Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 5:21 am

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?

Torej katere igralke nočeš več videti v vlogi protagonistke? Razlogi so lahko različni: slaba igralka, neustreznost vlogi glavnega lika, antipatičnost igralke, dolgočasnost, slaba intepretacija...etc.?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 6:26 am

Težko mi je sicer za vsako posebej komentirati zakaj, se bom potrudila pri nekaterih, ampak več ali manj gre za to, da mi nikakor ne pašejo za protagonistke ... Seznam je "delen", to pomeni, da če se kdo spomni kakšno, ki bi jo pozabila omeniti, se po hitrem postopku priključi gor. Very Happy Je pa oseben seznam, tako da "no hard feelings." Smile

Iran Castillo - nima smisla razlagati, jaz na tej ženski ne vidim nič posebnega, da bi dobila glavno vlogo med tolikimi ostalimi - je že res, da raje vidim "princeske" kot glavne igralke, kot kaj drugega.

Karyme Lozano - izredno pusta, dolgočasna, simplona. Embarassed

Alejandra Lazcano - pusta, dolgočasna, totalno nekarizmatična.

Daniela Alvarado - mislim, da sem v zloglasni temi o njej povedala več kot zadosti, da bi jo ponovno žalila.

Sedaj sledijo nekatere, ki mi preprosto niso všeč, si jih ne želim več videti v telenovelah nasploh, vendar verjamem, da bodo še lep čas igrale glavne vloge. Very Happy Ampak žal, meni so enolične, sitne, njihov način igre se mi zdi podoben, nezanimiv, siten glas imajo ...
Maite Perroni
Marianela Gonzalez
Sara Maldonado


Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 7:11 am


Sandra Echeverria, Africa Zavala (že od Peregrine dalje se mi zdi povsem neprimerna za protagonistko) , tudi Dana Garcia, Maite Peroni, Marlene de Andrade, Fedra Lopez, Ana Carina Casanova, Anabel Rivero - vse imajo skupni imenovalec, da so DOLOGOČASNE:sleep: Sleep in nekatere slabo igrajo. Verjetno bi v to kategorijo lahko postavila še celo vrsto VV-jevih igralk, ki so še slabše od zgoraj naštetih.

Zdaj pa še cukrčki:

Daniela Alvarado - iskreno me zanima, če je res tako zelo priljubljena in zakaj. Punca ne igra dobro, ne zdi se mi tako zelo simpatična - edina pozitivna točka, ki jo ima, je ime (in verjetno zveze) njenega očeta Suspect . Ok, moje mnenje.

Na posebno mesto pride naša draga Scarlet Ortiz, ki bi ji jaz sicer dovolila igrati zanimive vloge, bi ji pa PREPOVEDALA igrati pocukrane naivne svetohlinke Twisted Evil Razz ! Za njo bi morali sprejeti poseben zakon bounce bounce .

Zmagovalka pa je seveda Marianela Gonzalez. Ta punca pa ne zna igrat alien cyclops . Ne vem kje so jo našli - so se morali prav truditi, da so našli nekoga, ki nima čisto NIČ občutka za igro (še posebej je problem govora).


Kristina, večinoma se povsem strinjam s tabo Twisted Evil Very Happy , ampak Karyme Lozano se mi je pa pred leti zdela prav simpatična igralka (El Manantinial), v tej zadnji telenoveli pa je bila prav čudna:shock: !
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 9:59 am

Ana Brenda, obup od igralke. Sploh ne zna igrati. Dolgočasna in enolična je. Sleep  Sleep  Sleep  Sleep  Sleep  

Gabriela Spanic, nekako se mi zdi da je neprimerna za protagonistko. Bolj ji pašejo stranske vloge, sploh če igra zlobnico.

Anahi, preotročja je za protagonistko.

Danna Garcia, Scarlet Ortiz, Alejandra Lazcano, Iran Castillo, Sara Maldonado, Elizabeth Gutierrez, Carla Giraldo, Marianela Gonzalez, Genesis Rodriguez, nekako se niso izkazale v vlogi protagonistke.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 2:06 pm

Hehe, sem se nasmejala nekaterim komentarjem. Smile
Obenem pa se zahvaljujem še za nekatere predloge, oz. gospodične, ki sem jih pozabila; Sandra Echeverria, Danna Garcia, Genesis Rodriguez!

Glede Scarlet bi jo najverjetneje tudi jaz uvrstila na takšen seznam, ČE je ne bi videla igrati v Dulce amargo ... sem ji oprostila. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 4:47 am

Genesis Rodriguez Bruh ! Ja, seveda. Ena najbolj groznih!

Glede Scarlet... meni ona ni neprijetna, nasprotno, prav simpatična zna bit. Ampak naj nekdo reši njo in nas tega trpljenja in naj ji da vloge, v katerih ne bo več pocukrana svetohlika Razz   scratch ! No, mogoče se bo zdaj to tudi zgodilo.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:43 am

vesna je napisal/a:
Glede Scarlet... meni ona ni neprijetna, nasprotno, prav simpatična zna bit. Ampak naj nekdo reši njo in nas tega trpljenja in naj ji da vloge, v katerih ne bo več pocukrana svetohlika Razz   scratch  ! No, mogoče se bo zdaj to tudi zgodilo.
lol! lol!

Pri Scarlet je verjetno bolj problem ta njena enolična igra in njen sam videz. Odkar je stopila v ta medijski svet ni spremenila svoje podobe. Ne bom rekla da je kaj narobe s tem, ampak dobiš občutek kot da že od samega začetka igra isto vlogo, spreminja se samo ime in oblačila. Meni je bila všeč v Mis tres hermanas, kasneje ne več, ker sem ugotovila da povsod igra enako in s tem potem pride dolgčas. Sleep

Na seznam bi še dodala Susano Gonzalez. Očitno vse igralke, ki se pišejo Gonzalez ne znajo igrat.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 6:53 am

Vse ste me zelo nasmejale...predvsem Vesna, ti, odlično si jih opisala....naglas sem se smejal!Smile

Moje:

Marianela Gonzalez - dolgočasna, slaba igra, simplona, brez karizme...ne za protagonistko in ne kot sploh igralko!! Very Happy

Sara Maldonado - isti razlogi kot pri Neli:)

Danna Garcia - pusta, siva, dolgočasna, ne vem kaj vidi večina na njej

Alejandra Lazcano - kdo je njo iznajdel in okužil svet telenovel z njo, da ji konstantno dajejo gl.vloge!?

Iran Castillo - anti galana!

Genesis Rodriguez

Ana Maria Orozco

Daniela Alvarado - anti galana!

Estefania Lopez - v redu igra, toda nima "porte" de protagonista!

Sandra Echeverria - meni ena najmanj ljubih igralk iz sveta telenovel

Maite Perroni - tipična, svetohlinska, dolgočasna in sitna!

Livia Brito - neeee še ene Maite Perrroni!!

Karyme Lozano - manjka ji karizme, deluje zelo pusta

Mariana Ochoa - Azteca očitno rada "zeza" Very Happy Very Happy

Alejandra Sandoval - obup od igralke, njen zoprn naglas!






Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?   Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Katere igralke nočeš nikoli več videti v glavni vlogi?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Roxana v vlogi negovalke!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: