Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana zares v Miami!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:27 pm

Roxana zares v Miami!

Roxana zares v Miami! 27707145368470834014199

Tokrat pa kaže, da gre Roxana zares v Miami, preko Twitterja mi je napisala, da ji gre trenutno zelo dobro, da je polno zaposlena in, da si ureja vizo za Miami, kjer bo delala v prihodnje.
Za kakšen projekt natančno gre, oz. ali bo to za VVI, Univision, Telemundo pa je nisem spraševal....se bo v prihodnje izvedelo!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:33 pm

Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:38 pm

Cristina je napisal/a:
Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool

cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!!!

Končno ena dobra novica. Hvala Mateo.
Ja, Cristina. Telemundo bi bil super, ampak bolj verjetno je, da je VVI. No, ampak tudi to je nekaj. Upam samo, da bo imela veliko vlogo (ko bi bla vsaj protagonistka bounce )!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:40 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool

cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!!!

Končno ena dobra novica. Hvala Mateo.
Ja, Cristina. Telemundo bi bil super, ampak bolj verjetno je, da je VVI. No, ampak tudi to je nekaj. Upam samo, da bo imela veliko vlogo (ko bi bla vsaj protagonistka bounce )!

Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:47 pm

Mateo je napisal/a:
Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink

A pri Telemundu bi bila potem manjša vloga? Ni nujno, če gledam Ano Lucio ... no, samo je pa tudi telenovela brezvezna ...
Očitno Roxana sedi za računalnikom trenutno ... čaka na vizo, potem pa bo končno delala ... res škoda, da ona ostaja brez pametnih vlog, ali pa vsaj ne dobi vloge v telenoveli, ki bi bila uspešna. Je pa res, da tudi telenovele niso več to kar so bile, oz. so takšne redke pa še to morem zase priznati, da sedaj pri Televisi.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 12:58 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink

A pri Telemundu bi bila potem manjša vloga? Ni nujno, če gledam Ano Lucio ... no, samo je pa tudi telenovela brezvezna ...
Očitno Roxana sedi za računalnikom trenutno ... čaka na vizo, potem pa bo končno delala ... res škoda, da ona ostaja brez pametnih vlog, ali pa vsaj ne dobi vloge v telenoveli, ki bi bila uspešna. Je pa res, da tudi telenovele niso več to kar so bile, oz. so takšne redke pa še to morem zase priznati, da sedaj pri Televisi.


Hja...ne vem kakšna vlogo bo to pri Telemundo, če bo...zdi se mi nekako hitro, da bi kar dobila gl. vlogo na Telemundu...prej kakšno zlobnico, ali pa stransko....ker se mi zdi, da Telemundo ne bi kar zaupal na hitro njej gl. vlogo....čeprav pred leti so ji dooolgo ponujali gl. vlogo....ampak ne vem...nisem dovolj pameten.
Res je...pri računalniku je. Wink Se strinjam....ni pametnih vlog preveč...predvsem pa niso prepoznavne širom (preveč). Upam, da se kmalu kakšne loti....

Ampak mi šesti čut ŽŽAAAAL pravi, da bo to ena VVIjeva novela več z naslovom "Condena de amor" Very Happy Very Happy Very Happy, kjer bo igrala spletkarsko Michelle, ki želi poročiti postavnega bogataša, ki se pa žal zagleda v preprosto Regino iz "barria" Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:00 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool

cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!!!

Končno ena dobra novica. Hvala Mateo.
Ja, Cristina. Telemundo bi bil super, ampak bolj verjetno je, da je VVI. No, ampak tudi to je nekaj. Upam samo, da bo imela veliko vlogo (ko bi bla vsaj protagonistka bounce )!

Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink

Uwau! Po 10 minutah sunny ? To je pa res lepo.
Prav imaš, da nisi preveč spraševal - res sta postala že prava prijatelja: oba sta zelo obzirna drug do drugega, ni vama vseeno Very Happy .

Raba ima tudi manjšo vlogo v Clonu (Telemundo) kot v drugih telenovelah.
Aha... Ana Lucija je pa res dobila glavno vlogo. Samo telenovela je pa na nižjem nivoju kot El Clon. Tko da...



Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:10 pm

Hahahahaha, Condena de amor. Ta je pa dobra. lol! lol!

Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:14 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool

cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!!!

Končno ena dobra novica. Hvala Mateo.
Ja, Cristina. Telemundo bi bil super, ampak bolj verjetno je, da je VVI. No, ampak tudi to je nekaj. Upam samo, da bo imela veliko vlogo (ko bi bla vsaj protagonistka bounce )!

Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink

Uwau! Po 10 minutah sunny ? To je pa res lepo.
Prav imaš, da nisi preveč spraševal - res sta postala že prava prijatelja: oba sta zelo obzirna drug do drugega, ni vama vseeno Very Happy .

Raba ima tudi manjšo vlogo v Clonu (Telemundo) kot v drugih telenovelah.
Aha... Ana Lucija je pa res dobila glavno vlogo. Samo telenovela je pa na nižjem nivoju kot El Clon. Tko da...




Res je uwau!! Smile Heheh, obzirnost, ja....nikoli nisem hotel imeti pristopa kot en "psihopatski" oboževalec...pač, jo skulirano občudujem Wink

Aha...Raba je tudi uspel preboj na Telemundo....njegova vloga je požela dobre kritike, slišim. Ana Lucia je tudi nekaj časa čakala na gl. vlogo, ki pa je dosti slabša od njenih prejšnjih in tudi novela je podn za moje pojme.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:15 pm

Cristina je napisal/a:
Hahahahaha, Condena de amor. Ta je pa dobra. lol! lol!

Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid

Heheh...ni slaba ideja, ha? Very Happy Very Happy

Mah...ta igralka mi je kar ena...ne vem kako se je povzpela tako visoko...zihr ima kakšne veze s kakim producentom, režiserjem itd? Favela pa je postala slavna z Gato salvaje in čeprav njen talent ni med večjimi, je postala priljubljena, lepa je....in to je vse! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:18 pm

Mateo je napisal/a:

Heheh...ni slaba ideja, ha? Very Happy Very Happy

Mah...ta igralka mi je kar ena...ne vem kako se je povzpela tako visoko...zihr ima kakšne veze s kakim producentom, režiserjem itd? Favela pa je postala slavna z Gato salvaje in čeprav njen talent ni med večjimi, je postala priljubljena, lepa je....in to je vse! Wink

Vsekakor ne, te podpiram, če se odločiš kam prodati to tvojo "pogruntavščino" Smile

No, jaz tudi tega ne razumem. Mogoče je pa res dobra z vezami. bom
Ne razumem pa tega glede Favele? Kakšne oboževalce ima ... saj ne razumem, da lahko obožuješ in podpiraš nekoga zgolj zato, ker dobro izgleda, je fotogeničen ... zame ženska nima nobene karizme, kaj šele talenta ... Neutral
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:19 pm

Hehe, zlobnica v VVI-ju Rolling Eyes !

Favela se meni zdi v Zorru boljša kot v drugih telenovelah - ali pa vsaj lepša, če že ne igra najbojše. Protagonistka v Klonu je pa mlada in je verjetno to njena prednost, Roxana je malo starejša od nje.

Če bi v kakšni kvalitetni Telemundovi telenoveli dobila kakšno zanimivo/dokaj veliko vlogo, pa čeprav ne bi bila prota ali zlobnica, bi bilo to boljše za začetek kot pa VVI. Ampak... naša svetohlinka Scarlet Ortiz je prišla po letih na VVI-ju na Televiso, tako da upanje še ostaja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:24 pm

Okey, bom probal zavarovati tole idejo in jo sčasoma nekje iztržiti! Wink

Meni se zdi Marlene izredno lepa ženska, ampak totalno brevzezna, nima tistega posebnega "čara", ki je simpatičen, zanimiv....talentirana pa sploh ni. Težko ocenim njene sposobnosti v Zorru, ker je nisem videl več kot minuto!

Ja, res bi bilo boljše kakšna manjša vloga na telemundu (kar dvomim, da bo Roxana sprejela, kajti postavlja že svojo ceno). Na VVIju pa zna dobro zaslužiti za kakšno gl. vlogo ali gl. zlobnico!

Jp...Scarlet pa je na televisi...svaka čast, upajmo, da ji rata!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:31 pm

Mateo je napisal/a:
Okey, bom probal zavarovati tole idejo in jo sčasoma nekje iztržiti! Wink

Meni se zdi Marlene izredno lepa ženska, ampak totalno brevzezna, nima tistega posebnega "čara", ki je simpatičen, zanimiv....talentirana pa sploh ni. Težko ocenim njene sposobnosti v Zorru, ker je nisem videl več kot minuto!

Ja, res bi bilo boljše kakšna manjša vloga na telemundu (kar dvomim, da bo Roxana sprejela, kajti postavlja že svojo ceno). Na VVIju pa zna dobro zaslužiti za kakšno gl. vlogo ali gl. zlobnico!

Jp...Scarlet pa je na televisi...svaka čast, upajmo, da ji rata!

Ja, prosim pohiti Very Happy

Se strinjam, pač ni zanimiva in to mi ni razumljivo ... vsekakor mora imeti človek, ki se ukvarja s tem poslom nekakšno karizmo, TALENT ...
Jaz sem si sicer pogledala tudi kakšen del Zorra, ampak mi nikakor ni nič všeč, po pravici, niti nisem njene igre spremljala. Vsekakor pa se mi zdi, da so v celotni telenoveli boljši igralci od nje ... ampak nekako mi ni všeč celota.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:42 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Dobra slika!
Lepo ... Telemundo bi bila seveda najboljša varianta ... Bomo izvedeli. Cool

cheers cheers cheers cheers cheers cheers !!!!

Končno ena dobra novica. Hvala Mateo.
Ja, Cristina. Telemundo bi bil super, ampak bolj verjetno je, da je VVI. No, ampak tudi to je nekaj. Upam samo, da bo imela veliko vlogo (ko bi bla vsaj protagonistka bounce )!

Jaaa, tudi jaz upam, da bo kakšna fajn vloga, če bo VVI je že takoj manjša možnost, da bo novela dobra, ker to so ponavadi bolj "tipične neumne žajfnice"....Bomo v kratkem videli, izvedeli....nekako nisem več hotel drezati in spraševati....nočem biti tečen. Je pa odpisala v 10 minutah na ZS. Laughing Bom naslednjič vprašal....Wink

Uwau! Po 10 minutah sunny ? To je pa res lepo.
Prav imaš, da nisi preveč spraševal - res sta postala že prava prijatelja: oba sta zelo obzirna drug do drugega, ni vama vseeno Very Happy .

Raba ima tudi manjšo vlogo v Clonu (Telemundo) kot v drugih telenovelah.
Aha... Ana Lucija je pa res dobila glavno vlogo. Samo telenovela je pa na nižjem nivoju kot El Clon. Tko da...




Res je uwau!! Smile Heheh, obzirnost, ja....nikoli nisem hotel imeti pristopa kot en "psihopatski" oboževalec...pač, jo skulirano občudujem Wink

Aha...Raba je tudi uspel preboj na Telemundo....njegova vloga je požela dobre kritike, slišim. Ana Lucia je tudi nekaj časa čakala na gl. vlogo, ki pa je dosti slabša od njenih prejšnjih in tudi novela je podn za moje pojme.

Ja, novela od Ane Lucije je res podn... se vprašaš, če se ji je sploh splačalo Embarassed ... čeprav mogoče pa tudi - ker sem jo zdaj končno "spoznala" tongue .
Za Rabo in za Scarlet pa super! Držim pesti, da jim naslednjič ponudijo še večje in pomembnejše vloge!

Seveda ima Roxana prav, da postavlja ceno! Se spominjam, ko se je nekaj časa govorilo, da bo igrala ob Spanicevi na Azteci.
Zdaj bi morala igrati skupaj s Spanicevo, takoj po Soy tu duena, ki je bila takšna uspešnica, pa še zasenčila bi Gaby!
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:53 pm

Cristina je napisal/a:
Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid
Na žalost moram na to odgovorit z da. Sandra je uspešna mlada igralka, ki je uspela ne samo v latino svetu, ampak tudi v Hollywoodu. Igrala je že v ameriških filmih, tekoče govori angleško, tako da ne igra samo v telenovelah. Od Marine naprej dobiva same glavne vloge v telenovelah. Ne zdi se mi da slabo igra. Ne bi jo uvrščala med slabe igralke. Mogoče vam ne ustreza v El clonu. Meni Levy ni všeč v nobeni telenoveli razen v Sortilegiu, kjer je odlično odigral svoj lik, drugje mi ni všeč. Če pogledamo Marlenca nima pojma o igranju. Pri njej več pomeni lepota kot sam talent. Enako bi rekla za Ano Lucio.

Sem vesela za Roxano. Very Happy Držim pesti za Telemundo. Če ne letos, upajmo na naslednje leto. Definitivno jo vidim v kakšni Telemundovi telenoveli, kjer bi odigrala zlobnico in se s to vlogo povzpela na vrh in potem začela dobivati glavne vloge. Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:59 pm

Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid
Na žalost moram na to odgovorit z da. Sandra je uspešna mlada igralka, ki je uspela ne samo v latino svetu, ampak tudi v Hollywoodu. Igrala je že v ameriških filmih, tekoče govori angleško, tako da ne igra samo v telenovelah. Od Marine naprej dobiva same glavne vloge v telenovelah. Ne zdi se mi da slabo igra. Ne bi jo uvrščala med slabe igralke. Mogoče vam ne ustreza v El clonu. Meni Levy ni všeč v nobeni telenoveli razen v Sortilegiu, kjer je odlično odigral svoj lik, drugje mi ni všeč. Če pogledamo Marlenca nima pojma o igranju. Pri njej več pomeni lepota kot sam talent. Enako bi rekla za Ano Lucio.

Sem vesela za Roxano. Very Happy Držim pesti za Telemundo. Če ne letos, upajmo na naslednje leto. Definitivno jo vidim v kakšni Telemundovi telenoveli, kjer bi odigrala zlobnico in se s to vlogo povzpela na vrh in potem začela dobivati glavne vloge. Wink

A res...no tega o Sandri nisem vedel...ko sem jo kdaj videl v Marini mi je bila skrajno dolgočasna, nezanimiva....kar se tiče igre, mislim, da res ne igra slabo.

Kar se pa tiče Roxane....amanecera y veremos!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:12 pm

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid
Na žalost moram na to odgovorit z da. Sandra je uspešna mlada igralka, ki je uspela ne samo v latino svetu, ampak tudi v Hollywoodu. Igrala je že v ameriških filmih, tekoče govori angleško, tako da ne igra samo v telenovelah. Od Marine naprej dobiva same glavne vloge v telenovelah. Ne zdi se mi da slabo igra. Ne bi jo uvrščala med slabe igralke. Mogoče vam ne ustreza v El clonu. Meni Levy ni všeč v nobeni telenoveli razen v Sortilegiu, kjer je odlično odigral svoj lik, drugje mi ni všeč. Če pogledamo Marlenca nima pojma o igranju. Pri njej več pomeni lepota kot sam talent. Enako bi rekla za Ano Lucio.

Sem vesela za Roxano. Very Happy Držim pesti za Telemundo. Če ne letos, upajmo na naslednje leto. Definitivno jo vidim v kakšni Telemundovi telenoveli, kjer bi odigrala zlobnico in se s to vlogo povzpela na vrh in potem začela dobivati glavne vloge. Wink

A res...no tega o Sandri nisem vedel...ko sem jo kdaj videl v Marini mi je bila skrajno dolgočasna, nezanimiva....kar se tiče igre, mislim, da res ne igra slabo.

Kar se pa tiče Roxane....amanecera y veremos!

Aja, ojej, torej se ji opravičujem. Nisem vedela, no kot si rekla, slaba ni, ampak meni osebno manj prepoznavna. Levy se ti ne dopade, ja. Hm, no, jst morem reči, da mi je sicer zelo lep in tudi kot igralec se mi zdi, da je resnično napredoval iz Acorralade, kjer je res bil samo zato, ker je lep tam ... pač v stilu celotne telenovele. V Sortilegiu se mi je vsekakor najbolj dopadel, čeprav mi je bil tudi v Pasionu všeč, ker je bila vloga bolj zanimiva, torej v Sortilegiu pa sploh. Njegove vloge so pa za moje pojme res (kar se nove tiče in pa v CCEA) bedne. Pač tipične vloge galana, nerazgibane, po istem kopitu ...
Ana Lucia pa tako ... včasih se mi je zdelo, da je v redu, ko sem gledala TVAEAQ, samo v bistvu pač je lepa, ni pa neka vrhunska igralka, po mojem.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:41 pm

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Točno saj je imel Telemundo sedaj Klon in Raba je tam ... hmm, škoda ... Če pogledam glavno protagonistko ne vem kaj je pa ona? Večja zvezda od Roxane? Ne vem po kakšnem kriteriju zbirajo glavne protagonistke ... Pa Zorro in Favela?? confused affraid
Na žalost moram na to odgovorit z da. Sandra je uspešna mlada igralka, ki je uspela ne samo v latino svetu, ampak tudi v Hollywoodu. Igrala je že v ameriških filmih, tekoče govori angleško, tako da ne igra samo v telenovelah. Od Marine naprej dobiva same glavne vloge v telenovelah. Ne zdi se mi da slabo igra. Ne bi jo uvrščala med slabe igralke. Mogoče vam ne ustreza v El clonu. Meni Levy ni všeč v nobeni telenoveli razen v Sortilegiu, kjer je odlično odigral svoj lik, drugje mi ni všeč. Če pogledamo Marlenca nima pojma o igranju. Pri njej več pomeni lepota kot sam talent. Enako bi rekla za Ano Lucio.

Sem vesela za Roxano. Very Happy Držim pesti za Telemundo. Če ne letos, upajmo na naslednje leto. Definitivno jo vidim v kakšni Telemundovi telenoveli, kjer bi odigrala zlobnico in se s to vlogo povzpela na vrh in potem začela dobivati glavne vloge. Wink

A res...no tega o Sandri nisem vedel...ko sem jo kdaj videl v Marini mi je bila skrajno dolgočasna, nezanimiva....kar se tiče igre, mislim, da res ne igra slabo.

Kar se pa tiče Roxane....amanecera y veremos!

Sandra je "zelo mlada" in je že pri svoji starosti dobila res zelo veliko dobrih vlog. Vsaka čast!
Mi pa vseeno ni zanimiva, je dolgočasna.

Sicer je pa interesantna ta povezava med vlogami v ameriških filmih in špansko govorečo pordukcijo... pri nekaterih uspe (kot pri Salmi Hayek), kaj pa pri drugih? Npr. pri Barbari Mori? Le zakaj se ne vrne k telenovelam? Off topic, saj vem.

Favela je pa meni ponavadi ena najbolj neprijetnih igralk (res bedno igra), ampak (vsaj v Zorru) se mi zdi res nadpovrprečno lepa, tako da jo lahko celo prenašam.

Tudi Ana Lucija je lepa (ne tako kot Favela v Zorru sicer, ampak vseeno zelo lepa)... samo ta telenovela je tako slaba, da tudi če bi bila najboljša igralka, je ne bi rešila. Tako da mogoče v drugi telenoveli...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:43 pm

vesna je napisal/a:

Tudi Ana Lucija je lepa (ne tako kot Favela v Zorru sicer, ampak vseeno zelo lepa)... samo ta telenovela je tako slaba, da tudi če bi bila najboljša igralka, je ne bi rešila. Tako da mogoče v drugi telenoveli...

Dobra! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 3:12 pm

vesna je napisal/a:
Sicer je pa interesantna ta povezava med vlogami v ameriških filmih in špansko govorečo pordukcijo... pri nekaterih uspe (kot pri Salmi Hayek), kaj pa pri drugih? Npr. pri Barbari Mori? Le zakaj se ne vrne k telenovelam? Off topic, saj vem.

Favela je pa meni ponavadi ena najbolj neprijetnih igralk (res bedno igra), ampak (vsaj v Zorru) se mi zdi res nadpovrprečno lepa, tako da jo lahko celo prenašam.

Tudi Ana Lucija je lepa (ne tako kot Favela v Zorru sicer, ampak vseeno zelo lepa)... samo ta telenovela je tako slaba, da tudi če bi bila najboljša igralka, je ne bi rešila. Tako da mogoče v drugi telenoveli...
Če izbereš pravi projekt, dobiš pravo vlogo, potem ti uspe v ZDA ali vsaj postaneš prepozaven in to prepoznavnost in uspeh stopnjuješ s pravimi vlogami. Wink Enako je kot pri ameriških igralcih, angleških in ostalih, ki uspejo v ZDA. Postopek je enak. Ni pomembno iz kje prihajaš, pomemben je tvoj vložek. Salma Hayek je uspela zaradi svojega talenta. V 90-ih je bilo lažje uspeti in dobiti vlogo kot sedaj. Eva Longoria je tudi začela igrati v ameriških telenovelah, potem pa pristala v čisto drugem svetu - v svetu film in serij. Potem Penelope Cruz. Zadnja, ki se je podala na to pot kot vem je Genesis Rodriguez. Igra v eni ameriški nanizanki. Potem trenutno zelo uspešna Sofia Vergara.
Barbara Mori od Rubi naprej sanja o Hollywoodu in samo to vidi. Potem je neki uspela v Bollywoodu. Očitno ne najde tiste pravi niti za ZDA in ZDA jo noče. Naj ta svoj talent unovči v telenovele. Kot da ji je bilo tam tako zelo slabo da se jih je začela izogibat.

Favela povsod igra samo sebe. Ne zna se vživeti v lik. Če si lep, se ti vse oprosti. Laughing Ana Lucia je preresno vzela svojo vlogo v Perro Amor. Se mi zdi da niti ne igra ali pač. Rolling Eyes Edina, ki igra v tej komediji je Maritza.
Za konec bi rekla še to da sama zgodba nikoli ni slaba, slabi so igralci. Zgodba ne uniči njih, oni uničijo njo. Enako je pri papirju. Papir se sam ne uniči, če mu ti ne pomagaš pri temu oz. če ga ti sam ne uničiš.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 3:36 pm

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Sicer je pa interesantna ta povezava med vlogami v ameriških filmih in špansko govorečo pordukcijo... pri nekaterih uspe (kot pri Salmi Hayek), kaj pa pri drugih? Npr. pri Barbari Mori? Le zakaj se ne vrne k telenovelam? Off topic, saj vem.

Favela je pa meni ponavadi ena najbolj neprijetnih igralk (res bedno igra), ampak (vsaj v Zorru) se mi zdi res nadpovrprečno lepa, tako da jo lahko celo prenašam.

Tudi Ana Lucija je lepa (ne tako kot Favela v Zorru sicer, ampak vseeno zelo lepa)... samo ta telenovela je tako slaba, da tudi če bi bila najboljša igralka, je ne bi rešila. Tako da mogoče v drugi telenoveli...
Če izbereš pravi projekt, dobiš pravo vlogo, potem ti uspe v ZDA ali vsaj postaneš prepozaven in to prepoznavnost in uspeh stopnjuješ s pravimi vlogami. Wink Enako je kot pri ameriških igralcih, angleških in ostalih, ki uspejo v ZDA. Postopek je enak. Ni pomembno iz kje prihajaš, pomemben je tvoj vložek. Salma Hayek je uspela zaradi svojega talenta. V 90-ih je bilo lažje uspeti in dobiti vlogo kot sedaj. Eva Longoria je tudi začela igrati v ameriških telenovelah, potem pa pristala v čisto drugem svetu - v svetu film in serij. Potem Penelope Cruz. Zadnja, ki se je podala na to pot kot vem je Genesis Rodriguez. Igra v eni ameriški nanizanki. Potem trenutno zelo uspešna Sofia Vergara.
Barbara Mori od Rubi naprej sanja o Hollywoodu in samo to vidi. Potem je neki uspela v Bollywoodu. Očitno ne najde tiste pravi niti za ZDA in ZDA jo noče. Naj ta svoj talent unovči v telenovele. Kot da ji je bilo tam tako zelo slabo da se jih je začela izogibat.

Favela povsod igra samo sebe. Ne zna se vživeti v lik. Če si lep, se ti vse oprosti. Laughing Ana Lucia je preresno vzela svojo vlogo v Perro Amor. Se mi zdi da niti ne igra ali pač. Rolling Eyes Edina, ki igra v tej komediji je Maritza.
Za konec bi rekla še to da sama zgodba nikoli ni slaba, slabi so igralci. Zgodba ne uniči njih, oni uničijo njo. Enako je pri papirju. Papir se sam ne uniči, če mu ti ne pomagaš pri temu oz. če ga ti sam ne uničiš.

Ja, nekaj jih je uspelo. Čeprav glede na to, koliko igralk telenovel si je to želelo, se mi zdi da pravzaprav malo. Vsaj teh, ki prihajo prav iz telenovel (npr. Penelope Cruz ni nikoli igrali prav v telenovelah) je pa res malo.

Ampak glede na uspeh telenovel tudi v ZDA (Soy tu duena naj bi imela višjo gledanost kot vse ameriške serije in nadaljevanke v tistem terminu), se mi to zdi včasih neumno. Npr. Barbara Mori, kot praviš Katka, bi lahko spoznala, da je v ZDA ne želijo. No, mogoče bo še imela možnost.

Ana Lucia... ona je Cristinina "varovanka". V webnovelah jo je vedno določila kakšnemu svojemu stranskemu liku, tako da jo imam že zaradi tega rajši, kot bi jo sicer. In vesela sem, da jo imam končno možnost spremljati v telenoveli. Ampak mislim, da Cristini ne bi bila tako simpatična, če je ne bi kdaj videla dobro igrati v kakšni vlogi.

Ni mi pa jasno, zakaj Telemundo sploh predvaja takšne telenovele, kot je Perro amor. Morda so res igralci slabi in ne zgodba. Ampak, a ni škoda denarja? Lahko bi se bolj potrudili, potem bi bili (tako predvidevam) tudi dobički višji.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:10 am

Zelo zanimive debate....Jst mislim, da, če si iz Južne amerike, da je fajn, da najprej uspeš in poskusiš v svetu telenovel, kajti nikomur ne gre slabo, predsvsem, če dobro igraš, še boljše, pa če tudi dobro izgledaš, to dvoje je dobra kombinacija na dolgi rok. Seveda je pomembno, da nastopaš v dobrem projektu, ki pa ni odvisen samo od ene stvari. Pomembno je, da je igralec v pravi vlogi, da jo zna dobro odigrati, da ga občinstvo sprejme....Zelo pomembna je zgodba, tematika, tu so ključni scenaristi, režiserji, producenti, ki izbirajo igralce....če je igralec znan in priljubljen vedno dobrodošel, saj to pomeni že garantirano gledanost do neke meje. Skratka težko je za neuspeh kriviti le igralce ali pa le zgodbo.....So primeri, ko dober in cenjen igralec sprejme vlogo v filmu/seriji/telenoveli, ki nato totalno propade ....in obratno.....Lahko je igralec zelo slab, pa novela uspe. Primerov je kar nekaj!!

Kar se tiče Hollywooda....mislim, da je marsikomu veliko boljše biti Adela Noriega, Lucero, Gaby Spanic, Gaby Espino, Edith Gonzalez v J. AM., kot pa Sandra Echeverria, Barbara Mori, Patricia Manterola v ZDA.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:18 am

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Sicer je pa interesantna ta povezava med vlogami v ameriških filmih in špansko govorečo pordukcijo... pri nekaterih uspe (kot pri Salmi Hayek), kaj pa pri drugih? Npr. pri Barbari Mori? Le zakaj se ne vrne k telenovelam? Off topic, saj vem.

Favela je pa meni ponavadi ena najbolj neprijetnih igralk (res bedno igra), ampak (vsaj v Zorru) se mi zdi res nadpovrprečno lepa, tako da jo lahko celo prenašam.

Tudi Ana Lucija je lepa (ne tako kot Favela v Zorru sicer, ampak vseeno zelo lepa)... samo ta telenovela je tako slaba, da tudi če bi bila najboljša igralka, je ne bi rešila. Tako da mogoče v drugi telenoveli...
Če izbereš pravi projekt, dobiš pravo vlogo, potem ti uspe v ZDA ali vsaj postaneš prepozaven in to prepoznavnost in uspeh stopnjuješ s pravimi vlogami. Wink Enako je kot pri ameriških igralcih, angleških in ostalih, ki uspejo v ZDA. Postopek je enak. Ni pomembno iz kje prihajaš, pomemben je tvoj vložek. Salma Hayek je uspela zaradi svojega talenta. V 90-ih je bilo lažje uspeti in dobiti vlogo kot sedaj. Eva Longoria je tudi začela igrati v ameriških telenovelah, potem pa pristala v čisto drugem svetu - v svetu film in serij. Potem Penelope Cruz. Zadnja, ki se je podala na to pot kot vem je Genesis Rodriguez. Igra v eni ameriški nanizanki. Potem trenutno zelo uspešna Sofia Vergara.
Barbara Mori od Rubi naprej sanja o Hollywoodu in samo to vidi. Potem je neki uspela v Bollywoodu. Očitno ne najde tiste pravi niti za ZDA in ZDA jo noče. Naj ta svoj talent unovči v telenovele. Kot da ji je bilo tam tako zelo slabo da se jih je začela izogibat.

Favela povsod igra samo sebe. Ne zna se vživeti v lik. Če si lep, se ti vse oprosti. Laughing Ana Lucia je preresno vzela svojo vlogo v Perro Amor. Se mi zdi da niti ne igra ali pač. Rolling Eyes Edina, ki igra v tej komediji je Maritza.
Za konec bi rekla še to da sama zgodba nikoli ni slaba, slabi so igralci. Zgodba ne uniči njih, oni uničijo njo. Enako je pri papirju. Papir se sam ne uniči, če mu ti ne pomagaš pri temu oz. če ga ti sam ne uničiš.

Ja, nekaj jih je uspelo. Čeprav glede na to, koliko igralk telenovel si je to želelo, se mi zdi da pravzaprav malo. Vsaj teh, ki prihajo prav iz telenovel (npr. Penelope Cruz ni nikoli igrali prav v telenovelah) je pa res malo.

Ampak glede na uspeh telenovel tudi v ZDA (Soy tu duena naj bi imela višjo gledanost kot vse ameriške serije in nadaljevanke v tistem terminu), se mi to zdi včasih neumno. Npr. Barbara Mori, kot praviš Katka, bi lahko spoznala, da je v ZDA ne želijo. No, mogoče bo še imela možnost.

Ana Lucia... ona je Cristinina "varovanka". V webnovelah jo je vedno določila kakšnemu svojemu stranskemu liku, tako da jo imam že zaradi tega rajši, kot bi jo sicer. In vesela sem, da jo imam končno možnost spremljati v telenoveli. Ampak mislim, da Cristini ne bi bila tako simpatična, če je ne bi kdaj videla dobro igrati v kakšni vlogi.

Ni mi pa jasno, zakaj Telemundo sploh predvaja takšne telenovele, kot je Perro amor. Morda so res igralci slabi in ne zgodba. Ampak, a ni škoda denarja? Lahko bi se bolj potrudili, potem bi bili (tako predvidevam) tudi dobički višji.

Se bom strinjala s Katko, da je res dosti odvisno tudi od projetka, ki si ga izbereš. Mi je pa zanimivo res, zakaj ne sprejmejo Barbare Mori? Meni osebno se zdi takšna "fleksibilna" igralka, zelo zanimiva, vsekakor talentirana in izredno lepa. Ima praktično vse adute, da ji uspe, toda? ...

Favela je res izjemno lepa, definitivno kot lutkica je, krasna, ampak ... ja, nima nobenega talenta, je popolnoma nezanimiva. Ana Lucia ... hehe, dober komentar glede mene in nje. Hja, res je, da mi je bila všeč v TVAEAQ, bom pa tudi poveda, da se mi je pred leti, ko mi je bila všeč dopadla, ker je bila res lepa, sveža, prijetna, simpatična ... nikoli pač nisem trdila, da je top igralka. V webnovelah si si lahko ustvaril svojo podobo oziroma lik, tudi David je "igral" pa verjetno ne bi v realnem življenju, tako da hja, bom priznala, da sem tudi jaz nanjo gledala kot Favelini oboževalci ... sedaj mi pač to ni več dovolj ... kar pa ne pomeni, da v webnoveli David ne bi več igral, hehe Smile Prednost slednjih je, da si lahko zberemo like, ki jih igrajo pevci, nogometaši, manekeni ... itd Very Happy

Vesna, se strinjam s teboj, meni se tudi zdi škoda denarja ...
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 11:56 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, nekaj jih je uspelo. Čeprav glede na to, koliko igralk telenovel si je to želelo, se mi zdi da pravzaprav malo. Vsaj teh, ki prihajo prav iz telenovel (npr. Penelope Cruz ni nikoli igrali prav v telenovelah) je pa res malo.

Ampak glede na uspeh telenovel tudi v ZDA (Soy tu duena naj bi imela višjo gledanost kot vse ameriške serije in nadaljevanke v tistem terminu), se mi to zdi včasih neumno. Npr. Barbara Mori, kot praviš Katka, bi lahko spoznala, da je v ZDA ne želijo. No, mogoče bo še imela možnost.

Ana Lucia... ona je Cristinina "varovanka". V webnovelah jo je vedno določila kakšnemu svojemu stranskemu liku, tako da jo imam že zaradi tega rajši, kot bi jo sicer. In vesela sem, da jo imam končno možnost spremljati v telenoveli. Ampak mislim, da Cristini ne bi bila tako simpatična, če je ne bi kdaj videla dobro igrati v kakšni vlogi.

Ni mi pa jasno, zakaj Telemundo sploh predvaja takšne telenovele, kot je Perro amor. Morda so res igralci slabi in ne zgodba. Ampak, a ni škoda denarja? Lahko bi se bolj potrudili, potem bi bili (tako predvidevam) tudi dobički višji.

Se bom strinjala s Katko, da je res dosti odvisno tudi od projetka, ki si ga izbereš. Mi je pa zanimivo res, zakaj ne sprejmejo Barbare Mori? Meni osebno se zdi takšna "fleksibilna" igralka, zelo zanimiva, vsekakor talentirana in izredno lepa. Ima praktično vse adute, da ji uspe, toda? ...

Favela je res izjemno lepa, definitivno kot lutkica je, krasna, ampak ... ja, nima nobenega talenta, je popolnoma nezanimiva. Ana Lucia ... hehe, dober komentar glede mene in nje. Hja, res je, da mi je bila všeč v TVAEAQ, bom pa tudi poveda, da se mi je pred leti, ko mi je bila všeč dopadla, ker je bila res lepa, sveža, prijetna, simpatična ... nikoli pač nisem trdila, da je top igralka. V webnovelah si si lahko ustvaril svojo podobo oziroma lik, tudi David je "igral" pa verjetno ne bi v realnem življenju, tako da hja, bom priznala, da sem tudi jaz nanjo gledala kot Favelini oboževalci ... sedaj mi pač to ni več dovolj ... kar pa ne pomeni, da v webnoveli David ne bi več igral, hehe Smile Prednost slednjih je, da si lahko zberemo like, ki jih igrajo pevci, nogometaši, manekeni ... itd Very Happy

Vesna, se strinjam s teboj, meni se tudi zdi škoda denarja ...
Podpisem se pod celotni post od Mateja. Če si uspešen v svoji državi (latino svet - telenovele), ni rečeno da boš zato uspešen v drugem svetu (Hollywood) ali da boš tam uspel.

Penelope Cruz res ni igrala v telenovelah, je pa zato igrala v španskih filmih, serijah in kot španka je uspela v Hollywoodu. Wink Pozabila sem omeniti mehiškega igralca Kuna Beckerja. Začel je s telenovelam, končal z njimi, se preselil na filmska platna (Hollywood, Južna Amerika). Enako Diego Luna.

V ZDA so vse telenovele kar dobro gledane kot npr. v Mehiki. Men se zdi da tam vsi vse gledajo. Ni važno kaj je na tv-ju. Tam je tudi večja populacija. Trenutno Barbara Mori ni zanimiva Hollywoodu, lahko se to spremeni in dobi vlogo že jutri. Tam hitro postaneš slaven in hitro padeš v pozabo. Ta uspeh, slavo je treba vzdrževati. Treba se je obrniti na prave ljudi in potem se ti vrata počasi odprejo. Škoda, ker ni odigrala v kakšni epizodi Ugly Betty, ker vem da so tam nastopali latino igralci in mogoče bi si s tem odprla kakšna vrata. Latino svet ni majhen, tako da ne vem, zakaj ji ni všeč, če ji gre tam več kot odlično od rok. Ne moreš dobiti vse kar si zaželiš.

Očitno je večji dobiček kot izguba, zato rajši posnamejo telenovelo. Dokler bo telenovela gledana, bodo snemal tud take neumne. Bolj se mi zdi škoda delati remaike, ponavljati zgodbe. Nesmisel. Kaj ste opazili da ima Telemundo vedno dobre promote, potem pa po 10 delih postane sama telenovela dolgočasna. lol!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana zares v Miami! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana zares v Miami!   Roxana zares v Miami! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana zares v Miami!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Roxana gre v Miami!
» NATPE 2013, Miami
» Roxana v Kolumbijo, ZDA?
» Roxana na Telemundo!
» Roxana v Mehiko!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: