Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 (Že)Nova verzija DONA BARBARA!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeSob Maj 16, 2015 2:03 am

(Že)Nova verzija DONA BARBARA!

Elenco:

Aracely Arambula, David Chocarro

https://www.youtube.com/watch?v=4_xtdsKA3Wk


Že po 7, 8h letih bo Telemundo ponovno posnel zgodbo po venezuelski knjigi DONA BARBARA, tokrat jo bo upodobila DIVA Aracely Arambula.....

p.s. njihovi trailerji kot ponavadi NAČIČKANI in pretirani!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:46 am

Njihove poslovne politike pravzaprav ne razumem Rolling Eyes . Oziroma ... razumem, da telenovele veliko stanejo in da nočejo tvegati, čeprav ... a ni še bolj tvegano to, da stalno ponavljajo eno in isto zgodbo What a Face ? Ljudje se tega lahko tudi naveličajo.

Čeprav LQLVMR je bila tudi ista zgodba kot Amor real, ki smo jo gledali pred nekaj leti, pa je bila vseeno dobra scratch scratch ...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimePon Maj 18, 2015 6:41 am

Moje mnenje je, da se to vse preveč in PREZGODAJ ponavlja ... včasih je pa potrebno tudi kaj novega, se mi zdi, res neizvirno in zlajnano, da se ves čas snemajo zgolj še remaiki - po večini. Sad

Aracely je ODLIČNA, Dona Barbara meni genialna zgodba, ampak že takrat, ko so jo snemali bi bilo potrebno "razmisliti". Nisem prepričana, kakšen uspeh je doživela, ampak mene je vse kar sem videla blazno razočaralo, zgolj zato, ker Edith po mojem mnenju NE PAŠE ta vloga ... Po sami zgodbi, če sem jaz pravo verzijo prebrala pa sploh ne - glede na opise Done Barbare ... Meier pa je definitivno bil po opisanem prestar za to vlogo ... skratka Edith ni bila niti B od Done Barbare. Sad
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeČet Maj 21, 2015 6:00 am

Kristina je napisal/a:
Moje mnenje je, da se to vse preveč in PREZGODAJ ponavlja ... včasih je pa potrebno tudi kaj novega, se mi zdi, res neizvirno in zlajnano, da se ves čas snemajo zgolj še remaiki - po večini. Sad

Aracely je ODLIČNA, Dona Barbara meni genialna zgodba, ampak že takrat, ko so jo snemali bi bilo potrebno "razmisliti". Nisem prepričana, kakšen uspeh je doživela, ampak mene je vse kar sem videla blazno razočaralo, zgolj zato, ker Edith po mojem mnenju NE PAŠE ta vloga ... Po sami zgodbi, če sem jaz pravo verzijo prebrala pa sploh ne - glede na opise Done Barbare ... Meier pa je definitivno bil po opisanem prestar za to vlogo ... skratka Edith ni bila niti B od Done Barbare. Sad

Ja, vem, da je Kristini všeč Dona Barbara flower

Aracely ne poznam tako zelo dobro (gledala sem jo v dveh telenovelah; v eni je bila zelo neprijetna, tečna, težko sem jo prenašala, na moje veliko presenečenje pa je bla v drugi telenoveli res dobra  scratch ) tako, da si o njej težko ustvarim dokončno sliko, mogoče bi se pa celo res znašla v vlogi moćne ženske.
Se pa strinjam, da je bila Edith čudna izbira za to zgodbo. Pa ne samo zato, ker kot praviš, fizično ne ustreza temu liku, ampak sploh nisem prepričana, če je ona sposobna igrati takšen lik Evil or Very Mad .

Producenti telenovel očitno menijo, da bo vsaj nekaj gledalcev gledalo remake starih uspešnic, čeprav manj kot prej. S povsem novimi zgodbami bi preveč tvegali - in s tem bi lahko izgubili velike količnine denarja (ker so očitno te produkcije drage).
Jaz mislim, da je taka politika povsem napačna. Novele bi morali delati tudi zaradi gledalcev, ne pa, da je njihov edini namen stabilnost poslovanja cyclops No . Kdaj bi morali tudi tvegati. Ker mislim, da bodo ljudje počasi nehali gledati telenovele in se bodo obrnili h kakšnim drugim serijam (npr, kriminalkam, komedijam itd,), če bo šlo tako naprej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 6:35 am

vesna je napisal/a:


Ja, vem, da je Kristini všeč Dona Barbara flower

Aracely ne poznam tako zelo dobro (gledala sem jo v dveh telenovelah; v eni je bila zelo neprijetna, tečna, težko sem jo prenašala, na moje veliko presenečenje pa je bla v drugi telenoveli res dobra  scratch ) tako, da si o njej težko ustvarim dokončno sliko, mogoče bi se pa celo res znašla v vlogi moćne ženske.
Se pa strinjam, da je bila Edith čudna izbira za to zgodbo. Pa ne samo zato, ker kot praviš, fizično ne ustreza temu liku, ampak sploh nisem prepričana, če je ona sposobna igrati takšen lik Evil or Very Mad .

Producenti telenovel očitno menijo, da bo vsaj nekaj gledalcev gledalo remake starih uspešnic, čeprav manj kot prej. S povsem novimi zgodbami bi preveč tvegali - in s tem bi lahko izgubili velike količnine denarja (ker so očitno te produkcije drage).
Jaz mislim, da je taka politika povsem napačna. Novele bi morali delati tudi zaradi gledalcev, ne pa, da je njihov edini namen stabilnost poslovanja  cyclops  No . Kdaj bi morali tudi tvegati. Ker mislim, da bodo ljudje počasi nehali gledati telenovele in se bodo obrnili h kakšnim drugim serijam (npr, kriminalkam, komedijam itd,), če bo šlo tako naprej.

Zelo! Embarassed Ampak sem pa res bila razočarana nad izbiro Edith! Zdaj mi je sicer zelo všeč Aracely, AMPAK prva je bila le prva in se mi zdi, da so vse pokvarili.
Kateri dve telenoveli si gledala od Aracely?
Jaz sem v celoti pogledala samo Abrazame muy fuerte, takrat sem bila premajhna, da bi ocenila njeno igro, bila mi je res izredno lepa, lušna, simpatična ... ampak ko sem kasneje pogledala, se mi ni zdela tako zelo dobra kot igralka ... Sicer je bila telenovela posneta nekaj let nazaj in tudi pod taktirko Mejije ... hm, tudi Colungiča sem tedaj "prešinfala". Embarassed
Po scenah v La patroni in Los miserables pa sem spremenila mnenje, je kar dobra!

Ne bi znala sklepati po kakšni politiki producenti kujejo "nove - stare" telenovele. Verjetno bo že držala tvoja teorija, da prav veliko vlogo odigrajo ravno finance.
Se pa definitivno strinjam, da gledalci pogrešamo nekaj novega, izvirnega, nevidenega, kot pa da vsaki dve leti snemajo nove priredbe. Sleep Sleep
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 8:04 am

Kristina je napisal/a:


Zelo! Embarassed  Ampak sem pa res bila razočarana nad izbiro Edith! Zdaj mi je sicer zelo všeč Aracely, AMPAK prva je bila le prva in se mi zdi, da so vse pokvarili.
Kateri dve telenoveli si gledala od Aracely?
Jaz sem v celoti pogledala samo Abrazame muy fuerte, takrat sem bila premajhna, da bi ocenila njeno igro, bila mi je res izredno lepa, lušna, simpatična ... ampak ko sem kasneje pogledala, se mi ni zdela tako zelo dobra kot igralka ... Sicer je bila telenovela posneta nekaj let nazaj in tudi pod taktirko Mejije ... hm, tudi Colungiča sem tedaj "prešinfala". Embarassed
Po scenah v La patroni in Los miserables pa sem spremenila mnenje, je kar dobra!

Ne bi znala sklepati po kakšni politiki producenti kujejo "nove - stare" telenovele. Verjetno bo že držala tvoja teorija, da prav veliko vlogo odigrajo ravno finance.
Se pa definitivno strinjam, da gledalci pogrešamo nekaj novega, izvirnega, nevidenega, kot pa da vsaki dve leti snemajo nove priredbe. Sleep Sleep  

Nič hudega, če je bila Edith prva Dona Barbara. Marsikdaj so bili tudi remaki uspešnice. In lahko je bila katera kasnejših verzij uspešnješa kot začetne verzije.
Seveda pa je drugo vprašanje, ali so sposobni knjigo tako predelati v scenarij, ki bo dolg več kot 100 delov. In pri tem ohraniti bistvo zgodbe Exclamation Suspect . Čeprav mislim, da načeloma to ne bi smel biti problem Very Happy .

Joj, ne spomnim se, v katerih telenovelah sem gledala Aracely confused . Tega je že zlo dolgo, tudi jaz verjetno nisem bla še tolko stara (čeprav mislim, da sem maturo delala kakšno leto pred Mateom - torej sem starejša od vaju Embarassed ), da bi si to zapomnila. Sploh si pa Aracely nisem preveč zapomnila, ker ni igrala v nobeni izmed tistih telenovel, ki so mi bile všeč Razz .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeSob Maj 30, 2015 2:49 am

vesna je napisal/a:

Nič hudega, če je bila Edith prva Dona Barbara. Marsikdaj so bili tudi remaki uspešnice. In lahko je bila katera kasnejših verzij uspešnješa kot začetne verzije.
Seveda pa je drugo vprašanje, ali so sposobni knjigo tako predelati v scenarij, ki bo dolg več kot 100 delov. In pri tem ohraniti bistvo zgodbe Exclamation Suspect . Čeprav mislim, da načeloma to ne bi smel biti problem Very Happy .

Joj, ne spomnim se, v katerih telenovelah sem gledala Aracely confused . Tega je že zlo dolgo, tudi jaz verjetno nisem bla še tolko stara (čeprav mislim, da sem maturo delala kakšno leto pred Mateom - torej sem starejša od vaju Embarassed ), da bi si to zapomnila. Sploh si pa Aracely nisem preveč zapomnila, ker ni igrala v nobeni izmed tistih telenovel, ki so mi bile všeč Razz .


Hm, ja ... saj imaš prav, ampak jaz sem "veliko" pričakovala pa so me razočarali z Edith. Embarassed
Knjigo je treba res še kar precej "dodelati", oziroma telenovelo, ki jo delajo po knjigi. Ker ko bereš je sicer s knjigami tako, da se dogaja in je zanimivo, ampak je lahko dosti opisovanja, ki pa ga pri telenoveli ne potrebujemo - vse takoj vidimo. Skratka želim povedati, da so verjetno morali telenovelo kar "razvleči", sicer pa ne vem, ker nisem gledala telenovele.

Aha, saj res ni imela telenovel, ki bi jih predvajali pri nas pa tudi nima ogromno dobrih - za moj okus. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeČet Jun 04, 2015 3:34 pm

Kristina je napisal/a:

Hm, ja ... saj imaš prav, ampak jaz sem "veliko" pričakovala pa so me razočarali z Edith. Embarassed
Knjigo je treba res še kar precej "dodelati", oziroma telenovelo, ki jo delajo po knjigi. Ker ko bereš je sicer s knjigami tako, da se dogaja in je zanimivo, ampak je lahko dosti opisovanja, ki pa ga pri telenoveli ne potrebujemo - vse takoj vidimo. Skratka želim povedati, da so verjetno morali telenovelo kar "razvleči", sicer pa ne vem, ker nisem gledala telenovele.

Aha, saj res ni imela telenovel, ki bi jih predvajali pri nas pa tudi nima ogromno dobrih - za moj okus. Embarassed

Tebi se zdi Aracely še kar simpatična igralka, ne? Kdaj pa si jo "opazila" oziroma zakaj misliš, da je primerna za to vlogo?
Saj je lepa in tudi meni se nekako zdi, da bi lahko igrala močan lik, mi je pa vse v povezavi z njo nekako megleno  pale .

Ja, upajmo ,da bodo tokrat znali tako napisati dolg scenarij za telenovelo iz krajše knjige, da bo zgodba še vedno dinamična in da bodo tisti vmesni dogodki, ki jih bodo morali zgolj na podlagi splošnih opisov sami dodati, zanimivi Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimePet Jun 05, 2015 7:46 am

vesna je napisal/a:


Tebi se zdi Aracely še kar simpatična igralka, ne? Kdaj pa si jo "opazila" oziroma zakaj misliš, da je primerna za to vlogo?
Saj je lepa in tudi meni se nekako zdi, da bi lahko igrala močan lik, mi je pa vse v povezavi z njo nekako megleno   pale .

Ja, upajmo ,da bodo tokrat znali tako napisati dolg scenarij za telenovelo iz krajše knjige, da bo zgodba še vedno dinamična in da bodo tisti vmesni dogodki, ki jih bodo morali zgolj na podlagi splošnih opisov sami dodati, zanimivi Very Happy .

Simpatična, ja. Ko sem bila majhna in se je pri nas predvajala Abrazame muy fuerte mi je bila izredno, lepa, sveža, nova, res krasna. Ampak potem, ko sem čez leta kdaj pogledala za nazaj, se mi kot igralka niti ni zdela ok. Me je pa presenetila v La patrona, ko sem si začetne dele pogledala, ker res dobro igra. Je primerna za takšne vloge, ker deluje hkrati šibko in močno, ker je lahko izredno lepa, lahko pa tudi precej vsakdanja. No, tudi zato se mi zdi primerna za vlogo Done Barbare.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitimeSob Jun 06, 2015 3:46 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Tebi se zdi Aracely še kar simpatična igralka, ne? Kdaj pa si jo "opazila" oziroma zakaj misliš, da je primerna za to vlogo?
Saj je lepa in tudi meni se nekako zdi, da bi lahko igrala močan lik, mi je pa vse v povezavi z njo nekako megleno   pale .

Ja, upajmo ,da bodo tokrat znali tako napisati dolg scenarij za telenovelo iz krajše knjige, da bo zgodba še vedno dinamična in da bodo tisti vmesni dogodki, ki jih bodo morali zgolj na podlagi splošnih opisov sami dodati, zanimivi Very Happy .

Simpatična, ja. Ko sem bila majhna in se je pri nas predvajala Abrazame muy fuerte mi je bila izredno, lepa, sveža, nova, res krasna. Ampak potem, ko sem čez leta kdaj pogledala za nazaj, se mi kot igralka niti ni zdela ok. Me je pa presenetila v La patrona, ko sem si začetne dele pogledala, ker res dobro igra. Je primerna za takšne vloge, ker deluje hkrati šibko in močno, ker je lahko izredno lepa, lahko pa tudi precej vsakdanja. No, tudi zato se mi zdi primerna za vlogo Done Barbare.

Aha, hvala za odgovor, lepo si jo opisala. Res se nekako zdi sposobna igrati močan lik, ki je istočasno šibek. In verjetno tudi vizualno ustreza. Slučajno sem naletela na nekaj njenih najnovejših slik, in zdi se mi zelo luštna, (še) bolj kot se spomnim.
Vesela bi bila, če bi Dona Barbaro prenašala tudi katera slovenskih televizij. Čeprav pri tem  nikoli ne veš Suspect ...

Ne vem, zakaj se je tako bledo spominjam. Mogoče je povezano s tem, da je v Abrazame muy fuerte igral glavno vlogo Colungič, ki ga takrat nisem prenašala pale (zdaj pa jokcam za starimi, klasičnimi zgodbami in junaki telenovel Sad Rolling Eyes Twisted Evil ). Bi si pa zdaj Aracely z veseljem ogledala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





(Že)Nova verzija DONA BARBARA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Že)Nova verzija DONA BARBARA!   (Že)Nova verzija DONA BARBARA! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
(Že)Nova verzija DONA BARBARA!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dona Barbara (Telemundo, 2008)
» Dona Barbara in Santos Luzardo bosta....
» Aztecina verzija LA MUJER DE JUDAS
» Sexy y exitosa Barbara Aguilera

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: