Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 William Levy VS Sebastian Rulli

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimePet Okt 24, 2014 4:40 pm

WILLIAM LEVY ali SEBASTIAN RULLI

William Levy VS Sebastian Rulli ZtlD3wzs William Levy VS Sebastian Rulli IK4ejeXs
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeSob Okt 25, 2014 8:46 am

Vizualno William Levy, po igranju pa bi se težko opredelil. William mi nasploh dobro igra, Sebastian pa je tudi izredno prepričljiv, izvrsten igralec.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 12:51 am

Uff, tole je težka! Embarassed
Jaz bi se težko natančno opredelila, ker sta mi oba izvrstna v igri, super oz. najljubša galana! Smile Če gledamo "pravljice", kar ta zvrst "rosa" telenovel nekako je, potem sta zame oba tipičen primer princov. Skratka vizualno sta mi prav tako oba zelo všeč, je pa res, da če zgolj glede "lepote" gledam, potem bi verjetno izbrala Williama, ampak to je malenkost.
Igra se mi zdi, odkar gledam Sebastiana v vlogi Alejandra je pa morda res mogoče majčkeno "boljša", če lahko tako napišem, to pa zgolj zaradi tega, ker je njegova izgovorjava dosti bolj razumljiva, razločna ... pri tem pa Williama "ne reši" to, da prihaja iz Kube in je mogoče čutiti naglas, ker ravno v mehiških telenovelah igra, kajti tudi Sebastian ni iz Mehike, pa ni zaznati drugih naglasov (vsaj po moji presoji). Je pa tudi res,da se William sedaj dosti ukvarja s filmi, angleško govorečim področjem in mu še kar gre, po mojem skromnem mnenju, mogoče bi bilo kull še Sebastiana videti v čem podobnem, AMPAK tukaj sem se osredotočila na igro obeh v telenovelah. Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 8:38 am

Že od Ruby dalje je bil Sebastian eden izmed mojih najljubših latinoameriških igralcev. Zdi se mi, da dobro igra in tudi dobro izgleda. William mi je pa bil na začetku malo antipatičen. Zdelo se mi je, da ne igra tako dobro, sem se pa od nekdaj zavedala, da je lep. Ampak sčasoma mi je prirasel k srcu in mi je prav simpatičen.
IZBEREM: Sebastiana Rullija, ki sem ga vedno z velikim veseljem spremljala v telenovelah.

To primerjavo sem izbrala zaradi Kristine Idea , ker se mi zdi, da sta ji oba zelo simpatična. In prav zanimalo me je, če je Sebastian izrinil Willima Wink .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 9:11 am

vesna je napisal/a:

To primerjavo sem izbrala zaradi Kristine Idea , ker se mi zdi, da sta ji oba zelo simpatična. In prav zanimalo me je, če je Sebastian izrinil Willima Wink .

Upam, da sem tehtno razložila kakšna je situacija, ker sicer bi ti napisala zgolj; oba sta moja najljubša galana, ne morem se odločiti. Very Happy Saj si opazila, da se nekako niti ne morem konkretno odločiti za enega. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 9:27 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

To primerjavo sem izbrala zaradi Kristine Idea , ker se mi zdi, da sta ji oba zelo simpatična. In prav zanimalo me je, če je Sebastian izrinil Willima Wink .

Upam, da sem tehtno razložila kakšna je situacija, ker sicer bi ti napisala zgolj; oba sta moja najljubša galana, ne morem se odločiti. Very Happy Saj si opazila, da se nekako niti ne morem konkretno odločiti za enega. Embarassed


Kaj pa če bi morala cel vikend spremljati telenovele le enega izmed njiju? Katerega bi izbrala? Ali da bi lahko šla na premiero telenovele/filma enega izmed njiju? Katerega bi izbrala?

Saj si dobro razložila, jaz sem malo zlobna  Embarassed .

P.S. Ali pa če bi lahko šla z enim izmed njiju na kavo (ok, saj vem, da je to malo drugače). Katerega bi izbrala
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 11:24 am

vesna je napisal/a:

Kaj pa če bi morala cel vikend spremljati telenovele le enega izmed njiju? Katerega bi izbrala? Ali da bi lahko šla na premiero telenovele/filma enega izmed njiju? Katerega bi izbrala?

Saj si dobro razložila, jaz sem malo zlobna  Embarassed .

P.S. Ali pa če bi lahko šla z enim izmed njiju na kavo (ok, saj vem, da je to malo drugače). Katerega bi izbrala

No, lahko, da bom tudi kakšen bedast razlog podala ampak takole;
Na premiero ne bi šla od nobenega, ker se ne bi spadala med tiste cvileče, kričeče morda agresivne fanice ... Jokala verjetno ne bi kot one... hehe, bi si prihranila čas, gnečo in nejevoljo. Very Happy

Glede kave bi se pa takole odločila: SEBASTIAN
Zakaj?
- On še še vedno deluje v svetu telenovel, ki jih tudi spremljam, njega nekako tudi, lažje bi tako stekel pogovor, ker vem o čem bi ga spraševala, njemu niti ni cilj Hollywood, kar mi odgovarja.
- Privatno življenje se mi nekako bolj dopade (ni imel toliko škandalov), zdaj se mi sploh dopade to, da sta z Angelique končno brez skrivanja skupaj.
- Trenutno je bolj "aktualen"
lol! lol! lol!
- Lažje bi v španščini komunicirala z njim, ker bolj razločno govori flower
- Bi rada videla kako te njegove mišice zgledajo v živo Very Happy Very Happy flower

Glede telenovel, ki bi jih gledala, bi zopet izbrala Sebastianove, Lo que la vida me robo in Teresa; nikoli ni problem gledati. Rubi bi z veseljem še pogledala, Amores verdaderos (še vedno navijam, da bi jo kdaj Pop odkupil), sicer pa kar najboljše, da bi gledala Pasion, bi imela oba notri. clown
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 1:31 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Kaj pa če bi morala cel vikend spremljati telenovele le enega izmed njiju? Katerega bi izbrala? Ali da bi lahko šla na premiero telenovele/filma enega izmed njiju? Katerega bi izbrala?

Saj si dobro razložila, jaz sem malo zlobna  Embarassed .

P.S. Ali pa če bi lahko šla z enim izmed njiju na kavo (ok, saj vem, da je to malo drugače). Katerega bi izbrala

No, lahko, da bom tudi kakšen bedast razlog podala ampak takole;
Na premiero ne bi šla od nobenega, ker se ne bi spadala med tiste cvileče, kričeče morda agresivne fanice ... Jokala verjetno ne bi kot one... hehe, bi si prihranila čas, gnečo in nejevoljo. Very Happy

Glede kave bi se pa takole odločila: SEBASTIAN
Zakaj?
- On še še vedno deluje v svetu telenovel, ki jih tudi spremljam, njega nekako tudi, lažje bi tako stekel pogovor, ker vem o čem bi ga spraševala, njemu niti ni cilj Hollywood, kar mi odgovarja.
- Privatno življenje se mi nekako bolj dopade (ni imel toliko škandalov), zdaj se mi sploh dopade to, da sta z Angelique končno brez skrivanja skupaj.
- Trenutno je bolj "aktualen"
lol! lol! lol!
- Lažje bi v španščini komunicirala z njim, ker bolj razločno govori flower
- Bi rada videla kako te njegove mišice zgledajo v živo Very Happy Very Happy flower

Glede telenovel, ki bi jih gledala, bi zopet izbrala Sebastianove, Lo que la vida me robo in Teresa; nikoli ni problem gledati. Rubi bi z veseljem še pogledala, Amores verdaderos (še vedno navijam, da bi jo kdaj Pop odkupil), sicer pa kar najboljše, da bi gledala Pasion, bi imela oba notri. clown

He,he, ful dober odgovor, všeč mi je, da si se odpovedala premieri  Twisted Evil .
Sicer se mi je pa zdelo, da bo Sebastian izrinil Williama (predvsem na kavi Embarassed ).
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:09 am

Vizualno noben. Če se res že moram odločit potem Levy, če gledam samo njegovo glavo. Kdo od njiju je bolj nadarjen na področju igralstva? Sebastian. Levy se je edino izkazal kot igralec v Sortilegiu, v drugih telenovelah je pa tam notri zato, ker je lep kos pohištva, v katerega ženski del občinstva zelo rad pogleda in si spočije oči.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:22 am

Katka je napisal/a:
Vizualno noben. Če se res že moram odločit potem Levy, če gledam samo njegovo glavo. Kdo od njiju je bolj nadarjen na področju igralstva? Sebastian. Levy se je edino izkazal kot igralec v Sortilegiu, v drugih telenovelah je pa tam notri zato, ker je lep kos pohištva, v katerega ženski del občinstva zelo rad pogleda in si spočije oči.

Hehe, midve pa v večini primerov pridemo navzkriž, vsaj kar se vizualnega izgleda tiče. Smile Tisti, ki so tebi všeč, meni niso in obratno.

Se pa strinjam glede Sortilegia, kjer se mi zdi je imela William eno boljših vlog, ki ji je bil seveda tudi kos, čeprav glede igre navadno raje izberem Sebastiana, to pa zgolj ker je njegova izgovorjava bolj razumljiva in naravna, pri Levy še vedno velikokrat dobim občutek, da se poskuša preveč truditi okoli izgovorjave, kar je logično, ampak gre Sebastianu boljše. Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:23 pm

Kristina je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Vizualno noben. Če se res že moram odločit potem Levy, če gledam samo njegovo glavo. Kdo od njiju je bolj nadarjen na področju igralstva? Sebastian. Levy se je edino izkazal kot igralec v Sortilegiu, v drugih telenovelah je pa tam notri zato, ker je lep kos pohištva, v katerega ženski del občinstva zelo rad pogleda in si spočije oči.

Hehe, midve pa v večini primerov pridemo navzkriž, vsaj kar se vizualnega izgleda tiče. Smile Tisti, ki so tebi všeč, meni niso in obratno.

Se pa strinjam glede Sortilegia, kjer se mi zdi je imela William eno boljših vlog, ki ji je bil seveda tudi kos, čeprav glede igre navadno raje izberem Sebastiana, to pa zgolj ker je njegova izgovorjava bolj razumljiva in naravna, pri Levy še vedno velikokrat dobim občutek, da se poskuša preveč truditi okoli izgovorjave, kar je logično, ampak gre Sebastianu boljše. Smile
Vsake oči imajo svojega malarja. Okusi ljudi se močno razlikujejo. Very Happy Žal ne padam na omare aka mišice. Mišice na moškem so lepe dokler se lepo podajo na moško telo. Ko pride do pretiravanja je že vse grdo. Glava od Levya in njegovo telo....smešen je. Kot Johnny Bravo. Sebastian ima malo večjo glavo in ni toliko nabildan. V času Rubi mi je bil všeč, danes mi ni več. Pač ne padam na take tipe. Levy mi je bil pa samo lep v obdobju Sortilegia.

Levy če ne bi bil sex simbol Televise bi se malo bolj trudil okoli igranja, tako mu ni potrebno, ker niti ni pomembno kako igra. Ženske bodo ne glede na vse padale na njega in gledale njegove telenovele. Počasi ta mania in navdušenje okoli njega pada. Sebastian je trenutno IN, čeprav imam občutek da se njegove vloge ponavljajo oz. so si zelo enake (Teresa, Rubi...). Lahko se motim. Meni je bil izredno simpatičen v Mundo de fieras. Lo que la vida me robo nisem gledala, razen če se šteje 10 min enega dela Laughing te ranč telenovele me nekako ne zanimajo. Verjamem pa da je telenovela dobra in gledljiva.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitimePon Nov 03, 2014 1:49 pm

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Vizualno noben. Če se res že moram odločit potem Levy, če gledam samo njegovo glavo. Kdo od njiju je bolj nadarjen na področju igralstva? Sebastian. Levy se je edino izkazal kot igralec v Sortilegiu, v drugih telenovelah je pa tam notri zato, ker je lep kos pohištva, v katerega ženski del občinstva zelo rad pogleda in si spočije oči.

Hehe, midve pa v večini primerov pridemo navzkriž, vsaj kar se vizualnega izgleda tiče. Smile Tisti, ki so tebi všeč, meni niso in obratno.

Se pa strinjam glede Sortilegia, kjer se mi zdi je imela William eno boljših vlog, ki ji je bil seveda tudi kos, čeprav glede igre navadno raje izberem Sebastiana, to pa zgolj ker je njegova izgovorjava bolj razumljiva in naravna, pri Levy še vedno velikokrat dobim občutek, da se poskuša preveč truditi okoli izgovorjave, kar je logično, ampak gre Sebastianu boljše. Smile
Vsake oči imajo svojega malarja. Okusi ljudi se močno razlikujejo. Very Happy Žal ne padam na omare aka mišice. Mišice na moškem so lepe dokler se lepo podajo na moško telo. Ko pride do pretiravanja je že vse grdo. Glava od Levya in njegovo telo....smešen je. Kot Johnny Bravo. Sebastian ima malo večjo glavo in ni toliko nabildan. V času Rubi mi je bil všeč, danes mi ni več. Pač ne padam na take tipe. Levy mi je bil pa samo lep v obdobju Sortilegia.

Levy če ne bi bil sex simbol Televise bi se malo bolj trudil okoli igranja, tako mu ni potrebno, ker niti ni pomembno kako igra. Ženske bodo ne glede na vse padale na njega in gledale njegove telenovele. Počasi ta mania in navdušenje okoli njega pada. Sebastian je trenutno IN, čeprav imam občutek da se njegove vloge ponavljajo oz. so si zelo enake (Teresa, Rubi...). Lahko se motim. Meni je bil izredno simpatičen v Mundo de fieras. Lo que la vida me robo nisem gledala, razen če se šteje 10 min enega dela Laughing te ranč telenovele me nekako ne zanimajo. Verjamem pa da je telenovela dobra in gledljiva.

Tako kot si napisala, imava različni mnenji, mislim, da je bilo že vse večkrat povedano, tako da nima smisla, da kaj dodajam. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





William Levy VS Sebastian Rulli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS Sebastian Rulli   William Levy VS Sebastian Rulli Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
William Levy VS Sebastian Rulli
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» William Levy VS. Sebastian Rulli
» Sebastian Rulli VS. Cristian de la Fuente
» Sebastian Rulli VS. Aaron Diaz
» Sebastian Rulli VS. Jose Ron

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: