Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najljubši partner ANGELIQUE BOYER

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najljubši partner ANGELIQUE BOYER   Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Icon_minitimePet Nov 07, 2014 1:02 pm

S katerim soigralcem je po tvojem mnenju imela največ kemije?

AARON DIAZ

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Angelique-boyer-y-aaron-

DAVID ZEPEDA

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Angelique-boyer-y-david-

SEBASTIAN RULLI

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Bwo64o9cyaivioz

LUIS ROBERTO GUZMAN

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER 201404301431angeliqueboy
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANGELIQUE BOYER   Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 3:37 am

Sebastian Rulli

A je blo to sploh treba vprašat Embarassed Very Happy cheers !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANGELIQUE BOYER   Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 4:51 am

vesna je napisal/a:
Sebastian Rulli

A je blo to sploh treba vprašat Embarassed Very Happy cheers !

Hehe, ja se strinjam! Jaz definitivno izberem Sebastiana! Smile Srčka sta, najlepša! Embarassed Embarassed

Bom pa še malo pokomentirala ostale galane;
z Aaronom je imela kull kemijo, lušna sta bila skupaj, prepričljiva, ampak je bila to zgodba Teresa in tam se je že pojavil Sebastian, s katerim me je takoj prepričala - najbolj! Smile

Glede Davida, se mi je na začetku zdelo, da bi znala biti super, toda potem ju nekako sploh nisem čutila, nista se mi zdela preveč dobra skupaj ... ne vem, nekako mi nista "potegnila". Rolling Eyes

Z Luis Robertom je podobna zgodba, kakor pri Aaronu - sta izpolnila pričakovanja, lušna sta bila, ampak je v zgodbi seveda Sebas, ki je njen več kot odličen partner, prav kurjo kožo dobiš z njima! Ne glede na zgodbo, saj v Teresi nista imela tipične ljubezenske zgodbe, ker je Teresa več kot polovico telenovele vzdihovala za Marianom (Aaron Diaz), poleg tega je takrat, ko je bila "srečna" z Arturom (Sebastian) že pogledovala za drugim, s katerim ga je nato zaradi denarja prevarala ... skratka ne glede na takšen odnos, ki sta ga imela v telenoveli, je bila tista energija med njima enkratna, da sta mi že od takrat tako zelo ljuba! Prava srčka!! cheers cheers cheers I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANGELIQUE BOYER   Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 7:38 am

Vse je že bilo povedano z vama Very Happy Very Happy

Absolutno s Sebastianom, v Teresi, ampak še posebej pa v Lo que la vida me robo, kjer je bila zgodba tako postavljena, da jima je teklo na mlin.

Z Aaronom je bila tudi simpatična...bi ju bilo zanimivo videti spet kje....Z ostalimi pa mi ni bila všeč....ni bilo to to, kar se pričakuje od kemije.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najljubši partner ANGELIQUE BOYER   Najljubši partner ANGELIQUE BOYER Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najljubši partner ANGELIQUE BOYER
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Angelique Boyer VS. Ximena Navarrete
» Ahani VS. Angelique Boyer

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: