Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 2:36 am

Še enkrat ... jaz sem se "zgubila", katera je to telenovela oz. remaik katere?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 6:13 am

Mešanica med LA MENTIRA in EZEL....Smile S tem, da je imela LA MENTIRA že remake - El juramento (Telemundo-Streignard,osvaldo rios) in CUANDO ME ENAMORO (Televisa)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 6:18 am

Mateo je napisal/a:
Mešanica med LA MENTIRA in EZEL....Smile S tem, da je imela LA MENTIRA že remake - El juramento (Telemundo-Streignard,osvaldo rios) in CUANDO ME ENAMORO (Televisa)

A dobro, hvala lepa! Odlična mešanica, vendar?! La mentira je itak bila že Cuando me enamoro, ZELO kratek čas nazaj. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 6:24 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Mešanica med LA MENTIRA in EZEL....Smile S tem, da je imela LA MENTIRA že remake - El juramento (Telemundo-Streignard,osvaldo rios) in CUANDO ME ENAMORO (Televisa)

A dobro, hvala lepa! Odlična mešanica, vendar?! La mentira je itak bila že Cuando me enamoro, ZELO kratek čas nazaj. Rolling Eyes

La fabrica TELEVISA con Mejia lo puede hacer TOOOODOOO! lol! lol! Ampak je to edino novela, ki me zanima od Televise v prihodnje....Smile Elenco je dober, zgodba tudi...bomo videli kaj bo ustvaril Mejia!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 7:02 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Mešanica med LA MENTIRA in EZEL....Smile S tem, da je imela LA MENTIRA že remake - El juramento (Telemundo-Streignard,osvaldo rios) in CUANDO ME ENAMORO (Televisa)

A dobro, hvala lepa! Odlična mešanica, vendar?! La mentira je itak bila že Cuando me enamoro, ZELO kratek čas nazaj. Rolling Eyes

La fabrica TELEVISA con Mejia lo puede hacer TOOOODOOO! lol! lol!  Ampak je to edino novela, ki me zanima od Televise v prihodnje....Smile Elenco je dober, zgodba tudi...bomo videli kaj bo ustvaril Mejia!

Se strinjam, tudi meni se zdi ta še ena "bolj zanimivih", vsaj kot projekt... Ampak res vprašanje kaj bi znal spet zakuhati gospod Mejija. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2014 2:46 pm

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Mešanica med LA MENTIRA in EZEL....Smile S tem, da je imela LA MENTIRA že remake - El juramento (Telemundo-Streignard,osvaldo rios) in CUANDO ME ENAMORO (Televisa)

A dobro, hvala lepa! Odlična mešanica, vendar?! La mentira je itak bila že Cuando me enamoro, ZELO kratek čas nazaj. Rolling Eyes

La fabrica TELEVISA con Mejia lo puede hacer TOOOODOOO! lol! lol!  Ampak je to edino novela, ki me zanima od Televise v prihodnje....Smile Elenco je dober, zgodba tudi...bomo videli kaj bo ustvaril Mejia!

Se strinjam, tudi meni se zdi ta še ena "bolj zanimivih", vsaj kot projekt... Ampak res vprašanje kaj bi znal spet zakuhati gospod Mejija. Embarassed

Jaz imam boljši predlog za Televiso Rolling Eyes . Naj rajši ves čas snemajo isto zgodbo, samo vsake 6 mesecev naj naredijo drug remake Suspect Bruh !

Sicer pa odličen elenco - in verjetno bo telenovela prav simpatična Very Happy . Ampak jaz moram biti malo zlobna Razz .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 15, 2015 1:33 am



V njej bodo igrali tudi:

SERGIO SENDEL
MAR CONTRERAS (La que no podia amar, Teresa)
SEBASTIAN ZURITA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitimeTor Jan 20, 2015 9:59 am

Mamo protagonistke bo igrala CLAUDIA RAMIREZ (El color de la pasion, Rosa Diamante), potrjen pa je tudi Ricardo Franco (Amor bravio, Corazon indomable, Quiero amarte).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)   LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TVyNovelas 2015
» Norkys z novimi projekti za 2015!
» ROSANGELICA (Venevision, 2014/2015)
» Nov projekt Roxane za leto 2015!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: