Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA   Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Icon_minitimePet Nov 07, 2014 1:21 pm

S katero soigralko je po tvojem mnenju imel največ kemije?

BARBARA MORI

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Images-1

YADHIRA CARRILLO

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA 7e65ad73b9c2df6540c78253

MARLENE FAVELA

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Cvmfavelaa7090805

SARA MALDONADO

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Images

SUSANA GONZALEZ

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Images-2


ANGELIQUE BOYER

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Teresa
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA   Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 4:02 am

Angelique Boyer
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA   Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 4:58 am

Mislim, da so besede tokrat odveč, definitivno Angelique Boyer, kemija in njuna energija vedno zmaga! I love you I love you I love you

Za ostale partnerice:

Barbara Mori - vizualno sta lepo pasala skupaj, zgodba jima sicer ni bila naklonjena, sta pa definitvno lepa skupaj, bolj kot je bila ona s Santamarino. Bruh

Yadhira - srčka sta bila!! I love you Super, jaz sem bila zelo srečna za Hectorja, ko je začel z njo, ker sta mi bila nekaj posebnega, tudi zaradi njegove nesrečne zgodbe, nikoli ne bom pozabila, kako sem jokala, ko je Hector umrl. Crying or Very sad Dobra sta bila!

Marlene Favela Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ne bi komentirala, vizualno lepa, ampak ona itak ne zna igrati, sploh ju nisem čutila.

Sara Maldonado - nje ne maram, ona spada med moje top anti protagonistke (Maite Perroni, Sara in kakšna Marianela Gonzalez)... ne vem, nisem ju spremljala, ona mi povsem pokvari, nisem ju čutila.

S Susano je imel tudi super kemijo; nikoli ne bom pozabila prizora v Pasion, ko se Camila (Susana) vrne, po tem ko so mislili, da je umrla, medtem pa se Santiago (Sebastian) poroči z njeno sestro ... Njegova/njuna čustvena igra, jok!!!! cheers Kurjo polt sem dobila! Odlična scena! Sem kar dobršen del telenovele "navijala" za njiju.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA   Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 7:36 am

Kot je splošno znano: z Angelique v Teresi, še boljše pa v Lo que la vida me robo.Smile

Se pa strinjam, meni sta bila tudi s Yadhiro Carrillo prijetna....imela sta tako posebno kemijo.

Pasiona nisem spremljal, ampak sem začetne dele videl in vem, da sta bila tudi s Susano odlična in si komot dobival "kurjo polt".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA   Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najljubša partnerica SEBASTIANA RULLIJA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: