Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ANGELIQUE BOYER

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 1:30 am

Angelique in Sebastian v Las Vegasu. Wink



Video z letališča



ANGELIQUE BOYER - Page 31 B2wxtqhiqaa45rd
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B2wxvfrimaa1xbs
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B2ybt6ciaaaeurw
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B2yeosqiiaenfp2

ANGELIQUE BOYER - Page 31 104110196699237197875611
ANGELIQUE BOYER - Page 31 103939496699222864543715
ANGELIQUE BOYER - Page 31 195923385732224763192221
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B21vzobieaa7el3
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B21vzooicaaco0z
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B21vzoyiqaau4wy
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B21vzpkimaeahft
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B23wiquccaayaxj
ANGELIQUE BOYER - Page 31 695964800wc
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:05 am

Pa je že pricurljalo nekaj prvih slik.....Morem reči, da sta na letališču zelo zelo Evropska, glede izgleda....njegov look s to brado (še enkrat!) ni ok....meni je smešen Very Happy Krajša brada, ja...ta dolga ga naredi bolj suhega.Smile
Sicer sta pa bila drzna z izbiro hlač (on) in pajkic (ona)...ampak simpatično, zakaj pa ne! Smile

Kako zoprno je to, ko te kar napadejo, da sam sebe iščeš po letališču...in sprašujejo takšna podrobna in natančna vprašanja....cccc Very Happy

Deluje pa Angelique res zeeelooo zaljubljeno v prvem videu, ga tako lepo, smehljaje in z občudovanjem gleda in posluša Smile

Nastalo pa je kar nekaj njunih selfiejev, ha? lol! lol!

Sebastian pa "Zmaga"..."no me vayan a casar otra vez..." Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:22 am

Mateo je napisal/a:
Pa je že pricurljalo nekaj prvih slik.....Morem reči, da sta na letališču zelo zelo Evropska, glede izgleda....njegov look s to brado (še enkrat!) ni ok....meni je smešen Very Happy Krajša brada, ja...ta dolga ga naredi bolj suhega.Smile
Sicer sta pa bila drzna z izbiro hlač (on) in pajkic (ona)...ampak simpatično, zakaj pa ne! Smile

Kako zoprno je to, ko te kar napadejo, da sam sebe iščeš po letališču...in sprašujejo takšna podrobna in natančna vprašanja....cccc Very Happy

Deluje pa Angelique res zeeelooo zaljubljeno v prvem videu, ga tako lepo, smehljaje in z občudovanjem gleda in posluša Smile

Nastalo pa je kar nekaj njunih selfiejev, ha? lol! lol!

Sebastian pa "Zmaga"..."no me vayan a casar otra vez..." Very Happy

Ja, malce nezvezdniška, ker sebe si predstavljam, da če bi bila na njihovem mestu bi ves čas hodila tipi topi - poslovno oblečena, vse kar zdaj občudujem, kar bi imela, bi potem lahko imela (zaradi denarja). Very Happy

Hja, pa še če je že spoznala njegove starše, ko pa le-ti hodijo za njima. drunken
Delujeta pa res zelo zaljubljeno! flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:27 am

Ja, čeprav na letalu verjetno res ne bi bila tako zelo uglajeno oblečena Very Happy Very Happy Približno tako kot sta onadva, oz. v naših "casual" stvareh. Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:35 am

Mateo je napisal/a:
Ja, čeprav na letalu verjetno res ne bi bila tako zelo uglajeno oblečena Very Happy Very Happy Približno tako kot sta onadva, oz. v naših "casual" stvareh. Smile


Ja, no, saj se tudi "najini" zvezdniki včasih oblečejo tako, kot se jaz ne bi. Very Happy Very Happy Npr. te pajkice meni nekak niso. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:55 am

Še ena Smile
ANGELIQUE BOYER - Page 31 167158573752142932924957

Njiju bi pa res enkrat rada videla kot par v kakšni telenoveli. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
ANGELIQUE BOYER - Page 31 Latempestadwilliamlevyan
ANGELIQUE BOYER - Page 31 Williamangeliquelatempes
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 9:44 am

Lepa Very Happy !

William in Angelique?
Ja, mislim da bi šlo. Ona dobro igra, tako da bi se njegova včasih malo šepava igra Embarassed lahko nevtralizirala. No, saj mogoče tudi William zdaj že igra boljše.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:17 am

vesna je napisal/a:
Lepa Very Happy !

William in Angelique?
Ja, mislim da bi šlo. Ona dobro igra, tako da bi se njegova včasih malo šepava igra Embarassed  lahko nevtralizirala. No, saj  mogoče tudi William zdaj že igra boljše.

Hm, definitivno bi si ju želela videti skupaj. Hehe, ti ne maraš Williamove igre, kajne? No, njemu res mnogo ljudi očita slabo...čeprav se meni ne zdi, me je v Sortilegiu zelo prepričal. Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:30 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Lepa Very Happy !

William in Angelique?
Ja, mislim da bi šlo. Ona dobro igra, tako da bi se njegova včasih malo šepava igra Embarassed  lahko nevtralizirala. No, saj  mogoče tudi William zdaj že igra boljše.

Hm, definitivno bi si ju želela videti skupaj. Hehe, ti ne maraš Williamove igre, kajne? No, njemu res mnogo ljudi očita slabo...čeprav se meni ne zdi, me je v Sortilegiu zelo prepričal. Smile

Ja, v Sortilegiu je bil pa zelo dober, ampak to je verjetno povezano z Jacqueline Bracamontes, ki dobro igra in ga je s svojo igro očitno potegnila naprej. Ne vem, ali je tudi on igral boljše ob njej ali pa je vse skupaj takoj izgledalo boljše Question  flower  Embarassed  ? Pa še Maite ni imel poleg sebe ?

Sicer mi je pa žal, da je zdaj prenehal s telenovelami Evil or Very Mad - odličen bi bil lahko z Angelique. Vizualno se mi zdi, da bi lahko pasala skupaj in tudi njena igra bi bla dovolj - če pa k temu dodaš še njegovo lepoto Embarassed  Wink -
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:34 am

vesna je napisal/a:

Ja, v Sortilegiu je bil pa zelo dober, ampak to je verjetno Question  povezano z Jacqueline Bracamontes, ki dobro igra in ga je s svojo igro očitno potegnila naprej. Ne vem, ali je tudi on igral boljše ob njej ali pa je vse skupaj takoj izgledalo boljše? Pa še Maite ni imel poleg sebe  flower  Embarassed ?

Sicer mi je pa žal, da je zdaj prenehal s telenovelami Evil or Very Mad - odličen bi bil lahko z Angelique. Vizualno se mi zdi, da bi lahko pasala skupaj in tudi njena igra bi bla dovolj - če pa k temu dodaš še njegovo lepoto Embarassed  Wink -

Hehehe, aja potem praviš, da ga je Jaqueline vlekla gor? Razz No, saj sta bila odlična! Meni se je zdelo, da je pač boljše igral kot pa prej v Acorraladi in Pasionu, predvsem zaradi svojega naglas, še vedno mislim, da je to njegov glavni problem kar se tiče igre ... da je sposoben, vendar ima ta zelo specifičen kubanski naglas, ki ga ne more nikakor nevtralizirati, močno se sliši in se mi zdi, da se mu kar jezik zapleta ... hitro in nerazločno izpade; ampak meni je všeč. Smile

Tudi jaz nisem zadovoljna, da se je "poslovil" od telenovel, ampak mislim, da to ni dokončno, da se bo lepo nazaj vrnil. Razz
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:59 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Ja, v Sortilegiu je bil pa zelo dober, ampak to je verjetno Question  povezano z Jacqueline Bracamontes, ki dobro igra in ga je s svojo igro očitno potegnila naprej. Ne vem, ali je tudi on igral boljše ob njej ali pa je vse skupaj takoj izgledalo boljše? Pa še Maite ni imel poleg sebe  flower  Embarassed ?

Sicer mi je pa žal, da je zdaj prenehal s telenovelami Evil or Very Mad - odličen bi bil lahko z Angelique. Vizualno se mi zdi, da bi lahko pasala skupaj in tudi njena igra bi bla dovolj - če pa k temu dodaš še njegovo lepoto Embarassed  Wink -

Hehehe, aja potem praviš, da ga je Jaqueline vlekla gor? Razz No, saj sta bila odlična! Meni se je zdelo, da je pač boljše igral kot pa prej v Acorraladi in Pasionu, predvsem zaradi svojega naglas, še vedno mislim, da je to njegov glavni problem kar se tiče igre ... da je sposoben, vendar ima ta zelo specifičen kubanski naglas, ki ga ne more nikakor nevtralizirati, močno se sliši in se mi zdi, da se mu kar jezik zapleta ... hitro in nerazločno izpade; ampak meni je všeč. Smile

Tudi jaz nisem zadovoljna, da se je "poslovil" od telenovel, ampak mislim, da to ni dokončno, da se bo lepo nazaj vrnil. Razz

Aja, naglas Shocked ? To pa nikoli nisem pomislila. Saj zdaj že razumem špansko, ampak da bi zaradi naglasa zapletal jezik -takih podrobnosti pa ne opazim... možno, težko ocenim.

Ne, saj mogoče pa njegova dobra igra v Sortilegiu ni povezana z Jaqueline ... mogče mu je bila zgolj vloga napisana na kožo scratch ,  lahko pa se je tudi naučil boljše igrati, lahko je imel kakšne dobre učitelje igre. Ne vem. Veliko je možnosti.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 12:07 pm

vesna je napisal/a:


Aja, naglas Shocked ? To pa nikoli nisem pomislila. Saj zdaj že razumem špansko, ampak da bi zaradi naglasa zapletal jezik -takih podrobnosti pa ne opazim... možno, težko ocenim.

Ne, saj mogoče pa njegova dobra igra v Sortilegiu ni povezana z Jaqueline ... mogče mu je bila zgolj vloga napisana na kožo scratch ,  lahko pa se je tudi naučil boljše igrati, lahko je imel kakšne dobre učitelje igre. Ne vem. Veliko je možnosti.

Aja, ne bi rada "pametovala" glede naglasov, ampak mislim, da je kubanski kar markanten, no saj vsak je, "problem" je v temu, da se imajo v Mehiki za neutro - se pravi oni menijo, da govorijo nevtralizirano španščino (s čim se jaz deloma strinjam), res so najbolj razumljivi (če štejemo lep jezik, brez teh njihovih narodnih - služkinje, slabše izobraženi, beračice, razcapanke - ala Maite), zaradi tega potem tako zelo "trenirajo" in "maltretirajo" tuje igralce, da govorijo nevtralizirano španščino - mehiško? Skratka enake težave je imela Gabriela, ni pa ni šlo, ves čas so jo kritizirali, kako se sliši njen venezuelski naglas in podobno ... Levyju pa iste zadeve očitajo, jaz tudi mislim, da se še precej sliši, ampak po mojem se vsem "tujim" še zazna, tudi Sebastian je iz Argentine, glede njega bi res težko ocenila, ali se na kakšni točki sliši argentinski naglas, jaz ga ne zaznam, npr. se mi pa vedno zdi pri Saul Lizasu, Reneju Stricklerju (oba Argentinca) in še kakšnemu, da se sliši nekaj malega, malo, majčkeno ... tako kot Francisco Gatorrno, ki je tudi s Kube - nekoliko se sliši, Cesar Evora naprimer tudi iz Kube pa niti ne ... tako, da to je odvisno. Jaz mislim, da je malo kriv tudi kubanski naglas. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimePet Nov 21, 2014 1:12 am

... Las Vegas - Latin Grammys





ANGELIQUE BOYER - Page 31 107557318641827736123981
ANGELIQUE BOYER - Page 31 108029951568083366743984
ANGELIQUE BOYER - Page 31 108096591503532779918027
ANGELIQUE BOYER - Page 31 108096591503532779918027
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B27saq0ceaalxug
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B274achiaaijjhe
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B275f1riuaaxpac-1
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B275guaiqaawh4u
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B275hjimaev0io
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimePet Nov 21, 2014 1:36 am

Evo jih!Smile Pa smo jih dočakali...tudi onadva na tej slavni preprogi....Sebastian klasičen, eleganten. Angelique zelo lepa, ampak škoda, da je izbrala črnino...bi lahko poudarila svojo mladost. Smile Sicer pa zelo lepa!!

Vidim, da je poleg njiju kar nekaj znanih obrazov, Eiza, Maite...itd.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimePet Nov 21, 2014 7:10 am

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 5:13 am

KRASNA, SIJOČA, BLEŠČEČA! Zelo, zelo lepa je na tej prireditvi...Res dobre slike in njene poteze so izredno lepe. Karizmatična ženska, punca:)

Lep par sta s Sebastianom, bila sta precej pokomentirana in v središču pozornosti na Grammyijih!

Definitivno je prijetno gledati latinote na kupu, pevce, igralce...vse mi je bližje kot Hollywood scena...tam mi je manj ljudi tako zelo všeč,oz. tudi manj jih spremljam...od nekdaj so mi bližje iz tega sveta!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 7:05 am

Kristina je napisal/a:


Aja, ne bi rada "pametovala" glede naglasov, ampak mislim, da je kubanski kar markanten, no saj vsak je, "problem" je v temu, da se imajo v Mehiki za neutro - se pravi oni menijo, da govorijo nevtralizirano španščino (s čim se jaz deloma strinjam), res so najbolj razumljivi (če štejemo lep jezik, brez teh njihovih narodnih - služkinje, slabše izobraženi, beračice, razcapanke - ala Maite), zaradi tega potem tako zelo "trenirajo" in "maltretirajo" tuje igralce, da govorijo nevtralizirano španščino - mehiško? Skratka enake težave je imela Gabriela, ni pa ni šlo, ves čas so jo kritizirali, kako se sliši njen venezuelski naglas in podobno ... Levyju pa iste zadeve očitajo, jaz tudi mislim, da se še precej sliši, ampak po mojem se vsem "tujim" še zazna, tudi Sebastian je iz Argentine, glede njega bi res težko ocenila, ali se na kakšni točki sliši argentinski naglas, jaz ga ne zaznam, npr. se mi pa vedno zdi pri Saul Lizasu, Reneju Stricklerju (oba Argentinca) in še kakšnemu, da se sliši nekaj malega, malo, majčkeno ... tako kot Francisco Gatorrno, ki je tudi s Kube - nekoliko se sliši, Cesar Evora naprimer tudi iz Kube pa niti ne ... tako, da to je odvisno. Jaz mislim, da je malo kriv tudi kubanski naglas. Embarassed

Meni se je zdel pa na začetku najlažje razumljiv venezuelski naglas Embarassed .
Ne vem - ali so v venezuelskih telenovelah uporabljali ožji besedni zaklad, so govorili počasnje, ali pa je bilo to čisto subjektivno Laughing - meni se je zdelo najlažje, poleg tega se mi zdi njihov naglas prekrasen.
Tudi mehiški naglas je lep, argentinski je sprva malce težko razumljiv, evropska španščina mi je pa grša kot ameriška. Imajo nek zvok -tssff - ne znam ga točno opredeliti -dajejo jezik med zobe, ko govorijo, in zveni tako, kot če bi imeli govorno napako Suspect .

Krasne slikce iz Las Vegasa drugače Very Happy Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 7:16 am

vesna je napisal/a:
Kristina je napisal/a:


Aja, ne bi rada "pametovala" glede naglasov, ampak mislim, da je kubanski kar markanten, no saj vsak je, "problem" je v temu, da se imajo v Mehiki za neutro - se pravi oni menijo, da govorijo nevtralizirano španščino (s čim se jaz deloma strinjam), res so najbolj razumljivi (če štejemo lep jezik, brez teh njihovih narodnih - služkinje, slabše izobraženi, beračice, razcapanke - ala Maite), zaradi tega potem tako zelo "trenirajo" in "maltretirajo" tuje igralce, da govorijo nevtralizirano španščino - mehiško? Skratka enake težave je imela Gabriela, ni pa ni šlo, ves čas so jo kritizirali, kako se sliši njen venezuelski naglas in podobno ... Levyju pa iste zadeve očitajo, jaz tudi mislim, da se še precej sliši, ampak po mojem se vsem "tujim" še zazna, tudi Sebastian je iz Argentine, glede njega bi res težko ocenila, ali se na kakšni točki sliši argentinski naglas, jaz ga ne zaznam, npr. se mi pa vedno zdi pri Saul Lizasu, Reneju Stricklerju (oba Argentinca) in še kakšnemu, da se sliši nekaj malega, malo, majčkeno ... tako kot Francisco Gatorrno, ki je tudi s Kube - nekoliko se sliši, Cesar Evora naprimer tudi iz Kube pa niti ne ... tako, da to je odvisno. Jaz mislim, da je malo kriv tudi kubanski naglas. Embarassed

Meni se je zdel pa na začetku najlažje razumljiv venezuelski naglas Embarassed .
Ne vem - ali so v venezuelskih telenovelah uporabljali ožji besedni zaklad, so govorili počasnje, ali pa je bilo to čisto subjektivno Laughing  - meni se je zdelo najlažje, poleg tega se mi zdi njihov naglas prekrasen.
Tudi mehiški naglas je lep, argentinski je sprva malce težko razumljiv, evropska španščina mi je pa grša kot ameriška. Imajo nek zvok -tssff - ne znam ga točno opredeliti -dajejo jezik med zobe, ko govorijo, in zveni tako, kot če bi imeli govorno napako Suspect .

Krasne slikce iz Las Vegasa drugače Very Happy Very Happy !

A res? Odlično, ker mislim, da je venezuelska kar hitra in bolj "temperamentna" , govorijo načeloma kar hitreje kot v Mehiki. Argentinski je tudi kar precej specifičen, uporabljajo tudi nekatere druge besede (sicer to povsod). Venezuelci "požirajo" s-je, d-je na koncu besede - to bi Matej bolj poznal. Very Happy Npr. beseda verdad se pri njih sliši kar verda in podobno.
Hehehe, ja španski je pa res, kot da imajo govorno napako - sesljajo. Very Happy Pa se mi zdi, da kar šumnike izgovarjajo, čeprav jih v besedah v bistvu ni. Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 7:31 am

ANGELIQUE BOYER - Page 31 B3clzn3icaayyv7
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B2hraciiaabkrz
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B26ie2jiqaecugw
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 10:53 am

Morda si bo pa zdaj kakšen Telemundo zaželel Angelique? Ko se je pokazala še širši javnosti...??
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 11:02 am

Mateo je napisal/a:
Morda si bo pa zdaj kakšen Telemundo zaželel Angelique? Ko se je pokazala še širši javnosti...??

Hm, mogoče pa res ... ampak jaz mislim, da je njej kar precej lepo na Televisi. Razz
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 1:20 pm

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Kristina je napisal/a:


Aja, ne bi rada "pametovala" glede naglasov, ampak mislim, da je kubanski kar markanten, no saj vsak je, "problem" je v temu, da se imajo v Mehiki za neutro - se pravi oni menijo, da govorijo nevtralizirano španščino (s čim se jaz deloma strinjam), res so najbolj razumljivi (če štejemo lep jezik, brez teh njihovih narodnih - služkinje, slabše izobraženi, beračice, razcapanke - ala Maite), zaradi tega potem tako zelo "trenirajo" in "maltretirajo" tuje igralce, da govorijo nevtralizirano španščino - mehiško? Skratka enake težave je imela Gabriela, ni pa ni šlo, ves čas so jo kritizirali, kako se sliši njen venezuelski naglas in podobno ... Levyju pa iste zadeve očitajo, jaz tudi mislim, da se še precej sliši, ampak po mojem se vsem "tujim" še zazna, tudi Sebastian je iz Argentine, glede njega bi res težko ocenila, ali se na kakšni točki sliši argentinski naglas, jaz ga ne zaznam, npr. se mi pa vedno zdi pri Saul Lizasu, Reneju Stricklerju (oba Argentinca) in še kakšnemu, da se sliši nekaj malega, malo, majčkeno ... tako kot Francisco Gatorrno, ki je tudi s Kube - nekoliko se sliši, Cesar Evora naprimer tudi iz Kube pa niti ne ... tako, da to je odvisno. Jaz mislim, da je malo kriv tudi kubanski naglas. Embarassed

Meni se je zdel pa na začetku najlažje razumljiv venezuelski naglas Embarassed .
Ne vem - ali so v venezuelskih telenovelah uporabljali ožji besedni zaklad, so govorili počasnje, ali pa je bilo to čisto subjektivno Laughing  - meni se je zdelo najlažje, poleg tega se mi zdi njihov naglas prekrasen.
Tudi mehiški naglas je lep, argentinski je sprva malce težko razumljiv, evropska španščina mi je pa grša kot ameriška. Imajo nek zvok -tssff - ne znam ga točno opredeliti -dajejo jezik med zobe, ko govorijo, in zveni tako, kot če bi imeli govorno napako Suspect .

Krasne slikce iz Las Vegasa drugače Very Happy Very Happy !

A res? Odlično, ker mislim, da je venezuelska kar hitra in bolj "temperamentna" , govorijo načeloma kar hitreje kot v Mehiki. Argentinski je tudi kar precej specifičen, uporabljajo tudi nekatere druge besede (sicer to povsod). Venezuelci "požirajo" s-je, d-je na koncu besede - to bi Matej bolj poznal. Very Happy Npr. beseda verdad se pri njih sliši kar verda in podobno.
Hehehe, ja španski je pa res, kot da imajo govorno napako - sesljajo. Very Happy Pa se mi zdi, da kar šumnike izgovarjajo, čeprav jih v besedah v bistvu ni. Smile

Ja, prav to mi je najbolj všeč pri venezuelskem, da določene črke požirajo in zveni drugače I love you I love you . Res lepo!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 2:38 pm

Meni je tudi blazno všeč venezuelski naglas...njihov temperament....ti slabše slišni Sji in Dji Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 9:18 am

Še nekaj z Gammyev. Smile
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B28b09mcqaazez1
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B28ypc8iqae0cxu
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B28zfghiqaair-q
ANGELIQUE BOYER - Page 31 B28zfhbieaa9foj
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitimePon Nov 24, 2014 1:57 am

Prava Hollywood zveznika...le kaj jim lahko onadva zavidata....NIČ! geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





ANGELIQUE BOYER - Page 31 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ANGELIQUE BOYER   ANGELIQUE BOYER - Page 31 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ANGELIQUE BOYER
Nazaj na vrh 
Stran 31 od 34Pojdi na stran : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Ahani VS. Angelique Boyer
» Ana Brenda Contreras VS. Angelique Boyer
» Angelique Boyer VS. Maite Perrroni
» Scarlet Ortiz VS. Angelique Boyer

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: