Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 JUAN PABLO RABA

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:25 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Dobre slikce, ja.

A kdo gleda El Clon? Jaz sem slučajno v nedeljo opazila na Pinku ponovitev. Ne vem niti, če se je Juan že pojavil v telenoveli ali ne.
Me pa zanima, kako je odigral vlogo, če je bil remake enako uspešen kot brazilski original? Pa seveda sama Juanova vloga Saida? Je Said bolj zloben kot v originalu/bolj dober itd?

Jaz zelo bežno vidim kaj ... Sicer pa pogledam na hrvaškem RTLu, kjer pa so očitno pred Pinkom, sodel po tem, da ti še nisi zasledila Juana. Tudi sama nisem kaj dosti spremljala originalnega Klona, za kar mi je danes žal. Saida pa morem reči, da vidim v vsakem delu zaenkrat. Sedaj ga je Jade prišla ponovno osvojiti ... Oziroma je opazila, da je ne ljubi več. Zelo me je razžalostilo, da ni tu glavni igralec ravno Juan, namesto Mauricia ... Sicer sem malce krivična, ker mi pač Mauricio nikoli ni bil simpatičen, je pa res, da po mojem mnenju popolnoma ustreza originalnemu (v brazilski različici).

Hvala za odgovor.
Čeprav meni je brezzveze, da mora biti glavni igralec podoben tistemu v originalu... ker bi bilo bolj zanimivo, če bi bil malo drugačen.

Mislim pa (se strinajm za vama Question ), da je Jade tukaj slabša kot v originalu in da je povsem nelogično, kako so jo izbrali. Tudi npr. Roxana (pa ne zato, ker je meni osebno simpatična) bi bila VELIKO VELIKO VELIKO boljša od te igralke.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:33 pm

vesna je napisal/a:

Hvala za odgovor.
Čeprav meni je brezzveze, da mora biti glavni igralec podoben tistemu v originalu... ker bi bilo bolj zanimivo, če bi bil malo drugačen.

Mislim pa (se strinajm za vama Question ), da je Jade tukaj slabša kot v originalu in da je povsem nelogično, kako so jo izbrali. Tudi npr. Roxana (pa ne zato, ker je meni osebno simpatična) bi bila VELIKO VELIKO VELIKO boljša od te igralke.

Aha, no v bistvu s tem sem želela povedati, da mi glavni igralec ni všeč, tako kot mi ni bil v originalu. pale

Ja, te logike pa ne poznamo najboljše ... ne razumem zakaj tako izbirajo in kakšni so pač pogoji in prednosti nekaterih ... confused
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:42 pm

vesna je napisal/a:
Dobre slikce, ja.

A kdo gleda El Clon? Jaz sem slučajno v nedeljo opazila na Pinku ponovitev. Ne vem niti, če se je Juan že pojavil v telenoveli ali ne.
Me pa zanima, kako je odigral vlogo, če je bil remake enako uspešen kot brazilski original? Pa seveda sama Juanova vloga Saida? Je Said bolj zloben kot v originalu/bolj dober itd?
Trenutno sem v izpitnem obdobju, tako da ga ne gledam. Juan se je pojavil že v 3 delu. Za Juana lahko povem da je prejel same pozitivne kritike glede svoje odigrane vloge v El clonu in so zelo navdušeni nad njim. Remaik je uspešen, prodan je bil že v 20 državah. Povsod kjer se je vrtel in se vrti ima dobro gledanost, tako da Telemundu je uspelo posneti dober remaik. Ne morem primerjati Saida iz originala in remaika, ker nisem gledala orignala.

Ne, punce še lovi, ni še naletel na tisto pravo. Je pa povedal v enem izmed zadnjih intervjujev da se ne bo več poročil. Ne verjame več v poroko. Trenutno se govori da naj bi hodil s to Veronico. Bo že Juan povedal, če se plete kaj med njim in Veronico. Sta lep par. Ta punca mi je celo bolj simpatična kot Stephanie.
Ja, lepo jopo ima. Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 1:53 pm

Katka je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Dobre slikce, ja.

A kdo gleda El Clon? Jaz sem slučajno v nedeljo opazila na Pinku ponovitev. Ne vem niti, če se je Juan že pojavil v telenoveli ali ne.
Me pa zanima, kako je odigral vlogo, če je bil remake enako uspešen kot brazilski original? Pa seveda sama Juanova vloga Saida? Je Said bolj zloben kot v originalu/bolj dober itd?
Trenutno sem v izpitnem obdobju, tako da ga ne gledam. Juan se je pojavil že v 3 delu. Za Juana lahko povem da je prejel same pozitivne kritike glede svoje odigrane vloge v El clonu in so zelo navdušeni nad njim. Remaik je uspešen, prodan je bil že v 20 državah. Povsod kjer se je vrtel in se vrti ima dobro gledanost, tako da Telemundu je uspelo posneti dober remaik. Ne morem primerjati Saida iz originala in remaika, ker nisem gledala orignala.

Ne, punce še lovi, ni še naletel na tisto pravo. Je pa povedal v enem izmed zadnjih intervjujev da se ne bo več poročil. Ne verjame več v poroko. Trenutno se govori da naj bi hodil s to Veronico. Bo že Juan povedal, če se plete kaj med njim in Veronico. Sta lep par. Ta punca mi je celo bolj simpatična kot Stephanie.
Ja, lepo jopo ima. Smile

Hvala za informacije o Clonu Katka (in Cristina).

Aja, Juan ne verjame več v poroko. No, saj ni prvi (čeprav on je že bil poročen v preteklosti). Bom si pogledala tole Veronico... seveda jima želim tudi jaz vso srečo.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 05, 2011 3:31 am

Juan s punco Monica Fonseca (bivša punca od igralca Mark Tacher) - par sta že dva meseca.

JUAN PABLO RABA - Page 2 Elxitoestrenatiendadete
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 05, 2011 6:30 am

Sta lepa skupaj! Ona ima full lepe lase Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 5:31 am

Juan Pablo Raba/Ana Lucía Domínguez/Juan Alfonso Baptista/Tiberio Cruz v videospotu Lo que tu necesitas (Jorge Celedón)



V videospotu se pojavi tudi Monica (sedanja punca od Juana). V tistem delu ko Juan poljublja Monico in pride Ana Lucia in vidi da jo fant vara z drugo. V prihodnosti si definitivno želim vidt Juana in Ano Lucio kot par v kakšni novi Telemundovi telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 5:55 am

Katka je napisal/a:
Juan Pablo Raba/Ana Lucía Domínguez/Juan Alfonso Baptista/Tiberio Cruz v videospotu Lo que tu necesitas (Jorge Celedón)



V videospotu se pojavi tudi Monica (sedanja punca od Juana). V tistem delu ko Juan poljublja Monico in pride Ana Lucia in vidi da jo fant vara z drugo. V prihodnosti si definitivno želim vidt Juana in Ano Lucio kot par v kakšni novi Telemundovi telenoveli.

Faaajn spot...pevec si je pa privoščil nekaj znanih obrazov....lepo! Tudi pesem ni slaba. Dobro pašeta s Juanom Pablom, ja...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 8:21 am

Super! Zelo lep, spot, pesem (ima dobro vsebino).
Hehe, kako zanimivo; Ana Lucia in Juan Pablo dejansko skupaj - seveda tudi v telenoveli bi bilo enkratno, če bi ju dali skupaj. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 5:26 am

Juan Pablo se je na skrivaj poročil s svojo punco Mónico Fonseca
Skrivna poroka v Miamiju

Juan Pablo in Mónica sta se civilno poročila 8. avgusta 2011 v Miamiju. Skupaj sta že 7 mesecev. Mónica je bila prej poročena z mehiškim igralcem Mark Tacher.

JUAN PABLO RABA - Page 2 Revista15minutosseptiem

cheers cheers Zelo vesela za njiju, sta mi zelo lep par, Mónica me spominja na njegovo bivšo ženo....želim jima vse naj naj v zakonu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 5:35 am

Čestitke tudi z moje strani, upam, da bosta srečna! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 5:39 am

Lepo, čestitam! Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePon Sep 05, 2011 8:08 am

Ja, česitke, seveda Very Happy Very Happy !

Skrivna poroka? Zelo zanimivo, na nek način (zame) tudi presenetljivo.
Čeprav glede na njegovo slavo in nadležne fotografe tudi razumljivo.
Tudi meni se zdi nekako podobna njegovi bivši ženi. 7 mesecev sicer ni zlo veliko za poroko, ampak tudi zlo malo ni.

Kakorkoli, želim jima vso srečo.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:12 am

Ena letošnja slika - 15.1.2012
Na snemanju nove telenovele Pobres Rico - Juanpi, Paola Rey + ostala igralska ekipa

JUAN PABLO RABA - Page 2 Pobresrico1512012
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:16 am

Katka je napisal/a:
Ena letošnja slika - 15.1.2012
Na snemanju nove telenovele Pobres Rico - Juanpi, Paola Rey + ostala igralska ekipa

JUAN PABLO RABA - Page 2 Pobresrico1512012

Kolumbijska produkcija? No, oba sta kar obetavna skupaj....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:19 am

Mateo je napisal/a:
Kolumbijska produkcija? No, oba sta kar obetavna skupaj....
Ja RCN. Bo bolj komična telenovela. Glavni par mi je všeč, vizualno zelo pašeta skp.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:32 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kolumbijska produkcija? No, oba sta kar obetavna skupaj....
Ja RCN. Bo bolj komična telenovela. Glavni par mi je všeč, vizualno zelo pašeta skp.

Se mi je zdelo....ja fajn, res fajn pašeta skupaj! Wink A on je končal kariero na Telemundu...oziroma, zakaj tam ne vztraja?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 03, 2012 11:42 am

On je zelo šikan, pa še brado vidim.
Tudi ona mi je všeč tu, pašeta skupaj. Sicer sama ne gledam rada kolumbijskih telenovel, že zaradi dialekta, pa mogoče jih tudi nismo vajeni, zato bi sama bila veliko bolj vesela, če bi lahko njega videla še v kakšni ne kolumbijski telenoveli. (no Pop tega tako ne bi predvajal). Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 8:50 am

Mateo je napisal/a:
A on je končal kariero na Telemundu...oziroma, zakaj tam ne vztraja?
Ne ni končal. Žal je zelo zaseden in iz enega projekta skače v drugega. Za Telemundo je posnel El clon, La reina del sur in Flor Salvaje (manjša vloga). Zaradi uspeha LCLPB, 1.sezona, so začeli snemati hkrati 2. in 3. sezono. Vmes je dobil ponudbo iz Aztece (tam nekje februarja, marca 2011), ampak se niso mogli uskladiti, ker je že začel snemati LCLPB in vmes je še začel snemati mehiški film El cielo en tu mirada (snemali so ga v Mehiki, premiera bo začetek marca 2012). Lani je potem še posnel film El cartel de los sapos (enkrat letos je premiera), dva videospota, venezuelski film Secreto de confesión (premiera aprila 2012), igral v seriji A Corazón abierto (v parih delih), kolumbijski film Postales colombianas (premiera je bla novembra 2011), v raznih kampanjah je sodeloval, v španski seriji je imel neko manjšo vlogo (ne spomnem se naslova serije). Trenutno pa snema kolumbijsko telenovelo Los Rico za RCN. Tako da tudi če so mu ponudili še kakšno vlogo, jo je verjetno moral odkloniti. Se mi pa zdi da ko bo končal s snemanji za Los Rico da bosta šla z Monico v Miami, ker je neki omenjala da bi oba rada da se otrok rodi v ZDA.

Ko sem to pisala sem ugotovila da je v zadnjih letih res posnel ogromno novih projektov.

Ja brado ma Very Happy Škoda Kristina, ker ne gledaš kolumbijskih telenovel. Meni je bila recimo zelo všeč Por Amor A Gloria. So mi bolj zanimive kot recimo venezuelske. Lani si ga imela možnost gledati v El clonu (na pinku) al pa recimo v La reina del sur (manjša vloga, spet pink), pa v seriji El cartel (spet pink). Aja pa na Romantici je verjetno spet bila Por Amor A Gloria. Zanimivo je to da Pop trenutno predvaja celo eno kolumbijsko telenovelo La Pola od RCN.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 9:28 am

Katka je napisal/a:


Ja brado ma Very Happy Škoda Kristina, ker ne gledaš kolumbijskih telenovel. Meni je bila recimo zelo všeč Por Amor A Gloria. So mi bolj zanimive kot recimo venezuelske. Lani si ga imela možnost gledati v El clonu (na pinku) al pa recimo v La reina del sur (manjša vloga, spet pink), pa v seriji El cartel (spet pink). Aja pa na Romantici je verjetno spet bila Por Amor A Gloria. Zanimivo je to da Pop trenutno predvaja celo eno kolumbijsko telenovelo La Pola od RCN.

Ja, to pa res nisem navajena, sicer sem tudi jaz videla malenkost Glorie na Romantiki in pa Clona, kjer mi je bil všeč njegov look. Glede igre me je tako prepričal že, da ne dvomim, da ni v redu, problem je le, ker mi ta žanr nekako ne odgovarja.
Točno, tudi Pola je sedaj... Samo se mi zdi, da je vseeno boljše počakati na Romantiko. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 04, 2012 11:11 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A on je končal kariero na Telemundu...oziroma, zakaj tam ne vztraja?
Ne ni končal. Žal je zelo zaseden in iz enega projekta skače v drugega. Za Telemundo je posnel El clon, La reina del sur in Flor Salvaje (manjša vloga). Zaradi uspeha LCLPB, 1.sezona, so začeli snemati hkrati 2. in 3. sezono. Vmes je dobil ponudbo iz Aztece (tam nekje februarja, marca 2011), ampak se niso mogli uskladiti, ker je že začel snemati LCLPB in vmes je še začel snemati mehiški film El cielo en tu mirada (snemali so ga v Mehiki, premiera bo začetek marca 2012). Lani je potem še posnel film El cartel de los sapos (enkrat letos je premiera), dva videospota, venezuelski film Secreto de confesión (premiera aprila 2012), igral v seriji A Corazón abierto (v parih delih), kolumbijski film Postales colombianas (premiera je bla novembra 2011), v raznih kampanjah je sodeloval, v španski seriji je imel neko manjšo vlogo (ne spomnem se naslova serije). Trenutno pa snema kolumbijsko telenovelo Los Rico za RCN. Tako da tudi če so mu ponudili še kakšno vlogo, jo je verjetno moral odkloniti. Se mi pa zdi da ko bo končal s snemanji za Los Rico da bosta šla z Monico v Miami, ker je neki omenjala da bi oba rada da se otrok rodi v ZDA.

Ko sem to pisala sem ugotovila da je v zadnjih letih res posnel ogromno novih projektov.


OOOOOOgromnoooomno projektov, težko mu je slediti!! Ni tako kot je pri Roxani...ki se še čaka nekaj časa, ko konča en projekt najmanj pol leta! Smile Ampak tako je, ko je enkrat na tuji sceni, postane bolj prepoznaven in "vlečejo" ga na vse strani....dokler lahko, kar naj igra čimbolj raznoliko, v čim večih filmih/serijah/novelah.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 4:37 pm

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A on je končal kariero na Telemundu...oziroma, zakaj tam ne vztraja?
Ne ni končal. Žal je zelo zaseden in iz enega projekta skače v drugega. Za Telemundo je posnel El clon, La reina del sur in Flor Salvaje (manjša vloga). Zaradi uspeha LCLPB, 1.sezona, so začeli snemati hkrati 2. in 3. sezono. Vmes je dobil ponudbo iz Aztece (tam nekje februarja, marca 2011), ampak se niso mogli uskladiti, ker je že začel snemati LCLPB in vmes je še začel snemati mehiški film El cielo en tu mirada (snemali so ga v Mehiki, premiera bo začetek marca 2012). Lani je potem še posnel film El cartel de los sapos (enkrat letos je premiera), dva videospota, venezuelski film Secreto de confesión (premiera aprila 2012), igral v seriji A Corazón abierto (v parih delih), kolumbijski film Postales colombianas (premiera je bla novembra 2011), v raznih kampanjah je sodeloval, v španski seriji je imel neko manjšo vlogo (ne spomnem se naslova serije). Trenutno pa snema kolumbijsko telenovelo Los Rico za RCN. Tako da tudi če so mu ponudili še kakšno vlogo, jo je verjetno moral odkloniti. Se mi pa zdi da ko bo končal s snemanji za Los Rico da bosta šla z Monico v Miami, ker je neki omenjala da bi oba rada da se otrok rodi v ZDA.

Ko sem to pisala sem ugotovila da je v zadnjih letih res posnel ogromno novih projektov.


OOOOOOgromnoooomno projektov, težko mu je slediti!! Ni tako kot je pri Roxani...ki se še čaka nekaj časa, ko konča en projekt najmanj pol leta! Smile Ampak tako je, ko je enkrat na tuji sceni, postane bolj prepoznaven in "vlečejo" ga na vse strani....dokler lahko, kar naj igra čimbolj raznoliko, v čim večih filmih/serijah/novelah.



Uwau, je pa res posnel veliko projektov! In (vsaj) kar nekaj od tega tudi uspešnih in kvalitenih. Super zanga! Da bi nadaljeval v tem tempu!

Sama Embarassed mu sicer najbolj želim še kakšno Telemudovo telenovelo! Pa da bi bil protagonist, seveda.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimePet Feb 24, 2012 12:30 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
A on je končal kariero na Telemundu...oziroma, zakaj tam ne vztraja?
Ne ni končal. Žal je zelo zaseden in iz enega projekta skače v drugega. Za Telemundo je posnel El clon, La reina del sur in Flor Salvaje (manjša vloga). Zaradi uspeha LCLPB, 1.sezona, so začeli snemati hkrati 2. in 3. sezono. Vmes je dobil ponudbo iz Aztece (tam nekje februarja, marca 2011), ampak se niso mogli uskladiti, ker je že začel snemati LCLPB in vmes je še začel snemati mehiški film El cielo en tu mirada (snemali so ga v Mehiki, premiera bo začetek marca 2012). Lani je potem še posnel film El cartel de los sapos (enkrat letos je premiera), dva videospota, venezuelski film Secreto de confesión (premiera aprila 2012), igral v seriji A Corazón abierto (v parih delih), kolumbijski film Postales colombianas (premiera je bla novembra 2011), v raznih kampanjah je sodeloval, v španski seriji je imel neko manjšo vlogo (ne spomnem se naslova serije). Trenutno pa snema kolumbijsko telenovelo Los Rico za RCN. Tako da tudi če so mu ponudili še kakšno vlogo, jo je verjetno moral odkloniti. Se mi pa zdi da ko bo končal s snemanji za Los Rico da bosta šla z Monico v Miami, ker je neki omenjala da bi oba rada da se otrok rodi v ZDA.

Ko sem to pisala sem ugotovila da je v zadnjih letih res posnel ogromno novih projektov.


OOOOOOgromnoooomno projektov, težko mu je slediti!! Ni tako kot je pri Roxani...ki se še čaka nekaj časa, ko konča en projekt najmanj pol leta! Smile Ampak tako je, ko je enkrat na tuji sceni, postane bolj prepoznaven in "vlečejo" ga na vse strani....dokler lahko, kar naj igra čimbolj raznoliko, v čim večih filmih/serijah/novelah.



Uwau, je pa res posnel veliko projektov! In (vsaj) kar nekaj od tega tudi uspešnih in kvalitenih. Super zanga! Da bi nadaljeval v tem tempu!

Sama Embarassed mu sicer najbolj želim še kakšno Telemudovo telenovelo! Pa da bi bil protagonist, seveda.
Včasih je bilo tudi pri nas tako da si čakal, čakal in čakal na nove slike, nove projekte. Vem kako je to. Juanpi je izredno priden, delaven. Všeč mi je to ker igra ne samo v serijah, telenovelah, ampak tudi v filmih. Je aktiven na vseh področjih. Very Happy

Pozabila sem še na dva projekta Embarassed El corazon del océano (2011). Nova španska serija od Antene 3, odigral je manjšo vlogo. Drugi projekt je novi film La Lectora (2012), ki ga je že posnel in zanimivo mi je to da je hkrati snemal ta film in Los Rico.

Niti malo ne dvomim v to da ga bomo spet gledali v kakšni Telemundovi telenoveli. Tokrat mogoče v vlogi protagonista ali pa celo na Televisi.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 27, 2012 10:51 am

MOJA LEPOTA bounce

JUAN PABLO RABA - Page 2 Revista-activa-jpr-septi
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 27, 2012 10:52 am

Wink
Zelo lepa slika in on.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





JUAN PABLO RABA - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: JUAN PABLO RABA   JUAN PABLO RABA - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
JUAN PABLO RABA
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Juan Pablo Raba z novo novelo!
» Luciano D`Alessandro VS. Juan Pablo Raba
» JUAN CARLOS GARCIA
» Carlos Guillermo Haydon VS. Juan Pablo Raba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: