Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Najboljših 5 telenovel!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePon Jun 10, 2013 3:06 am

Najboljših 5 telenovel!

Napiši svojih 5 najboljših telenovel vseh časov!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePon Jun 10, 2013 3:25 am

1. DULCE AMARGO

Najboljših 5 telenovel! C0fa9bef-dulce-amargo-te

2. LA QUE NO PODIA AMAR

Najboljših 5 telenovel! Lqnp00

3. LA USURPADORA

Najboljših 5 telenovel! English

4. AUNQUE ME CUESTE LA VIDA

Najboljših 5 telenovel! 20zr76a

5. MIS TRES HERMANAS

Najboljših 5 telenovel! 12892102876bcb8a2a6d56


+LA MUJER DE JUDAS
Najboljših 5 telenovel! Images
+ SOY TU DUENA
Najboljših 5 telenovel! Stage-soy-tu-duena

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePet Jul 26, 2013 1:41 pm

Opala, spregledala Smile
No, tako kot si ti "razvlekel", bi tudi jaz težko napisala zgolj 5. Bi pa bile zagotovo: Dulce amargo, La mujer de Judas, La usurpadora, La que no podia amar, Soy tu duena, Aşk-ı Memnu (mogoče), ne vem več, ker jih je dejansko težko izločit.

Najbolj izrazite so bile: Dulce amargo, La mujer de Judas in La usurpadora. Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Jul 28, 2013 11:27 am

Aha, zelo zanimivo...pričakovano Smile Sicer pa so top tri izredno različen stil, ampak vsaka posebej je razred zase!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Jul 28, 2013 12:53 pm

Mateo je napisal/a:
Aha, zelo zanimivo...pričakovano :)Sicer pa so top tri izredno različen stil, ampak vsaka posebej je razred zase!Smile

Tako je, ravno to mi je najbolj všeč, ker je vsaka od njih svojsten stil, dobre so. Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 2:54 am

Kaj tebi Teresa ni med temi?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 2:56 am

Mateo je napisal/a:
Kaj tebi Teresa ni med temi?
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
POZABILA!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 3:09 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kaj tebi Teresa ni med temi?
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
POZABILA!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
Se mi je zdelo, ja Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeSob Okt 25, 2014 3:48 am

Dulce amargo? In to oba? affraid cheers  !

A lahko mogoče to malo obrazložita? Ok, razumem, da sta v noveli Roxana in Juan Carlos Garcia Wink , ampak verjetno je več kot to. Priporočata ogled telenovele? Je res tako dobra?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeSob Okt 25, 2014 4:32 am

vesna je napisal/a:
Dulce amargo? In to oba? affraid  cheers  !

A lahko mogoče to malo obrazložita? Ok, razumem, da sta v noveli Roxana in Juan Carlos Garcia Wink , ampak verjetno je več kot to. Priporočata ogled telenovele? Je res tako dobra?

Dulce amargo!? Absolutno, to obdobje si "prespala" na forumu. Smile Kot boš lahko našla je na forumu veliko govora o tej noveli/seriji.

Res je, elenco je dober: Roxana, Scarlet, Juan Carlos Garcia, in mnogo drugih znanih: Aileen, Haydon, Carlos Felipe Alvarez, Daniel Alvarado, Flor Elena Gonzalez....dobri stari obrazi RCTVja. Z njimi pa so vmešani tudi malo manj znani mehiški igralci (predvsem iz Cadene Tres) - Gre namreč za koprodukcijo Televen (vzla), Cadena Tres (MX), za distribucijo pa je poskrbel Telemundo.

Glavni razlogi zakaj mi je všeč in NAJBOLJ všeč so ravno to, da gre za izredno REALNO zgodbo, ni tipična telenovela, je bolj format serije (vsaj po dogajanju). V ospredju so 4je pari stari okoli 30 let, ki se vsak posebej srečuje s težavami. Fantje so dobri prijatelji in imajo v skupni lasti restavracijo EL AIRE. Veliko se družijo med seboj....težave pa nastopijo, ko glavni par Scarlet in Erik Hayser oznanita, da se ločujeta, kajti lik Scarlet ne more več tako živeti in zapusti popolnega moža in sina....nato pa na površje privrejo težave drugih parov: odvisnost od alkohola, varanje, finančne težave, "požrešnost", odvisnost od sexa, zamere iz preteklosti....Vmes je tudi lik, ki je z njimi povezana v preteklosti, psihič...Skratka, priporočam!
Zelo všeč mi je scenarij, zgodba - ni predvidljivo, liki niso črno beli, vsaj je samo človek, ki ima ogromno napak in seveda vrlin...Novela povzroči dejansko vživljanje v zgodbo, načne debate o tem kar je "prav in narobe". Smile Vsak lahko gleda na isto situacijo iz popolnoma drugega zornega kota.
Delov je tudi primerno "malo" 120, ravno prav...in novela je dejansko iz dela v del tako zelo zanimiva, da jo je resnično užitek gledati....Navdušili so tudi igralci, ki jih prej sploh nisem poznal...Lahko pa s polno zavestjo trdim, da je novela najboljša kar sem jih videl. Tudi v Venezueli je požela veliko gledanost, priljubljenost....predvajala se je tudi v Mehiki, igralci so jo šli tja tudi promovirati osebno, v razne oddaje, imeli so posebno organizirano premiero...itd.

P.S. Nov izgled? Margarita Magana - vedno bolj ugotavljam, da je odlična igralka, prepričljivo igra, različne vloge zelo dobro upodablja. Luis Roberto Guzman pa je tudi dober igralec, ampak mi je v LQLVMR zoprn!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeSob Okt 25, 2014 4:38 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 1:09 am

vesna je napisal/a:
Dulce amargo? In to oba? affraid  cheers  !

A lahko mogoče to malo obrazložita? Ok, razumem, da sta v noveli Roxana in Juan Carlos Garcia Wink , ampak verjetno je več kot to. Priporočata ogled telenovele? Je res tako dobra?

No, najprej bi poudarila, da sem jaz tukaj pozabila napisati svojo "glavno telenovelo", ki jo ves čas hvalim, ne rečem, da je vse dovršeno in ni česa kar me je na trenutke tudi malce zdolgočasilo, toda to je TERESA! Odlična! Vloga Terese v izvedbi Angelique je bila vrhunska, svetovna, ogromen plus še Sebastian Rulli, tudi Aaron Diaz se mi je dopadel, malce drugačna, super, super, super; sploh Angelique!

No, zdaj pa na Dulce amargo. Ta telenovela pa za moje pojme ni imela ničesar kar bi me zdolgočasilo, kar ne bi želela videti. Posneta je se mi zdi bolj v stilu serije, dosti več "življenjskih" pripetljajev je, ki ne spominjajo nujno na tipično telenovelo, pa vendar. Liki so odlično zasnovani, vsi! Likov je malo, kar je pozitivno, nikomur se ne dogajajo ravno neke "znanstvene fantastike", ampak res življenjske stvari, vsak lik je v nekem trenutku ti blizu, se poistovetiš z njim, po drugi strani pa na neki drugi točki telenovele ne moreš razumeti njegove reakcije, ampak to je popolnoma življenjsko, takšni smo; to mi je bilo najbolj všeč. Tukaj liki delajo napake, delajo dobre stvari in niso kar zasnovani, kot v tipičnih zgodbah: ta je dober, ta je slab in je slab ni važno zakaj, je slab, ker nekega villana potrebujemo, da je življenje glavnih igralcev zapleteno. Tega pri Dulce amargo ni, vsak ima točno določeno zakaj se obnaša tako, kot se ... Tekst je bil tudi odličen, naraven, sproščen, seveda vse to temelji na več ali manj odličnih igralcih, vsi so bili res super, če izvzamem Alejandro Sandoval in Roberta Messutija. pale Slabša igra, ampak se je dalo tolerirati.
Ne gre tudi za to, da je zaradi Roxane ali Juan Carlosa bila kaj boljša, res je, da sta meni ena ljubših, toda to je zgolj plus. Roxana je odlično odigrala svojo vlogo, Garcia spet super, odlično, nekaj "drugačnega", njemu je šlo odlično! Zelo bi pohvalila tudi Scarlet, kateri sicer nikoli nisem očitala, da slabo igra, ampak njene vloge so bile preveč enolične, ta pa je bila res super, majhna sprememba za njo! Zelo se mi je "priljubil" tudi Erik Hayser - po igri res eden boljših galanov. Pa Fernando Noriega in Alejandra Ambrosi.
Skratka še bi se dalo naštevati, ampak mislim, da sem bila že majčkeno predolga. Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 9:57 am

Najlepša hvala za izčrpne odgovore, upam, da vaju nisem preveč mučila. Tudi jaz bi si to telenovelo ogledala. Mogoče bom pobrskala po internetu in si pogledala - vsaj nekaj delov na začetku, malo na sredi in konec. Ko bom pač imela čas

Mateo je napisal/a:


P.S. Nov izgled? Margarita Magana - vedno bolj ugotavljam, da je odlična igralka, prepričljivo igra, različne vloge zelo dobro upodablja. Luis Roberto Guzman pa je tudi dober igralec, ampak mi je v LQLVMR zoprn!

Ja, izgled sem morala malo posodobiti, ker je bil res strašno zastarel. In hotela sem nekaj aktualnega.

Luis Roberto Guzman se mi zdi od nekdaj srček I love you I love you , in glede na to, da je LQVMR trenutno na tv in da ima Kristina Rullija, ne bi mogla izbrati boljšega kot je Luis Roberto.
Kar se pa Margarite tiče Embarassed ... želela sem ženski lik. Roxano (ki je vedno aktualna) imaš ti, Angelique Kristina, mnoge druge igralke pa trenutno niso aktualne. Tako sem izbrala Margarito, čeprav se mi zdi marsikatera druga igralka bolj simpatična. Res pa je, da Margarita odlično igra, je simpatična in po mojem mnenju bi si zaslužila tuid kakšno glavno vlogo. Držim pesti zanjo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 11:30 am

vesna je napisal/a:
Najlepša hvala za izčrpne odgovore, upam, da vaju nisem preveč mučila. Tudi jaz bi si to telenovelo ogledala. Mogoče bom pobrskala po internetu in si pogledala - vsaj nekaj delov na začetku, malo na sredi in konec. Ko bom pač imela čas

Mateo je napisal/a:


P.S. Nov izgled? Margarita Magana - vedno bolj ugotavljam, da je odlična igralka, prepričljivo igra, različne vloge zelo dobro upodablja. Luis Roberto Guzman pa je tudi dober igralec, ampak mi je v LQLVMR zoprn!

Ja, izgled sem morala malo posodobiti, ker je bil res strašno zastarel. In hotela sem nekaj aktualnega.

Luis Roberto Guzman se mi zdi od nekdaj srček I love you I love you , in glede na to, da je LQVMR trenutno na tv in da ima Kristina Rullija, ne bi mogla izbrati boljšega kot je Luis Roberto.
Kar se pa Margarite tiče Embarassed ... želela sem ženski lik. Roxano (ki je vedno aktualna) imaš ti, Angelique Kristina, mnoge druge igralke pa trenutno niso aktualne. Tako sem izbrala Margarito, čeprav se mi zdi marsikatera druga igralka bolj simpatična. Res pa je, da Margarita odlično igra, je simpatična in po mojem mnenju bi si zaslužila tuid kakšno glavno vlogo. Držim pesti zanjo.

Da še jaz malo pokomentiram. Smile
Vesna, sicer z veseljem "delim" Sebastiana - sem tudi aktualna. Very Happy
Sicer pa glede Luis Roberta, jaz sem si ga od nekdaj želela ponovno videti v telenovelah, mi je bil zelo všeč, sem bila res ZELO vesela, da se je vrnil, ampak v LQLVMR ima za gledalko kot sem jaz zelo nehvaležno vlogo. Angelique in Sebastiana sem občudovala od Terese in sem tako vedno mogoče "otročje" gledala na ta par,kar zadeva zgodbe, popolnoma razumem vlogo Luis Roberta, ampak sem "navijačica" Angelique in Sebastiana, ki sta mi res "top of pareja"! Tako da sem malo "jezna" nanj v tej telenoveli, me njegov lik trenutno jezi. Very Happy
Margarita - odlična igralka, najbolj se "čudim" njenemu odličnemu izgledu, vedno je sveža, MLADA, kot da leta za njo ne minevajo. Smile Se pa tudi jaz sprašujem že nekaj časa, zakaj le nikoli ni dobila glavne vloge - mislim, da je boljša od marsikatere!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePon Okt 27, 2014 2:23 am

Definitivno je škoda Margarite, da ne dobi kakšne še večje vloge, glavne. Ne vem v čem je problem, ima premalo publiko? Je lepa, ZELO talentirana, mlada (vsaj deluje!), sveža, simpatična....

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePet Okt 31, 2014 11:21 am

1. MI GORDA BELLA
2. LA MUJER DE JUDAS
3. SOY TU DUENA
4. MUNECA BRAVA
5. LA QUE NO PODIA AMAR

Zelo všeč so mi tudi telenovele EL MANANTIAL (zgodba in pokrajina), RUBI , TERESA, MIS TRES HERMANAS (Roxanina igra) in LO QUE LA VIDA ME ROBO .

Najboljših 5 telenovel! MtMSPNG
       Najboljših 5 telenovel! SrAr7u8
       Najboljših 5 telenovel! AshrhAA
       Najboljših 5 telenovel! 1KkKtJv
       Najboljših 5 telenovel! IDlsPF3
       Najboljših 5 telenovel! 9J8gNga
       Najboljših 5 telenovel! XRu6uhw
       Najboljših 5 telenovel! XInpUqD
       Najboljših 5 telenovel! 3pv3P1r
       Najboljših 5 telenovel! SADBXpO
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePet Okt 31, 2014 12:09 pm

Lepo, si se potrudila.

Me je pa presenetila Muneca Brava, tako zelo všeč ti je bila? Meni je bila zgodba všeč, njena igra tudi, čeprav mi je Oreiro preveč "divja", v noveli je bilo PREVEČ komičnih vložkov in nepotrebnih scen dooolgih scen diska (brez texta, brez bistva). Novela v celoti je bila predolga...čeprav baje v slo sploh nismo videli vseh delov.

Nisem vedel, da ti je tudi El manantial tako všeč...jaz nisem gledal, sem pa slišal, da je bila res dobra. Ostalo pa je pričakovano.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePet Okt 31, 2014 3:40 pm

Mateo je napisal/a:
Lepo, si se potrudila.

Me je pa presenetila Muneca Brava, tako zelo všeč ti je bila? Meni je bila zgodba všeč, njena igra tudi, čeprav mi je Oreiro preveč "divja", v noveli je bilo PREVEČ komičnih vložkov in nepotrebnih scen dooolgih scen diska (brez texta, brez bistva). Novela v celoti je bila predolga...čeprav baje v slo sploh nismo videli vseh delov.

Nisem vedel, da ti je tudi El manantial tako všeč...jaz nisem gledal, sem pa slišal, da je bila res dobra. Ostalo pa je pričakovano.


Joj, pozabila sem na Apuesta por un amor

Hitro si se odzval na moj seznam, zelo prijazno, hvala Very Happy .

Ja, večinoma je seznam res pričakovan. "Muneca brava" (mogoče bi morala zamenjati vrstni red s "Mis tres hermanas") je bila res "divja" telenovela - drugačna, predvsem zabavna. "El manantinial" je pač klasična telenovela z jokico, všeč mi je bila zgodba, fotografija, podeželski utrip, igra Daniele Romo in Karyme Lozano (zlobnica), celo Adela Noriega mi je bila ok.

Največ sem razmišljala o Rubi scratch , ki mi sploh ni bila preveč všeč, je pa pustila nepozaben pečat. Skoraj vsako telenovelo primerjam z njo. Še posebej zanimiva je primerjava s Terezo, čeprav ne vem, če gre za remake.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 4:25 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Lepo, si se potrudila.

Me je pa presenetila Muneca Brava, tako zelo všeč ti je bila? Meni je bila zgodba všeč, njena igra tudi, čeprav mi je Oreiro preveč "divja", v noveli je bilo PREVEČ komičnih vložkov in nepotrebnih scen dooolgih scen diska (brez texta, brez bistva). Novela v celoti je bila predolga...čeprav baje v slo sploh nismo videli vseh delov.

Nisem vedel, da ti je tudi El manantial tako všeč...jaz nisem gledal, sem pa slišal, da je bila res dobra. Ostalo pa je pričakovano.


Joj, pozabila sem na Apuesta por un amor

Hitro si se odzval na moj seznam, zelo prijazno, hvala Very Happy .

Ja, večinoma je seznam res pričakovan. "Muneca brava" (mogoče bi morala zamenjati vrstni red s "Mis tres hermanas") je bila res "divja" telenovela - drugačna, predvsem zabavna. "El manantinial" je pač klasična telenovela z jokico, všeč mi je bila zgodba, fotografija, podeželski utrip, igra Daniele Romo in Karyme Lozano (zlobnica), celo Adela Noriega mi je bila ok.

Največ sem razmišljala o Rubi scratch , ki mi sploh ni bila preveč všeč, je pa pustila nepozaben pečat. Skoraj vsako telenovelo primerjam z njo. Še posebej zanimiva je primerjava s Terezo, čeprav ne vem, če gre za remake.

Ja, Apuesta por un amor je bila odlična. Dobra zgodba, predvsem pa ves čas napeto ozračje - dinamično! Ja, MTH je meni sveta klasika, lepa, družinska telenovela, ena najboljših venezuelskih, predvsem pa je meni pustila poseben pečat - Roxana mi je bila od takrat naprej všeč, čeprav so mi bile prej vedno všeč samo glavne igralke...tu me je pa prepričala Margarita in sem na te stvari drugače gledal.

El manantial je bila dobro sprejeta v Mehiki, pobrala je veliko nagrad (če se ne motim)...meni je tudi bila zelo všeč Daniela Romo, v tej noveli sem jo prvič videl. Karyme mi je šla na živce, ampak takrat je še boljše zgledala in ta vloga ji je bolj pristajala.

Rubi je bila tudi super telenovela, ja...dober elenco, dobra igra Barbare Mori...mi je bila pa Teresa itak potem kasneje bolj všeč, predvsem zaradi Angelique, ki jo je neverjetno odigrala, pri tako rosnih letih (za to vlogo si je pridobila tudi nagrado za gl. vlogo in tako postala najmlajša nagrajenka!). Ne, ni šlo za remake...so si pa zgodbi precej podobni...kar mi je bilo na začetku precej bedasto...poleg tega je še Sebastian Rulli igral v obeh....ampak niso identični. Obe glavni igralki sta pohlepni, revni in zanemarita ljubezen zaradi pohlepa po boljšem življenju.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 10:13 am

vesna je napisal/a:
1. MI GORDA BELLA
2. LA MUJER DE JUDAS
3. SOY TU DUENA
4. MUNECA BRAVA
5. LA QUE NO PODIA AMAR

Zelo všeč so mi tudi telenovele EL MANANTIAL (zgodba in pokrajina), RUBI , TERESA, MIS TRES HERMANAS (Roxanina igra) in LO QUE LA VIDA ME ROBO .
Muneca Brava I love you cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:19 am

Zanimivo, da sta obe napisali Muneco bravo, ker meni je pa ta telenovela sigurno ena slabših, kar se jih spomnim. Ne zaradi tega, ker je argentinska; mi je načeloma simpatično slišati malo spremembe, tudi Natalia je bila izredno lušna, simpatična, zelo rada sem jo poslušala, imela vse njene CDje (takrat), ampak se mi je res zgolj ona dopadla, kot pevka mogoče pa lepa mi je bila full, sicer pa mi nikdar odgovarjala vloga Milagros ter njeno obnašanje nasploh, so mi bolj všeč umirjene ženske,... saj vem, ona se je mnooooogim zdela na moč zabavna, jaz pa sem od nekdaj vihala nos nad takšnim obnašanjem. Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeČet Nov 06, 2014 12:39 am

Kristina je napisal/a:
Zanimivo, da sta obe napisali Muneco bravo, ker meni je pa ta telenovela sigurno ena slabših, kar se jih spomnim. Ne zaradi tega, ker je argentinska; mi je načeloma simpatično slišati malo spremembe, tudi Natalia je bila izredno lušna, simpatična, zelo rada sem jo poslušala, imela vse njene CDje (takrat), ampak se mi je res zgolj ona dopadla, kot pevka mogoče pa lepa mi je bila full, sicer pa mi nikdar odgovarjala vloga Milagros ter njeno obnašanje nasploh, so mi bolj všeč umirjene ženske,... saj vem, ona se je mnooooogim zdela na moč zabavna, jaz pa sem od nekdaj vihala nos nad takšnim obnašanjem. Embarassed  Embarassed


To je bila pa tako lepa romantična pepelkina zgodbica flower  sunny . Milagros je bila divja, kar je dajalo dinamiko telenoveli, všeč mi je bila kemija med Milagros in Ivom (Facundo Arana), glasba je bila dobra, zelo mi je bil pa všeč tudi Facundo Arana z dolgimi lasmi I love you  Embarassed  I love you  I love you  . Predvsem pa je šlo za romantično nežno ljubezensko zgodbico.

Meni so včasih všeč tudi bolj divji, temperamentni liki (npr. Norkys v Mi gorda bella - v MGB so mi sicer bile všeč tudi druge zgodbe) in pa Mili. Obnašanje Mili je bilo pa res tipčino za punco iz slama v kakšnem velemestu - mogoče bi se je v resničnem življenju ko sem bila majhna celo bala - nikoli ne veš, kdaj priletijo batine v zameno za prijaznost Suspect . Amapka bila je zakon v tej telenoveli.

Tako je meni ostala v spominu Muneca brava, mogoče bi Katka to drugače opisala in ji je bila telenovela več iz drugih razlogov.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitimeSre Nov 12, 2014 8:13 am

vesna je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Zanimivo, da sta obe napisali Muneco bravo, ker meni je pa ta telenovela sigurno ena slabših, kar se jih spomnim. Ne zaradi tega, ker je argentinska; mi je načeloma simpatično slišati malo spremembe, tudi Natalia je bila izredno lušna, simpatična, zelo rada sem jo poslušala, imela vse njene CDje (takrat), ampak se mi je res zgolj ona dopadla, kot pevka mogoče pa lepa mi je bila full, sicer pa mi nikdar odgovarjala vloga Milagros ter njeno obnašanje nasploh, so mi bolj všeč umirjene ženske,... saj vem, ona se je mnooooogim zdela na moč zabavna, jaz pa sem od nekdaj vihala nos nad takšnim obnašanjem. Embarassed  Embarassed


To je bila pa tako lepa romantična pepelkina zgodbica flower  sunny . Milagros je bila divja, kar je dajalo dinamiko telenoveli, všeč mi je bila kemija med Milagros in Ivom (Facundo Arana), glasba je bila dobra, zelo mi je bil pa všeč tudi Facundo Arana z dolgimi lasmi I love you  Embarassed  I love you  I love you  . Predvsem pa je šlo za romantično nežno ljubezensko zgodbico.

Meni so včasih všeč tudi bolj divji, temperamentni liki (npr. Norkys v Mi gorda bella - v MGB so mi sicer bile všeč tudi druge zgodbe) in pa Mili. Obnašanje Mili je bilo pa res tipčino za punco iz slama v kakšnem velemestu - mogoče bi se je v resničnem življenju ko sem bila majhna celo bala - nikoli ne veš, kdaj priletijo batine v zameno za prijaznost Suspect . Amapka bila je zakon v tej telenoveli.

Tako je meni ostala v spominu Muneca brava, mogoče bi Katka to drugače opisala in ji je bila telenovela več iz drugih razlogov.
Nekako sem začudena da nekdo označi Muneca Brava za slabo telenovelo. Pač taka netipična telenovela, ki jo z veseljem pogledaš in se ji od srca nasmejiš. Nekako bi res lahko rekli da je zgodba, ki je podobna Pepelkini. Mili je nežno bitje, ki sama sebe zavaruje na tak način da se pač malo obnaša idiotsko, otročje in po moško, ampak ko da kapo dol ni več punčka, ampak čustvena ženska. Pa ta kemija med Mili in Ivom.I love you Rekel bi da sploh nista igrala. Vsaj tak občutek dobiš in kasneje sem ga isto dobila v Sos Mi Vida. Čudim se da nikoli nista bila par v resničnem življenju. Skratka ta humor, ki je prepleten z igro Tom in Jerry mi je bil všeč, ker je Ivo tako lepo in ubogljivo sledil in lovil Mili, in je pozabu na vse ostale ženske, ona pa ga je s tem svojim obnašanjem in vsakodnevnimi fintami samo še bolj očarala. Še ko sta se kregala, sta se ti zdela prikupna. Vsaj meni. Noro simpatičen par in telenovela. Facundo mi je bil bolj všeč s kratkimi kot z dolgimi lasmi.

Divji in temperamentni liki in ko ženska ve, kaj želi in se bori za to aka močni liki, nekako so ti bolj ljubši kot šibki karakter, ki se samo joka in joka in ne neha z jokanjem.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najboljših 5 telenovel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljših 5 telenovel!   Najboljših 5 telenovel! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najboljših 5 telenovel!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ANKETE-
Pojdi na: