Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 GLASBENI KOTIČEK

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 3:29 pm

Ja, ja...razumem kaj mislš povedat...pač fajn se ti zdi pesem ob njeu geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 11:34 pm

Mateo je napisal/a:
Ja, ja...razumem kaj mislš povedat...pač fajn se ti zdi pesem ob njeu geek

Hja, lahk bi kakšno webnovelo napisala, sam ne bi bila najbolj vrhunska, ampak le tista neizmerna ljubezen, njegova privlačnost itd...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 4:21 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ja, ja...razumem kaj mislš povedat...pač fajn se ti zdi pesem ob njeu geek

Hja, lahk bi kakšno webnovelo napisala, sam ne bi bila najbolj vrhunska, ampak le tista neizmerna ljubezen, njegova privlačnost itd...

No, če imaš kej odvečnega časa...zaradi mene Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 14, 2008 5:55 am

Mateo je napisal/a:

No, če imaš kej odvečnega časa...zaradi mene Very Happy

No ja, niti nimam.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 3:43 am

Al ni je krivo more, niti sol u kosi .... VOLIM OSMIJEH TVOJ, BAŠ DOBRO TI STOJI!!!!
SMIJ SE SAMO DUŠU MI GRIJ ZAUVIJEK!!!
sunny sunny sunny sunny

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 3206199classicronaldo16

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 3206265classicronaldo15
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 4:00 am

Cristina je napisal/a:
Al ni je krivo more, niti sol u kosi .... VOLIM OSMIJEH TVOJ, BAŠ DOBRO TI STOJI!!!!
SMIJ SE SAMO DUŠU MI GRIJ ZAUVIJEK!!!
sunny sunny sunny sunny

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 3206199classicronaldo16

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 3206265classicronaldo15

Heheheh...sem najprej mislu, da si temo zgrešila...ker so lih slike (mamo še temo RAZNE SLIKE), pa vidim, da je zaradi pesmi tle Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 4:03 am

Ja, jst sem sicer zarad pesmi htela ja, ker sem jo lih poslušala pa me je fajn spomnla!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 9:17 pm

Alo Matej, poglej tole pesem (poslušaj)...mene je čist prevzela...

Včeri sem Sakisa pač gledala mal, aja...on je vodil Evrovizijo v Grčiji, ane?

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 8:25 am

Ja, on je vodil evrovizijo v grčijo...in leto prej zastopal grčijo z zlo dobro pesmijo (mojo takratno favoritinjo).

To pesem bom moral večkrat slišati.. scratch

MALO POLETNEGA PRIDIHA!! Pijamas - Nočno kopanje (tko lahkotna poletna pesem)

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 8:46 am

Ta posnetek ti že dolgo obljubljam: Domen Kumer v narodni noši (Hočem polko nazaj)....men je pesem zlo simpatična!

https://www.youtube.com/watch?v=eeRJ9eB-wmQ&feature=related
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:08 am

Aha, sj Shake it pa itak poznamo...hheehe super komad, tud moja najljubša je bila takrat.

Drugače pa tale mi pa res ni preveč všeč veš...sorry, sam sej veš, tko ni moj stil pač.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:29 am

heheh, ja vem, da ti ni všeč...looool...včeri sem ko sem gledu super zvezdo (je bil tud moj sošolc in zj u petek je veliko finale z vsemi pevci...tud hrvaškimi)...No ko glasuje publika, televoting in nato še kliče eden v oddajo, ki dobi nagrado od neke trgovine, ne?....Potem pa ima možnost pokloniti eno točno še pevcu.

Včeraj je pa klicala neka ženska iz idrije in jo je voditeljica vprašala komu bi želela dati točko. Ženska je pa rekla: " Danes bom pa naredila drugače. Najprej bi rada čestitala vsem nastopajočim tekmovalcev, ki se trudijo, svojo točko bi pa rada podarila Domnu Kumru ker sam "skomponira" te pevce (pač da sam odoči kdobo ostal, kdo gre ven) in ta televoting je kr brez veze....Svojo nagrado pa prepustim Mirjani (tista, k oblači tekmovalce in komentira kdaj), ki je tud sama ena kuhna"

Očitno je bla razočarana nad kakšnim izpadlim in se je ful ujezila....Domer je potem reku, da se to itak zgodi, saj vsak človek, ki se trudi bit objektiven ne more biti tako zelo, saj je le človek in je vedno nekaj subjektivnega.....

FUL HUDO Looool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:33 am

Mateo je napisal/a:
heheh, ja vem, da ti ni všeč...looool...včeri sem ko sem gledu super zvezdo (je bil tud moj sošolc in zj u petek je veliko finale z vsemi pevci...tud hrvaškimi)...No ko glasuje publika, televoting in nato še kliče eden v oddajo, ki dobi nagrado od neke trgovine, ne?....Potem pa ima možnost pokloniti eno točno še pevcu.

Včeraj je pa klicala neka ženska iz idrije in jo je voditeljica vprašala komu bi želela dati točko. Ženska je pa rekla: " Danes bom pa naredila drugače. Najprej bi rada čestitala vsem nastopajočim tekmovalcev, ki se trudijo, svojo točko bi pa rada podarila Domnu Kumru ker sam "skomponira" te pevce (pač da sam odoči kdobo ostal, kdo gre ven) in ta televoting je kr brez veze....Svojo nagrado pa prepustim Mirjani (tista, k oblači tekmovalce in komentira kdaj), ki je tud sama ena kuhna"

Očitno je bla razočarana nad kakšnim izpadlim in se je ful ujezila....Domer je potem reku, da se to itak zgodi, saj vsak človek, ki se trudi bit objektiven ne more biti tako zelo, saj je le človek in je vedno nekaj subjektivnega.....

FUL HUDO Looool

Hhahahahaha, lol kaj to je res??? Hja, sej jst se pa čist strinjam z njo in nikakor se mi ne zdi kul vse kar nastane od Kumra...men osebno je on full bedn, sej veš no.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:55 am

heheh alien ja res je blo...sj dans je ponovitev okoli šeste ure zvčere, če hočeš videt.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:59 am

Mateo je napisal/a:
heheh alien ja res je blo...sj dans je ponovitev okoli šeste ure zvčere, če hočeš videt.

Hvala, hvala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 4:34 pm

LUKA NIŽETIĆ - Zapleši sa mnom




-ful dobra pesem
-enkraten videospot
-zlo dobra koreografija
-izjemno dobre obleke Luke
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:12 pm

Hja, valda če je pa Luka, tip ne noro privlačen...hehehhee
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 6:50 am

Alo, Matej, o tej pesmi sem ti včeri govorila...fora je!

JODY BERNAL - BESO MAS
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:14 am

ja, fuuuuul je dobra pesem....Še bolj všeč mi je bil pa ta spot, lokacija....tko te revne latino ulice....morje...TKO LAHKOTNO POLETNO!! cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:16 am

Mateo je napisal/a:
ja, fuuuuul je dobra pesem....Še bolj všeč mi je bil pa ta spot, lokacija....tko te revne latino ulice....morje...TKO LAHKOTNO POLETNO!! cheers cheers cheers

Aha, men je tud to všeč, tko fajn, tak kot v filmih nekaterih, to mi je vedno full všeč, recimo pri Padre Amaru (ker hud film!!)
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:32 am

Jaaa..men je tud to zlo všeč...mi je zapasalo celo, da bi enkrat nardil takšno zgodbo v takšnih barrijih. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:36 am

Fuuul mi je dobra pesem zj od Nede Ukraden -Došlo doba (da se rastajemo...)...včeri je bla v komisiji pri Super zvezdi (čist so out bli...trajalo je od 8ih pa skor do treh ponoč!!!) No pa je tud neda pela ene par fajnih pesmi....in ta je fulll dobra, zihr jo poznaš! Si jo že dol vlečem.

Drgač pa so včeri spet peli: Jahačica Myrna Reynodls, kontroverzni Sexplosion, pa polno takšnih, ki jih sploh ne poznam...ene male smrlke...pa tisti party kids od natke....samo sranje....No, sem pa na začetku zarad fuzbala zamudu hrvaške izvajalce itd....ampak s tekmovanjem so šele dobro začeli ob pol dveh ponoč in potem je folk glasoval, ozvočenje je blo porazno....kr zmotli so se pri točkovanju....mah slaba organizacija! Drgač je pa folk že kr domov hodu k je bla ura dve!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:37 am

Mateo je napisal/a:
Fuuul mi je dobra pesem zj od Nede Ukraden -Došlo doba (da se rastajemo...)...včeri je bla v komisiji pri Super zvezdi (čist so out bli...trajalo je od 8ih pa skor do treh ponoč!!!) No pa je tud neda pela ene par fajnih pesmi....in ta je fulll dobra, zihr jo poznaš! Si jo že dol vlečem.

Drgač pa so včeri spet peli: Jahačica Myrna Reynodls, kontroverzni Sexplosion, pa polno takšnih, ki jih sploh ne poznam...ene male smrlke...pa tisti party kids od natke....samo sranje....No, sem pa na začetku zarad fuzbala zamudu hrvaške izvajalce itd....ampak s tekmovanjem so šele dobro začeli ob pol dveh ponoč in potem je folk glasoval, ozvočenje je blo porazno....kr zmotli so se pri točkovanju....mah slaba organizacija! Drgač je pa folk že kr domov hodu k je bla ura dve!!

Aja, čaki in kdo je zdej zmagu?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:45 am

Mahh, Rok Krivec...jst sem ga zadnjč v nedeljo prvič vidu in mi je bil antipatičen, poln sam sebe...sam poje pa res dobr!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:50 am

Mateo je napisal/a:
Mahh, Rok Krivec...jst sem ga zadnjč v nedeljo prvič vidu in mi je bil antipatičen, poln sam sebe...sam poje pa res dobr!

Aja? imaš kakšen video?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
GLASBENI KOTIČEK
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: