Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 GLASBENI KOTIČEK

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 10:18 pm

Mateo je napisal/a:
No lepo, da te je navdušla....sicer pesmi ne poznam...ampak mislim, da je zame prepočasna. Embarassed

bivanske.....malo več namiga??

Aja, pa res ... lol, ti maš bolj tanc, tanc pa tko ... loool ... hojla dri,ja dra ...

Bivanske, pravim da sta Miguel in Mia čodovita skupaj ... res ... samo jst še bolj vidim en drugi moški spol v pesmi, sicer ne namesto Miguela (ker bi blo potem + MIa) ... ampak nasploh sama pesem.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimePon Sep 15, 2008 4:17 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
No lepo, da te je navdušla....sicer pesmi ne poznam...ampak mislim, da je zame prepočasna. Embarassed

bivanske.....malo več namiga??

Aja, pa res ... lol, ti maš bolj tanc, tanc pa tko ... loool ... hojla dri,ja dra ...

Bivanske, pravim da sta Miguel in Mia čodovita skupaj ... res ... samo jst še bolj vidim en drugi moški spol v pesmi, sicer ne namesto Miguela (ker bi blo potem + MIa) ... ampak nasploh sama pesem.

Ja, ponavadi mam rajši bolj energične, živahne pesmi!

Aja...zj pa razumem,ja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimePon Sep 15, 2008 7:53 am

Mateo je napisal/a:


Ja, ponavadi mam rajši bolj energične, živahne pesmi!

Aja...zj pa razumem,ja.

No lepo ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 5:37 am

Enkraten spot Alejandra Fernandeza za uvodno špico pri TORMENTA EN EL PARAISO (No se me hace facil)

z ANO DE LA REGUERA!!
https://www.youtube.com/watch?v=aMLjcP4zJUk

cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 7:08 am

NADA CAMBIARA MI AMOR POR TI - DAVID BISBAL (nothing gonna change my love )

https://www.youtube.com/watch?v=IBGtBcrs0tk
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:18 pm

Matej...pesem vem, da ti ne bo všeč ... je pa besedilo za umret dobro, no ... mislim meni je enkratno, malce za Encadenado ... me še posebi pritegne.

cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:26 pm

Pesem mi res ni všeč...sicer pa besedilo...hja, ti že veš, če ti paše...jst še ne morm rečt...

BTW..ti je vše tista od bisbala zgori...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:30 pm

Mateo je napisal/a:
Pesem mi res ni všeč...sicer pa besedilo...hja, ti že veš, če ti paše...jst še ne morm rečt...

BTW..ti je vše tista od bisbala zgori...

Aha...to sem vedla ja ...

Še o tisti zgori, bo grdo zvenel, če rečem, da mi je ta pesem res full preveč pocukrana ... ne vem tko prav na kozlanje mi gre, ko jo slišim ... pale
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:36 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Pesem mi res ni všeč...sicer pa besedilo...hja, ti že veš, če ti paše...jst še ne morm rečt...

BTW..ti je vše tista od bisbala zgori...

Aha...to sem vedla ja ...

Še o tisti zgori, bo grdo zvenel, če rečem, da mi je ta pesem res full preveč pocukrana ... ne vem tko prav na kozlanje mi gre, ko jo slišim ... pale


Aha....ful dobr mi je spot z ano de la reguera..zgoraj...na super pesem, res zakon! Morš do konca pogledat, res fajn.

Sicer pa morm povedat, da sem zadnjič gledu spet oddajo od Jaimeja Baylyja, veš tisti, ki je gostil angie, loreno, christiana meierja itd..take znane...je mel zj tud ano de la reguero.....prejšni teden so ga pa neki cenzuriral, ker je govoru neki o plači itd.

Sicer je pa ta človek biseksualec....odprto govori o tem...ma ženo in otroke....ampak ima tudi fanta, in je nekaj časa tu, nekaj časa tam...loool.....ne more se odločt kdo mu je ljubši....čudno mi je to, da je ženi to kul in fantu heheheh No, zlo zanimiv način življenja.....Drugače so mi pa njegove oddaje oz. intervjuju A1!!! Res zabavni, zanimivi....enkratno....BTW...on je napisal zgodbo LA MUJER DE MI HERMANO...pol je pa govoru, da bi bla angie bolj ža gl. vlogo jaoooo
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:39 pm

Mateo je napisal/a:



Aha....ful dobr mi je spot z ano de la reguera..zgoraj...na super pesem, res zakon! Morš do konca pogledat, res fajn.

Sicer pa morm povedat, da sem zadnjič gledu spet oddajo od Jaimeja Baylyja, veš tisti, ki je gostil angie, loreno, christiana meierja itd..take znane...je mel zj tud ano de la reguero.....prejšni teden so ga pa neki cenzuriral, ker je govoru neki o plači itd.

Sicer je pa ta človek biseksualec....odprto govori o tem...ma ženo in otroke....ampak ima tudi fanta, in je nekaj časa tu, nekaj časa tam...loool.....ne more se odločt kdo mu je ljubši....čudno mi je to, da je ženi to kul in fantu heheheh No, zlo zanimiv način življenja.....Drugače so mi pa njegove oddaje oz. intervjuju A1!!! Res zabavni, zanimivi....enkratno....BTW...on je napisal zgodbo LA MUJER DE MI HERMANO...pol je pa govoru, da bi bla angie bolj ža gl. vlogo jaoooo

A RES??? Am potem je pa tole malce biografsko ane?
No, vsekakor je verjetno kull človek, samo kako to, da se vsi strinjajo s tem .. hja, jst pač tako ne bi živela, ampak vsak po svoje lol!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:48 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



Aha....ful dobr mi je spot z ano de la reguera..zgoraj...na super pesem, res zakon! Morš do konca pogledat, res fajn.

Sicer pa morm povedat, da sem zadnjič gledu spet oddajo od Jaimeja Baylyja, veš tisti, ki je gostil angie, loreno, christiana meierja itd..take znane...je mel zj tud ano de la reguero.....prejšni teden so ga pa neki cenzuriral, ker je govoru neki o plači itd.

Sicer je pa ta človek biseksualec....odprto govori o tem...ma ženo in otroke....ampak ima tudi fanta, in je nekaj časa tu, nekaj časa tam...loool.....ne more se odločt kdo mu je ljubši....čudno mi je to, da je ženi to kul in fantu heheheh No, zlo zanimiv način življenja.....Drugače so mi pa njegove oddaje oz. intervjuju A1!!! Res zabavni, zanimivi....enkratno....BTW...on je napisal zgodbo LA MUJER DE MI HERMANO...pol je pa govoru, da bi bla angie bolj ža gl. vlogo jaoooo

A RES??? Am potem je pa tole malce biografsko ane?
No, vsekakor je verjetno kull človek, samo kako to, da se vsi strinjajo s tem .. hja, jst pač tako ne bi živela, ampak vsak po svoje lol!

heheh, ja verjetno....res je zlo zaimivo, da se strinjajo....pravi, da sam ne more bit samo gej, ker obožuje ženske.....ampak tud ne sam z žensko....čeprav zj živi etapo, ko mu ni velik do seksa.....ima bolj starševsko ljubezen do fanta zj...kr neki.

Sicer pa pravi, da mu je Christian meier zlo všeč, je zlo lep....ampak mu je nadvse dolgočasen in brezvezen....preveč zaprt in tko.....to je reku ani de la reguera, ki je z njim igrala...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:51 pm

Mateo je napisal/a:


heheh, ja verjetno....res je zlo zaimivo, da se strinjajo....pravi, da sam ne more bit samo gej, ker obožuje ženske.....ampak tud ne sam z žensko....čeprav zj živi etapo, ko mu ni velik do seksa.....ima bolj starševsko ljubezen do fanta zj...kr neki.

Sicer pa pravi, da mu je Christian meier zlo všeč, je zlo lep....ampak mu je nadvse dolgočasen in brezvezen....preveč zaprt in tko.....to je reku ani de la reguera, ki je z njim igrala...

Aja, zdej mu ni do sexa? Sej hvala, ampak njega si pa res ne bi rada predstavljala med sexom ... no, kakorkoli glede Meierja, jst pravim, da kar naj mu bo dolgočasen, sicer . ... meni že ni ... itak pa njemu ni do sexa, mislim da od Meierja ne bo nič dobil...hahahahhahaha
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:55 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


heheh, ja verjetno....res je zlo zaimivo, da se strinjajo....pravi, da sam ne more bit samo gej, ker obožuje ženske.....ampak tud ne sam z žensko....čeprav zj živi etapo, ko mu ni velik do seksa.....ima bolj starševsko ljubezen do fanta zj...kr neki.

Sicer pa pravi, da mu je Christian meier zlo všeč, je zlo lep....ampak mu je nadvse dolgočasen in brezvezen....preveč zaprt in tko.....to je reku ani de la reguera, ki je z njim igrala...

Aja, zdej mu ni do sexa? Sej hvala, ampak njega si pa res ne bi rada predstavljala med sexom ... no, kakorkoli glede Meierja, jst pravim, da kar naj mu bo dolgočasen, sicer . ... meni že ni ... itak pa njemu ni do sexa, mislim da od Meierja ne bo nič dobil...hahahahhahaha

hehehe, ja maš prav!!!
Mogoče bo pa kej dobil od yaneza.....sj veš zanj, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:57 pm

Mateo je napisal/a:


hehehe, ja maš prav!!!
Mogoče bo pa kej dobil od yaneza.....sj veš zanj, ne?

Mislim Matej, nehaj mi pokvarit okusa...a je zdej tud Janez pederajsl?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 1:09 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


hehehe, ja maš prav!!!
Mogoče bo pa kej dobil od yaneza.....sj veš zanj, ne?

Mislim Matej, nehaj mi pokvarit okusa...a je zdej tud Janez pederajsl?

No, na TSju sem prebral, da je bil on kot mladi fant okoli 18 leta slačifant itd...je plesal po gay klubih skupaj s svojim takratnim prijateljem, sta se oba s tem bavila,ker ni blo denarja....poleg plesa sta pa tudi nudila razne usluge...to zj ne pomeni, da sta lih gayja....ampak....a veš...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 1:12 pm

Mateo je napisal/a:


No, na TSju sem prebral, da je bil on kot mladi fant okoli 18 leta slačifant itd...je plesal po gay klubih skupaj s svojim takratnim prijateljem, sta se oba s tem bavila,ker ni blo denarja....poleg plesa sta pa tudi nudila razne usluge...to zj ne pomeni, da sta lih gayja....ampak....a veš...

OOOO...fuj, o teh uslugah raje ne bi, ker že vem kakšne sorte so ... ampak je res nagnusno ... no, mislim sploh med dvema tipoma, da ne bo pomote.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 1:21 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, na TSju sem prebral, da je bil on kot mladi fant okoli 18 leta slačifant itd...je plesal po gay klubih skupaj s svojim takratnim prijateljem, sta se oba s tem bavila,ker ni blo denarja....poleg plesa sta pa tudi nudila razne usluge...to zj ne pomeni, da sta lih gayja....ampak....a veš...

OOOO...fuj, o teh uslugah raje ne bi, ker že vem kakšne sorte so ... ampak je res nagnusno ... no, mislim sploh med dvema tipoma, da ne bo pomote.

Ja, ne??? Hudo, res....sj, če češ kej več prebrat maš tam nek cel članke...jst sem sam naslov in mal sem ter tja. Ampak zlo zanimivo, ja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimePon Sep 22, 2008 1:09 pm

Dans sem si mal razgledu promote za film MAMMA MIA in si ga res želim videt...če ne drugače si ga bom probu z neta potegnt....Sem si pa že z neta dal ves soundtrack!! Super abbine uspešnice,ki jih zapojejo glavni igralci filma! Super!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimePon Sep 22, 2008 10:07 pm

Mateo je napisal/a:
Dans sem si mal razgledu promote za film MAMMA MIA in si ga res želim videt...če ne drugače si ga bom probu z neta potegnt....Sem si pa že z neta dal ves soundtrack!! Super abbine uspešnice,ki jih zapojejo glavni igralci filma! Super!

Mamma mia je full in ... moja kolegica ga je vidla in full hvali, tud pesmi seveda ... celo moja mami si ga je poželela. hehe
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeTor Sep 23, 2008 4:04 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Dans sem si mal razgledu promote za film MAMMA MIA in si ga res želim videt...če ne drugače si ga bom probu z neta potegnt....Sem si pa že z neta dal ves soundtrack!! Super abbine uspešnice,ki jih zapojejo glavni igralci filma! Super!

Mamma mia je full in ... moja kolegica ga je vidla in full hvali, tud pesmi seveda ... celo moja mami si ga je poželela. hehe

aha...res je fenomenalno...sem si vse promo posnetke že pogledu na netu, pa na tv jih skus predvajajo! Ta film morm res videt, ja!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 5:58 am

http://max.tportal.hr/subPage.aspx?videoId=7082

Full mi je všeč nova pesem Lukca...
+ tega pa mi je všeč še spot, ki je pri njemu (zaradi njegove karizme in lepote) vedno fajni.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 6:15 am

Cristina je napisal/a:
http://max.tportal.hr/subPage.aspx?videoId=7082

Full mi je všeč nova pesem Lukca...
+ tega pa mi je všeč še spot, ki je pri njemu (zaradi njegove karizme in lepote) vedno fajni.
ž

Pa res dobra pesem!!! Spot je zlo domiseln...mi je všeč,ja!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeSob Sep 27, 2008 6:16 am

Mateo je napisal/a:


Pa res dobra pesem!!! Spot je zlo domiseln...mi je všeč,ja!!

Meni tudi, zelo! bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimeTor Sep 30, 2008 6:08 am

Shania Twain - You're still the one

https://www.youtube.com/watch?v=WXtc-TH0Iv4&feature=related

Ta pesem mi je zloooo všeč od Shanie!!!1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 8:49 am

Neka pesem, kjer je omenjena Roxana, Thalia, Patrica Manterola, Shakira, Sharon Stone, Madonna, Kiara, Ruddy Rodriguez....itd

ANDO BUSCANDO UN AMOR

Ando buscando un amor
que me sepa comprender
que entienda lo que es querer
sin ninguna condición

Que esté a mi disposición
sin ninguna cruz a cuesta
me gusta más si es coqueta
boquita de cundeamor

Que tenga de Pilín León
sus labios de caramelo
de Maritza Sayalero
de la cintura al talón

El cutis de Iris Chacón
con el vaivén de Yuyito
para vivir livianito
pero gozando a montón

Vivo pidiéndole a dios
que me entregue ese demonio
hoy le prendí a San Antonio
tres velas en un rincón

Pa’ destrozá el corazón
de Barbarita Palacios
sueño dormir en sus brazos
toda una noche de amor

Santo bueno por favor
ilumina mi sendero
que por Tatiana me muero
te pago con mi oración

De Caridad Canelón
su boquita de frambuesa
mándamela envuelta en fresa
con un lazo de pasión
Continuo con mi canción
buscando una compañera
me gustaría que tuviera
de Kiara la sensación

De Inés María el calor
y el caminar de Karina
desde el día que la consiga
comienzo a echarle pichón

Yo tengo una habitación
con paredes de diamante
allí mismo espero a Mayte
pa’ que me vean en acción

Yo vivo como un cañón
esperando a Irene Sáez
como la lanza de Páez
listo para mi actuación

Con un talento creador
como el de Chepa Candela
que ella tiene en Venezuela
un sitial de gran honor

Por fuera que sea una flor
tierna igual que lirio blanco
como Ana Karina Manco
así la quiero, señor
Pido para este potrón
una yegua bien arisca
que sea como Ana Cepinska
es toda mi petición

Que le quede el pantalón
así como a Catherine
que cuando luce el blue jean
no necesita botón

Para mi quiero un hembrón
igual que Alicia Machado
que engordó y la han criticado
y sigue siendo un bombón

Con pelo de ensoñación
como el de Milka Chulina
o el de Astrid Carolina
para mayor ilusión

Para vivir como un don
vivo esperando a Madonna
porque ella es vagabundona
igual que Sharon Stone

Que tenga la proyección
de Jacqueline Aguilera
pa’ comerme una ponchera
de sancocho ‘e cascarrón

Con piel de melocotón
veo a Marena Bencomo
echo un trago y me la tomo
siempre de un solo jalón

Me convierto en un llorón
como pelando cebolla
cuando Rebeca Costoya
sale con otro varón

Se me sube la presión
con Diana y Ruddy Rodríguez
cuando las veo me prosigue
clara la imaginación

Con gran desesperación
busco a Viviana y le digo
que quiero ser el amigo
que busca en su grabación

De azúcar quiero un terrón
con las curvas de Thalía
o las de Roxana Díaz
que no tienen discusión


Y que le suene el tacón
cual Diana La Macarena
que al verla que está tan buena
siento una palpitación

Que tenga voz y dicción
como la sensual Shakira
que cada vez que me mira
se me nubla la visión

Con la fuerza de un ciclón
que se mueve Fedra López
pa’ que conmigo se arrope
después de un buen apretón

Que tenga la distinción
de Carolina Cristancho
para que le dé a mi rancho
categoría de mansión

Que respire seducción
igual a María Conchita
como Astrid Grüber bonita
con ese acento dulzón

Que me quite la razón
como lo hace Sonya Smith
para que me deje a mí
caminando con bastón

Dulce cual miel de pegón
es Patricia Manterola
deseo mucho que esté sola
y tome la decisión

Si ven a ese mujerón
Juan José Gregorio Ovalles
no se pare en el detalle
y me la trae a millón

No están todas las que son
en esta pequeña lista
pero yo no leo revista
ni miro televisión
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: GLASBENI KOTIČEK   GLASBENI KOTIČEK - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
GLASBENI KOTIČEK
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: