Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA   Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Icon_minitimePet Nov 07, 2014 1:34 pm

S katero soigralko je po tvojem mnenju imel največ kemije?

MARIANA TORRES

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Acorralada

KIKA EDGAR

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA 20071121213391195700619-

MAITE PERRONI

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Images

JAQUELINE BRACAMONTES

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Images-1

XIMENA NAVARRETE

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA William-levy-y-ximena-na
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA   Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 4:00 am

Jaqueline Bracamontes
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA   Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 5:04 am

Definitivno izberem Jaqueline Bracamontes! Super sta igrala, odlična kemija, simpatična, ne glede na to, da sicer sploh nisem njena fanica, ampak sta se mi res "priljubila", odlična kemija, super sta bila! Very Happy

Z Mariano Torres se ga zelo slabo spomnim, simpatična sta sicer bila, ampak tukaj mi on še ni bil pretirano dober igralec, razen tega da je fenomenalno zgledal. Wink

Kika mi sploh ni všeč kot ženska in ne bi nikoli rekla, da pašeta skupaj, toda njuna zgodba v Pasionu je bila prav posrečena, všeč sta mi bila, tako nežna, prijetna, zgodba se mi je dopadla, ko ga je ona od malega občudovala, medtem, ko je imel on že ženo, potem ljubico, bil ji je nedosegljiv, ona pa je bila tako zaljubljena vanj ... potem pa jo je nekako le opazil ... iiii, srčkano se mi je zdelo. Embarassed

Maite - uff, ona, ne maram je! Sploh ne! Verjetno sta pasala skupaj, težko rečem, ker sem bila odnekdaj odklonilna do nje, vem, da sta imela ogromno fanov, očitno sta bila super skupaj, ampak meni se nista dopadla zaradi nje.

Z Ximeno sta pa definitivno vizualno najlepši par, tudi kemijo sta imela, ampak samo zgodba se je počasi odvijala v katastrofo, škoda ... začetek se mi je dopadel, imela sta kemijo, kljub njeni slabši interpretaciji. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA   Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najljubša partnerica WILLIAMA LEVYA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nov look Williama Levyja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: