Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 MARJORIE DE SOUSA

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimePon Dec 29, 2014 3:08 am

MARJORIE DE SOUSA

MARJORIE DE SOUSA 2bcafcadf577ff41b2219f5d

Marjorie Lissette de Sousa Rivas
Datum rojstva: 23. april 1980
Kraj rojstva: Las Acacias, Parroquia San Pedro, Caracas, Venezuela


TELENOVELE:

Amantes de Luna Llena - Mayra (2000)
Guerra de mujeres - Carolina (2001)
Gata Salvaje - Camelia Valente (2002-2003)
Rebeca - Gisela Gidalva (2003)
Mariana de la Noche - Carol (2003-2004)
Ser bonita no basta - Coral Torres Olavaria (2005)
Y los declaro marido y mujer - Saioa Mujica Segarra (2006-2007)
Amor comprado - Margot Salinas (2007-2008)
¿Vieja Yo? - Estefanía Urrutia (2008-2009)
Pecadora - Samantha Savater (2009)
La mujer perfecta (2010)
Sacrificio de Mujer - Clemencia Astudillo de Talamonti (2011)
Corazon Apasionado - Leticia Bracamontes (2011-2012)
Amores Verdaderos - Kendra Ferreti "Kendrix" / Macaria Chavez (2012)
Hasta el fin del mundo - Sofia Ripoll Bandy (2014)



MARJORIE DE SOUSA Premiolonuestrolamusical MARJORIE DE SOUSA Page0011 MARJORIE DE SOUSA Marjoslider MARJORIE DE SOUSA Marjorie-de-soysa-es-ken

MARJORIE DE SOUSA Marjorie-de-sousa-at-uni MARJORIE DE SOUSA Marjoriedesousa-kendra MARJORIE DE SOUSA Marjoriedesousa1 MARJORIE DE SOUSA Ar-310319999

MARJORIE DE SOUSA Marjorie MARJORIE DE SOUSA Hasta-el-fin-del-mundo22 MARJORIE DE SOUSA Marjo MARJORIE DE SOUSA Pamarjoriee7091503
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimePon Dec 29, 2014 7:28 am

Kok si se potrudila Cristina. Lepa predstavitev Very Happy .

Glede Marjorie sem vedno nekoliko v dvomu Question . Ko je bila še v Venezueli, se mi je zdela nekoliko vzvišena, čeprav očitno priljubljena in lepa scratch . Zdaj pa jo občudujem, da ji je kot Venezuelki uspelo v Mehiki cheers . To je uspelo le zelo redkim.

Bi si pa prav rada ogledala nekaj delov njene najnovejše telenovele, da bi videla, kako igra in kako paše z Zapedo.

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimePon Dec 29, 2014 7:32 am

vesna je napisal/a:
Kok si se potrudila Cristina. Lepa predstavitev Very Happy .

Glede Marjorie sem vedno nekoliko v dvomu Question . Ko je bila še v Venezueli, se mi je zdela nekoliko vzvišena, čeprav očitno priljubljena in lepa scratch . Zdaj pa jo občudujem, da ji je kot Venezuelki uspelo v Mehiki  cheers . To je uspelo le zelo redkim.

Bi si pa prav rada ogledala nekaj delov njene najnovejše telenovele, da bi videla, kako igra in kako paše z Zapedo.


Hehe, je "potrebovala" temo počasi. Smile

Sicer tudi jaz gledam na njo zelo podobno kot ti, mi je izredno všeč, da ji je v Mehiki tako uspelo,ravno zato mi je zdaj "zanimivejša". Sicer kot oseba niti ne vem, če bi mi bila preveč všečna, ampak ok. Če je njeno delo igranje potem bom rekla, da sem "pozitivno" presenečena nad njo. V redu igra, v primerjavi s tem kako dobro tudi poleg tega zgleda.

Tudi jaz si želim videti kaj več, po mojem sta kar zelo dober par z Zepedo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimePon Dec 29, 2014 11:48 am

Se pridružujem vajinemu mnenju o njej. Marjorie je meni vedno delovala kričeča blondinka, ki sili v ospredje. Priznati je treba, da je zelo lepa, postavna....Igrala pa je v precej bedastih telenovelah VVja (Gata salvaje, Rebeca, Amor comprado, ...) Večinoma bedaste zlobnice. Bližja mi je postala, ko je igrala na RCTVju ob Rabi in ob Alamu....pa še nek film je posnela. Spomnim se, da mi je bila zelo lepa v televisini telenoveli leta 2003, Mariana de la noche, kjer je imela le manjšo vlogo.

Tudi meni postaja zdaj zanimivejša, kot, da je prišla bolj do izraza. Njena igra ni slaba, ne. Smile Dvomim pa, da bomo kdaj videli to telenovelo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimePon Dec 29, 2014 12:15 pm

Mateo je napisal/a:
Bližja mi je postala, ko je igrala na RCTVju ob Rabi in ob Alamu....pa še nek film je posnela.
Verjetno govoriš o filmu Soltera y sin compromiso, v katerem je igral tudi Juan.

Sama imam malo drugačno mnenje o Marjorie kot vi trije. Ne deluje mi kot vzvišena ali kričeča blondinka, ki sili v ospredje. Laughing Prej bi rekla da je preprosta kot oseba in pač sledi svojim sanjam. Želela si je uspeti kot igralka in je šla v Mehiko. Všeč mi je da ji je uspelo na Televisi in da ni obstala na enem mestu. Opažam da je precej priljubljena. Gledalci, fani in soigralci jo imajo radi. Nisem slišala da bi se ljudje neki pritoževali čez njo ali da bi brali novice o tem, kako je zelo težko delati z njo ali da ima probleme posneti tak pa tak prizor. Men je ona celotno gledano res ok.

Njena igra res ni slaba. V Guerra de mujeres me je zabavala. Tam je res igrala neko tako vlogo "blond lepotica, ki sili v ospredje in hoče biti v ospredju 24ur" in še tok je bila neumna in naivna. Laughing

V Y los declaro marido y mujer mi je delovala pusta, nekako ni prišla do izraza ona in njena igra. Pravijo da je bila dobra v Amores Verdaderos in Sacrificio de Mujer.

Za ta njen zadnji Televisin projekt bi pa rekla da nikoli ne veš. Mogoče vas bo Pop tv presenetu. lol!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 1:43 am

Mislim, da se pa po večini strinjamo s tem, da ji je res lepo uspelo pri Televisi. Kar še ni mnogim (Venezuelkam predvsem).

Sicer pa se strinjam, kar je Katka napisala glede vztrajnosti. Sem tudi zadnjič na tem videu pogledala, ko je ravno spregovorila o tem, da so ji bila mnoga "vrata zaprta".

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 8:22 am

Ta film sem mislil, ja. Smile

Zelo simpatična je v videu!Smile

v Sacrificio de mujer je bila dobra vloga, ampak se mi zdi premlada za to vlogo...to je še en remake El privilegio de amar...ona pa ima 20 letno hčerko!! No, ampak je imela drug look, rjavolasa.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimeTor Dec 30, 2014 9:12 am

Katka je napisal/a:


Za ta njen zadnji Televisin projekt bi pa rekla da nikoli ne veš. Mogoče vas bo Pop tv presenetu. lol!

Zlo bi bla vesela, če bi na Pop tv predvajali to telenovelo Very Happy Very Happy . Veliko rajši bi jo gledala kot pa La gato Evil or Very Mad , pa tudi kot La malquerido (sem prebrala nekaj slabih kritik) Evil or Very Mad .

Btw, Katka, zakaj bi Pop tv presenetil nas, ne pa tudi tebe? Tako malo gledaš tv ali se potepaš po svetu sunny ?
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitimeSob Feb 14, 2015 10:20 am

vesna je napisal/a:
Zlo bi bla vesela, če bi na Pop tv predvajali to telenovelo Very Happy  Very Happy . Veliko rajši bi jo gledala kot pa La gato Evil or Very Mad , pa tudi kot La malquerido (sem prebrala nekaj slabih kritik) Evil or Very Mad .

Btw, Katka, zakaj bi Pop tv presenetil nas, ne pa tudi tebe? Tako malo gledaš tv ali se potepaš po svetu sunny ?
Si že sama odgovorila na svoje vprašanje.Smile Poleg tega se ne ukvarjam s tem, kaj se vrti ali ne vrti na Popu. Mi je res vseeno.

Marjorie je lepo uspelo pri Televisi. Sem vesela zanjo. V prihodnje bi rada videla da zaigra ob moškemu, ki bi ji vizualno res pasal.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MARJORIE DE SOUSA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MARJORIE DE SOUSA   MARJORIE DE SOUSA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
MARJORIE DE SOUSA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Marjorie De Sousa na Televiso
» Marjorie De Sousa VS. Scarlet Ortiz
» Marlene Favela VS. Marjorie De Sousa
» Marjorie De Sousa VS. Gaby Espino
» Marjorie De Sousa VS. Mariana Seoane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: