Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Lucero VS. Silvia Navarro

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimePon Dec 23, 2013 3:41 am

Lucero VS. Silvia Navarro

Lucero VS. Silvia Navarro Lucerosilvianavarrontd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimePon Dec 23, 2013 5:26 am

LUCERO
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimePon Dec 23, 2013 5:54 am

Lucero, ima več karizme, simpatičnosti....je zelo talentirana in predvsem LEPŠA!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimePon Nov 10, 2014 12:05 pm

Včasih mi je bila Silvia antipatična, ampak zdaj mi je pa bolj simpatična kot prenekatera nova igralka (mogoče zgolj zato, ker jo dlje poznam). Kakorkoli, na lestvici najboljših Televisinih igralk vseh časov zaseda 2. mesto.

Izberem Lucero.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimeTor Nov 11, 2014 5:18 am

vesna je napisal/a:
Včasih mi je bila Silvia antipatična, ampak zdaj mi je pa bolj simpatična kot prenekatera nova igralka (mogoče zgolj zato, ker jo dlje poznam). Kakorkoli, na lestvici najboljših Televisinih igralk vseh časov zaseda 2. mesto.

Izberem Lucero.

Oho, ti je pa res zelo všeč....meni je bila v Cuando seas mia (na trenutke zelo všeč), vmes pa že precej zoprna....potem pa nisem več nobene novele njene spremljal...pa verjamem, da je bila Manana es para siempre ok....in Amor bravio.

Če pogledam za nazaj z današnjo pametjo so mi bile najbolj všeč kot igralke Lucero, Angelica Rivera. Obe sta bili lepi, izredno talentirani in simpatični. Lucero je bila vrhunska v Lazos de amor, Soy tu duena in videl sem jo tudi v nekaj prizorih Manana es para siempre, kjer je bila zlobnica - super!! Angelica me je že takrat navdušila v Angeli...ena boljših telenovel in ena boljših protagonistk....vlog! Odlična je bila pa tudi kot zlobnica v Mariana de la noche....in seveda mirna in trpeča Mariana v Sin pecado concebido, kjer je imela pač vse tipične karakteristike protagonistke. Všeč so mi obe, ker sta tako kamaleonične!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimeTor Nov 11, 2014 10:12 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Včasih mi je bila Silvia antipatična, ampak zdaj mi je pa bolj simpatična kot prenekatera nova igralka (mogoče zgolj zato, ker jo dlje poznam). Kakorkoli, na lestvici najboljših Televisinih igralk vseh časov zaseda 2. mesto.

Izberem Lucero.

Oho, ti je pa res zelo všeč....meni je bila v Cuando seas mia (na trenutke zelo všeč), vmes pa že precej zoprna....potem pa nisem več nobene novele njene spremljal...pa verjamem, da je bila Manana es para siempre ok....in Amor bravio.

Če pogledam za nazaj z današnjo pametjo so mi bile najbolj všeč kot igralke Lucero, Angelica Rivera. Obe sta bili lepi, izredno talentirani in simpatični. Lucero je bila vrhunska v Lazos de amor, Soy tu duena in videl sem jo tudi v nekaj prizorih Manana es para siempre, kjer je bila zlobnica - super!! Angelica me je že takrat navdušila v Angeli...ena boljših telenovel in ena boljših protagonistk....vlog! Odlična je bila pa tudi kot zlobnica v Mariana de la noche....in seveda mirna in trpeča Mariana v Sin pecado concebido, kjer je imela pač vse tipične karakteristike protagonistke. Všeč so mi obe, ker sta tako kamaleonične!

Ne, ne. Da ni to nesporazum.
Jaz govorim o Televisini listi najboljših protagonistk in protagonostov vseh časov. In ženska lestvica mi ni preveč všeč, vsaj prvo mesto ne pale . Moška se mi zdi nekoliko boljša, čeprav Eduardo Yanez na tretjem mestu Rolling Eyes .
http://listas.20minutos.es/lista/mejores-protagonistas-mujeres-de-todos-los-tiempos-de-televisa-385165/

Še lestvica protagonistov:
http://listas.20minutos.es/lista/mejores-protagonistas-hombres-de-todos-los-tiempos-de-televisa-384154/

Sicer se pa strinjam s tabo glede Lucero, tudi meni osebno je zelo všeč. Angelica mi je bila v edini telenoveli, ki sem jo gledala antipatična.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 1:39 am

Aja, to imaš te liste....teh seznamov je ogromno in niso najbolj relavantni. To jih sestavi vsak smrtnik, potem pa človek glasuje....obstaja jih malo morje na različne teme.

Bi pa rekel, da so TOP protagonistke televise - objektivno rečemo:

ADELA NORIEGA
LUCERO
THALIA
GABRIELA SPANIC
ANGELICA RIVERA
...te se mi zdijo glavne, najbolj uspešne v mehiki in tudi po svetu iz Televise.

Težko bi jih primerjal s sedanjimi....mogoče so jih dandanes "zamenjale" ANGELIQUE BOYER, ANA BRENDA CONTRERAS, MAITE PERRONI, ....Zuria Vega?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 1:23 pm

Mateo je napisal/a:
Aja, to imaš te liste....teh seznamov je ogromno in niso najbolj relavantni. To jih sestavi vsak smrtnik, potem pa človek glasuje....obstaja jih malo morje na različne teme.

Bi pa rekel, da so TOP protagonistke televise - objektivno rečemo:

ADELA NORIEGA
LUCERO
THALIA
GABRIELA SPANIC
ANGELICA RIVERA
...te se mi zdijo glavne, najbolj uspešne v mehiki in tudi po svetu iz Televise.

Težko bi jih primerjal s sedanjimi....mogoče so jih dandanes  "zamenjale" ANGELIQUE BOYER, ANA BRENDA CONTRERAS, MAITE PERRONI, ....Zuria Vega?

Ja, se strinjam s tabo. To so res prve dame Televise - in v točno tem vrstnem redu. Adela je bila vedno prva med največjimi na Televisi (ne vem zakaj so prav njo izbrali, da bi tako zelo izstopala iz povprečja), Lucero je bila velika v preteklosti in danes, Thalia je Televisina zvezda preteklosti, Gabriela pa s svojo lepoto in posebno karizmo ni prav nič zaostajala za njimi - ampak žal zaradi svoje kontroverznosti danes ni več tako velika zvezda kot npr. Lucero, kar bi sicer lahko bila.

Med mlajšimi so res najuspešnejše Angelique, Ana Brenda in Maite.

Ampak mogoče sta dokaj veliki Televisini zvezdi "vmesne" generacije tudi Silvia Navarro in Jacqueline Bracamontes (ne sodita med moje najljubše igralce, čeprav Jacky zelo dobro igra in so njene novele ponavadi všečne).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitimePet Nov 14, 2014 4:50 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aja, to imaš te liste....teh seznamov je ogromno in niso najbolj relavantni. To jih sestavi vsak smrtnik, potem pa človek glasuje....obstaja jih malo morje na različne teme.

Bi pa rekel, da so TOP protagonistke televise - objektivno rečemo:

ADELA NORIEGA
LUCERO
THALIA
GABRIELA SPANIC
ANGELICA RIVERA
...te se mi zdijo glavne, najbolj uspešne v mehiki in tudi po svetu iz Televise.

Težko bi jih primerjal s sedanjimi....mogoče so jih dandanes  "zamenjale" ANGELIQUE BOYER, ANA BRENDA CONTRERAS, MAITE PERRONI, ....Zuria Vega?

Ja, se strinjam s tabo. To so res prve dame Televise - in v točno tem vrstnem redu. Adela je bila vedno prva med največjimi na Televisi (ne vem zakaj so prav njo izbrali, da bi tako zelo izstopala iz povprečja), Lucero je bila velika v preteklosti in danes, Thalia je Televisina zvezda preteklosti, Gabriela pa s svojo lepoto in posebno karizmo ni prav nič zaostajala za njimi - ampak žal zaradi svoje kontroverznosti danes ni več tako velika zvezda kot npr. Lucero, kar bi sicer lahko bila.

Med mlajšimi so res najuspešnejše Angelique, Ana Brenda in Maite.

Ampak mogoče sta dokaj veliki Televisini zvezdi "vmesne" generacije tudi Silvia Navarro in Jacqueline Bracamontes (ne sodita med moje najljubše igralce, čeprav Jacky zelo dobro igra in so njene novele ponavadi všečne).

Točno tako kot si še dopisala. Silvio in Jacqueline nisem znal nikamor umestiti, zagotovo pa imata obe zelo solidni karieri.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Lucero VS. Silvia Navarro Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucero VS. Silvia Navarro   Lucero VS. Silvia Navarro Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Lucero VS. Silvia Navarro
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» SILVIA NAVARRO vs JACQUELINE BRACAMONTES
» Silvia Navarro bo zlobnica v LA TEMPESTAD
» Silvia Navarro VS. Ximena Navarrete
» Silvia Navarro VS. Laura Carmine
» Anette Michel VS. Silvia Navarro

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: