Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 VRAG VZEL FINALE

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VRAG VZEL FINALE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: VRAG VZEL FINALE   VRAG VZEL FINALE Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 5:36 am

Iz 24ur.com


Včeraj se v Beogradu na izboru popevke Eurosong slovenska predstavnica Rebeka Dremelj ni uvrstila v sobotno finale.

Po zaključku prireditve so se vsi finalisti odpravili v prostore tiskovnega središča, kjer so dobro razpoloženi podali svoje izjave kopici novinarjev.

In kakšni so Rebekini načrti? Rebeka naj bi se že danes vrnila v Slovenijo. Trenutno se je še ne da priklicati na telefon, prav tako tudi novinarski kolegi v Beogradu ne vedo, kje naj bi se Rebeka trenutno nahajala in ali je res, da ne bo ostala v Beogradu do konca prireditve.

Ker se Rebeke ne da priklicati na telefon, smo poklicali zveste oboževalce evrovizijske popevke, ki že vrsto let spremljajo Evrosong. Po telefonu smo govorili z predsednikom kluba oboževalcev evrovizijske popevke – OGAE, Miranom Cvetkom, ki nam je potrdil: " Da, Rebeka se vrača! V Slovenijo se danes okoli poldneva vrača večinski del slovenske delegacije, vključno z Rebeko."

Rebeka se torej res vrača danes v Slovnijo, in sicer se bodo na pot podali z najetim avtobusom. Več kot očitno je, da je naša predstavnica zaključila svoje poslanstvo v Beogradu in tam nima več kaj početi, zato je najbolje, da se čim prej vrne, saj se bodo tako zmanjšali tudi stroški.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VRAG VZEL FINALE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VRAG VZEL FINALE   VRAG VZEL FINALE Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 6:27 am

Ne vem. Meni se je zdela scena slaba... Rebeka je luštna, lahko bi bila boljše zrihtana.
Najprej je bila oblečena kot astronavtka No , potem pa tista oblekca... No ... tud ni bla najboljša. No ...

Drugač mi je pa žal za Rebeko, ampak kaj čmo...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

VRAG VZEL FINALE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VRAG VZEL FINALE   VRAG VZEL FINALE Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 6:47 am

vesna je napisal/a:
Ne vem. Meni se je zdela scena slaba... Rebeka je luštna, lahko bi bila boljše zrihtana.
Najprej je bila oblečena kot astronavtka No , potem pa tista oblekca... No ... tud ni bla najboljša. No ...

Drugač mi je pa žal za Rebeko, ampak kaj čmo...
Ja, no...meni je blo tko, tko...Ni bila najboljša, to sigurno ne, ampak tako slaba, da si ne bi zaslužila finala pa spet ne... Scena mi je bila pa kar všeč, čeprav bi zelo rada poleg scene še en fantastičen glas, kar pri njej ni bilo tako zelo izrazito, če se lahko tko izrazim. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VRAG VZEL FINALE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VRAG VZEL FINALE   VRAG VZEL FINALE Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 10:05 am

men je bil njen nastop zlo všeč, že sama pesem mi je dobra....ful dobr scenski nastop...eden boljših letos videnih.

Ampak res škoda, da ji je finale ušlo....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





VRAG VZEL FINALE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VRAG VZEL FINALE   VRAG VZEL FINALE Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
VRAG VZEL FINALE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: