Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Serioux pokosil Davida Beckhama

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 5:49 am

Serioux pokosil Davida Beckhama 60139998

Galaktiki iz Los Angelesa so tudi ob izdatni pomoči Davida Beckhama dosegli novo zmago v ameriški ligi (MLS). Bolj kot zmaga s 5:1 pa v oči bode dogodek iz 76. minute, ko je kanadski reprezentant Adrian Serioux (Dallas) grdo pokosil popularnega Becksa.

Severnoameričan je za start prejel rdeči karton, Beckham pa je po prekršku ponorel.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 6:30 am

Aja? Ja, bogi David.
Vidim, da se vrača v igro Cristina geek ... v naslednji telenoveli bo Sebi samo še stranski lik Embarassed ... prav zanima me, če je to povezano s obdarjenostjo njegovega soimenjaka Twisted Evil !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 6:51 am

vesna je napisal/a:
Aja? Ja, bogi David.
Vidim, da se vrača v igro Cristina geek ... v naslednji telenoveli bo Sebi samo še stranski lik Embarassed ... prav zanima me, če je to povezano s obdarjenostjo njegovega soimenjaka Twisted Evil !

Lol, ja David se je absolutno vrnil v "špil", brez njega očitno nikakor ne gre ... Embarassed Vedno znova me prevzame, ker mi je všeč. Ampak zanimivo, da mi pa res ni bolj všeč kot Sebastian, to pa nikakor ne... ne vem kako to, ampak Sebastian je res nekaj posebnega, njega imam najraje.
Lol, veš da mi je Matej rekel isto, da verjetno zaradi tistega, ampak no morda tak čas ravno, samo ni zaradi tega, sigurno ne...loool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:25 am

Hehe... mogoče se pa David pojavi še kot stranski lik v Almi mercadi. Embarassed Very Happy !

Jst mislim, da imaš mogoče z Davidom veliko skupnega. Ravno zato se sprašujem, koliko skupnih lastnosti imaš z Victorio Embarassed Twisted Evil ?
Ne, sej se hecam.
On je zelo v redu in mislim, da ti je prav zares všeč.

Grem. Se slišiva kaj!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:31 am

vesna je napisal/a:
Hehe... mogoče se pa David pojavi še kot stranski lik v Almi mercadi. Embarassed Very Happy !

Jst mislim, da imaš mogoče z Davidom veliko skupnega. Ravno zato se sprašujem, koliko skupnih lastnosti imaš z Victorio Embarassed Twisted Evil ?
Ne, sej se hecam.
On je zelo v redu in mislim, da ti je prav zares všeč.

Grem. Se slišiva kaj!

Hja, to imaš pa prav, nikoli ne veš kje se utegne še pojaviti ... in morda bosta celo rivala, čeprav ... no ponavadi je David "zmagoval", čeprav tista zmaga pri Rechazadi je bila bolj Pirova, ane? Drugače pa res nikoli ne reci - nikoli.

Aja, misliš, da imava veliko skupnega, no verjetno res, čeprav z Victorio pa verjetno bolj malo...hehe razen tega, da nama je všeč David. Lol Nje res ne maram.

No, vsekakor se slišiva...papa**
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:39 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Hehe... mogoče se pa David pojavi še kot stranski lik v Almi mercadi. Embarassed Very Happy !

Jst mislim, da imaš mogoče z Davidom veliko skupnega. Ravno zato se sprašujem, koliko skupnih lastnosti imaš z Victorio Embarassed Twisted Evil ?
Ne, sej se hecam.
On je zelo v redu in mislim, da ti je prav zares všeč.

Grem. Se slišiva kaj!

Hja, to imaš pa prav, nikoli ne veš kje se utegne še pojaviti ... in morda bosta celo rivala, čeprav ... no ponavadi je David "zmagoval", čeprav tista zmaga pri Rechazadi je bila bolj Pirova, ane? Drugače pa res nikoli ne reci - nikoli.

Aja, misliš, da imava veliko skupnega, no verjetno res, čeprav z Victorio pa verjetno bolj malo...hehe razen tega, da nama je všeč David. Lol Nje res ne maram.

No, vsekakor se slišiva...papa**

Aja, glede Victorie Embarassed Embarassed ... dostikrat so nam najbolj zoprni tisti, ki so nam najbolj podobni Twisted Evil - lastne napake na drugih nas najbolj motijo Twisted Evil .
Joj, zdej sm pa že prov hudobna. Brez zamere, no Laughing Laughing !
Pa zares adijo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:41 am

vesna je napisal/a:


Aja, glede Victorie Embarassed Embarassed ... dostikrat so nam najbolj zoprni tisti, ki so nam najbolj podobni Twisted Evil - lastne napake na drugih nas najbolj motijo Twisted Evil .
Joj, zdej sm pa že prov hudobna. Brez zamere, no Laughing Laughing !
Pa zares adijo.

Ja, Vesna sedaj si pa res "zlobnaa" že...pa veš, da je ne prenesem...hehe No No
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 5:58 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Aja, glede Victorie Embarassed Embarassed ... dostikrat so nam najbolj zoprni tisti, ki so nam najbolj podobni Twisted Evil - lastne napake na drugih nas najbolj motijo Twisted Evil .
Joj, zdej sm pa že prov hudobna. Brez zamere, no Laughing Laughing !
Pa zares adijo.

Ja, Vesna sedaj si pa res "zlobnaa" že...pa veš, da je ne prenesem...hehe No No

Mal pa moram bit zlobna, hehe, je bolj zanimivo Wink .

Ne, ampak čist zares... Mislim, da imata z Davidom na marsikatero stvar zelo podoben pogled (nekaj si mi sama razlagala, nekaj se mi pa tako zdi, kolikor sem pač prebrala o njem).
In zato se mi zdi še toliko bolj zanimivo, da se pri neki tako zelo ključni stvari, kot je Victoria (najbolj ključni - zanj seveda, ne zate) vajini pogledi tako razlikujejo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 7:21 am

vesna je napisal/a:


Mal pa moram bit zlobna, hehe, je bolj zanimivo Wink .

Ne, ampak čist zares... Mislim, da imata z Davidom na marsikatero stvar zelo podoben pogled (nekaj si mi sama razlagala, nekaj se mi pa tako zdi, kolikor sem pač prebrala o njem).
In zato se mi zdi še toliko bolj zanimivo, da se pri neki tako zelo ključni stvari, kot je Victoria (najbolj ključni - zanj seveda, ne zate) vajini pogledi tako razlikujejo.

Hehe, ja verjetno imaš prav....No, vse se sigurno ne sklada in očitno je glede Victorie med nama eno veliko odstopanje. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 7:31 am

Ne, a veš, mogoče pa gre tukaj za čisto privlačnost... Mogoče, če bi ne šlo za odnos moški/ženska in bi bila ona njegov kolega... se on ne bi družil s tako osebo. Ker pa je ženska - in očitno njemu zelo privlačna I love you pa ga vleče k njej.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 7:42 am

vesna je napisal/a:
Ne, a veš, mogoče pa gre tukaj za čisto privlačnost... Mogoče, če bi ne šlo za odnos moški/ženska in bi bila ona njegov kolega... se on ne bi družil s tako osebo. Ker pa je ženska - in očitno njemu zelo privlačna I love you pa ga vleče k njej.

Ja, se strinjam, čisto ga razumem...čeprav ni takšna, kot so njemu všeč mu je lahko tako noro všeč...Skratka vem, da je to popolnoma mogoče, ker poznam takšne situacije. Surprised
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:12 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ne, a veš, mogoče pa gre tukaj za čisto privlačnost... Mogoče, če bi ne šlo za odnos moški/ženska in bi bila ona njegov kolega... se on ne bi družil s tako osebo. Ker pa je ženska - in očitno njemu zelo privlačna I love you pa ga vleče k njej.

Ja, se strinjam, čisto ga razumem...čeprav ni takšna, kot so njemu všeč mu je lahko tako noro všeč...Skratka vem, da je to popolnoma mogoče, ker poznam takšne situacije. Surprised

To je možno. Lahko mu je pa tako zelo všeč prav/tudi njen karakter Suspect Embarassed Question
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:18 am

vesna je napisal/a:


To je možno. Lahko mu je pa tako zelo všeč prav/tudi njen karakter Suspect Embarassed Question

Tako je, nasprotja se privlačijo. Wink
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:25 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


To je možno. Lahko mu je pa tako zelo všeč prav/tudi njen karakter Suspect Embarassed Question

Tako je, nasprotja se privlačijo. Wink

Mi smo se pri socialni psihologiji učili, da se privlačijo nasprotja in da se prav tako privlačijo podobnosti.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:28 am

vesna je napisal/a:


Mi smo se pri socialni psihologiji učili, da se privlačijo nasprotja in da se prav tako privlačijo podobnosti.

Možnosti je res ogromno! Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Serioux pokosil Davida Beckhama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Serioux pokosil Davida Beckhama   Serioux pokosil Davida Beckhama Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Serioux pokosil Davida Beckhama
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Koledar Davida Beckhama za leto 2009
» Najbolj sexy trenutki Davida Beckhama brez majice
» Beckhama se kregata zaradi selitve
» Beckhama v oglasu zamenjal dvojnik

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: