Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?   ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 3:11 am

ANGELIQUE - TEMNOLASKA ALI BLONDINKA ?

Ti je bolj všeč Angelique s svetlimi ali s temnimi lasmi? Zakaj?





ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? BaCxY1Q ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? HR50jnP
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?   ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 3:38 am

Meni je oboje zelo všeč, verjetno je blond, četudi se smešno sliši - bolj naravna. Ker je ona pač svetla, oči ima svetle, polt, njeni lasje so konec koncev naravno blond (morebiti ne ravno tako svetel odtenek), pa vendar.

Meni je bila nekako vedno ljubša kot temnolaska. Morda zato, ker se mi je v Teresi izredno dopadla kot temnolaska, ker se mi zdi dosti bolj privlačna, sexi. Ko je blond mi deluje bolj mila. Verjetno se mi zdi ljubša kot rjavolaska, ker so mi nasplošno rjavolaske nekoliko ljubše, to predvsem zaradi teh "umetnih" blondink. Njena barva je lepa, njej paše in nikakor ni vpadljiva, ampak so bili pa časi, ko so (smo) vsi nosili blond, ne glede na to kakšno podlago imaš ... in ne, to mi nekako ne gre. Recimo, če primerjam z Roxanino blond, ko sedaj nazaj pogledam mi nikakor ni všeč njena blond barva v JLV, Carissimi, ... ker mi deluje full umetno in ne paše k njenim očem, obrvem ... skratka ni naravno blond... Dosti bolj mi je všeč (to je zgolj moj okus) ko ima naprimer samo pramene, bolj naravno, ne tako vpadljivo. Smile

Angelique pa izberem rjavolasko! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?   ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:16 am

Kristina je napisal/a:
Meni je oboje zelo všeč, verjetno je blond, četudi se smešno sliši - bolj naravna. Ker je ona pač svetla, oči ima svetle, polt, njeni lasje so konec koncev naravno blond (morebiti ne ravno tako svetel odtenek), pa vendar.

Meni je bila nekako vedno ljubša kot temnolaska. Morda zato, ker se mi je v Teresi izredno dopadla kot temnolaska, ker se mi zdi dosti bolj privlačna, sexi. Ko je blond mi deluje bolj mila. Verjetno se mi zdi ljubša kot rjavolaska, ker so mi nasplošno rjavolaske nekoliko ljubše, to predvsem zaradi teh "umetnih" blondink. Njena barva je lepa, njej paše in nikakor ni vpadljiva, ampak so bili pa časi, ko so (smo) vsi nosili blond, ne glede na to kakšno podlago imaš ... in ne, to mi nekako ne gre. Recimo, če primerjam z Roxanino blond, ko sedaj nazaj pogledam mi nikakor ni všeč njena blond barva v JLV, Carissimi, ... ker mi deluje full umetno in ne paše k njenim očem, obrvem ... skratka ni naravno blond... Dosti bolj mi je všeč (to je zgolj moj okus) ko ima naprimer samo pramene, bolj naravno, ne tako vpadljivo. Smile

Angelique pa izberem rjavolasko! Very Happy

Jaz se bom pretežno strinjal s Kristino. Angelique pašejo obe barvi, meni je, če primerjam Tereso in Montserrat, bolj všeč look Montserrat, ker mi je bila v Teresi bolj "umetna". Ampak je bilo to potrebno, da je bila bolj udarna, sensualna in prava bomba.

Ampak izberem rjavolaso, ja....takšno barvo las, kot jo je imela pri Abismo de pasion.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?   ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 9:50 am

Zdi se mi, da sem nekje na internetu videla slike mlajše Angelique - in na teh slikcah je bila svetlolaska.

Temni lasje so ji pasali, veretno so bili tudi primerni za vlogo, a meni je bolj všeč kot svetlolaska. Če mi je pri Roxani ponavadi bolj všeč rjava barva las queen (čeprav zdaj že pogrešam blond), pa mi je pri Anglelique najbolj všeč blond sunny sunny sunny .

Izberem svetlo barvo las Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?   ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ANGELIQUE - svetlolaska ali temnolaska?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ANGELIQUE BOYER
» Ahani VS. Angelique Boyer

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: