Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana v novi gledališki predstavi!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana v novi gledališki predstavi! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana v novi gledališki predstavi!   Roxana v novi gledališki predstavi! Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 8:30 am

Roxana v novi gledališki predstavi!


Roxana v novi gledališki predstavi! 108820446798622054664391

Del zasedbe SHOW DE DIVAS bo v novo leto vstopil z novo gledališko predstavo. Naslov bo DESEPERADOS VENEZOLANOS in bo komedija.

V njej bodo glavne štiri junakinje: Astrid Carolina Herrera (La mujer de Judas), Roxana Diaz (Juana la virgen, Mis tres hermanas...), Hilda Abrahamz (Mi gorda bella) in Juliet Lima (Juana la virgen).

Ostali igralci pa še niso znani.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana v novi gledališki predstavi! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana v novi gledališki predstavi!   Roxana v novi gledališki predstavi! Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 9:02 am

Mateo je napisal/a:
Roxana v novi gledališki predstavi!


Roxana v novi gledališki predstavi! 108820446798622054664391

Del zasedbe SHOW DE DIVAS bo v novo leto vstopil z novo gledališko predstavo. Naslov bo DESEPERADOS VENEZOLANOS in bo komedija.

V njej bodo glavne štiri junakinje: Astrid Carolina Herrera (La mujer de Judas), Roxana Diaz (Juana la virgen, Mis tres hermanas...), Hilda Abrahamz (Mi gorda bella) in Juliet Lima (Juana la virgen).

Ostali igralci pa še niso znani.

Prav lepo santa sunny !
Čeprav bi bila jaz veliko bolj vesela, če bi Roxana igrala v kakšni telenoveli, da bi jo lahko tudi mi (jaz) videli bounce bounce !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana v novi gledališki predstavi! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana v novi gledališki predstavi!   Roxana v novi gledališki predstavi! Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 10:58 am

Ja, vem, tudi jaz bi bil tega bolj vesel.

Bomo pa morda v januarju lahko videli film Redencion....obljubila pa je oz. omenjala, da bi znala nastopiti še v enem filmu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Roxana v novi gledališki predstavi! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana v novi gledališki predstavi!   Roxana v novi gledališki predstavi! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana v novi gledališki predstavi!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Roxana v novi noveli Televena?
» Roxana Diaz v novi reklama Maria Pizzola
» ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...
» Novi telenoveli na POP TV!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: