Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana pričakuje otroka!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana pričakuje otroka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana pričakuje otroka!   Roxana pričakuje otroka! Icon_minitimePon Jan 04, 2016 12:09 pm

Roxana pričakuje otroka!

Roxana pričakuje otroka! Roxana-diaz-embarazo-car



Jaaaa!! Res je! Naša Roxana je (KONČNO!) v veselem pričakovanju. Pričakuje namreč svojega prvega otroka, ki ga bo imela s svojim partnerjem, Carlosom Guillermom Haydonom, s katerim je v vezi že malo več kot tri leta.

Roxana pričakuje otroka! Slika2

ČLANEK:
https://www.lapatilla.com/site/2016/01/04/felicidades-a-la-pareja-roxana-diaz-y-carlos-guillermo-haydon-estan-en-la-dulce-espera/

Na instagram je objavila sliko in zapisala:

"Feliz y agradecida con Dios por esta hermosa bendición junto a mí Prince @carlosghaydon damos la noticia de que vamos a tener nuestro retoñito! Mi corazón se desborda de felicidad y bendigo el bien en armonía para nuestra familia! #familiafeliz"

Roxana pričakuje otroka! Slika1

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana pričakuje otroka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana pričakuje otroka!   Roxana pričakuje otroka! Icon_minitimeTor Jan 05, 2016 1:03 am

No, to pa je res za čestitati! Smile Končno!



Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana pričakuje otroka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana pričakuje otroka!   Roxana pričakuje otroka! Icon_minitimeČet Jan 07, 2016 4:46 pm

Pravkar sem našla več člankov s to vestjo, tako da sem takoj pohitela sem na forum Very Happy !

In ja, tudi jaz čestitam Roxani in njenemu dragemu flower flower !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana pričakuje otroka! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana pričakuje otroka!   Roxana pričakuje otroka! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana pričakuje otroka!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 'Umrla bosta dva otroka!'
» Roxana v Kolumbijo, ZDA?
» Roxana se je javila!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: