Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Nagrade TVyNovelas 2012

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 7:51 am

Nagrade TVyNovelas 2012

Será el próximo 28 de abril cuando se realice la entrega de los Premios Tevynovelas en Acapulco. Y esta se transmitirá por el canal de las estrellas.

Y les dejamos aquí la lista de los nominados a los mejor de las telenovelas. Recuerden que pueden votar por su favorito:

Mejor Telenovela:
“Abismo de pasión”
“Por ella soy Eva”
“Un refugio para el amor”
“Amor bravío”
“Cachito de cielo”
“Corona de lágrimas“.

Mejor actriz protagónica:
Angelique Boyer por “Abismo de pasión“.
Silvia Navarro por “Amor Bravío“.
Zuria Vega por “Un refugio para el amor“.
Victoria Ruffo por “Corona de lágrimas“.
Lucero por “Por ella soy Eva“.
Maite Perroni por “Cachito de cielo“.

Mejor actor protagónico:
Jaime Camil por “Por ella soy Eva“.
David Zepeda por “Abismo de pasión“.
Mark Tacher por “Abismo de Pasión“.
Cristian de la fuente por “Amor bravío“.
Pedro Fernández por “Cachito de cielo“.
Alejandro Nones por “Corona de lágrimas“.
Mane de la Parra por “Corona de Lágrimas“.
José María Torre por “Corona de Lágrimas“.
Gabriel Soto por “Un refugio para el amor“.
Brandon Peniche por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz antagónica:
Sabine Moussier por “Abismo de Pasión“.
Mariana Seoane por “Por ella soy Eva“.
Lety Calderón por “Amor bravío“.
Cynthia Klitbo por “Cachito de cielo“.
Adriana Louvier por “Corona de lágrimas“.
Jessica Coach por “Un refugio para el amor“.
Laura Flores por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor Antagónico:
Ernesto Laguardia por “Corona de lágrimas“.
Salvador Zerbpni por “Abismo de Pasión“.
Armando Araiza por “Abismo de Pasión“.
César Évora por “Amor Bravío“.
Adalberto Parra “Cachito de cielo“.
Marcelo Córdoba por “Por ella soy Eva“.
Roberto Blandón por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz Juvenil:
Esmeralda Pimentel por “Cachito de cielo“.
Livia Brito por “Abismo de Pasión“.
Mariana Van Rankin por “Amor Bravío“.
Geraldine Galván por “Por ella soy Eva“.
Fabiola Guajardoi por “Por ella soy Eva“.
Ileana Almaguer por “Un refugio para el amor“.
Tania Lizardo por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor juvenil:
Eddy Villard por “Amor Bravío“.
Adriano por “Abismo de Pasión“.
Pablo Lyle por “Cachito de cielo“.
Ferdinando Valencia por “Por ella soy Eva“.
Erick Díaz por “Un refugio para el amor“.

Mejor Actriz de Reparto:
Amairani por “Corona de lágrimas“.
Dacia González por “Abismo de Pasión“.
Raquel Olmedo por “Abismo de Pasión“.
Lola Merino por “Corona de lágrimas“.
Raquel Garza por “Corona de lágrimas“.
Tiaré Scanda por “Por ella soy Eva“.
Maricruz Nájera por “Un refugio para el amor“.
Lucía Guilmain por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor de Reparto:
Flavio Medina por “Amor Bravío“.
Eric del Castillo por “Abismo de Pasión“.
Alexis Ayala por “Abismo de Pasión“.
César Bono por “Cachito de Cielo“.
Arturo Carmona por “Corona de lágrimas“.
Pablo Valentín por “Por ella soy Eva“.

Mejor Actriz Coestelar:
Eugenia Cauduro por “Abismo de Pasión“.
Isabella Camil por “Abismo de Pasión“.
Fernanda Castillo por “Amor Bravío“.
Azela Robinson por “Cachito de Cielo“.
Maribel Guardia por “Cachito de cielo“.
África Zavala por “Corona de lágrimas“.
Paty Navidad por “Por ella soy Eva“.
Zaide Silvia por “Un refugio para el amor“.
Socorro Bonilla por “Un refugio para el amor“.

Mejor actor Coestelar:
Jesús Ochoca por “Por ella soy Eva“.
Francisco Gattorno por “Abismo de Pasión”.
Alex Sirvent por “Amor bravío“.
Jorge Poza por “Cachito de cielo“.
Brandon Peniche por “Un refugio para el amor“.

Revelación Masculina:
Axel Ricco por “Corona de lágrimas“.
Alberto Agnesi por “Abismo de pasión“.
Jorge Gallegos por “Amor bravío“.
Alfredo Gatica por “Cachito de cielo“.
Enrique Montaño por “Por ella soy Eva“.
Erick Díaz por “Un refugio para el amor“.

Revelación femenina:
Cassandra Sánchez por “Corona de lágrimas“.
Esmeralda Pimentel por “Abismo de pasión“.
Sandra Kai por “Amor bravío“.
Lorena del Castillo por “Amor bravío”.
Sofía Castro por “Cachito de cielo“.
Ilse Zamarripa por “Por ella soy Eva“.
Tania Lizardo por “Un refugio para el amor“.

Mejor Primer Actor:
José Carlos Ruiz por “Un refugio para el amor“.
Alejandro Camacho por “Abismo de Pasión“.
René Casados por “Abismo de pasión“.
José Elías Moreno por “Amor bravío“.
Luis Couturier por “Amor Bravío“.
Rafael Inclán por “Cachito de cielo“.
Ernesto Laguardia por “Corona de lágrimas“.
Manuel Ojeda por “Por ella soy Eva“.
Salvador Sánchez por “Un refugio para el amor“.

Mejor tema musical:
“Cachito de cielo” Pedro Fernandez.
“Cuando manda el corazón” Vicente Fernández.
“Solo un suspiro” para “Abismo de pasión“.
“Corona de lágrimas” Cristian Castro.
“Por ella soy Eva” Jaime Camil.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 9:35 am

O, Mexico lindo y querido! Smile
Sicer pa ni nič posebnega za kar bi se dalo glasovati, Abismo de pasion je bila zanič, kljub temu, da je bila Angelique glavna vloga, seveda tako tudi ne morem izpostaviti njene igre, ki je sicer po mojem čisto korektna, kaj več pa tako ne more storiti ob takšni telenoveli ... Stil telenovele kot je Por ella soy Eva se meni osebno ne dopade in bi potem težko hvalila Lucero, Amor bravio, sicer dokaj gledljiva, ampak čisto preveč služkinj in služabnikov pa njihovih pripetljajev - polno nepotrebnega teksta, staromodnega predvsem... Bi pa lahko pohvalila Leticio Calderon, ki se vedno super izkaže v vlogah zlobnic! Smile
Ostalo bolj ne poznam, si pa zagotovo ne želim gledati Corone de lagrimas, ki že sam naslov nakaže na to, da je glavna igralka Victoria Ruffo ... čeprav, ČE se ne motim ima Castro prste vmes? To bi znalo telenovelo znatno poboljšati. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 10:13 am

Kristina je napisal/a:
O, Mexico lindo y querido! Smile
Sicer pa ni nič posebnega za kar bi se dalo glasovati, Abismo de pasion je bila zanič, kljub temu, da je bila Angelique glavna vloga, seveda tako tudi ne morem izpostaviti njene igre, ki je sicer po mojem čisto korektna, kaj več pa tako ne more storiti ob takšni telenoveli ... Stil telenovele kot je Por ella soy Eva se meni osebno ne dopade in bi potem težko hvalila Lucero, Amor bravio, sicer dokaj gledljiva, ampak čisto preveč služkinj in služabnikov pa njihovih pripetljajev - polno nepotrebnega teksta, staromodnega predvsem... Bi pa lahko pohvalila Leticio Calderon, ki se vedno super izkaže v vlogah zlobnic! Smile
Ostalo bolj ne poznam, si pa zagotovo ne želim gledati Corone de lagrimas, ki že sam naslov nakaže na to, da je glavna igralka Victoria Ruffo ... čeprav, ČE se ne motim ima Castro prste vmes? To bi znalo telenovelo znatno poboljšati. Smile

Heheh, na takšne teme se rada razpišeš... Smile

Se popolnoma strinjam s tabo....ampak mislim, da bo za gl. vlogo dobila Lucero, za naj telenovelo tudi EVA, čeprav so gledanost Abisma zeeeloo hvalili! Za gl. igralca zna dobiti Christian, čeprav tudi David je priljubljen!

Calderonka pa itak zmaga....zna prepričati v vseh vlogah!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 10:19 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
O, Mexico lindo y querido! Smile
Sicer pa ni nič posebnega za kar bi se dalo glasovati, Abismo de pasion je bila zanič, kljub temu, da je bila Angelique glavna vloga, seveda tako tudi ne morem izpostaviti njene igre, ki je sicer po mojem čisto korektna, kaj več pa tako ne more storiti ob takšni telenoveli ... Stil telenovele kot je Por ella soy Eva se meni osebno ne dopade in bi potem težko hvalila Lucero, Amor bravio, sicer dokaj gledljiva, ampak čisto preveč služkinj in služabnikov pa njihovih pripetljajev - polno nepotrebnega teksta, staromodnega predvsem... Bi pa lahko pohvalila Leticio Calderon, ki se vedno super izkaže v vlogah zlobnic! Smile
Ostalo bolj ne poznam, si pa zagotovo ne želim gledati Corone de lagrimas, ki že sam naslov nakaže na to, da je glavna igralka Victoria Ruffo ... čeprav, ČE se ne motim ima Castro prste vmes? To bi znalo telenovelo znatno poboljšati. Smile

Heheh, na takšne teme se rada razpišeš... Smile

Se popolnoma strinjam s tabo....ampak mislim, da bo za gl. vlogo dobila Lucero, za naj telenovelo tudi EVA, čeprav so gledanost Abisma zeeeloo hvalili! Za gl. igralca zna dobiti Christian, čeprav tudi David je priljubljen!

Calderonka pa itak zmaga....zna prepričati v vseh vlogah!

Hehe, ja, če je Mexico lingo y querido Razz
No, samo povem, ker malo več vem o tem, oz. znam oceniti po svoje kaj se mi dopade in kaj ne.
Aha, potem misliš, da bo Lucero oz. "Eva" dobila. Hja, zna biti, čeprav saj pravim, da se tu ne bom nekaj preveč repenčila, ker itak nobena ni vredna posebne pohvale. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 10:27 am

Ja, saj vem, to ti je bolj domače...bolj je zlajnano Smile Very Happy

Aha, to imaš prav, lahko le ocenjujemo igralke.....vloge, ki so jih imele v teh polomijah ni nič vredno....bi bilo bolj fer dati nagrado Navarro, ki je bila še najboljša.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 11:20 am

Mateo je napisal/a:
Ja, saj vem, to ti je bolj domače...bolj je zlajnano Smile Very Happy

Aha, to imaš prav, lahko le ocenjujemo igralke.....vloge, ki so jih imele v teh polomijah ni nič vredno....bi bilo bolj fer dati nagrado Navarro, ki je bila še najboljša.

Oo, zlajnano. affraid

Navarro ima po eni strani srečo, ker vedno igra vlogo, ki je lahko malo "samosvoja", pa po mojem tudi sama poskrbi, da zgleda zelo naravna, tudi kar se teksta tiče, je spontano zelo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 11:45 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, saj vem, to ti je bolj domače...bolj je zlajnano Smile Very Happy

Aha, to imaš prav, lahko le ocenjujemo igralke.....vloge, ki so jih imele v teh polomijah ni nič vredno....bi bilo bolj fer dati nagrado Navarro, ki je bila še najboljša.

Oo, zlajnano. affraid

Navarro ima po eni strani srečo, ker vedno igra vlogo, ki je lahko malo "samosvoja", pa po mojem tudi sama poskrbi, da zgleda zelo naravna, tudi kar se teksta tiče, je spontano zelo.

Sigurno, ja! Dobro igra, ampak mislim, da je ob Lucero in Angelique "premajhna" ?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 2:27 pm

Mateo je napisal/a:


Sigurno, ja! Dobro igra, ampak mislim, da je ob Lucero in Angelique "premajhna" ?

Ah, kaj pa veš ... proti Lucero že ... glede Angelique pa nisem tako prepričana. Question
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 2:32 pm

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Sigurno, ja! Dobro igra, ampak mislim, da je ob Lucero in Angelique "premajhna" ?

Ah, kaj pa veš ... proti Lucero že ... glede Angelique pa nisem tako prepričana. Question

No, jaz mislim, da je LUCERO kaoo največja zvezda od teh, čeprav je ANGELIQUE trenutno izjemno popularna, pa tudi SILVIA je top, ampak....zdaj če bi vse tri spopadli bi rekel, da bi zmagala LUCERO, čeprav?!

Po moji presoji pa vse tri zeeelooo dobro igrajo, od Lucero sem zelo veliko videl, jo cenim in je zmožna zelo raznolikih izzivov, kar mi je bistvenega pomena.
Pri Silvii mi je nenormalno všeč ta njena sproščenost in realna igra...Angelique pa je za svoja leta tudi izjemno dobra igralka!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 2:34 pm

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Sigurno, ja! Dobro igra, ampak mislim, da je ob Lucero in Angelique "premajhna" ?

Ah, kaj pa veš ... proti Lucero že ... glede Angelique pa nisem tako prepričana. Question

No, jaz mislim, da je LUCERO kaoo največja zvezda od teh, čeprav je ANGELIQUE trenutno izjemno popularna, pa tudi SILVIA je top, ampak....zdaj če bi vse tri spopadli bi rekel, da bi zmagala LUCERO, čeprav?!

Po moji presoji pa vse tri zeeelooo dobro igrajo, od Lucero sem zelo veliko videl, jo cenim in je zmožna zelo raznolikih izzivov, kar mi je bistvenega pomena.
Pri Silvii mi je nenormalno všeč ta njena sproščenost in realna igra...Angelique pa je za svoja leta tudi izjemno dobra igralka!

Ja, v bistvu se je res težko odločiti, vse tri so odlične ... Jaz bi najprej Silvio izločila, ker se grdo dere na čase ... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitimeČet Mar 28, 2013 2:50 pm

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Sigurno, ja! Dobro igra, ampak mislim, da je ob Lucero in Angelique "premajhna" ?

Ah, kaj pa veš ... proti Lucero že ... glede Angelique pa nisem tako prepričana. Question

No, jaz mislim, da je LUCERO kaoo največja zvezda od teh, čeprav je ANGELIQUE trenutno izjemno popularna, pa tudi SILVIA je top, ampak....zdaj če bi vse tri spopadli bi rekel, da bi zmagala LUCERO, čeprav?!

Po moji presoji pa vse tri zeeelooo dobro igrajo, od Lucero sem zelo veliko videl, jo cenim in je zmožna zelo raznolikih izzivov, kar mi je bistvenega pomena.
Pri Silvii mi je nenormalno všeč ta njena sproščenost in realna igra...Angelique pa je za svoja leta tudi izjemno dobra igralka!

Ja, v bistvu se je res težko odločiti, vse tri so odlične ... Jaz bi najprej Silvio izločila, ker se grdo dere na čase ... Very Happy

Ja, sigurno jaz tudi..ker "Obožujem" bolj ostali dve! Če bi prav jaz glasoval, bi verjetno za Lucero!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Nagrade TVyNovelas 2012 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nagrade TVyNovelas 2012   Nagrade TVyNovelas 2012 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nagrade TVyNovelas 2012
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» TVyNovelas nagrade podeljene
» Nagrade "El universo del espectaculo"
» TVyNovelas 2014
» TVyNovelas 2015

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: