Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeSob Nov 16, 2013 2:54 am


Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?

Napiši 10 ljubezenskih parov, ki so po tvojem mnenju imeli največ kemije in so ti bili všeč?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimePon Nov 18, 2013 2:53 am

1. Roxana Diaz in Carlos Montilla (Aunque me cueste la vida, Carissima)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Cmontillacarlom2webprinc


2. Gabriela Spanic in Fernando Colunga (La usurpadora)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? S655dj


3. Ana Brenda Contreras in Jorge Salinas (La que no podia amar)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Jorge-salinas-y-ana-bren

4. Ana Brenda Contreras in Aaron Diaz (Teresa)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Ana-brenda-contreras-y-a

5. Angelique Boyer in Sebastian Rulli (Teresa)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Teresa-arturo-angelique-

6. Monica Spear in Manuel Sosa (Mi prima Ciela, Calle luna, calle sol)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Mpc5

7. Norkys Batista in Jeronimo Gil (Mi gorda bella)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Valentina011

8. Gabriela Spanic in Saul Lizaso (Por tu amor)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? 9531700

9. Roxana Diaz in Jeronimo Gil (Que buena se puso Lola)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Roxanajeronimo

10. Ana Brenda Contreras in Jose Ron (La que no podia amar)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Jose-ron24-83058426-8c4b
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimePon Nov 18, 2013 3:41 am

Ni po vrsti, ampak pač kako sem se spomnila ... Smile

Angelique Boyer & Sebastian Rulli (TERESA)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? 3995259249px

Ana Brenda Contreras & Aaron Diaz (TERESA)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Aurora-mariano-ana-brend

Gabriela Spanic & Saul Lizaso (POR TU AMOR)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Slizano115webampliacion

Jacqueline Bracamontes & William Levy (SORTILEGIO)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Jacqueline-y-william-lev

Patricia Manterola & Juan Soler (APUESTA POR UN AMOR)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Pemusapua071505

Gabriela Spanic & Fernando Colunga (LA USURPADORA)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? La-usurpadora-detras-de-

Chantal Baudaux & Juan Carlos Garcia (LA MUJER DE JUDAS)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? 99559433

Scarlet Ortiz & Ricardo Alamo (MIS TRES HERMANAS)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Zajfnce-tri-sestre-mis-3

Ana Brenda Contreras & Jorge Salinas (LA QUE NO PODIA AMAR)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Unanochedepasionarticulo

Leticia Calderon & Fernando Colunga (ESMERALDA)
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Esmeralda
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeČet Maj 01, 2014 3:06 am

Tukaj je pa potrebno "popraviti"... Prvo mesto gre definitivno paru Montserrat in Alejandro (ANGELIQUE BOYER in SEBASTIAN RULLI) v Lo que la vida me robo!
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? 138229055727049434360259
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimePet Maj 02, 2014 3:45 am

Da sta vizualno lep par že dolgo vemo...ampak bistvenega pomena v LQLVMR je njun odnos, ki je sprva sovražen in vse bolj prehaja v
zaljubljenost, naklonjenost...to daje čar temu paru in predvsem celotni telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimePet Dec 05, 2014 12:34 pm

     Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? KDMD2CM
1. Facundo Arana & Natalia Oreiro (Muneca brava)

      Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? JNeLJpv
2. Guy Ecker & Kate del Castillo (La Mentira)

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Cbsa5u8
3.Norkys Batista & Jeronimo Gil (Mi gorda bella)

      Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? DmrjNVl
4. Sebastian Rulli & Angelique Boyer (Lo que la vida me robó)

       Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? NEh6lcL
5. Roxana Diaz & Ricardo Alamo (Juana la virgen)

      Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? ZHEm0zE
6. Patricia Manterola & Juan Soler (Apuesta por un amor)

       Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? ZhAoKy5
7. Carlos de la Mota & Margarita Magana (Lo que la vida me robó)

       Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? ERve6gj
8. Natalia Streignard & Juan Pablo Raba (Mi gorda bella)

       Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? 0BkMeLm
9. Lucero & Jaime Camil (Mi destino eres tu)

       Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? QVv74wh
10. Roxana Diaz & Jeronimo Gil (Qué buena se puso Lola)
)
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 7:35 am

Zelo zanimiv izbor, Vesna. Smile Si se potrudila.
Takšne "udarne" si izbrala, recimo jaz se zelo slabo spominjam Demetria in Veronice. Mili in Ivo sta res klasična, sta bila res naravna in imela sta res izjemno kemijo (vidim, da celo tvoja najljubša). Nevmesna: zelo lepa slika od Julie in Gabriela; ona mi je bila tako lepa, ta vloga pa tudi ... (vidim, da povsod, kjer je možno to Julio prehvalim Embarassed ). Sta mi pa izredno zanimiv izbor (ne morem, da ne bi komentirala) Lucero + Jaime... Ti si kar velika "fanica" telenovele Mi destino eres tu? Ali se mi samo dozdeva? In ja, torej onadva, meni osebno je bila ona tudi bolj všeč (vizualno) s Jaimejom, ampak on je bil dejansko neke vrste "zlobnež", oz. mislim, da tisti pravi par-par nista bila v telenoveli. S tem mislim, da se dejansko Andrea ni vanj nikoli res zaljubila, niti nobenih posebnih odnosov nista imela, ali se ne spomnim prav?

No, tudi z Esmeraldo in Refugiom si me presenetila ... nisem vedela, da sta ti tako zelo všeč kot par. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 7:47 am

Res zanimiv izbor. Ivo in Mili sta bila res zelo dobra kot par, naravna, spontana, simpatična! Krasna slika Julie in Gabriela, res....celotna telenovela je bila zelo zanimiva.

In pa tvoja klasika: Mi destino eres tu, La mentira in Chiqui in Franklin!Smile Refugio in Esmeralda...to je verjetno že tisto, ko se več druga ne spomniš, ne?


Roxana in Ricardo...par, ki ga verjetno RES nikoli ne bom doživel v naslovnih vlogah. pale
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 4:11 am

Hvala za komentarje, zelo sta prijazna.

Iskreno povedano, nisem preveč zadovoljna s svojim izborom No .  
Ne vem, če sta Natalia in Facundo za prvo mesto  Mad  , zadovoljna sem z Guyem Eckerjem, nad katerim sem se ponovno navdušila zaradi novele Cafe con aroma de mujer (lahko bi sicer izbrala Heridas de amor z J. Bracamontes namesto Kate), največ težav sem spet imela z Roxano  Exclamation  Exclamation   Suspect . V Cuando hay pasion je imela dobro kemijo z Reyesom Embarassed , z R. Alamo pa sploh nista igrala para, QBSPL je bila slaba novela - nekako se nisem spomnila dobrega para zanjo pale  pale .

Veliko bolj všeč mi je bil vajin izbor. Sicer je res veliko Colunge in Spaniceve (zelo zelo lepa, ampak včasih tečna) - ampak mislim, da to sodi h klasiki.

Kristina je napravila res izjemno lestivico - Spaniceva in Lizaso, Chantal in J.C. Garcia (le kako se tega para nisem tudi sama spomnila Idea ), Levy in J. Bracamontes sunny . Same kvalitetne telenovele. Prav čestitke. Odlična lestvica.

Mateo je pa tudi odlično izbral pare, dobro določil razmerje med tistimi pari, ki jih izbiramo vsi, in tistimi po bolj osebnem okusu - všeč so mi pari Spear/Sosa I love you Sad , meni osebno so tudi bližje Roxana/Jeronimo in Norkys/Jeronimo, tudi bolj zanimive partnerje za Roxano Razz . Je pa zanimivo, da imaš zelo veliko Ane Brende. Prihaja na drugo mesto pri tebi, takoj za Roxano Shocked  Question ?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 12:49 pm

vesna je napisal/a:
Hvala za komentarje, zelo sta prijazna.

Iskreno povedano, nisem preveč zadovoljna s svojim izborom No .  
Ne vem, če sta Natalia in Facundo za prvo mesto  Mad  , zadovoljna sem z Guyem Eckerjem, nad katerim sem se ponovno navdušila zaradi novele Cafe con aroma de mujer (lahko bi sicer izbrala Heridas de amor z J. Bracamontes namesto Kate), največ težav sem spet imela z Roxano  Exclamation  Exclamation   Suspect . V Cuando hay pasion je imela dobro kemijo z Reyesom Embarassed , z R. Alamo pa sploh nista igrala para, QBSPL je bila slaba novela - nekako se nisem spomnila dobrega para zanjo pale  pale .

Veliko bolj všeč mi je bil vajin izbor. Sicer je res veliko Colunge in Spaniceve (zelo zelo lepa, ampak včasih tečna) - ampak mislim, da to sodi h klasiki.

Kristina je napravila res izjemno lestivico - Spaniceva in Lizaso, Chantal in J.C. Garcia (le kako se tega para nisem tudi sama spomnila Idea ), Levy in J. Bracamontes sunny . Same kvalitetne telenovele. Prav čestitke. Odlična lestvica.

Mateo je pa tudi odlično izbral pare, dobro določil razmerje med tistimi pari, ki jih izbiramo vsi, in tistimi po bolj osebnem okusu - všeč so mi pari Spear/Sosa I love you  Sad  , meni osebno so tudi bližje Roxana/Jeronimo in Norkys/Jeronimo, tudi bolj zanimive partnerje za Roxano Razz . Je pa zanimivo, da imaš zelo veliko Ane Brende. Prihaja na drugo mesto pri tebi, takoj za Roxano Shocked  Question ?

Pri Roxani jaz vedno izstrelim par s Carlosom Montillo...v obeh telenovelah sta bila krasna!!! Odlična kemija! Lepo je pasala tudi z Ricardom in Juan Carlosom Garcio, pa jo žal nismo in verjetno ne bomo videli v paru. Všeč sta mi bila pa tudi zelo s Cristobalom Landerjem v El arbol de Gabriel....ni bilo slabo! Tudi s Jeronimom sem jo rad gledal - nekoč....zdaj sta mi malo manj všeč,ko potegnem črto. Smile Z Reyesom mi sploh ni všeč!! On mi tudi ni!

Res je...Ana Brenda se pogosto pojavlja, ker sem tudi ugotovil, da je igralka, ki ima skoraj z vsakim igralcem izredno kemijo....pri moških sem to opazil tudi pri igralcu Eriku Hayserju, da zelo dobro paše (kemija) z marsikatero igralko, čeprav morda sprva vizualno niti ne pašeta. Ana Brenda pa je bila odlična z Aaronom, Salinasom in Ronom!!! Odlična! Prav čutiš kemijo. Sta mi pa seveda ljubša Angelique in Sebastian kot par...tu vrstni red ni ravno čisto natančen:) To bi težko določil.

Mi je pa Angelique tudi bolj všeč kot Ana Brenda....celostno! In je ravno ona tista, ki mi je takoj za Roxano.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 1:31 pm

vesna je napisal/a:
Hvala za komentarje, zelo sta prijazna.

Iskreno povedano, nisem preveč zadovoljna s svojim izborom No .  
Ne vem, če sta Natalia in Facundo za prvo mesto  Mad  , zadovoljna sem z Guyem Eckerjem, nad katerim sem se ponovno navdušila zaradi novele Cafe con aroma de mujer (lahko bi sicer izbrala Heridas de amor z J. Bracamontes namesto Kate), največ težav sem spet imela z Roxano  Exclamation  Exclamation   Suspect . V Cuando hay pasion je imela dobro kemijo z Reyesom Embarassed , z R. Alamo pa sploh nista igrala para, QBSPL je bila slaba novela - nekako se nisem spomnila dobrega para zanjo pale  pale .

Veliko bolj všeč mi je bil vajin izbor. Sicer je res veliko Colunge in Spaniceve (zelo zelo lepa, ampak včasih tečna) - ampak mislim, da to sodi h klasiki.

Kristina je napravila res izjemno lestivico - Spaniceva in Lizaso, Chantal in J.C. Garcia (le kako se tega para nisem tudi sama spomnila Idea ), Levy in J. Bracamontes sunny . Same kvalitetne telenovele. Prav čestitke. Odlična lestvica.

Mateo je pa tudi odlično izbral pare, dobro določil razmerje med tistimi pari, ki jih izbiramo vsi, in tistimi po bolj osebnem okusu - všeč so mi pari Spear/Sosa I love you  Sad  , meni osebno so tudi bližje Roxana/Jeronimo in Norkys/Jeronimo, tudi bolj zanimive partnerje za Roxano Razz . Je pa zanimivo, da imaš zelo veliko Ane Brende. Prihaja na drugo mesto pri tebi, takoj za Roxano Shocked  Question ?

Ni kaj! Wink Midva vedno rada pokomentirava. cheers

Hehe, saj niti ni tako ključno, da so po vrsti, verjamem, da potem premišljuješ, tudi jaz bi mogoče sedaj vrstni red kaj spremenila ... se pa nekako isti vrtijo.

O, hvala lepa za takšno pohvalo. Embarassed Embarassed Sem res izbrala pare, ki so se mi izredno vtisnili v spomin!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?   Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najboljših 10 ljubezenskih parov v telenovelah?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 5 glavnih a "grdih" igralk v telenovelah!
» 5 glavnih a "grdih" igralcev v telenovelah!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: