Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 William Levy VS. Ivan Sanchez

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimeTor Jan 07, 2014 6:02 am

William Levy VS. Ivan Sanchez

William Levy VS. Ivan Sanchez Burza-damian-william-lev


Nazadnje urejal/a Kristina Pon Nov 16, 2015 9:24 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimeTor Jan 07, 2014 7:31 am

William Levy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimePon Nov 16, 2015 9:22 am

Nisem še izbrala!? Čudno ... mogoče se že takrat nisem mogla odločiti?

Ivan je verjetno moj najboljši igralec (poleg Rullija).
Me je prepričal v La tempestad, čeprav sem mislila, da mu bodo bolj zlobne vloge ležale ... ampak je fenomenalen tudi kot protagonist. Sicer najboljše mu po mojem ležijo bolj raznolike vloge oz. liki. Skratka, zanj imam res same superlative, to da je lep, verjetno ni potrebno dodatno omenjati.

William je meni všeč, ker je izredno simpatičen protagonist, naraven ... če bi izpostavila mogoče to, da Ivan odlično skriva svoj španski naglas (v koliko se to šteje kot plus), William pa mogoče malce slabše. Ampak to so pač neka "mehiška" pravila, da morajo biti "neutro", če je mehiški akcent sploh "neutro".
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 9:57 am

Kristina je napisal/a:
Nisem še izbrala!? Čudno ... mogoče se že takrat nisem mogla odločiti?

Ivan je verjetno moj najboljši igralec (poleg Rullija).
Me je prepričal v La tempestad, čeprav sem mislila, da mu bodo bolj zlobne vloge ležale ... ampak je fenomenalen tudi kot protagonist. Sicer najboljše mu po mojem ležijo bolj raznolike vloge oz. liki. Skratka, zanj imam res same superlative, to da je lep, verjetno ni potrebno dodatno omenjati.

William je meni všeč, ker je izredno simpatičen protagonist, naraven ... če bi izpostavila mogoče to, da Ivan odlično skriva svoj španski naglas (v koliko se to šteje kot plus), William pa mogoče malce slabše. Ampak to so pač neka "mehiška" pravila, da morajo biti "neutro", če je mehiški akcent sploh "neutro".

Hehe  Laughing  bounce  Laughing . Kristina se ne more odločiti!

Ja, jaz si tvoje razmišljanje takole predstavljam.
William je bolj klasika, latinska verzija Brada Pitta. Ivan je pa nekaj novega, bolj privlačen kot lep (vsaj v primerjavi z Williamom) - ima neko posebno, drugačno karizmo. Vsaj meni se zdi tako. Se tebi zdi Ivan vizualno bolj lep kot William? Glede igre pa je mogoče Ivan res za kanček boljši(?).
Vem pa, da si imela Williama dolgo časa "zelo rada" (zelo simpatičen ti je bil). Tako da mora biti Ivan res nekaj posebnega, da se je izenačil z Williamom Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 10:05 am

Ivan.

Res, zelo pozitivno presenečenje. Upam, da LI ni njegova zadnja glavna vloga. Lahko bi bil klasičen galan cele vrste telenovel (novi Colunga).

Willim se mi sprva ni zdel preveč dober igralec, ampak kasneje sem ga sprejela. Deluje mi bolj "sweet", Ivan je pa bolj divja, strastna verzija.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 10:41 am

vesna je napisal/a:


Hehe  Laughing  bounce  Laughing . Kristina se ne more odločiti!

Ja, jaz si tvoje razmišljanje takole predstavljam.
William je bolj klasika, latinska verzija Brada Pitta. Ivan je pa nekaj novega, bolj privlačen kot lep (vsaj v primerjavi z Williamom) - ima neko posebno, drugačno karizmo. Vsaj meni se zdi tako. Se tebi zdi Ivan vizualno bolj lep kot William? Glede igre pa je mogoče Ivan res za kanček boljši(?).
Vem pa, da si imela Williama dolgo časa "zelo rada" (zelo simpatičen ti je bil). Tako da mora biti Ivan res nekaj posebnega, da se je izenačil z Williamom Embarassed

Hehe, ja nekako tako. Trenutno sem bolj navdušena nad Ivanom, ker je bolj aktualen, predvajajo telenovelo v kateri je galan. Embarassed

William je meni osebno res izredno lep, kot "ken"; ali tako kot si napisala, varianta Brada Pitta. Je pa Ivan po drugi strani zelo zanimiv, "versatil", privlačen, meni full odgovarja takšen stil galana. Smile Njegova igra je odlična. Vizualno je verjetno res "lepši" William, on je meni osebno "neoporečna lepota".

Ivan pa bo januarja začel s snemanji nove "telenovele - serije"  - "Yago, Pasion y Venganza". Če se ne motim bo to spet ena izmed verzij Montecrista. Smile Bo pa imel glavno vlogo. Po mojem mnenju sicer ta ponavljanja že nekoliko presedajo, vendar mi je ta zgodba kar zelo ljuba (če bo res takšna), Ivanu pa po mojem takšne vloge izvrstno pristanejo, ker je tako dober igralec, sploh če je vloga bolj razgibana, strastna.

Hehe, novi Colunga. Very Happy Ne vem, če bo ravno takšna "legenda", mu privoščim sicer. Po mojem pa Kolungiča prekaša, če samo en stavek pove - zaigra. lol! Bi mu predlagala, da si pogleda, kako se igra. Very Happy Very Happy
No, da pa nekoliko "rešim" Kolungija, sem si pogledala nekaj scen v zadnji telenoveli, kjer igra zlobneža. Veliko boljša igra! Škoda, ker je večino igral samo pozitivce in relativno dolgočasne vloge.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





William Levy VS. Ivan Sanchez Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William Levy VS. Ivan Sanchez   William Levy VS. Ivan Sanchez Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
William Levy VS. Ivan Sanchez
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» William Levy VS. David Zepeda
» Jose Ron VS. William Levy
» Gabriel Soto VS. William Levy
» William Levy VS. Fernando Carrillo
» William Levy VS. Jaime Camil

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: