Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimeSre Mar 05, 2014 5:19 am

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! 100033522190228382880747

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Lavirgendelacallejuanala

V ponedeljek,  3. 3. 2014, so se na Venezuelskih kanalih VENEVISION in TELEVEN predstavile dve popolnoma novi telenoveli ob 9ih zvečer.

Venevision je predstavil CORAZON ESMERALDA (Irene Esser, Luis Geronimo Abreu), Televen pa koprodukcijo RTI Colombia s Televiso, VIRGEN DE LA CALLE (remake Juana la virgen).

Gledanost:

CORAZON ESMERALDA: 8,2
VIRGEN DE LA CALLE: 5,2


Čeprav je CORAZON ESMERALDA zabeležila večjo gledanost in tudi boljšo gledanost svoje predhodnice DE TODAS MANERAS ROSAS, je imela po forumih slabše odzive in več negativnih komentarjev kot VIRGEN DE LA CALLE. Bojda ima cirkuške like, nerealne like, pretiravanje v stilu oblačenja, preveč igralcev, slabo igro glavne igralke...všeč jim je pa zelo igra Juliet Lime, Dore Mazzone in Cristobala Landerja, ki so bili nabolj pohvaljeni.
Pri VIRGEN DE LA CALLE pa so zadovoljni z igro in karizmo glavne igralke Marie Gabriele kot nove Juane. Eileen se jim zdi sicer premlada za mamo glavne igralke. Močno je kritiziran Raul Olivo, ki igra strica Juane, ki samo kaže mišice, njegova igra pa je na dnu. Marjorie Magri je zelo lepa, zapeljiva, toda deluje preveč tipična in nerealna zlobnica. So pa zelo zadovoljni s sliko, lokacijami,...moti jih tudi, ker je prisotne preveč cenzure za nasilne prizore in je 40% stvari "odrezanih" in pa prisiljen neutro naglas, ki deluje malo umeten.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimeSre Mar 05, 2014 10:58 am



Tako jim gre torej. No, meni se je tudi po slikah zdelo, da so liki v prvi kar "umetni", cirkuški, kot praviš... Sicer mi ni kaj dosti pri telenoveli všečno, razen seveda lepe pokrajine, po slikah sklepam.

Virgen pa, ja, odvisno koliko jo bodo spremenili, Juana je bila kar počasna, sicer glede drugega ne morem komentirati, razen tega, da se mi zdi glavna igralka malce, a ne dosti "bolj simpatična" od Daniele... Glavni igralec je simpatičen, oz. v redu za protagonista ... Eileen se tudi meni zdi premlada.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimeČet Mar 06, 2014 2:54 am

Kristina je napisal/a:


Tako jim gre torej. No, meni se je tudi po slikah zdelo, da so liki v prvi kar "umetni", cirkuški, kot praviš... Sicer mi ni kaj dosti pri telenoveli všečno, razen seveda lepe pokrajine, po slikah sklepam.

Virgen pa, ja, odvisno koliko jo bodo spremenili, Juana je bila kar počasna, sicer glede drugega ne morem komentirati, razen tega, da se mi zdi glavna igralka malce, a ne dosti "bolj simpatična" od Daniele... Glavni igralec je simpatičen, oz. v redu za protagonista ... Eileen se tudi meni zdi premlada.

Meni pri prvi moti, ker je toooliko igralcev, glavna igralka čisto nova, frišna miss brez izkušenj....:S Preveč je cirkusa, zgodba nič novega...je pa res izredno lepa pokrajina in je tisto pravo venezuelsko! Elenco pa sicer ni tako slab, ampak je preveč dobrih na kupu, ki bodo neizkoriščeni (El arbol de Gabriel).

Remake Juane se mi zdi nepotreben, ker le ni tako stara zgodba...rajši vidim remake zeeelooo starih zgodb! Glavna igralka mi ni všeč kot mi ni bila všeč Daniela....ampak za vlogo je verjetno prava. Glavni igralec je nek mehičan/kolumbijec...ga ne poznam....Všeč mi je Marjorie za vlogo Desiree in Julie Restifo v vlogi Carlotine mame, Nacho Huett.....elenco je dober. Eileen pa je tako....stara je v resnici 40 let, izgleda stara okoli 30 let...in v vlogi je stara 33....tako, da najbrž ni problema...ampak nas vseeno zmoti, ker ima tako staro hčer...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimeSob Mar 08, 2014 4:58 am

Tretji del...

CORAZON ESMERALDA 8,0 (48,1%)
VIRGEN DE LA CALLE 5,6 (35,6%)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimePet Mar 14, 2014 2:06 am

GLEDANOST TELENOVEL NA VENEZUELSKI TV:


1. Corazón Esmeralda 12.13%
2. Santa Diabla 11.74% (TELEMUNDOVA NOVELA)
3. La Virgen de La Calle 10.83
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimePet Mar 14, 2014 9:04 am

To so verjetno drugače opredeljene številke, kot smo jih sicer vajeni, ane? Vmes pa Santa diabla. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 11:53 am

Ja, drugače...Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!   Spopad premiere novih venezuelskih telenovel! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Spopad premiere novih venezuelskih telenovel!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Venevision poln novih originalnih telenovel
» Seznam najbolj popularnih venezuelskih igralcev/igralk!
» Venezuelci v novih produkcijah
» 16 let od premiere LA USURPADORE!
» 10 let od premiere Que buena se puso Lola!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: