Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ana Brenda in Maite isti?!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda in Maite isti?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ana Brenda in Maite isti?!   Ana Brenda in Maite isti?! Icon_minitimeTor Sep 10, 2013 10:21 am


Ana Brenda in Maite isti?!
Ana Brenda in Maite isti?! Ana


No cabe ni la menor duda, bueno, al menos en mí, de que en los programas al momento de los espectáculos, no dan una.

Raúl Araiza aseveró que en una novela de Salvador Mejía, Ana Brenda era modelo.

Obviamente, la confundió con Maite Perroni, y nadie del matutino fue bueno para desmentir tal atrevimiento de Araiza.

La protagonista de 'CORAZÓN INDOMABLE' no ha participado en telenovela alguna de Mejía.

Aunque puede ser válida la confusión, ya que para muchos , Ana Brenda es la versión brunette de Maite Perroni; ya los fans obsesivos, aseveran es la copia de su ídolo en todo aspecto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Brenda in Maite isti?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda in Maite isti?!   Ana Brenda in Maite isti?! Icon_minitimeTor Sep 10, 2013 10:51 am

Vibra je res podobna, lušni sta obe, lase imata podobne ... Ampak meni osebno je Ana Brenda top simpatičnosti, super igralka, karizmatična, zelo, zelo všečna, Maite pa pač mi niti ni všeč ... Lepa je zelo, ampak nima prave energije po mojem... Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Brenda in Maite isti?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda in Maite isti?!   Ana Brenda in Maite isti?! Icon_minitimeTor Sep 10, 2013 12:47 pm

Kristina je napisal/a:
Vibra je res podobna, lušni sta obe, lase imata podobne ... Ampak meni osebno je Ana Brenda top simpatičnosti, super igralka, karizmatična, zelo, zelo všečna, Maite pa pač mi niti ni všeč ... Lepa je zelo, ampak nima prave energije po mojem... Embarassed 
Se pretežno strinjam, ja Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Ana Brenda in Maite isti?! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Brenda in Maite isti?!   Ana Brenda in Maite isti?! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ana Brenda in Maite isti?!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite ali Ana Brenda?
» Anahi VS. Maite Perroni
» Ana Brenda je v L.A-ju!
» Ana Brenda ali Ximena?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: