Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimePon Nov 17, 2014 12:45 pm

TOSKANA, LJUBEZN MOJA (Le tre rose di Eva)...Italijanska serija

http://www.telenovele-slo.net/novo-na-pop-tv-toskana-ljubezen-moja/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimePon Nov 17, 2014 1:57 pm

Sad Sad affraid Sad !

Žal mi je. Jaz bi še vedno pogledala kakšno dobro telenovelo, pa jih je na vseh televizijah dosti manj.

Razne turške, hrvaške, pa tudi italijanske serije niso isto.

Škoda no.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimePon Nov 17, 2014 9:19 pm

vesna je napisal/a:
Sad Sad affraid Sad !

Žal mi je. Jaz bi še vedno pogledala kakšno dobro telenovelo, pa jih je na vseh televizijah dosti manj.

Razne turške, hrvaške, pa tudi italijanske serije niso isto.

Škoda no.

Jaz se pa že veselim, se mi ne zdi slaba zgodba, poleg tega pa pričakujem lepote pokrajine, pa neko Italijansko pristnost... glede na to, da sem eno serijo že spremljala, mi ni bila slaba. Najbolj se pa veselim, da bom lahko obnovila jezik, ker ko ga nekaj let ne poslušaš/slišiš nekoliko zbledi. Tako, da tega se veselim. Very Happy Boljše se mi zdi kot pa kakšna turška telenovela in navsezadnje Gata. Wink
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimePon Nov 17, 2014 10:07 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Sad Sad affraid Sad !

Žal mi je. Jaz bi še vedno pogledala kakšno dobro telenovelo, pa jih je na vseh televizijah dosti manj.

Razne turške, hrvaške, pa tudi italijanske serije niso isto.

Škoda no.

Jaz se pa že veselim, se mi ne zdi slaba zgodba, poleg tega pa pričakujem lepote pokrajine, pa neko Italijansko pristnost... glede na to, da sem eno serijo že spremljala, mi ni bila slaba. Najbolj se pa veselim, da bom lahko obnovila jezik, ker ko ga nekaj let ne poslušaš/slišiš nekoliko zbledi. Tako, da tega se veselim. Very Happy Boljše se mi zdi kot pa kakšna turška telenovela in navsezadnje Gata. Wink

Ja, kar se pa jezika tiče, imaš pa prav Idea  Exclamation . Zdaj že toliko let gledam telenovele, da razumem špansko in mi ni noben problem pogledat telenovele v španščini na internetu.
Ravno zato sem se tudi spraševala, zakaj ne dobimo več nobene brazilske telenovele Suspect Evil or Very Mad , ker je jaz pač ne morem spremljati po internetu - pač ne razumem jezika. In ob dobri zgodbi bi se lahko naučila vsaj še ene par osnovnih besed portugalščine scratch . Obrigado por nada.

Vidva govorita italijansko? Se mi zdi, da je Mateo nekoč omenil, da razume italijansko. Če pa oba znata, je pa sploh super cheers . Druga zgodba Very Happy . Jaz sem se pred nekaj leti poskušala učiti s CD-jem. Samo sem mešala slovnico in pomene s španščino, pa težko je, če je ne spremljaš po televiziji oziroma če nobeden ne govori s tabo.

Samo mislim, da vseeno ne bom spremljala No . Sem poskušala spremljati serijo Capri na HTV, pa mi ni blo všeč. Druga mentaliteta, drugače oblikovane zgodbe. Ne vem no.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimeTor Nov 18, 2014 2:34 am

Mene je novica zelo presenetila, sploh glede na to, da namesto SILE, ki se konča slab teden prej - nič novega ne pride?! Morda zato, ker je ta italijanska 80-90 min na del. Čeprav sem mislil, da bi POP TV dele razpolovil.Smile
Skratka, resnično čudno, da na tak najboljši termin ne pride tipična telenovela TELEVISE?! Čeprav priznam, da si nobene tako zelo nisem želel, ker bi itak prišla La gata ali pa v Mi corazon es tuyo....

Ko sem dobro premislil, navsezadnje niti ni slabo malo osvežitve, všeč mi je, da je italijanska, evropsko dogajanje, Toskana- čudovita pokrajina...že od nekdaj si jo želim obiskati! Jezik bi bilo absolutno dobro obnoviti, ker, če ga ne govoriš, bereš....gre hitro v pozabo. In ja, tudi meni se dogaja, da kaj pomešam s španščino. Razumem še, težje na hitro odgovorim. Jezik je zelo lep, speven, ... na italijanščino in na Italijo me vežejo lepi spomini, v srednji šoli sem bil en teden tam na izmenjavi (zaradi nekega projekta) in mi je bila zelo všeč! Tako blizu, ampak deluje čisto drugače kot Slovenija!

Ta serija/telenovela ima prav gotovo zanimivo zgodbo, glede na to, da je po žanru tudi triler in srhljivka cheers Všeč so mi take zgodbe....da je napeto ozračja, mračno, skrivnostno....Verjetno prav zato, ker sem moškega spola in so mi Televisine telenovele večinoma preveč pocukrane...ne vse, ampak večina! Se že dlje časa nagibam k Telemundu - La reina del sur (po nekaj delih mi je bila zelo všeč), El rostro de la venganza (odličnaaa, ampak zaradi pomanjkanja časa ne morem gledati....). Tudi La viuda joven (VV) je bila dobra, ampak sem se ulenil, ko sva jo gledala preko spleta....Very Happy Ni isto kot preko TVja!

Mi je pa zelo čudno to, da ima samo 26 delov, tudi, če jih razpolovijo bo samo 52. Morda pa imajo taktiko in ne upajo dati neke velike uspešnice ravno konec decembra (prazniki, potovanja, manjša gledanost...)....In bodo dali res potem januarja, februarja novo?

Gledala si Capri? Te serije se tudi jaz spomnim....bila je na HRT1, kakšne tri dele sem pogledal, potem sem pa pogosto pozabil nanjo....bila je med poletjem in takrat je polno drugih "aktivnosti" Smile


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimeTor Nov 18, 2014 7:25 am

vesna je napisal/a:


Ja, kar se pa jezika tiče, imaš pa prav Idea  Exclamation . Zdaj že toliko let gledam telenovele, da razumem špansko in mi ni noben problem pogledat telenovele v španščini na internetu.
Ravno zato sem se tudi spraševala, zakaj ne dobimo več nobene brazilske telenovele Suspect  Evil or Very Mad , ker je jaz pač ne morem spremljati po internetu - pač ne razumem jezika. In ob dobri zgodbi bi se lahko naučila vsaj še ene par osnovnih besed portugalščine scratch . Obrigado por nada.

Vidva govorita italijansko? Se mi zdi, da je Mateo nekoč omenil, da razume italijansko. Če pa oba znata, je pa sploh super cheers . Druga zgodba Very Happy . Jaz sem se pred nekaj leti poskušala učiti s CD-jem. Samo sem mešala slovnico in pomene s španščino, pa težko je, če je ne spremljaš po televiziji oziroma če nobeden ne govori s tabo.

Samo mislim, da vseeno ne bom spremljala No . Sem poskušala spremljati serijo Capri na HTV, pa mi ni blo všeč. Druga mentaliteta, drugače oblikovane zgodbe. Ne vem no.

Imaš prav, tudi jaz sem tu in tam spremljala kaj brazilskega, načeloma bi še kar razumela, ampak govoriti pa sploh ne znam. Neutral

Italijanščino sem se učila v srednji šoli pa še individualno sem se "izobraževala" s pomočjo pesmic in pa seveda gledanja italijanske telenovele. Tako si potem najlažje zapomnim. Ampak pozabiš, tako kot Matej pravi. Vsekakor italijanščina ni tako "zakoreninjena" kot španščina pa vendar bi si želela, da bi bila, ker mi je blazno lepa! cheers Dosti besed je res, ki so načeloma podobne španskim, misliš, da pomenijo isto, potem pa gre v bistvu za nekaj drugega.

Capri sem bolj manj spremljala, skoraj nič, jaz sem gledala Incantesimo, ki se mi je kar dopadla. Te pa se res veselim, zaradi podobnih razlogov, kot jih je Matej napisal. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 3:20 am

promo iz NOVA TV

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 9:32 am

O, a tisti igralec, ki je duhovnik, je igral v seriji Capri? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 12:49 pm

Kristina je napisal/a:
O, a tisti igralec, ki je duhovnik, je igral v seriji Capri? Embarassed

?? Jaz nikogar ne poznam:D
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....   Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja.... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Po Vrtincu življenja na POP TV prihaja....
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....
» Na HTV prihaja 'Querida enemiga'
» Prihaja GOSPODARICA SRCA!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: