanega.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 1:25 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Hmmm... ne poznam ga dovolj, da bi lahko sodila. Mislim pa, da je vse mogoče.
Sta si bila (ji je bil) vseh teh 10 let zvest?

Ja, sej tudi jaz ne, ampak tisto kar sem videla me je res navdušil in sem bila pozitivno presenečena nad njim, sploh ker ne zgleda ravno neka nežna duša (kar me posebej privlači), ampak tko no... je res čist nekaj drugega.

Šele sedaj sem začela "spremljati" njega, tko da... Hja,ni je prevaral, v javnosti ni bilo nobenih škandalov - sedaj...lahko, da jo je, ali obratno...ne vem...tega ni nič znanega.

No, sej... mogoče sem malo zlobna... in zelo, zelo, zelo, zelo verjetno je to res TO!
Ampak pri treh otrocih so vsaj teoretično možne še druge variante (morda se boš strinajal z mano v zvezi s kom drugim) in res sta zelo dolgo čakala s poroko. Ponavadi se pari poročijo po rojstvu prvega otroka... ali pa vsaj drugega... no, sta se pa vsaj po tretjem.
Pa tudi "Poročil se bom z mojo družino" je lahko bolj ali pa manj romantična izjava. Lahko bi pomenilo tudi, da gre za ljubezen do družine in ne za ljubezen do nje.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeTor Jul 15, 2008 1:30 pm

vesna je napisal/a:


No, sej... mogoče sem malo zlobna... in zelo, zelo, zelo, zelo verjetno je to res TO!
Ampak pri treh otrocih so vsaj teoretično možne še druge variante (morda se boš strinajal z mano v zvezi s kom drugim) in res sta zelo dolgo čakala s poroko. Ponavadi se pari poročijo po rojstvu prvega otroka... ali pa vsaj drugega... no, sta se pa vsaj po tretjem.
Pa tudi "Poročil se bom z mojo družino" je lahko bolj ali pa manj romantična izjava. Lahko bi pomenilo tudi, da gre za ljubezen do družine in ne za ljubezen do nje.


Hahahhahaha, ja do družine, samo z njo jo je pa imel, ane? No, ne vem pač...to je neka pika na i, če sta že tako dolgo skupaj in imata kar tri otroke...jst vsaj tko menim, sicer pa itak ne vem...če se razumeta, imata rada, se dopolnjujeta, itd... aja še otroci, potem kaj pa vem...saj ni nujno, da se poročiš...ampak jst sem takšna, da bi se (z njim sploh, čeprav hmmm...mogoče se pa on ni želel)...

Men se pa zdi to lepo ko je bilo napisano, ne vem....ker potem itak ni samo ljubezen do nje, oziroma njega, ampak so tu še otroci, verjetno malo drugače gledaš na vse to...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:15 am

Obleko ima res lepo, ampak ona mi nekak neatraktivna deluje.

http://img209.imageshack.us/my.php?image=9791247hochzeit20michaeby4.jpg
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:17 am

Cristina je napisal/a:
Obleko ima res lepo, ampak ona mi nekak neatraktivna deluje.

http://img209.imageshack.us/my.php?image=9791247hochzeit20michaeby4.jpg

hja, men deluje starejša
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:20 am

Mateo je napisal/a:


hja, men deluje starejša

Ja, se je res, ampak ne vem kolko je stara, ni podatkov na netu...bojda je pa kr jokala na poroki...hmmm...sweet, sej sam mogoč malce drugače po 10 letih, verjetno jst ne bi več ali pač.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


hja, men deluje starejša

Ja, se je res, ampak ne vem kolko je stara, ni podatkov na netu...bojda je pa kr jokala na poroki...hmmm...sweet, sej sam mogoč malce drugače po 10 letih, verjetno jst ne bi več ali pač.

No, vsaj deluje starejša.....

Hja, pač je bla ganjena....zakaj pa ne po 10ih letih.... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:44 am

Mateo je napisal/a:


No, vsaj deluje starejša.....

Hja, pač je bla ganjena....zakaj pa ne po 10ih letih.... Embarassed

Če bi se jst z njim poročila bi tud jokala!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 1:15 am

MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit03 MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit01 MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit04

Lepi prstani drugače Wink
Sicer pa baje Nemčija ni pričakovala takšne poroke ravno od njega, glede na to, da je že lani "priznal", da ni najbolj romantičen tip. (Ballack, kaj bova komplicirala, na EINFACH NE? Matej... veš mislim na fo**ando pa tko...looool - še od včeri mal spirita - me importa su pepino...hahahahah)
Čudno sicer, ker meni se ne zdi čist neromantičen, če se je v njo tko noro zagledal takoj, je želel številko in ji "težil" s tem... Mogoče je pa res manjala mu romantika, ker se je dolgo pustila prosit, čeprav je rekla, da je bil takoj njen tip, ker je bil tko lep, imel temne lase in zelene oči ter bil visok.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 20, 2008 2:32 pm

Cristina je napisal/a:
MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit03 MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit01 MICHAEL BALLACK - Page 3 Ballackhochzeit04

Lepi prstani drugače Wink
Sicer pa baje Nemčija ni pričakovala takšne poroke ravno od njega, glede na to, da je že lani "priznal", da ni najbolj romantičen tip. (Ballack, kaj bova komplicirala, na EINFACH NE? Matej... veš mislim na fo**ando pa tko...looool - še od včeri mal spirita - me importa su pepino...hahahahah)
Čudno sicer, ker meni se ne zdi čist neromantičen, če se je v njo tko noro zagledal takoj, je želel številko in ji "težil" s tem... Mogoče je pa res manjala mu romantika, ker se je dolgo pustila prosit, čeprav je rekla, da je bil takoj njen tip, ker je bil tko lep, imel temne lase in zelene oči ter bil visok.

Aha....torej mislijo, da ni romatičen,..jst bi težko ocenil, če je ali ni...bi ga mogu boljše poznati (osebno)....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





MICHAEL BALLACK - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MICHAEL BALLACK   MICHAEL BALLACK - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MICHAEL BALLACK
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: