Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePon Avg 27, 2012 4:53 am

Los Secretos De Lucia je nova prihajajoča telenovela Univisiona v sodelovanju z Venevisionom in BE-TV. Telenovela je original in za zgodbo je odgovoren kolumbijec Jörg Hiller (Los cabelleros las prefieren brutas, El secretario, Venezzia). Protagonista sta Juan Pablo Raba in Irán Castillo, ki se po šestih letih vrača nazaj v svet telenovel. Potrjeni so tudi igralci Yul Burkle, Luis Gerónimo Abreu, Maritza Bustamante, Iván Tamayo.

To bo prva produkcija, ki bo posneta v formatu High Definition. Snemanje se bo začelo v prihodnjih tednih, in sicer v Caracasu, Falcónu in Miamiju.
Telenovela bo imela 120 delov, dolgih po eno uro.


Nazadnje urejal/a Katka Pon Avg 27, 2012 4:58 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePon Avg 27, 2012 4:58 am

Skoraj celotna igralska zasedba je že prišla v Venezuelo, kjer bodo začeli s snemanjem telenovele.
Citiram :
Los Extraños invadieron Venevision
17 de Agosto 2012

Al parecer los protagonistas de la nueva superproducción dramática de Venevision, La Extraña, ya andan por los pasillos del canal, comentó el periodista de Portada’s Daniel Uzcátegui.

El actor colombiano de cine y televisión, Juan Pablo Raba, hará su debut en la pantalla de Venevision. A Raba se le ha visto por los pasillos muy feliz por este nuevo rol que le toca interpretar.

El periodista de farándula Daniel Uzcátegui comentó que, Juan Pablo viajó solo a la ciudad Caraqueña, ya que su esposa, la bella animadora Mónica Fonseca, se quedó en Colombia cuidando a su hijo, el pequeño Joaquín.

Según Uzcátegui, también fue vista en canal, a la sexy y bella actriz venezolana Maritza Bustamante, acompañada de su manager el exitoso empresario Luis Luyando.

También llegaron a Venezuela, el actor mexicano Plutarco Haza y el venezolano Yul Burkle.

Aunque aún falta por llegar la actriz quien protagonizará la novela, Irán Castillo, muchas son las sorpresas que promete esta gran producción.

Disfrutaremos muy pronto de este dramático que cuenta con Luis Gerónimo Abreu, estrenando nueva imagen, Aroldo Betancourt, Iván Tamayo, entre otros.


Irán Castillo se vrača kot protagonistka "La Extraña", kjer bo igrala žensko, ki zaradi nesreče (udarca v glavo) izgubi spomin in ne ve, kdo je. Ker jo bo zanimalo, kdo je v resnici in ker ne ve, kaj se ji je zgodilo, bo iskala po svoji preteklosti in naletela na zanimive stvari.
Citiram :
Hará Irán Castillo teleserie en Venezuela
Ciudad de México (3 agosto 2012).- Tras varios años alejada de la televisión nacional, donde su último trabajo fue la segunda temporada de El Pantera (2008), Irán Castillo regresará como protagonista de la teleserie La Extraña, pero en Venezuela.

La actriz interpretará a una mujer que, a raíz de un accidente, pierde la memoria, por lo que tendrá buscar en su pasado para saber quién es realmente.

“Me gustó mucho la historia, y ahorita en Venezuela y en Colombia están haciendo muchos proyectos muy padres y creo que es un buena oportunidad para mí.

“La Extraña cuenta cómo una mujer, por un golpe en la cabeza, no sabe quién es. En toda la primera parte de la teleserie no sabe qué pasó con ella, entonces empieza a buscar en su pasado y encuentra cosas muy interesantes”, adelantó Irán el martes, a su paso por la alfombra roja de la cinta Morgana.

La actriz dijo que está más que lista para radicar durante seis meses en el país sudamericano, pero no piensa viajar sola, ya que se llevará a su pequeña hija, Irka.

Una vez que finalice su participación en el proyecto, en el que compartirá créditos con el colombiano Juan Pablo Raba, la actriz no descarta la posibilidad de regresar al mundo de la música.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePon Avg 27, 2012 5:19 am

Super, da si odprla temo....zelo zanimivo se mi zdi videti Iran v takšni produkciji Venevisiona (koprodukcije sicer)....in pa Juan Pabla....zanimiv duo. Sicer pa na sploh, precej znanih. Zna biti zanimiv projekt....čeprav mi glavna igralka nikoli ni bila všeč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePon Avg 27, 2012 5:54 am

Res kar znani igralci. Me veseli za Juan Pabla, Iran mi sicer ni ljuba, ampak pustimo se presenetit. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 10:36 am

SLIKE S SNEMANJ:

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  A2e5y1fcyaaakc6jpg-large
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  A2tzhrhcyaalb79jpg-large
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  A15czncqae82rrrrrw
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Instagram
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Instagrttam
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Nr333tlx
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Prorrxy
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Proxy
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Resizeimageonlttyashx
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Resizeimageonlyashx
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Resttizeimageonlyashx
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  A2sw14bciaa2upujpg-large
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Imageeefromurl
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Imagefrorrrurl

seriji se bo pridružil tudi mehiški igralec MARCO MENDEZ (La que no podia amar...)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 11:53 am

Takšna kriminalna Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 12:00 pm

Cristina je napisal/a:
Takšna kriminalna Smile

natanko tako...bolj v stilu serije, podobno verjetno La reina del Sur.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeSob Avg 10, 2013 5:56 am

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  0908juannm630

ivan tamayo (kassandra, los misterios del amor, la viuda joven, la senora de cardenas...), Iran Castillo in Juan Pablo Raba
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 2:30 am



LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Poster-oficial-de-los-se

V TEM MESECU SE BO (KOOONČNOOO) ZAČELA NA PROGRAMU VENEVISION

PROMOTI SE ŽE PREDVAJAJO!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 2:51 am

Pa to je že zdavnaj posneto, ali kako?  Question 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 3:16 am

Ja, snemajo že celo leto se mi zdi....v letu 2012, 2013 so začeli...tako nekako:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 7:48 am

Konec avgusta so končali s snemanjem serije. Smile Oktobra lani se je začela predvajati na TC Mi Canal v Ekvadorju.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 8:28 am

Katka je napisal/a:
Konec avgusta so končali s snemanjem serije. Smile Oktobra lani se je začela predvajati na TC Mi Canal v Ekvadorju.

In kaj veš kako je sprejeta?

Elenco je OGROMEN, bolj znana imena:

Irán Castillo...
Juan Pablo Raba...
Maritza Bustamante...
Julián Gil...
Luis Gerónimo Abreu...
Yul Bürkle...
Aroldo Betancourt...
Iván Tamayo...
Sonia Villamizar...
Mimí Lazo...
Nacho Huett...
Rafael Romero...
Albi De Abreu...
Yuvanna Montalvo...
Adolfo Cubas...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 8:49 am

Ja, ta imena so pa res kar znana! Wink
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 10:24 am

Mateo je napisal/a:
In kaj veš kako je sprejeta?
Zaenkrat je bolj težko povedati, kako je sprejeta, ker se vrti samo v Ekvadorju na TC Mi Canal. Kmalu bo prišla še na Telemicro (Dominikanska republika) in letos naj bi končno prišla tudi na Venevision. Vsi se čudijo, kako to da ni bila premierno predstavljena na Venevisionu. Slišala sem da je ljudem v Ekvadorju všeč, da je dobro gledana, vrti se od pon do pet ob 21:45. Avance za vsaki del je zanimiv, tako da verjamem da je serija zanimiva za pogledati. Neke vrste serija, ki je obarvana z akcijo, skrivnostmi, ljubeznijo, iskanjem resnice in še čim.

Elenco je res odličen, sama znana imena.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 10:30 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
In kaj veš kako je sprejeta?
Zaenkrat je bolj težko povedati, kako je sprejeta, ker se vrti samo v Ekvadorju na TC Mi Canal. Kmalu bo prišla še na Telemicro (Dominikanska republika) in letos naj bi končno prišla tudi na Venevision. Vsi se čudijo, kako to da ni bila premierno predstavljena na Venevisionu. Slišala sem da je ljudem v Ekvadorju všeč, da je dobro gledana, vrti se od pon do pet ob 21:45. Avance za vsaki del je zanimiv, tako da verjamem da je serija zanimiva za pogledati. Neke vrste serija, ki je obarvana z akcijo, skrivnostmi, ljubeznijo, iskanjem resnice in še čim.

Elenco je res odličen, sama znana imena.

Hvala:)

Ja, VENEVISION zadnje leto, dve počasi snema oz. bolj upočasnjeno ustvarja, v letu 2013 so imeli novo samo DE TODAS MANERAS ROSA (Marisa Roman, Ricardo Alamo, Norkys Batista, Luciano DAlessandro), obljubljajo pa že dooolgo LOS SECRETOS DE LUCIA in CORAZON ESMERALDA, ki naj bi prišla na spored v marcu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 10:42 am

Mateo je napisal/a:
Hvala:)

Ja, VENEVISION zadnje leto, dve počasi snema oz. bolj upočasnjeno ustvarja, v letu 2013 so imeli novo samo DE TODAS MANERAS ROSA (Marisa Roman, Ricardo Alamo, Norkys Batista, Luciano DAlessandro), obljubljajo pa že dooolgo LOS SECRETOS DE LUCIA in CORAZON ESMERALDA, ki naj bi prišla na spored v marcu.
Smile

Sem slišala da želijo na leto ustvariti samo eno ali dve telenoveli. Očitno so ugotovili, da njihove telenovele niso ravno tako briljantne in gledljive kot mislijo da so. Vseeno mislim da bo druga zgodba z Los Secretos De Lucia, ker je to le originalna zgodba posneta v formatu High Definition. Je pa res da jo precej dolgo obljubljajo na Venevisionu. Mislim kaj čakajo? Rolling Eyes Vrtijo same stare telenovele, namesto da bi predstavili neki novega.

Kako je bila sprejeta De todas maneras Rosa? Igralska zasedba je znana, čeprav Ricardo Alamo mene zelo dolgočasi, ampak res zelo dolgočasi, Norkys niti več ne jemljem resno, ker mi deluje precej noro, Luciano DAlessandro mi je pa kul. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeČet Jan 02, 2014 10:59 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Hvala:)

Ja, VENEVISION zadnje leto, dve počasi snema oz. bolj upočasnjeno ustvarja, v letu 2013 so imeli novo samo DE TODAS MANERAS ROSA (Marisa Roman, Ricardo Alamo, Norkys Batista, Luciano DAlessandro), obljubljajo pa že dooolgo LOS SECRETOS DE LUCIA in CORAZON ESMERALDA, ki naj bi prišla na spored v marcu.
Smile

Sem slišala da želijo na leto ustvariti samo eno ali dve telenoveli. Očitno so ugotovili, da njihove telenovele niso ravno tako briljantne in gledljive kot mislijo da so. Vseeno mislim da bo druga zgodba z Los Secretos De Lucia, ker je to le originalna zgodba posneta v formatu High Definition. Je pa res da jo precej dolgo obljubljajo na Venevisionu. Mislim kaj čakajo? Rolling Eyes Vrtijo same stare telenovele, namesto da bi predstavili neki novega.

Kako je bila sprejeta De todas maneras Rosa? Igralska zasedba je znana, čeprav Ricardo Alamo mene zelo dolgočasi, ampak res zelo dolgočasi, Norkys niti več ne jemljem resno, ker mi deluje precej noro, Luciano DAlessandro mi je pa kul. Very Happy

Aha, no jaz sem pa tudi prebral, da ravno zato, ker želijo konkurirati Telemundu in ostalim, ki snemajo v HD, jim gre to malo težje od rok - pri montaži in vsem skupaj....Bo že držalo. Smile

De todas maneras rosa zdaleč ni velik uspeh...njihova zadnja uspešnica je bila Valgame Dios (Sabrina Seara, Eduardo Orozco, Ricardo Alamo), ki je bila dobro sprejeta, glavni par je bil zelo odobravan...predvsem pa je menda kradel show Ricardo z vlogo zabavnega poročenega ženskarja Smile Potem so imeli še Hahnovo novo polomijo Mi ex me tiene ganas, ki ni bilo bogve kaj....:S Škoda...res je, da stavijo na originalne zgodbe, ampak nekaj ne potegne? Mislim, da nisi najbolj domiselne zgodbe, pisatelji, ki pišejo so slabi...nič posebnega niso!
No, zašel sem...vprašala si me za De todas maneras Rosas, kar sem jaz videl je bil samo intro, pa mislim, da dve sceni z Ricardom in Norkys. Kot si rekla...Norkys tudi jaz več ne jemljem resno...spet igra nek model, ki teži fantu, da se poročita (1.MGB, 2.Estrambotica Anastasia, 3.Mi ex me tiene ganas, 4.De todas maneras Rosa). Very Happy Very Happy Njen look je obupen, na sebi ima toliko ličila, da ga v vseh svojih 37 letih prej ni imela Very Happy Ricardo pa je resnično zelooo zlajnan....vloge protagonista, ki mu jih dajejo so za  Sleep Sleep  Moti me pa tudi glavna igralka Marisa Roman, ki je totalna siva miška....ampak VV rada daje takšnim glavno vlogo. Luciano pa je tudi meni všeč, ja...Telenovela je preveč tipična telenovela s klasičnim zapletom.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Jan 03, 2014 2:20 am

NO VERA LUZ EN "USA"

La novela que prepara Venevisiòn desde hace más de un año-inicio grabaciones el 6 de septiembre de 2012- y que representaba el inicio de su debut en formato de alta definición, no será lanzada al aire por Univisión, ni por su filial Unimas, por carecer de calidad y ser considerada por los ejecutivos del canal internacional una mala producción, que atenta contra el estándar de calidad que exigen y merecen brindarle a la teleaudiencia. Como se sabe, esta llamada y “cacareada” “Súper Producción” de Venevisiòn en coproducción con el referido canal y BE-TV, estuvo grabándose en nuestro país y en Miami y tiene en su reparto a figuras como: Irán Castillo, Juan Pablo Raba, Maritza Bustamante, Plutarco Haza, Julián Gil, Yul Burkle, Mimi Lazo, Adolfo Cubas, Luis Gerònimo Abreu, Aroldo Betancourt, entre otros.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Jan 03, 2014 2:21 am

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Ba1hhiriaaetnhe
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Jan 03, 2014 9:08 am

To novico No vera luz en "USA" je napisal kritik. Vprašanje spet, ali je vse res ali ne. Lahko da je glede na to da neki čarajo in se vse skupi samo čaka. Bomo videli.

Mi je všeč ta promocija na avtobusu. Kje je to?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Jan 03, 2014 10:30 am

Ja, tako je....Diego Kapeky....je večkrat že rečeno, da samo natolcuje Smile Ampak, dobro, samo, da se piše!Smile

Mislim, da v Ekvadorju:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Jan 10, 2014 12:37 pm

KONČNO.

Los Secretos de Lucía prihaja na Venevisión Plus (Venezuela)
Premiera 3 de februarja ob 20:00.

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Venevision-plus

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimeTor Jan 28, 2014 1:25 am

NATPE 2014


Na NATPE to telenovelo predstavlja MARITZA BUSTAMANTE


LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Fc54501e86c011e3877b123e
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitimePet Feb 07, 2014 9:32 am

Los Secretos de Lucía se je začela vrteti na CadenaTres (Mehika)
Premiera 3 februarja ob 20:00.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)    LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
LOS SECRETOS DE LUCIA (Venevision & Univision & BE-TV, 2012)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MI EX ME TIENE GANAS (Venevision 2012)
» SECRETOS DEL ALMA (TV Azteca, 2008)
» SPLIT 2012
» Ana Lucia pri zdravniku!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: