Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Plače igralk iz telenovel!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 10:05 am


Plače igralk iz telenovel!


Igralke iz telenovel redno srečujemo na malih zaslonih pri tem pa nikoli ne pomislimo na to, koliko sploh zaslužijo in glede na podatke, ki jih je objavila revija TV Notas, so številke res visoke. Pri tem pa moramo gledati tudi na to, da snemanja potekajo skozi celoten dan, včasih pet dni ali pa tudi vseh sedem dni v tednu. Tudi v času ko ne snemanjo imajo v pogodbah napisano koliko denarja prejemajo v tem času.
V nadaljevanju sledijo podatki o igralkah iz produkcijskih hiš Televisa, Azteca in Telemundo.

Televisa
- Ana Brenda Contreras: njena plača med snemanjem znaša 40.000 dolarjev in 16.000 dolarjev, kadar ne snema.
- Angelique Boyer: med snemanjem 47.000 dolarjev in kadar ne snema 20.000 dolarjev.
- Maite Perroni: med snemanjem 48.000 dolarjev in kadar ne snema 25.000 dolarjev.
- Lucero: med snemanjem prejema 100.000 dolarjev, drugače pa nič.
- Susana Gonzalez: med snemanjem 39.000, kadar ne snema pa 15.000 dolarjev.
- Erika Buenfil: med snemanjem 55.000 in kadar ne snema 30.000, in je tako najbolj plačana televisina igralka.
- Elizabeth Alvarez: med snemanjem 42.000 dolarjev, kadar ne snema pa 21.000.
- Altair Jarabo: med snemanjem 30.000, drugače 14.000 dolarjev.
- Dominika Paleta: med snemanjem 44.000, kadar ne snema pa 22.000 dolarjev.

Azteca

- Edith Gonzalez: med snemanjem prejema 60.000 dolarjev mesečno, kadar ne snema pa 30.000.
- Ivone Montero: kadar snema 40.000 in kadar ne 18.000.
- Gabriela Spanic: kadar snema 55.000 in kadar ne 27.000, ni pa znano koliko prejema še ob snemanju oddaje Te Quiero Mexico.

Telemundo

- Marlene Favela: med snemanjem 52.000 dolarjev, drugače 25.000, kadar ne snema.
- Gaby Espino: med snemanjem prejema 50.000 dolarjev, kadar ne snema pa 25.000 dolarjev.
- Carmen Villalobos: med snemanjem prejema 37.000 dolarjev, kadar ne snema pa 19.000.
- Sandra Echeverria: med snemanjem prejema 42.000 dolarjev, kadar pa ne 19.000 dolarjev.
- Adriana Fonseca: med snemanjem prejema 43.000 dolarjev, kadar ne snema pa prejema 20.000 dolarjev.
- Ximena Duque: med snemanjem prejema 30.000 dolarjev, kadar ne snema pa 13.000.
- Catherine Siochoque: prejema med snemanjem 48.000 dolarjev, drugače pa 23.000.
- Maritza Rodriguez: med snemanjema prejema 45.000 dolarjev, drugače pa 20.000.
- Aylin Mujica: prejema med snemanjem 41.000, kadar ne snema pa 20.000 dolarjev.
- Sonya Smith: med snemanjem prejema 43.000 dolarjev, kadar ne snema pa 18.000.
- Paola Nunez: prejema med snemanjem 46.000 dolarjev, druga pa nič, ker nima eksluzivne pogodbe.
- Blanca Soto: bo med snemanjem prejemala 40.000 dolarjev, kadar pa ne bo snemala pa 18.000.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 10:09 am

Aha, zanimivo. Čeprav meni ni jasno kako to izračunavajo. :S
Mesečno verjetno ne, na telenovelo?

Sicer pa meni se zdi nesprejemljivo, da ima igralka kova Marlene Favela večjo plačo kot Gaby Espino! Marlenca je res zanič! silent 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 10:13 am

Kristina je napisal/a:
Aha, zanimivo. Čeprav meni ni jasno kako to izračunavajo. :S
Mesečno verjetno ne, na telenovelo?

Sicer pa meni se zdi nesprejemljivo, da ima igralka kova Marlene Favela večjo plačo kot Gaby Espino! Marlenca je res zanič! silent 

Tudi meni je bilo to čudno, ko sem šel računati v evre?! Verjetno res na projekt cel!Smile


Res je...ampak kot vidiš ene drugače postavljajo cene, čisto odvisno od projekta...zahtev.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 10:20 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Aha, zanimivo. Čeprav meni ni jasno kako to izračunavajo. :S
Mesečno verjetno ne, na telenovelo?

Sicer pa meni se zdi nesprejemljivo, da ima igralka kova Marlene Favela večjo plačo kot Gaby Espino! Marlenca je res zanič! silent 

Tudi meni je bilo to čudno, ko sem šel računati v evre?!  Verjetno res na projekt cel!Smile


Res je...ampak kot vidiš ene drugače postavljajo cene, čisto odvisno od projekta...zahtev.

Po mojem gre po projektu, ja. Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 10:47 am

Kristina je napisal/a:
Sicer pa meni se zdi nesprejemljivo, da ima igralka kova Marlene Favela večjo plačo kot Gaby Espino! Marlenca je res zanič! silent 
Meni se zdi nesprejemljivo da ko ne snemaš da prejemaš tako vsoto denarja. Mad Ni čudno da vsi hočejo biti igralci in igralke, ker še za nesnemanje prejemaš denar. Grem delat na Televiso ali Telemundo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 11:05 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Sicer pa meni se zdi nesprejemljivo, da ima igralka kova Marlene Favela večjo plačo kot Gaby Espino! Marlenca je res zanič! silent 
Meni se zdi nesprejemljivo da ko ne snemaš da prejemaš tako vsoto denarja. Mad Ni čudno da vsi hočejo biti igralci in igralke, ker še za nesnemanje prejemaš denar. Grem delat na Televiso ali Telemundo.

Ja, kar veliko prejmejo tudi takrat. Ampak zato mi ni jasno, a torej prejmejo to vsoto, ko ne delajo vsak mesec, ali za obdobje 6,3,5, mesecev... enako... Pač ne razumem tega preračunavanja.  scratch 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 11:10 am

Kristina je napisal/a:
Ja, kar veliko prejmejo tudi takrat. Ampak zato mi ni jasno, a torej prejmejo to vsoto, ko ne delajo vsak mesec, ali za obdobje 6,3,5, mesecev... enako... Pač ne razumem tega preračunavanja.  scratch 
Preveč, glede na to da nič ne delajo. Laughing To ti je sanjska služba. Verjetno bi morali videti in prebrati original članek, da bi lahko razbrali iz njega, ali je to govor o tedenski ali mesečni plači.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 11:12 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Ja, kar veliko prejmejo tudi takrat. Ampak zato mi ni jasno, a torej prejmejo to vsoto, ko ne delajo vsak mesec, ali za obdobje 6,3,5, mesecev... enako... Pač ne razumem tega preračunavanja.  scratch 
Preveč, glede na to da nič ne delajo. Laughing To ti je sanjska služba. Verjetno bi morali videti in prebrati original članek, da bi lahko razbrali iz njega, ali je to govor o tedenski ali mesečni plači.

Hja, si predstavljaš, da je to mesečna plača!?  affraid affraid 
Ni jim težko, čeprav ne bi bila niti zaradi denarja na njihovem mestu. Moraš biti človek za to.  sunny 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 11:17 am

Kristina je napisal/a:
Hja, si predstavljaš, da je to mesečna plača!?  affraid affraid 
Ni jim težko, čeprav ne bi bila niti zaradi denarja na njihovem mestu. Moraš biti človek za to.  sunny 
V svojem primeru ne, v njihovem ja. Laughing Lahko je tudi tedenska. Igralci so ponavadi plačani tedensko. Lahko da ta vsota ni mišljena za celotno snemanje telenovele, ker če ne se ti tudi splača sedeti doma in ne sprejeti novega projekta.

Ne res jim ni težko. Pač na tak način se preživljajo in verjetno bi se še marsikdo od nas, če bi le dobil priložnost.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitimeNed Maj 11, 2014 11:21 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Hja, si predstavljaš, da je to mesečna plača!?  affraid affraid 
Ni jim težko, čeprav ne bi bila niti zaradi denarja na njihovem mestu. Moraš biti človek za to.  sunny 
V svojem primeru ne, v njihovem ja. Laughing Lahko je tudi tedenska. Igralci so ponavadi plačani tedensko. Lahko da ta vsota ni mišljena za celotno snemanje telenovele, ker če ne se ti tudi splača sedeti doma in ne sprejeti novega projekta.

Ne res jim ni težko. Pač na tak način se preživljajo in verjetno bi se še marsikdo od nas, če bi le dobil priložnost.

Hahahaha! Very Happy Ni kaj, vrtoglave vsote v obeh primerih. Ja, potem si pa lahko vzemajo "dopust", počitek, itd. Smile To bi tudi jaz imela! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Plače igralk iz telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Plače igralk iz telenovel!   Plače igralk iz telenovel! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Plače igralk iz telenovel!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi ne bo snemala telenovel!!
» Seznam najbolj popularnih venezuelskih igralcev/igralk!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: