Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kateri lik iz telenovele si ti?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 12:41 pm

Kateri lik iz telenovele si ti?

S katerim likom iz telenovel si se najbolj poistovetil? Kateremu si najbolj karakterno podoben? Si s katerim kdaj potegnil kakšno vzporednico? Si se našel v njem?
(Težko vprašanje, malo nemogoče, pa vendar - za zanimivost).


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 12:59 pm

Na misel mi je takoj prišel Erik Hayser v Dulce amargo - lik Nicolasa (Nico)

Kateri lik iz telenovele si ti? Erik-3

Ni se mi v življenju zgodilo to kar se je zgodilo njemu....toda zdi se mi, da imam v življenju enake vrednote kot on: večno ljubezen, družina, prijatelji, zvestoba, zaupanje, pozitivnost,...

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 1:22 pm

Dejansko, DA! Very Happy Ti si res Nico! Razz Lepo, očitno sem ga z razlogom imela "rada"... Se globoko strinjam s tvojo izbiro.

Jaz se bi zelo težko odločila kateri lik sem ... hm, res se TEŽKO spomnim kakšne vloge, ki bi ji bila sama podobna - v celoti, verjetno bi bila kakšna mešanica mnogih, ampak zelo težko kakšno eksplicitno najdem. Zdi se mi, da so mnoge glavne igralke preveč "pravljične", oz. nadnaravne ... Razmišljam o Andrei iz telenovele Dulce amargo... pozna jo zgolj Matej...

Kateri lik iz telenovele si ti? Oriana-colmenares

Skratka všeč oz. najdem se v njej zaradi tega nezaupanja v moške (oz. zvestobo moških ter ljudi nasploh), to pomeni, da se ne zaljubi tako hitro, čaka na nekakšno "nadnaravno" zanjo idealno osebo (moškega spola), ki jo v telenoveli najde... (tudi jaz verjamem, da sem jo) Lik je tudi zvest družini, sestri, ceni takšne vrednote kot so tudi moje - ljubezen, družina, zvestoba, poštenost, pravičnost. To bi bilo to ... katere druge se resnično ne spomnim.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 3:29 am

Kateri lik iz telenovele si ti? WEoWSYG

Vedno sem si želela biti kot Andrea (Mi destino eres tu)  I love you  flower . Prijazna, preprosta, komunikativna, povezana s širšo družino in ljudmi (preprostimi) v okolici (mestnem predelu/vasi), ampak močna, pogumna, s svojimi lastnimi načeli in idejami. Nekaj časa sem celo šla po tej poti ... ampak potem ... No   Sad Suspect

Kateri lik iz telenovele si ti? LuwblZT

sem postala taka kot Cristina(El privilegio de amar). Nameravala sem izbrati že Scarlet scratch , ampak se mi je Adela zdela še večja svetohlinka  Embarassed  pale  Twisted Evil . Prijazna, dobra, romantična, nič več cinična in kritična, preveč popustljiva in prijazna.


Nazadnje urejal/a vesna Tor Dec 09, 2014 5:08 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 3:35 am

haha! Pričakoval sem Andreo, priznam. Nisem pa pričakova tega "zasuka" s Cristino Embarassed A, da si postala bolj ranljiva, občutljiva..nežna duša. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 5:18 am

Mateo je napisal/a:
haha! Pričakoval sem Andreo, priznam. Nisem pa pričakova tega "zasuka" s Cristino Embarassed  A, da si postala bolj ranljiva, občutljiva..nežna duša. Smile

Vedno sem bla nežna duša, ampak sem se trudila bit aktivna, močna. Trenutno nisem več tako kritična, cinična, sem bolj pasivna, popustljiva, odpuščujoča, skromna, celo manj glasna v družbi. Ampak še nisem rekla zadnje besede. Andrea, se kmalu vidimo!

Btw, odlične ankete! TIsta z igralci je neverjetna. Mateo - Dinko lol! lol! lol! ! Sem želela začeti hvaliti Kristinino izbiro in se čuditi pomanjkanju komičnih vlog, ampak Dinko preseže vse lol! lol! ! Oppps, napačna tema!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 6:26 am

Mateo je napisal/a:
haha! Pričakoval sem Andreo, priznam. Nisem pa pričakova tega "zasuka" s Cristino Embarassed  A, da si postala bolj ranljiva, občutljiva..nežna duša. Smile

Podpis! Smile
Tudi jaz sem Andreo pričakovala, meni je vloga bila zelo všeč, zdaj koliko ti je podobna ali ne bi malo težje ocenila, ker te osebno tako dobro ne poznam. Embarassed Ampak hja, Matej je meni tudi predlagam, da zase napišem Liso! Very Happy Svetohlinko??? Ne, saj to lastnost je odštel, tako svetohlinska res nisem, ampak imam pa mnoge lastnosti ravno Lise! affraid Pa Scarlet nasploh v privatnem življenju. Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 7:28 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
haha! Pričakoval sem Andreo, priznam. Nisem pa pričakova tega "zasuka" s Cristino Embarassed  A, da si postala bolj ranljiva, občutljiva..nežna duša. Smile

Vedno sem bla nežna duša, ampak sem se trudila bit aktivna, močna. Trenutno nisem več tako kritična, cinična, sem bolj pasivna, popustljiva, odpuščujoča, skromna, celo manj glasna v družbi. Ampak še nisem rekla zadnje besede. Andrea, se kmalu vidimo!

Btw, odlične ankete! TIsta z igralci je neverjetna. Mateo - Dinko lol! lol! lol! ! Sem želela začeti hvaliti Kristinino izbiro in se čuditi pomanjkanju komičnih vlog, ampak Dinko preseže vse lol! lol! ! Oppps, napačna tema!

No, saj to so zelo lepe vrednote, toda pogosto je potrebno biti tudi odločen, močen in prodoren.

Hvala! Mene tudi zelo zabavajo. Jaaaa, Dinko mi je bil svetoven....nisem spremljal celotne novela, sem pa bil na tekočem z vsem, gledal sem tudi film...druga sezona mi je bila pa skoraj tako neumna kot so VVIjeve novele. Vse je šlo navzdol...polno bedarij. Dinko pa vloga cheers cheers

Ja...Kristina, tako kot si napisala....malo Lise imaš....tiste "normalne" lastnosti. Umirjena, zrela, pridna, z načeli, družinska...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 10:11 am

Da še jaz malo pokomentiram. DA nisem gledala, tako da bi težko sodila o teh likih. Mi je pa všeč trailer, v katerem je predstavljen Nico - zgleda zlo fajn in simpatičen Very Happy .
Lik Lise (M3H) je pa res tak dober, prijazen, priden, vdan ... in nekako v skladu z (nekdanjimi?) načeli Kristine o večni ljubezni in dobroti Wink - pa še luštna je bla.

Zase se pa spomniim, da sem pred leti videla nek stranski lik v telenovelah, za katerega sem menila, da mi je povsem soroden. Ampak se ga ne morem spomniti scratch  - saj ga imam na koncu jezika, ampak Suspect  Suspect  ...
Kot približek sem pač določila Andreo in Cristino (ki mi je bla sicer zlo tečna Rolling Eyes ) - ampak v določenih obdobjih pač živimo drugače kot v drugih - to je v veliki meri povezano z ljudmi, s kateremi se družim. Se pa to spreminja. Čeprav kakšna bruja Evil or Very Mad nisem nikoli.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 11:30 am

vesna je napisal/a:
Da še jaz malo pokomentiram. DA nisem gledala, tako da bi težko sodila o teh likih. Mi je pa všeč trailer, v katerem je predstavljen Nico - zgleda zlo fajn in simpatičen Very Happy .
Lik Lise (M3H) je pa res tak dober, prijazen, priden, vdan ... in nekako v skladu z (nekdanjimi?) načeli Kristine o večni ljubezni in dobroti Wink - pa še luštna je bla.

Zase se pa spomniim, da sem pred leti videla nek stranski lik v telenovelah, za katerega sem menila, da mi je povsem soroden. Ampak se ga ne morem spomniti scratch  - saj ga imam na koncu jezika, ampak Suspect  Suspect  ...
Kot približek sem pač določila Andreo in Cristino (ki mi je bla sicer zlo tečna Rolling Eyes ) - ampak v določenih obdobjih pač živimo drugače kot v drugih - to je v veliki meri povezano z ljudmi, s kateremi se družim. Se pa to spreminja. Čeprav kakšna bruja Evil or Very Mad nisem nikoli.

Škoda res, da nisi gledala DA, po mojem bi se ti dopadla, ampak razumljivo, midva sva takrat gledala, ker tudi ni bilo nič drugega pametnejšega, potem pa sva ostala navdušena! Smile
Ja, ja, definitivno se moja načela niso spremenila - glede večne ljubezni. cheers Embarassed

Nico pa je res, pravi Matej! cheers Še glede kariere sta nekje podobna, sicer tiste skrite želje po kuhanju (nima) kot Nico, vendar bi se takoj podal na to pot, ker konec koncev Nico ni kuhal, ampak je imel restavracijo. Very Happy

No, upam da se boš spomnila lika, ki ga imaš v mislih. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeSob Dec 13, 2014 6:27 am

vesna je napisal/a:
Da še jaz malo pokomentiram. DA nisem gledala, tako da bi težko sodila o teh likih. Mi je pa všeč trailer, v katerem je predstavljen Nico - zgleda zlo fajn in simpatičen Very Happy .
Lik Lise (M3H) je pa res tak dober, prijazen, priden, vdan ... in nekako v skladu z (nekdanjimi?) načeli Kristine o večni ljubezni in dobroti Wink - pa še luštna je bla.

Zase se pa spomniim, da sem pred leti videla nek stranski lik v telenovelah, za katerega sem menila, da mi je povsem soroden. Ampak se ga ne morem spomniti scratch  - saj ga imam na koncu jezika, ampak Suspect  Suspect  ...
Kot približek sem pač določila Andreo in Cristino (ki mi je bla sicer zlo tečna Rolling Eyes ) - ampak v določenih obdobjih pač živimo drugače kot v drugih - to je v veliki meri povezano z ljudmi, s kateremi se družim. Se pa to spreminja. Čeprav kakšna bruja Evil or Very Mad nisem nikoli.

Ja, res je bil zelo prijeten in super možakar Smile

No, le skušaj se spomniti, me res firbec matra katera je bila ta vloga...Smile In, ja...razumem, ljudje se spreminjamo, prehajamo iz obdobja v obdobje, rastemo, dozorevamo, pogled na nekatere stvari, ljudi se nam spreminja...toda vseeno neko bistvo ostaja - vsaj pri meni. Smile


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimeTor Sep 22, 2015 10:05 am

ALFONSINA VALDES RIVERO (El manantial) IN ALSONZA ALCOCER (La sombra del pasado)

Kateri lik iz telenovele si ti? SFNIolR Kateri lik iz telenovele si ti? ELeLnj0
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitimePet Nov 13, 2015 4:05 am

Oprosti, očitno sem spregledala ta post. Smile

Zanimivo, vedela sem, da ti je kar pri srcu ta lik. Celo poistovetiš se z njim. Ker sem prenehala z gledanjem LSDP, bolj težko povzamem vse karakteristike glavnega lika. Bi rekla, da je kar velika "borka". Vztrajna - trmasta. Embarassed Se se zmotila?
Tudi sama sem premišljevala, ali bi lahko dodala kakšen drug lik ... ampak ga ne najdem ... bolj najdem like oz. vloge, ki bi jih z veseljem odigrala, ampak nekako pa ne takšne, ki bi se mi zdela podobna. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kateri lik iz telenovele si ti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kateri lik iz telenovele si ti?   Kateri lik iz telenovele si ti? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kateri lik iz telenovele si ti?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Avtorica telenovele, v kateri bo protagonist Jeronimo Gil, je Vivel Nouel
» Gabriela Spanic podpisala pogodbo o kateri je vedno sanjala!
» Parodija na telenovele!!
» Gledanost telenovele na POP TV

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: