Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Monica Spear na Telemundu!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimePet Maj 13, 2011 10:33 am

Monica Spear na Telemundu!

Monica Spear na Telemundu! Monica-spear

PA’ MIAMI: La linda Mónica Spear iba a ser la nueva protagonista de Venevisión, pero antes de estampar su firma en el contrato fue llamada secretamente desde Telemundo Miami, donde se reunió con los ejecutivos de aquella planta televisora y, sin pensarlo dos veces, estampó su gran rúbrica en un jugoso contrato por 4 telenovelas y una pelota muy grande de dólares. La “Miss Venezuela 2004” comenzó a empacar sus valijas, para instalarse en Coral Gables y empezar cuanto antes con su primer dramático mayamero
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimePet Maj 13, 2011 12:59 pm

Super za Monico, seveda. Zlo dobra igralka in mislim, da bo kar popestrila Telemundo.

Žal mi je, da takšne ponudbe ni dobila rajši Roxana Sad .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimePet Maj 13, 2011 1:47 pm

vesna je napisal/a:
Super za Monico, seveda. Zlo dobra igralka in mislim, da bo kar popestrila Telemundo.

Žal mi je, da takšne ponudbe ni dobila rajši Roxana Sad .

Res ima punca srečo....zavidljiv položaj!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 3:10 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Super za Monico, seveda. Zlo dobra igralka in mislim, da bo kar popestrila Telemundo.

Žal mi je, da takšne ponudbe ni dobila rajši Roxana Sad .

Res ima punca srečo....zavidljiv položaj!!!
Neverjetno srečo.

Mlajša je, zato je verjetno dobila boljšo ponudbo od Roxane. Roxana bi morala iti pred kakimi petimi, sedmimi leti...

Meni se zdi, da v Monicini generaciji ni tako zelo velike izbire dobrih igralk kot pri malo starejših. Se mi zdi, da je kar neka praznina... tko, da bo po mojem mela res dobre možnosti.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 3:20 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Super za Monico, seveda. Zlo dobra igralka in mislim, da bo kar popestrila Telemundo.

Žal mi je, da takšne ponudbe ni dobila rajši Roxana Sad .

Res ima punca srečo....zavidljiv položaj!!!
Neverjetno srečo.

Mlajša je, zato je verjetno dobila boljšo ponudbo od Roxane. Roxana bi morala iti pred kakimi petimi, sedmimi leti...

Meni se zdi, da v Monicini generaciji ni tako zelo velike izbire dobrih igralk kot pri malo starejših. Se mi zdi, da je kar neka praznina... tko, da bo po mojem mela res dobre možnosti.

Res je....Roxano so sicer že mnogokrat "klicali" iz Telemunda, pred 6imi leti je skoraj odigrala vlogo Isabel v EL CUERPO DEL DESEO, toda nato se naposled niso zanjo odločili....je pa treba priznati, da tudi sama Roxana ni nikoli preveč vztrajala pri internacionalnih ponudbah, saj je že tisočkrat poudarila, da ni važno kje opravlja svoj poklic, ker je rada ob svoji družini...že ko je bila v Panami pol leta, je močno pogrešala svoje. Prav tako je imela že skoraj sklenjeno pogodbo pri TV Azteci, pa je prišlo "nekaj" vmes...in ni bilo nič iz tega. Prav tako je bila na castingu pri Carli Estradi, za zlobnico pri Alboradi, če se ne motim.

Vloge, ki bi jih lahko odigrala, pa jih ni:

LA CUAIMA (zlobnico Alfonsino, ki jo je nato upodobila Chantal Baudaux) RCTV 2003
LA INVASORA (protagonistko, ki jo je nato upodobila Daniela Alvarado, in zlobnico, ki jo je nato upodobila Eliana Lopez) RCTV 2003
EL DESPRECIO (glavno igralko) RCTV 2006
EL CUERPO DEL DESEO (protagonistko Isabel) TELEMUNDO 2005
ALBORADA (zlobnica) TELEVISA 2005
SECRETOS DE AMOR (?) (protagonistka na tv azteci, vlogo je dobila Ivonne Montero) TV AZTECA 2009
MI PRIMA CIELA (Maite, eno izmed sestričen, ki je nato upodobila Flavia Gleske) RCTV 2007
++ nekaj ponudb je še imela v Peruju leta 2001 itd, itd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 3:20 am

Se strinjam... v tej novi generaciji je manj dobrih igralk, kot je Monica.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 3:34 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Super za Monico, seveda. Zlo dobra igralka in mislim, da bo kar popestrila Telemundo.

Žal mi je, da takšne ponudbe ni dobila rajši Roxana Sad .

Res ima punca srečo....zavidljiv položaj!!!
Neverjetno srečo.

Mlajša je, zato je verjetno dobila boljšo ponudbo od Roxane. Roxana bi morala iti pred kakimi petimi, sedmimi leti...

Meni se zdi, da v Monicini generaciji ni tako zelo velike izbire dobrih igralk kot pri malo starejših. Se mi zdi, da je kar neka praznina... tko, da bo po mojem mela res dobre možnosti.

Res je....Roxano so sicer že mnogokrat "klicali" iz Telemunda, pred 6imi leti je skoraj odigrala vlogo Isabel v EL CUERPO DEL DESEO, toda nato se naposled niso zanjo odločili....je pa treba priznati, da tudi sama Roxana ni nikoli preveč vztrajala pri internacionalnih ponudbah, saj je že tisočkrat poudarila, da ni važno kje opravlja svoj poklic, ker je rada ob svoji družini...že ko je bila v Panami pol leta, je močno pogrešala svoje. Prav tako je imela že skoraj sklenjeno pogodbo pri TV Azteci, pa je prišlo "nekaj" vmes...in ni bilo nič iz tega. Prav tako je bila na castingu pri Carli Estradi, za zlobnico pri Alboradi, če se ne motim.

Vloge, ki bi jih lahko odigrala, pa jih ni:

LA CUAIMA (zlobnico Alfonsino, ki jo je nato upodobila Chantal Baudaux) RCTV 2003
LA INVASORA (protagonistko, ki jo je nato upodobila Daniela Alvarado, in zlobnico, ki jo je nato upodobila Eliana Lopez) RCTV 2003
EL DESPRECIO (glavno igralko) RCTV 2006
EL CUERPO DEL DESEO (protagonistko Isabel) TELEMUNDO 2005
ALBORADA (zlobnica) TELEVISA 2005
SECRETOS DE AMOR (?) (protagonistka na tv azteci, vlogo je dobila Ivonne Montero) TV AZTECA 2009
MI PRIMA CIELA (Maite, eno izmed sestričen, ki je nato upodobila Flavia Gleske) RCTV 2007
++ nekaj ponudb je še imela v Peruju leta 2001 itd, itd

Za nekatere vloge je res škoda, da jih ni odigrala.Npr. Secretos de amor in Alborado (čeprav verjetno pri Televisi ni bla izbrana - ker če bi igrala ob Kolungiču pa Lucero... ej, super bi blo, skor ne more bit boljše - kakšna odskočna deska zanjo).

Nekatere vloge je pa verjetno prav, da je zavrnila (pri tem sem mislila npr. vlogo Maite v MPC ponovno ob Jenomimu: čeprav po drugi strani bi pa mogoče Roxana povsem zasenčila Monico in tudi ne bi bilo slabo).
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 3:25 pm

Roxana že sodi med starejše igralke (če se ne motim ima že 39-40 let?), Monica je pa še mlada in jim bo prav prišla. Roxana bi že pred parimi leti mogla it na Televiso, Telemundo. Za moje pojme je igrala v slabših telenovelah kot bi lahko, npr. El cuerpo del deseo, Alborada, Mi prima ciela. Škoda. Tako pač je. To je bila navsezadnje njena odločitev.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimePet Maj 27, 2011 2:15 am

Katka je napisal/a:
Roxana že sodi med starejše igralke (če se ne motim ima že 39-40 let?), Monica je pa še mlada in jim bo prav prišla. Roxana bi že pred parimi leti mogla it na Televiso, Telemundo. Za moje pojme je igrala v slabših telenovelah kot bi lahko, npr. El cuerpo del deseo, Alborada, Mi prima ciela. Škoda. Tako pač je. To je bila navsezadnje njena odločitev.

Ja, se strinjam, Roxana bo naslednje leto dopolnila 40 let! affraid Monica vsekakor lahko več obeta, oz. ima lahko več nadaljnih glavnih vlog kot Roxana....čeprav je dobro ohranjena Laughing

Tako pač je v življenju, ene vloge uspejo, druge novele so uspešne, nihče pa vnaprej ne mora vedeti kaj mu bo prineslo zagotovoljen uspeh.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitimeSob Maj 28, 2011 3:26 am

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Roxana že sodi med starejše igralke (če se ne motim ima že 39-40 let?), Monica je pa še mlada in jim bo prav prišla. Roxana bi že pred parimi leti mogla it na Televiso, Telemundo. Za moje pojme je igrala v slabših telenovelah kot bi lahko, npr. El cuerpo del deseo, Alborada, Mi prima ciela. Škoda. Tako pač je. To je bila navsezadnje njena odločitev.

Ja, se strinjam, Roxana bo naslednje leto dopolnila 40 let! affraid Monica vsekakor lahko več obeta, oz. ima lahko več nadaljnih glavnih vlog kot Roxana....čeprav je dobro ohranjena Laughing

Tako pač je v življenju, ene vloge uspejo, druge novele so uspešne, nihče pa vnaprej ne mora vedeti kaj mu bo prineslo zagotovoljen uspeh.

Ja, jst se tudi strinjam. Mislim, da ji zdaj bijejo zadnji trenutki, ko bi še lahko odšla v tujino in še igrala velike(zlobnica, glavna vloga) vloge.
Čez nekaj let(zelo zelo kmalu) ji bodo pnudili samo še vloge raznih tet, mam etc. Še posebej zato, ker v tujini ni nastopala in tam "nima renomeja"(saj jo cenijo kot venezuelsko igralko, ampak to ni isto).
Škoda, ker prej ni izkoristila možnosti, ki jih je imela.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Monica Spear na Telemundu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Monica Spear na Telemundu!   Monica Spear na Telemundu! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Monica Spear na Telemundu!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Monica Spear in Jeronimo Gil v novem remaku RCTVja!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: