Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Wiliam snema reklamo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Wiliam snema reklamo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Wiliam snema reklamo   Wiliam snema reklamo Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 3:44 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Wiliam snema reklamo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wiliam snema reklamo   Wiliam snema reklamo Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 2:52 pm

Jaz mu želim vso srečo, čeprav ne vem, če bo tako enostavno Embarassed ...

Barbara Mori še vedno ni uspela, ne? Koliko uspešnih telenovel bi medtem lahko posnela affraid ?
(čeprav je pa v njenem primeru res, da je imela otroka - in morda bi bila zaradi snemanja telenovel od jutra do večera ... slabša mama Idea - predvidevam, da lahko snemanje traja tudi po 4, 5, celo 6 mesecev skupaj - vprašanja materinstva sicer Barbara sama nikoli ne omenja).

In tudi drugih, ki bi uspeli, ni ravno veliko.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Wiliam snema reklamo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wiliam snema reklamo   Wiliam snema reklamo Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 2:34 am

vesna je napisal/a:
Jaz mu želim vso srečo, čeprav ne vem, če bo tako enostavno Embarassed ...

Barbara Mori še vedno ni uspela, ne? Koliko uspešnih telenovel bi medtem lahko posnela affraid ?
(čeprav je pa v njenem primeru res, da je imela otroka - in morda bi bila zaradi snemanja telenovel od jutra do večera ... slabša mama Idea - predvidevam, da lahko snemanje traja tudi po 4, 5, celo 6 mesecev skupaj - vprašanja materinstva sicer Barbara sama nikoli ne omenja).

In tudi drugih, ki bi uspeli, ni ravno veliko.

No, jaz mislim, da lepo, vztrajno stopa po tej poti, toda 80% mislim, da se bo moral vrniti v svet telenovel, ker večjega uspeha drugod ravno ne bo požel. Žal. Je le latino, ampak mu vseeno želim, da mu uspe, če si tega tako zelo želi.

Ne, Barbara je potem posnela kar nekaj filmov, če se ne motim.....pred kratkim neko koprodukcijsko serijo (Dos lunas?), mi je bil všeč trailer....ne vem pa kako ji je šlo.
Mislim, da se ni zaradi osebnega življenja, materinstva...odločila za snemanje filmov, hollywood, ampak ji je pač to bližje, bolj v izziv...?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Wiliam snema reklamo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wiliam snema reklamo   Wiliam snema reklamo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Wiliam snema reklamo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Jencarlos snema novo...
» Lucero snema novo telenovelo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: