Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Norkys na RCTVju!!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 1:52 am

Norkys na RCTVju!!

Norkys na RCTVju!! 108095518335440066877141

Norkys je bila očitno na castingu za novo telenovela RCTVja, "LA FIERA". Na sliki skupaj s svojo managerko "Loreno Scott"

Na instagramu je zapisala:

Me pasa q cuando me entrego al cariño, amor, familia, trabajo, amigos, etc,.. La LEALTAD esta siempre por Delante, me cuesta desprenderme de lo q AMO, pero me libero y borro rapidamente lo malo y negativo de cada persona o situaciones, y me quedo con lo bueno y mas bonito de cada momentos... es un Don q Ds me dío... 🙏 por eso HOY tengo q darke gracias a mi manager @scottlorena por llevarme Nuevamente la q fue mi escuela, mi casa, donde llore, reí, crecí, aprendí y sè todo lo q hoy en dia sé... R.C.T.V mi CANAL MADRE, no pude evitar que se me removiera el alma hasta los tequeteque,😞 cuantos recuersos, buenos momentos, sueños cumplidos,❤️😞 cuanta falta me haces😞 GRACIAS por tanto...RADIO CARACAS TELEVISION ❤️ TE AMO Y TE EXTRAÑO... agradecida por SIEMPRE❤️💋
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 6:56 am

Pa "naj ji bo", tukaj je kar simpatična, razen tega, da se nekam hecno drži - stoji. Malo sem sicer zaskrbljena glede njene igre, meni ni nikoli prijala, ampak ... confused confused Zakaj jo imajo po večini kar radi ... ne vem.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 8:08 am

Kristina je napisal/a:
Pa "naj ji bo", tukaj je kar simpatična, razen tega, da se nekam hecno drži - stoji. Malo sem sicer zaskrbljena glede njene igre, meni ni nikoli prijala, ampak ... confused confused Zakaj jo imajo po večini kar radi ... ne vem.

Jaz bi rajši njo videl, kot Danielo...tako zelo slabše pač ne igra kot ona! Postavitev....hmmm, mogoče je ravno tako ujeta....ali pa čudno deluje, ker ima ogromna prsa in je spodaj zelo suha!

PS. Je pa to ista managerka kot od Roxane, Juan Carlosa Garcie, Monice Spear(pokojne), Flavie Gleske, Sabrine Seara, Carlos Guillermo Haydon, Roberto Mesutti, Veronica Schneider, Astrid Carolina Herrera, Myriam Abreu, Eileen Abad, Wanda Disidoro, Jonathan Montenegro, Cesar Roman...etc

http://lorena-scott.tumblr.com/actrices
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 1:45 pm

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Pa "naj ji bo", tukaj je kar simpatična, razen tega, da se nekam hecno drži - stoji. Malo sem sicer zaskrbljena glede njene igre, meni ni nikoli prijala, ampak ... confused confused Zakaj jo imajo po večini kar radi ... ne vem.

Jaz bi rajši njo videl, kot Danielo...tako zelo slabše pač ne igra kot ona! Postavitev....hmmm, mogoče je ravno tako ujeta....ali pa čudno deluje, ker ima ogromna prsa in je spodaj zelo suha!

PS. Je pa to ista managerka kot od Roxane, Juan Carlosa Garcie, Monice Spear(pokojne), Flavie Gleske, Sabrine Seara, Carlos Guillermo Haydon, Roberto Mesutti, Veronica Schneider, Astrid Carolina Herrera, Myriam Abreu, Eileen Abad, Wanda Disidoro, Jonathan Montenegro, Cesar Roman...etc

http://lorena-scott.tumblr.com/actrices

Zelo sem vesela, da bo RCTV ponovno začel predvajati, in prav je tudi, da bo glavno vlogo imela ZVEZDA. cheers  cheers  cheers  cheers . Upam, da bo telenovela tudi uspešnica.

Norkys nedvomno zvezda je (sicer so tudi druge - ena primernih za glavno vlogo bi lahko bila tudi Roxana), meni je zlo simpatična tudi zato, ker je ona resnična punca, ki je prišla iz barria na vrh. Koliko je še takih?
Ima pa Kristina prav glede pomislekov o njeni igri. V La Trepadori je bila grozna. Ampak jaz upam,da ne bo tokrat tako hudo, da ji bo vloga pasala. V MGB je bla dobra, tudi v EA. V JLV pa je tudi svojo vlogo odigrala čisto OK.

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 7:44 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Pa "naj ji bo", tukaj je kar simpatična, razen tega, da se nekam hecno drži - stoji. Malo sem sicer zaskrbljena glede njene igre, meni ni nikoli prijala, ampak ... confused confused Zakaj jo imajo po večini kar radi ... ne vem.

Jaz bi rajši njo videl, kot Danielo...tako zelo slabše pač ne igra kot ona! Postavitev....hmmm, mogoče je ravno tako ujeta....ali pa čudno deluje, ker ima ogromna prsa in je spodaj zelo suha!

PS. Je pa to ista managerka kot od Roxane, Juan Carlosa Garcie, Monice Spear(pokojne), Flavie Gleske, Sabrine Seara, Carlos Guillermo Haydon, Roberto Mesutti, Veronica Schneider, Astrid Carolina Herrera, Myriam Abreu, Eileen Abad, Wanda Disidoro, Jonathan Montenegro, Cesar Roman...etc

http://lorena-scott.tumblr.com/actrices

Zelo sem vesela, da bo RCTV ponovno začel predvajati, in prav je tudi, da bo glavno vlogo imela ZVEZDA.  cheers  cheers  cheers  cheers . Upam, da bo telenovela tudi uspešnica.

Norkys nedvomno zvezda je (sicer so tudi druge - ena primernih za glavno vlogo bi lahko bila tudi Roxana), meni je zlo simpatična tudi zato, ker je ona resnična punca, ki je prišla iz barria na vrh. Koliko je še takih?
Ima pa Kristina prav glede pomislekov o njeni igri. V La Trepadori je bila grozna. Ampak jaz upam,da ne bo tokrat tako hudo, da ji bo vloga pasala. V MGB je bla dobra, tudi v EA. V JLV pa je tudi svojo vlogo odigrala čisto OK.


Če sem malce zlobna, bom tudi jaz rekla, da ji je bila vloga v MGB pisana na kožo - niti ni veliko igrala, hmm. No, malce šale, ampak je pa res, da ji je verjetno bilo lažje igrati takšno vlogo kot kaj drugega. scratch
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:37 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Pa "naj ji bo", tukaj je kar simpatična, razen tega, da se nekam hecno drži - stoji. Malo sem sicer zaskrbljena glede njene igre, meni ni nikoli prijala, ampak ... confused confused Zakaj jo imajo po večini kar radi ... ne vem.

Jaz bi rajši njo videl, kot Danielo...tako zelo slabše pač ne igra kot ona! Postavitev....hmmm, mogoče je ravno tako ujeta....ali pa čudno deluje, ker ima ogromna prsa in je spodaj zelo suha!

PS. Je pa to ista managerka kot od Roxane, Juan Carlosa Garcie, Monice Spear(pokojne), Flavie Gleske, Sabrine Seara, Carlos Guillermo Haydon, Roberto Mesutti, Veronica Schneider, Astrid Carolina Herrera, Myriam Abreu, Eileen Abad, Wanda Disidoro, Jonathan Montenegro, Cesar Roman...etc

http://lorena-scott.tumblr.com/actrices

Zelo sem vesela, da bo RCTV ponovno začel predvajati, in prav je tudi, da bo glavno vlogo imela ZVEZDA.  cheers  cheers  cheers  cheers . Upam, da bo telenovela tudi uspešnica.

Norkys nedvomno zvezda je (sicer so tudi druge - ena primernih za glavno vlogo bi lahko bila tudi Roxana), meni je zlo simpatična tudi zato, ker je ona resnična punca, ki je prišla iz barria na vrh. Koliko je še takih?
Ima pa Kristina prav glede pomislekov o njeni igri. V La Trepadori je bila grozna. Ampak jaz upam,da ne bo tokrat tako hudo, da ji bo vloga pasala. V MGB je bla dobra, tudi v EA. V JLV pa je tudi svojo vlogo odigrala čisto OK.


Če sem malce zlobna, bom tudi jaz rekla, da ji je bila vloga v MGB pisana na kožo - niti ni veliko igrala, hmm. No, malce šale, ampak je pa res, da ji je verjetno bilo lažje igrati takšno vlogo kot kaj drugega. scratch

Hehe Twisted Evil bounce ! , kolikor je to zlobna izjava, se strinajm. To JE očitno njen karakter.

Ampak, zanimivo ... toliko telenovel smo gledali o različnih Esmeraldah in podobnih likih (npr. Adela Noriega je imela nekaj takih itd.) žensk, ki so se iz težkih razmer povzpele do vrha. In vsi ti liki so bli dobri, nežni, mili.
Norkys je pa oseba, ki se je v resničnem življenju iz težkih razmer povzpela na vrh: in je čisto drugačna - divja, borbena, po moje praska na vse strani Idea ! To se mi zdi zanimivo.

Sicer ni več tako zelo lepa, kot je bila pred leti,  ampak mislim, da če bo lik blizu njenemu karakterju, bo lahko dobro igrala. Upam no sunny ! In z Lucianom sta lep par.
Sicer jo pa občudujem, da je taka borka.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 11:36 am

vesna je napisal/a:


Hehe Twisted Evil bounce ! , kolikor je to zlobna izjava, se strinajm. To JE očitno njen karakter.

Ampak, zanimivo ... toliko telenovel smo gledali o različnih Esmeraldah in podobnih likih (npr. Adela Noriega je imela nekaj takih itd.) žensk, ki so se iz težkih razmer povzpele do vrha. In vsi ti liki so bli dobri, nežni, mili.
Norkys je pa oseba, ki se je v resničnem življenju iz težkih razmer povzpela na vrh: in je čisto drugačna - divja, borbena, po moje praska na vse strani Idea ! To se mi zdi zanimivo.

Sicer ni več tako zelo lepa, kot je bila pred leti,  ampak mislim, da če bo lik blizu njenemu karakterju, bo lahko dobro igrala. Upam no sunny ! In z Lucianom sta lep par.
Sicer jo pa občudujem, da je taka borka.

To pa imaš prav, ja. Če pomislim sama, v bistvu prej verjamem, da je ženska, ki prihaja iz dna in "hlasta" po slavi oz. vsaj po tem, da bi izboljšala svoje razmere, našla svoj kotiček pod soncem; takšna ženska kot je Norkys, kot pa kakšna Esmeralda - realno gledano. Četudi spet mislim, da gre za različne karakterje, tako kot pri telenovelah tudi, npr. Teresa, Rubi, onidve sta bili na nek način bolj podobni Norkys (ne bi je rada tako globoko obtožila; ampak mi deluje takšna kot praviš praska!), skratka različni tipi žensk, denimo tudi, da se Esmeralda in Adeline vloge niso želele na vso silo povzpeti iz revščine, nekako sta bili kar sprijaznjeni s tem, medtem ko Rubi in Teresa očitno ne; tako kot Norkys. Wink (se opravičujem, verjetno sem "zabredla"). Embarassed

Sicer jaz še vedno naivno vidim Roxano v tej vlogi, ker je pač bolj podobna predhodnici Doris Wells. Očitno mora biti glavna igralka bolj "bleda", svetlejše polti ... No, sedaj bodo tudi marsikaj spremenili in Roxana tako pravi, da ni nobene vloge za njo v dotičnem projektu. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 12:52 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Hehe Twisted Evil bounce ! , kolikor je to zlobna izjava, se strinajm. To JE očitno njen karakter.

Ampak, zanimivo ... toliko telenovel smo gledali o različnih Esmeraldah in podobnih likih (npr. Adela Noriega je imela nekaj takih itd.) žensk, ki so se iz težkih razmer povzpele do vrha. In vsi ti liki so bli dobri, nežni, mili.
Norkys je pa oseba, ki se je v resničnem življenju iz težkih razmer povzpela na vrh: in je čisto drugačna - divja, borbena, po moje praska na vse strani Idea ! To se mi zdi zanimivo.

Sicer ni več tako zelo lepa, kot je bila pred leti,  ampak mislim, da če bo lik blizu njenemu karakterju, bo lahko dobro igrala. Upam no sunny ! In z Lucianom sta lep par.
Sicer jo pa občudujem, da je taka borka.

To pa imaš prav, ja. Če pomislim sama, v bistvu prej verjamem, da je ženska, ki prihaja iz dna in "hlasta" po slavi oz. vsaj po tem, da bi izboljšala svoje razmere, našla svoj kotiček pod soncem; takšna ženska kot je Norkys, kot pa kakšna Esmeralda - realno gledano. Četudi spet mislim, da gre za različne karakterje, tako kot pri telenovelah tudi, npr. Teresa, Rubi, onidve sta bili na nek način bolj podobni Norkys (ne bi je rada tako globoko obtožila; ampak mi deluje takšna kot praviš praska!), skratka različni tipi žensk, denimo tudi, da se Esmeralda in Adeline vloge niso želele na vso silo povzpeti iz revščine, nekako sta bili kar sprijaznjeni s tem, medtem ko Rubi in Teresa očitno ne; tako kot Norkys. Wink (se opravičujem, verjetno sem "zabredla"). Embarassed

Sicer jaz še vedno naivno vidim Roxano v tej vlogi, ker je pač bolj podobna predhodnici Doris Wells. Očitno mora biti glavna igralka bolj "bleda", svetlejše polti ... No, sedaj bodo tudi marsikaj spremenili in Roxana tako pravi, da ni nobene vloge za njo v dotičnem projektu. Embarassed

Ne, ne! Ne mislim tako o Norkys. Ona je sicer imela srečo, ker je bila lepa oziroma jo je nekdo "odkril", da je lepa, ampak jaz nje sploh ne vidim kot osebo podobno Teresi ali Rubi.

Mislim, da je morala kar trdo delati, da je vse to dosegla, vsak dan ima gledališke predstave Orgasmos (tudi po več), baje najbolj trdo dela v fitnesu, ima svoja prepričanja, bila je zelo žalostna, ko ji je umrl menedžer itd. Sploh je ne vidim kot Tereso ali Rubi. Zdi se mi oseba, ki ji vse prebereš na obrazu (ni dovolj dobra igralka, da bi bila lahko dovolj zahrbtna:twisted: ).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimePet Nov 14, 2014 4:47 am

Norkys se mi zdi vizualno in karakterno primerna za vlogo divje, neizobražene kmetice, ki se znajde sredi smetane. Je pa potrebno vedeti, da tako Norkys kot Daniela nista več tako zelo oboževani kot sta bili pred desetletjem. Ampak še zmeraj dovolj znani in z dovolj občinstva, ki bi ju želelo v glavni vlogi. Čeprav Danielo mučijo kile.

Meni sicer Norkys ni tako zelo všeč kot tebi, Vesna, ampak priznam, da je veliko dosegla, prišla je v sam vrh venezuelskega sveta zabave. Mi pa na njen ni všeč njena pretirana samozavest, prevelika odprtost, pomanjkanje elegance in to "praskanje"....sploh mi ni bilo všeč, da je rodila za potrebe telenovele. Vem, da je bil to pravi booom, toda meni to ni všeč. Porod je nekaj intimnega....nekaj tako velikega bi pa res lahko zadržala zase, za svoje osebno življenje, družino.

Z Lucianom sta že večkrat igrala skupaj, sta lepa, toda vseeno bi rad videl kak nov par. Mogoče s Cristobalom Landerjem (če se bo ta malo v roke vzel in se uredil nazaj). Sosa in C.F. Alvarez sta premlada zanjo, čeprav bi slednjemu privoščil glavno vlogo, ker je bil v Que el cielo me explique in v Dulce amargo odličen!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimePet Nov 14, 2014 7:36 am

vesna je napisal/a:


Ne, ne! Ne mislim tako o Norkys. Ona je sicer imela srečo, ker je bila lepa oziroma jo je nekdo "odkril", da je lepa, ampak jaz nje sploh ne vidim kot osebo podobno Teresi ali Rubi.

Mislim, da je morala kar trdo delati, da je vse to dosegla, vsak dan ima gledališke predstave Orgasmos (tudi po več), baje najbolj trdo dela v fitnesu, ima svoja prepričanja, bila je zelo žalostna, ko ji je umrl menedžer itd. Sploh je ne vidim kot Tereso ali Rubi. Zdi se mi oseba, ki ji vse prebereš na obrazu (ni dovolj dobra igralka, da bi bila lahko dovolj zahrbtna:twisted: ).

Ja, razumem te. Smile Jaz recimo sem omenila Tereso in Rubi, zaradi načina, ampak ne mislim s tem določenih grdih stvari primerjati, ki sta jih onidve storili ... mislim, da preko trupel ne gre Norkys, da takšna ni, je pa precej temperamentna, odločna, zagrižena, verjetno se tudi zaveda da je lepa, torej po tem so si podobne. Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimePet Nov 14, 2014 1:19 pm

Malo preveč sem branila Norkys Embarassed  Razz ! Tudi meni deluje kot težavna zvezdnica, ne vidim pa, točno tako kot pravi Kristina, nobenega dokaza, da gre tudi preko trupel. Jaz sem samo hotela komentirariti, da v resničnem življenju osebe, ki morajo prehoditi dolgo pot iz dna do vrha, niso tako nežne, sladke in prijazne, ampak se morajo presneto boriti in morajo biti bolj borbene, glasne, povsod si morajo ustvarjati priložnosti (ampak to ne pomeni nujno da so brezobrazne).

Drugače pa jaz ne navijam izključno za Norkys kot protagonistko - Roxano sunny bi še rajši videla na tem mestu - lahko tudi kakšno drugo SLAVNO igralko (tak bi bil lahko primer Gaby Espino, Natalia Streignard,  ??? Question ).

GLede para pa predvidevam, da bodo vsaj na začetku poskusili s preizkušeno formulo - oba igralca morata biti ZVEZDNIKA in po možnosti sta skupaj uspešno nastopala že v preteklosti. Mislim, da NE SMEJO preveč TVEGATI - in ne verjamem, da trenutno bodo.
Čeprav je res, da imajo verjetno kaj boljšega kot sta le Luciano in Norkys scratch .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 12:37 am

vesna je napisal/a:
Malo preveč sem branila Norkys Embarassed  Razz ! Tudi meni deluje kot težavna zvezdnica, ne vidim pa, točno tako kot pravi Kristina, nobenega dokaza, da gre tudi preko trupel. Jaz sem samo hotela komentirariti, da v resničnem življenju osebe, ki morajo prehoditi dolgo pot iz dna do vrha, niso tako nežne, sladke in prijazne, ampak se morajo presneto boriti in morajo biti bolj borbene, glasne, povsod si morajo ustvarjati priložnosti (ampak to ne pomeni nujno da so brezobrazne).

Drugače pa jaz ne navijam izključno za Norkys kot protagonistko - Roxano sunny  bi še rajši videla na tem mestu - lahko tudi kakšno drugo SLAVNO igralko (tak bi bil lahko primer Gaby Espino, Natalia Streignard,  ??? Question ).

GLede para pa predvidevam, da bodo vsaj na začetku poskusili s preizkušeno formulo - oba igralca morata biti ZVEZDNIKA in po možnosti sta skupaj uspešno nastopala že v preteklosti. Mislim, da NE SMEJO preveč TVEGATI - in ne verjamem, da trenutno bodo.
Čeprav je res, da imajo verjetno kaj boljšega kot sta le Luciano in Norkys scratch .

Hehe, jaz sem pa želela povedati, da mi načeloma bolj pašejo zvezdnice in ljudje nasploh v življenju, ki so bolj "umirjeni", elegantni, ne preveč impulzivni, glasni, tisti, ki tako radi vlečejo pozornost na sebe in to počno na precej neprefinjen način ... Norkys mi takšna deluje. Smile

Po mojem se bodo tudi odločili za formulo, da sta oba igralca slavna, ker sedaj jim ne preostane veliko izbire, izkazati se pa vsekakor morajo ... ne vem kakšne adute sicer še čuvajo, ampak moje mnenje je, da bodo šli na prepoznavnost svojih zvezdnikov. Wink
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:21 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Malo preveč sem branila Norkys Embarassed  Razz ! Tudi meni deluje kot težavna zvezdnica, ne vidim pa, točno tako kot pravi Kristina, nobenega dokaza, da gre tudi preko trupel. Jaz sem samo hotela komentirariti, da v resničnem življenju osebe, ki morajo prehoditi dolgo pot iz dna do vrha, niso tako nežne, sladke in prijazne, ampak se morajo presneto boriti in morajo biti bolj borbene, glasne, povsod si morajo ustvarjati priložnosti (ampak to ne pomeni nujno da so brezobrazne).

Drugače pa jaz ne navijam izključno za Norkys kot protagonistko - Roxano sunny  bi še rajši videla na tem mestu - lahko tudi kakšno drugo SLAVNO igralko (tak bi bil lahko primer Gaby Espino, Natalia Streignard,  ??? Question ).

GLede para pa predvidevam, da bodo vsaj na začetku poskusili s preizkušeno formulo - oba igralca morata biti ZVEZDNIKA in po možnosti sta skupaj uspešno nastopala že v preteklosti. Mislim, da NE SMEJO preveč TVEGATI - in ne verjamem, da trenutno bodo.
Čeprav je res, da imajo verjetno kaj boljšega kot sta le Luciano in Norkys scratch .

Hehe, jaz sem pa želela povedati, da mi načeloma bolj pašejo zvezdnice in ljudje nasploh v življenju, ki so bolj "umirjeni", elegantni, ne preveč impulzivni, glasni, tisti, ki tako radi vlečejo pozornost na sebe in to počno na precej neprefinjen način ... Norkys mi takšna deluje. Smile

Po mojem se bodo tudi odločili za formulo, da sta oba igralca slavna, ker sedaj jim ne preostane veliko izbire, izkazati se pa vsekakor morajo ... ne vem kakšne adute sicer še čuvajo, ampak moje mnenje je, da bodo šli na prepoznavnost svojih zvezdnikov. Wink

Ja, v resničnem življenju imam tudi jaz praviloma rajši "umirjene" ljudi Very Happy .
No, se pa kdaj - tako kot pri vsaki stvari (sicer bolj redko) - najde tudi kakšna izjema.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Norkys na RCTVju!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys na RCTVju!!   Norkys na RCTVju!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Norkys na RCTVju!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Roxana je rekla "NE!!" RCTVju!
» Norkys v Panami
» Norkys postala podjetnica!
» Norkys ne bo protagonizirala v tujini!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: