Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeSre Okt 22, 2014 1:16 pm

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?

Glede na to, da se decembra konča SILA in LO QUE LA VIDA ME ROBO in obstaja velika možnost, da pride ponovno TELEVISIna novela...kateri dve si "najbolj" želiš? Oz. bi pogojno celo gledal?

YO NO CREO EN LOS HOMBRES
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? 55feebd43f39128ee17879e2


HASTA EL FIN DEL MUNDO
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Hasta-el-fin-del-mundo-u



MI CORAZON ES TUYO
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Exclusiva-mira-un-avance


LA GATA
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Lagata-inicial



LA MALQUERIDA
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? La-malquerida



MUCHACHA ITALIANA VIENE A CASARSE
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Muchacha-italina-aviene-

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeČet Okt 23, 2014 3:07 am

Jaz bi v bistvu med temi gledala zgolj La Malquerido, čeprav me Ruffova ne interesira preveč, ampak zgodba me najbolj "pritegne", glavna igralka je kull - Ariadne. Castro ima ponavadi kar dobre telenovele, scenarij je navadno všečen.

Če bi pa morala še drugo izbrati, bi pa Yo no creo en los hombres, zgolj bolj zaradi malce drugačne, ne preveč stil rosa zgodbe, spet pa mi ni všeč protagonistka, ampak ok, to bi bilo to, za kar bi se odločila.

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimePet Okt 24, 2014 4:31 am

Jaz bi tudi najraje La malquerido pa mogoče Hasta el fin del mundo, me zanima kako se obnese Marjorie kot protagonistka....sicer pa je res tudi Yo no creo en los hombres malo drugačna, ampak mislim, da zapade v neko tretjerazredno :S

Sem pa prepričan, da bosta v decembru prišli: LA GATA in MI CORAZON ES TUYO.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:36 pm

Se vama bom še jaz pridružila pri komentiranju novih telenovel.

Najprej bi povedala, katere telenovele NE bi gledala Evil or Very Mad . To je La gata. Zgodba se mi zdi preveč stereotipna, gre že preveč v skrajnosti z njeno nepismenostjo, beračenjem in podobnim, Maite je pa tudi velikokrat razočarala s slabo igro (čeprav sta z Willamom včasih bila skupaj cute  I love you  )

La malquerida pa naj bi imela izredno počasen tempo, prizori naj bi se vlekli, zgodba ne bi šla naprej - novela naj bi bila počasna.

Moja prva izbira bi sicer bila Yo no creo en los hombres, ki ima po moje daleč najboljši sinopsis, tudi Soto in glavna igralka mi nista antipatična - tako da bi se tukaj strinjala s Kristino, ampak ker pa Mateo pravi, da kvaliteta kasneje pade  No , tudi te ne bom izbrala.

IZBEREM: Mi corazon es tuyo (zaradi Jorgeja Salinasa, ki mi je bil večkrat zelo všeč) in Hasta el fin del mundo (zaradi Marjorie).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 12:54 am

vesna je napisal/a:
Se vama bom še jaz pridružila pri komentiranju novih telenovel.

Najprej bi povedala, katere telenovele NE bi gledala Evil or Very Mad . To je La gata. Zgodba se mi zdi preveč stereotipna, gre že preveč v skrajnosti z njeno nepismenostjo, beračenjem in podobnim, Maite je pa tudi velikokrat razočarala s slabo igro (čeprav sta z Willamom včasih bila skupaj cute  I love you  )

La malquerida pa naj bi imela izredno počasen tempo, prizori naj bi se vlekli, zgodba ne bi šla naprej - novela naj bi bila počasna.

Moja prva izbira bi sicer bila Yo no creo en los hombres, ki ima po moje daleč najboljši sinopsis, tudi Soto in glavna igralka mi nista antipatična - tako da bi se tukaj strinjala s Kristino, ampak ker pa Mateo pravi, da kvaliteta kasneje pade  No , tudi te ne bom izbrala.

IZBEREM: Mi corazon es tuyo (zaradi Jorgeja Salinasa, ki mi je bil večkrat zelo všeč) in Hasta el fin del mundo (zaradi Marjorie).

Hahahahahhahahaha, Vesna, najprej vse čestitke za prvi komentar, tega si jaz nekako nisem "upala" zopet napisati, da ne bi dobili občutka, da samo kritiziram Gato in svojo antipatično Maite ... Very Happy Very Happy Very Happy Sem popolno enakega mnenja, mislim, da so besede glede te telenovele odveč. lol! lol!

Sicer pa zanimiva izbira ... morem povedati; tokrat bom, da sem jaz želela napisati, da bi od tega lahko verjetno spremljala (toda ne redno) marsikatero, vendar nikakor pa ne Gate! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 9:16 am

Kristina je napisal/a:


Hahahahahhahahaha, Vesna, najprej vse čestitke za prvi komentar, tega si jaz nekako nisem "upala" zopet napisati, da ne bi dobili občutka, da samo kritiziram Gato in svojo antipatično Maite ... Very Happy Very Happy Very Happy Sem popolno enakega mnenja, mislim, da so besede glede te telenovele odveč. lol! lol!

Sicer pa zanimiva izbira ... morem povedati; tokrat bom, da sem jaz želela napisati, da bi od tega lahko verjetno spremljala (toda ne redno) marsikatero, vendar nikakor pa ne Gate! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nekako menim, da nobena izmed teh televel ne bo tako dobra kot LQVMR - amapk lahko je samo predsodek. Mogoče je La Malquerida (ali pa katera druga) tudi kvalitetna - če že ne tako dobra kot LQVMR, pa vsaj solidna.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 11:33 am

vesna je napisal/a:


Nekako menim, da nobena izmed teh televel ne bo tako dobra kot LQVMR - amapk lahko je samo predsodek. Mogoče je La Malquerida (ali pa katera druga) tudi kvalitetna - če že ne tako dobra kot LQVMR, pa vsaj solidna.

Question Question Question
Vprašanje, definitivno mi nikjer ne bo tako zelo všeč igralska zasedba. Ampak Malquerido bi res gledala, četudi mi gospa Ruffo ni všeč. sunny
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 1:38 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Nekako menim, da nobena izmed teh televel ne bo tako dobra kot LQVMR - amapk lahko je samo predsodek. Mogoče je La Malquerida (ali pa katera druga) tudi kvalitetna - če že ne tako dobra kot LQVMR, pa vsaj solidna.

Question Question Question
Vprašanje, definitivno mi nikjer ne bo tako zelo všeč igralska zasedba. Ampak Malquerido bi res gledala, četudi mi gospa Ruffo ni všeč. sunny

Ja, zasedba gotovo ne bo tako dobra.
Sem pa prav za Malquerido prebrala na forumih, da je zelo počasna. Po drugi strani pa so telenovele z Ruffo ponavadi dokaj solidne (ne najboljše, ampak še vedno nekako znosne).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 2:44 pm

vesna je napisal/a:

Ja, zasedba gotovo ne bo tako dobra.
Sem pa prav za Malquerido prebrala na forumih, da je zelo počasna. Po drugi strani pa so telenovele z Ruffo ponavadi dokaj solidne (ne najboljše, ampak še vedno nekako znosne).

... nisem sicer nič brala, sem pa zasledila edino to, kar me je naprej presenetilo, glede na to, da sem kar "fanica" Castrovih telenovel, da niti ni doživela uspeha, nima preveč dobre gledanosti. Suspect Meni se je pa najboljša zdela... Mogoče se bomo lahko kmalu o tem prepričali, ali pa tudi ne. flower
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeTor Nov 04, 2014 4:24 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Ja, zasedba gotovo ne bo tako dobra.
Sem pa prav za Malquerido prebrala na forumih, da je zelo počasna. Po drugi strani pa so telenovele z Ruffo ponavadi dokaj solidne (ne najboljše, ampak še vedno nekako znosne).

... nisem sicer nič brala, sem pa zasledila edino to, kar me je naprej presenetilo, glede na to, da sem kar "fanica" Castrovih telenovel, da niti ni doživela uspeha, nima preveč dobre gledanosti. Suspect Meni se je pa najboljša zdela... Mogoče se bomo lahko kmalu o tem prepričali, ali pa tudi ne. flower

Saj mogoče pa je najboljša telenovela izmed teh petih. Vsekakor pa bi rada, da bi gledali 2 mehiški telenoveli in da tokrat ne bi imeli na sporedu turške (ki so sicer čisto ok), tako da bi imeli več izbire med Televisinimi telenovelami.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitimeTor Nov 04, 2014 11:53 pm

vesna je napisal/a:


Saj mogoče pa je najboljša telenovela izmed teh petih. Vsekakor pa bi rada, da bi gledali 2 mehiški telenoveli in da tokrat ne bi imeli na sporedu turške (ki so sicer čisto ok), tako da bi imeli več izbire med Televisinimi telenovelami.

Ja, se strinjam, jaz tudi ne bi več želela gledati turških, čeprav jih niti ne gledam, sploh tale Sila me NIKAKOR ne pritegne! No
Zdaj, ko bo zima, bi morda celo pogledala kakšen del kakšne Televisine. Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?   Katere dve Televisini novi noveli želiš videti? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Katere dve Televisini novi noveli želiš videti?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Julija na POP TV dve novi noveli
» Roxana v novi noveli Televena?
» Aracely Arambula v novi Telemundovi noveli!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: