Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 4:46 am

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer 123947238288191517353715
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 12:11 pm

Takole, DEFINITIVNO ANGELIQUE BOYER, ker je mi je kot igralka definitivno bolj všeč, Scarlet je prav tako odlična, vendar to govorim po tem, ko sem videla Dulce amargo, kjer je bila njena vloga malce drugačna od njenih vseh enakih. :S
Ampak Angelique tudi zato, ker je bolj kameleonična, definitivno je pa tudi lepša! Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 2:39 pm

Angelique je boljša igralka, Scarlet je bila prav grozljiva svetohlinka v večini telenovel, kjer je igrala (tudi s takšnim scenarijem bi lahko boljše odigrala, sama kaj dodala v vlogo).

Sicer pa se mi Scarlet (kar se lepote tiče) tudi ne zdi napačna, ima zelo lepe poteze, krasne lase.

Angelique.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:39 am

Brez dvoma, ANGELIQUE. Lepša, boljša igralka, bolj simpatična, imela je raznolike vloge in se v vseh maximalno izkazala.
Scarlet mi nikoli ni bila pretirano všeč...dolgočasna, čeprav se je mnenje o njej spremenilo, ko sem jo videl v DULCE AMARGO. Ona ima tisto klasično lepoto...ni za zanikati...ampak nima tistega nečesa več...Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 5:19 pm

Mateo je napisal/a:
Brez dvoma, ANGELIQUE. Lepša, boljša igralka, bolj simpatična, imela je raznolike vloge in se v vseh maximalno izkazala.
Scarlet mi nikoli ni bila pretirano všeč...dolgočasna, čeprav se je mnenje o njej spremenilo, ko sem jo videl v DULCE AMARGO. Ona ima tisto klasično lepoto...ni za zanikati...ampak nima tistega nečesa več...Smile

Ja, se strinjam glede Scarlet. Ima sicer zelo lepe poteze, dobro postavo, krasne lase - ampak kljub temu ostaja izredno dolgočasna.

Ampak ... ekheeem ... Angelique je zanimiva, simpatična, seksi, ima dobro postavo, je luštna, z izjemno karizmo - kar se pa lepote tiče - pa ni ravno Sofia Vergara (to je moje mnenje).

Igralke kot so Barbara Mori, Roxana, Monica Spear, Gaby Espino, tudi bolj eksotična Norkys Batista, pa Eva Mendez, Sofija Vergara, pred leti Astrid Carolina Herrera itd. itd. bi lahko imela za lepotice, medtem ko ima Angelique bolj običajne poteze obraza - ni prave simetrije itd.
Menim, da ni lepotica (čeprav je zadnje čase izredno dobro urejena), je pa kljub temu najbolj karizmatična igralka mlajše generacije in mi je izredno simpatična.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:28 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Brez dvoma, ANGELIQUE. Lepša, boljša igralka, bolj simpatična, imela je raznolike vloge in se v vseh maximalno izkazala.
Scarlet mi nikoli ni bila pretirano všeč...dolgočasna, čeprav se je mnenje o njej spremenilo, ko sem jo videl v DULCE AMARGO. Ona ima tisto klasično lepoto...ni za zanikati...ampak nima tistega nečesa več...Smile

Ja, se strinjam glede Scarlet. Ima sicer zelo lepe poteze, dobro postavo, krasne lase - ampak kljub temu ostaja izredno dolgočasna.

Ampak ... ekheeem ... Angelique je zanimiva, simpatična, seksi, ima dobro postavo, je luštna, z izjemno karizmo - kar se pa lepote tiče - pa ni ravno Sofia Vergara (to je moje mnenje).

Igralke kot so Barbara Mori, Roxana, Monica Spear, Gaby Espino, tudi bolj eksotična Norkys Batista, pa Eva Mendez, Sofija Vergara, pred leti Astrid Carolina Herrera itd. itd. bi lahko imela za lepotice, medtem ko ima Angelique bolj običajne poteze obraza - ni prave simetrije itd.
Menim, da ni lepotica (čeprav je zadnje čase izredno dobro urejena), je pa kljub temu najbolj karizmatična igralka mlajše generacije in mi je izredno simpatična.

O, zanimivo tvoje mnenje, saj po večini smo enotni glede Scarletine igre, si me pa presenetila z mnenjem o Angelique. Smile
Morda si ji nasproti postavila ravno nekatere, ki se meni kljub opevanosti niti ne zdijo preveč lepe (moje osebno mnenje), to je definitivno Eva Mendez, ki mi sploh ne zdi lepa ženska, Barbara Mori je sicer lepa, ampak meni ni bila nikoli preveč všeč, Norkys sploh ne, močno jo je dol vlekla tudi njena slaba igra. flower Roxana mi je bila sicer od nekdaj zelo všeč, še vedno mi je, ampak je Angelique trenutno bolj aktualna. Kot še nekako ena izmed "večjih fanic" Roxane, kar sem ... ne morem čez njen nos. Embarassed Izredno lepa, ena boljših, če ne najboljših postav, toda se mi Angelique trenutno dosti bolj dopade. Embarassed
Od latin se mi definitivno zdi najlepša ženska Jennifer Lopez. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimePon Nov 03, 2014 2:22 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Brez dvoma, ANGELIQUE. Lepša, boljša igralka, bolj simpatična, imela je raznolike vloge in se v vseh maximalno izkazala.
Scarlet mi nikoli ni bila pretirano všeč...dolgočasna, čeprav se je mnenje o njej spremenilo, ko sem jo videl v DULCE AMARGO. Ona ima tisto klasično lepoto...ni za zanikati...ampak nima tistega nečesa več...Smile

Ja, se strinjam glede Scarlet. Ima sicer zelo lepe poteze, dobro postavo, krasne lase - ampak kljub temu ostaja izredno dolgočasna.

Ampak ... ekheeem ... Angelique je zanimiva, simpatična, seksi, ima dobro postavo, je luštna, z izjemno karizmo - kar se pa lepote tiče - pa ni ravno Sofia Vergara (to je moje mnenje).

Igralke kot so Barbara Mori, Roxana, Monica Spear, Gaby Espino, tudi bolj eksotična Norkys Batista, pa Eva Mendez, Sofija Vergara, pred leti Astrid Carolina Herrera itd. itd. bi lahko imela za lepotice, medtem ko ima Angelique bolj običajne poteze obraza - ni prave simetrije itd.
Menim, da ni lepotica (čeprav je zadnje čase izredno dobro urejena), je pa kljub temu najbolj karizmatična igralka mlajše generacije in mi je izredno simpatična.

O, zanimivo tvoje mnenje, saj po večini smo enotni glede Scarletine igre, si me pa presenetila z mnenjem o Angelique. Smile
Morda si ji nasproti postavila ravno nekatere, ki se meni kljub opevanosti niti ne zdijo preveč lepe (moje osebno mnenje), to je definitivno Eva Mendez, ki mi sploh ne zdi lepa ženska, Barbara Mori je sicer lepa, ampak meni ni bila nikoli preveč všeč, Norkys sploh ne, močno jo je dol vlekla tudi njena slaba igra. flower Roxana mi je bila sicer od nekdaj zelo všeč, še vedno mi je, ampak je Angelique trenutno bolj aktualna. Kot še nekako ena izmed "večjih fanic" Roxane, kar sem ... ne morem čez njen nos. Embarassed Izredno lepa, ena boljših, če ne najboljših postav, toda se mi Angelique trenutno dosti bolj dopade. Embarassed
Od latin se mi definitivno zdi najlepša ženska Jennifer Lopez. Smile

Jaz se popolnoma zavedam, da so Jennifer Lopez, Shakira, Sofia Vergara, Thalia, Barbara Mori, Scarlet Ortiz, Gaby Espino itd...ženske, ki so tipične lepotice s trga latino...za vse zgoraj napisane lahko rečem, da so lepe in postavne in lepe v obraz. Ampak nobena meni ni tako blizu...in "moja", meni je bila nekoč najbolj všeč vizualno Gabriela Spanic (La usurpadora, Por tu amor, La intrusa), toda ob "odkritju" Roxane mi je postala ona najbolj všeč....izredno lepa, postavna, simpatična, dobra igralka, kamaleonična...vem, da je njen nos poseben, da mnogim ni všeč in, tudi mnogim je. Kaj je ena Roxana proti J.Lo...ampak to je čisto odvisno od posameznika.Smile

Angelique je pa novejša generacija...sprva mi ni bila všeč, šele ko sem jo videl v Teresi je pritegnila več pozornosti...bila je videti odrasla, karizmatična, lepa in zelo dobra igralka. Trenutno mi je zelo všeč, takoj za Roxano...
Si pa mislim, da Vesna misli na to, da je Angelique manjša, mlajša in drobnejša od tistih tipičnih latino zapeljivk, čeprav je tudi Angelique tak stil..toda je le mlajša in drobnejša. Verjetno deluje bolj vsakdanja...To je včasih lahko tudi boljše...Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimePon Nov 03, 2014 4:20 pm

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Brez dvoma, ANGELIQUE. Lepša, boljša igralka, bolj simpatična, imela je raznolike vloge in se v vseh maximalno izkazala.
Scarlet mi nikoli ni bila pretirano všeč...dolgočasna, čeprav se je mnenje o njej spremenilo, ko sem jo videl v DULCE AMARGO. Ona ima tisto klasično lepoto...ni za zanikati...ampak nima tistega nečesa več...Smile

Ja, se strinjam glede Scarlet. Ima sicer zelo lepe poteze, dobro postavo, krasne lase - ampak kljub temu ostaja izredno dolgočasna.

Ampak ... ekheeem ... Angelique je zanimiva, simpatična, seksi, ima dobro postavo, je luštna, z izjemno karizmo - kar se pa lepote tiče - pa ni ravno Sofia Vergara (to je moje mnenje).

Igralke kot so Barbara Mori, Roxana, Monica Spear, Gaby Espino, tudi bolj eksotična Norkys Batista, pa Eva Mendez, Sofija Vergara, pred leti Astrid Carolina Herrera itd. itd. bi lahko imela za lepotice, medtem ko ima Angelique bolj običajne poteze obraza - ni prave simetrije itd.
Menim, da ni lepotica (čeprav je zadnje čase izredno dobro urejena), je pa kljub temu najbolj karizmatična igralka mlajše generacije in mi je izredno simpatična.


O, zanimivo tvoje mnenje, saj po večini smo enotni glede Scarletine igre, si me pa presenetila z mnenjem o Angelique. Smile
Morda si ji nasproti postavila ravno nekatere, ki se meni kljub opevanosti niti ne zdijo preveč lepe (moje osebno mnenje), to je definitivno Eva Mendez, ki mi sploh ne zdi lepa ženska, Barbara Mori je sicer lepa, ampak meni ni bila nikoli preveč všeč, Norkys sploh ne, močno jo je dol vlekla tudi njena slaba igra. flower Roxana mi je bila sicer od nekdaj zelo všeč, še vedno mi je, ampak je Angelique trenutno bolj aktualna. Kot še nekako ena izmed "večjih fanic" Roxane, kar sem ... ne morem čez njen nos. Embarassed Izredno lepa, ena boljših, če ne najboljših postav, toda se mi Angelique trenutno dosti bolj dopade. Embarassed
Od latin se mi definitivno zdi najlepša ženska Jennifer Lopez. Smile

Jaz se popolnoma zavedam, da so Jennifer Lopez, Shakira, Sofia Vergara, Thalia, Barbara Mori, Scarlet Ortiz, Gaby Espino itd...ženske, ki so tipične lepotice s trga latino...za vse zgoraj napisane lahko rečem, da so lepe in postavne in lepe v obraz. Ampak nobena meni ni tako blizu...in "moja", meni je bila nekoč najbolj všeč vizualno Gabriela Spanic (La usurpadora, Por tu amor, La intrusa), toda ob "odkritju" Roxane mi je postala ona najbolj všeč....izredno lepa, postavna, simpatična, dobra igralka, kamaleonična...vem, da je njen nos poseben, da mnogim ni všeč in, tudi mnogim je. Kaj je ena Roxana proti J.Lo...ampak to je čisto odvisno od posameznika.Smile

Angelique je pa novejša generacija...sprva mi ni bila všeč, šele ko sem jo videl v Teresi je pritegnila več pozornosti...bila je videti odrasla, karizmatična, lepa in zelo dobra igralka. Trenutno mi je zelo všeč, takoj za Roxano...
Si pa mislim, da Vesna misli na to, da je Angelique manjša, mlajša in drobnejša od tistih tipičnih latino zapeljivk, čeprav je tudi Angelique tak stil..toda je le mlajša in drobnejša. Verjetno deluje bolj vsakdanja...To je včasih lahko tudi boljše...Smile

Jaz sem želela predvsem poudariti, da ima Scarlet pravilne poteze (malo se je sicer postarala), vendar je PRAZNA. Angelique pa NEKAJ IMA, čeprav njene poteze niso simetrične oziroma sploh nima tipičnih potez latino lepotic ( tudi latino potez nima, je bolj Evropejka - ampak to je itak druga tema).

Kristina - glede seznama - res ni najboljši: J. Lopez sem pozabila, Eva Mendez mogoče res ne sodi nanj, Norkys je v preteklosti bila bolj eksotična lepotica z indijanskimi potezami - ne klasična, se je pa kasneje nekoliko poredila in postarala. Barbara Mori tudi meni ni všeč, menim pa, da objektivno JE lepotica. Aja... Roxana... ja, jaz sem fanica, pa sem jo dala na seznam, se mi pa zdi lepa sicer.

Sicer pa... lahko je kakšna tudi lepa, pa vseeno antipatična ali pa je lepa in preprosto PRAZNA.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeTor Nov 04, 2014 12:18 am

vesna je napisal/a:


Jaz sem želela predvsem poudariti, da ima Scarlet pravilne poteze (malo se je sicer postarala), vendar je PRAZNA. Angelique pa NEKAJ IMA, čeprav njene poteze niso simetrične oziroma sploh nima tipičnih potez latino lepotic ( tudi latino potez nima, je bolj Evropejka - ampak to je itak druga tema).

Kristina - glede seznama - res ni najboljši:  J. Lopez sem pozabila, Eva Mendez mogoče res ne sodi nanj, Norkys je v preteklosti bila bolj eksotična lepotica z indijanskimi potezami - ne klasična, se je pa kasneje nekoliko poredila in postarala. Barbara Mori tudi meni ni všeč, menim pa, da objektivno JE lepotica. Aja... Roxana... ja, jaz sem fanica, pa sem jo dala na seznam, se mi pa zdi lepa sicer.

Sicer pa... lahko je kakšna tudi lepa, pa vseeno antipatična ali pa je lepa in preprosto PRAZNA.

To tudi jaz "zagovarjam", nek tretji element, ker meni se zdi krasna (njen obraz) tudi Ximena Navarrete, ampak smo že diskutirali o njej. Smile
No, na seznamu mi ni bila jasna predvsem Eva Mendez, ampak se zavedam, da velja za lepotico, meni preprosti ni všeč, tako kot Norkys - ta je bila tudi v preteklosti lepša ... Enako mislim glede Barbare - definitivno je lepa, moti me pri njej ta "slaba energija", morda je kriva vloga Rubi, ampak meni nima dobre energije ta ženska. Embarassed

Sicer pa to je večna diskusija, kar zadeva Roxane in Angelique, meni sta obe krasni - najljubši, ena za drugo,AMPAK je že res, da sta zanimivi, definitivno lepi, "problem" je, ker mogoče nista tisti tipični, na prvo žogo lepi, ki imata vse poteze perfektne, obe imata namreč "poseben" nos, svetli sta ... skratka nista Scarlet v tem pogledu, čeprav tu vzamem Matejev stavek, da biti takšen kot je Scarlet niti ni nujno vedno ok, ker je pusta, dolgočasna, res dooooooolgočasna... Prav tako se vsaj meni obe zdita precej evropejski - svetli sta, čeprav Roxanina postava niti ni preveč evropejska.
Vedno pa poudarjam kar se latino lepotic tiče J.Lo, ker je res tipična latina, brezhibna, lepa, krasna; vendar sta mi Angelique in Roxana še vedno ljubši. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitimeTor Nov 04, 2014 6:33 am

Lepo sta zaključili....se v večinskem delu strinjam!Smile king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer   Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Nov look Scarlet Ortiz
» Marjorie De Sousa VS. Scarlet Ortiz
» Roxana Diaz VS. Scarlet Ortiz
» Scarlet Ortiz zlobnica na Televisi?
» Ahani VS. Angelique Boyer

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: